Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praktiline juhend algajatele - Hüpnoos
Autor Sõnum
isemaag
Saidil

Vana kala

19-06-2017 21:02
Postitus: #51
RE: Praktiline juhend algajatele - Hüpnoos
(16-06-2017 09:08 )kalldunn Kirjutas:  Olen algsesse juhendisse teinud, suure hulga täiendusi ja parandusi. Selle tagajärjel on see muutunud oma kolmandiku võrra pikemaks ja täpsemaks. Soovitan selle uuesti üle lugeda.
Kellel on võimalik, tõlkige see juhend ära ja paigaldage sotsiaal meediasse. Viitega autori loa olemasolust, ning algallika asukohast.
Nimelt – see on just see, mida inimkond on juba – aegade algusest otsinud.
Ainult nii – saame inimesi, reaalselt aidata.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kas mõni võrrand on juhendis või matemaatikat? Kui matemaatikat pole, siis pole see mingi juhend. Juhend igale kasutajale peab olema nagu füüsikavalem.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
Blondiin

09-09-2017 20:09
Postitus: #52
Kalldunn, palun räägi pikemalt lahti need mõisted:
1. Puhtuse aste.
2. Energeetiline täituvus.
3. Hinge tasandi avatus.

Puhtuse astet ma arvan mõistvat, kuid igaks juhuks seleta üle.
Kas energeetiline täituvus on midagi nagu aku mahutavuse sarnast? Või eksin?

Aitäh Smile

Brain expedition.
Mannu Eemal
Blondiin

10-09-2017 08:40
Postitus: #53
Ma natuke selgitan oma küsimuse põhjust.
On ju nii, et need kolm omadust pole tähtsad mitte ainult selgeltnägemise jaoks, vaid ka üldisemalt just hinge täiustumise jaoks?

Ja küsin seepärast veel: kuidas on hinge kodu ja hinge maja nendega seotud?
Hinge maja on see maja, kus on need paljud ruumid(20 korrust ja + palju trepikodasid)?

Hinge kodu on aga midagi tabamatumat:
(30-08-2017 11:48 )kalldunn Kirjutas:  Mis aga puutub hinge kodusse. Siin ma ei usu et keegi oleks seda moodustist , aegade algusest saati, kunagi uurinud ja kirjeldanud. Arvan et kõik kirjeldused on lambist võetud. Põhjus on lihtne. Kui keegi suudabki siseneda hinge koju, siis on ülisuur tõenäosus et uks tema selja taga sulgub. Ning siseneja jääb sellele inimesele sateliit hingeks. Nüüd hakataksegi kaklema selle materiaalse keha pärast. Tajärjed on kohutavad. Ka minul ja minu abilistel ei ole lubatud hinge koju siseneda.
Nii et, ma ei oska neid korruseid ja ruume kirjeldada.

Brain expedition.
kalldunn
Vana kala

10-09-2017 13:27
Postitus: #54
Alustaksin selgitust teise nurga alt.
Teil on arvuti, te käite kõikvõimalikel lehekülgedel. Tuusteldate siin ja seal. Otsite enda jaoks vajalikku informatsiooni. Mitte kunagi ei saa 100% kindel olla, te ei raba kusagilt viirust kaasa. Kui arvuti on viirust ikkagi, otsast otsani täis, kas nüüd jäädagi ahastama ja kurtma et mida ma edasi pean tegema, või hakata probleemile lahendust otsims. Need kes arvutist midagi ei tea, arvavad et nii peabki olema ja püüavad arvutit edasi kasutada. Vandudes ja tatistades see juures. Need aga kes arvutist midagi jagavad, muretsevad viirusetõrje programmi ja püüavad selle abil arvutit puhastada. Kui ühega ei õnnestu, muretsetakse järgmine – senikaua kuni arvuti saab pahavarast puhtaks.
Inimese puhul on situatsioon sama. Kõik need, kellegi poolt, minevikus või olevikus, kõne definitsiooni alusel moodustatud moodustised, (need võivad külge haakida – kust iganes) asuvad Hinge majas. See on see maja, kus on ligikaudu 400 ruumi. Kui olete näinud Goia poolt maalitud monstrumeid, siis saate mingisugusegi ettekujutluse, kes teil nendes ruumides asuvad. Need moodustised on hoopis teistsuguse sageduse ja teistsuguse tihedusega kui on seda keha valdav hing. Konflikt on vältimatu. Tagajärjeks on skisofreenia, häälte kuulmine ning suitsiid. Selleks et nendest moodustistest vabaneda on kaks võimalust. Kas teha seda ise, selle juhendi alusel, või lasta seda teha kellelgi väga tugeval selgeltnägijal. Algajad seda ei suuda, sest nad ei tea, kuidas nendesse ruumidesse pääseb.
Puhtuse aste. Seisnebki selles, kui puhtad kõik need ruumid on. Need monstrumid asendatakse puhta elava energiaga. Energiaga mida suudab kasutada ja käsutada seda keha valdav hing. Kui keha valdav hing on end tais laadinud siis on naad rääkinud et neil on täispuhutud õhupalli tunne, olemine on haruldaselt kerge ja hea. Täislaetuna viivadki nad selle energia oma hinge koju. Hinge kodu olen ma teile kirjeldanud enda poolt loodud kujundina. Ma ei tea, kuidas hinge kodu teegikult välja näeb. Kuid seda ma tean, et hingel on seda võimalik puhta elava energiaga täita.
Olen skeptik. Oma uuringutega olen teinud ma alles, viis kuus esimest arglikku sammukest. Isegi kauguses, teekonna lõppu ei paista.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Mannu Eemal
Blondiin

10-09-2017 15:49
Postitus: #55
(10-09-2017 13:27 )kalldunn Kirjutas:  Puhtuse aste. Seisnebki selles, kui puhtad kõik need ruumid on. Need monstrumid asendatakse puhta elava energiaga. Energiaga mida suudab kasutada ja käsutada seda keha valdav hing. Kui keha valdav hing on end tais laadinud siis on naad rääkinud et neil on täispuhutud õhupalli tunne, olemine on haruldaselt kerge ja hea. Täislaetuna viivadki nad selle energia oma hinge koju.

Ahah! Puhtuse astme kohta saingi rohkem teada, kui ennem teadsin.
Kas energeetiline täituvus aga on see, kuivõrd on hing laetud selle puhta kasutatava energiaga?

Mis on aga hinge tasandi avatus?

Brain expedition.
kalldunn
Vana kala

12-09-2017 08:58
Postitus: #56
Olen pidevalt rääkinud, et hing ja materiaalne keha, need on kaks – täiesti erinevat moodustist. Hing on põhimõtteliselt igavene. Materiaalset keha vajab hing ainult salleks, et ennast täiustada. Ainult läbi materiaalse generaatori on hingel võimalik end täiustada ja punkt. Materiaalses kehas olles asub hing, hinge kodus. Et oleks kujundlikum, olen ma hinge kudu kujutanud 20korrusselise majana. Selleks et näidata, kui palju on seal veel tühja ruumi, mida on võimalik täita puhta elava energiaga. Aga paradoks on selles – et hinge kodu ukse ees, ei ole ühtegi mehanismi, millega oleks seda ust võimalik avada. See mehanism asub hoopis mujal ja allub ainult Mesmeri joontele.
Kuid veelgi suurem kurioosum seisneb selles et hinge tasandit ei saa kasutada enne, kui ei ole saavutatud piisavalt suur puhtuse aste, ning piisavaalt suur energeetiline täituvus.
Piisavalt suurt puhtuse astet ei ole võimalik saavutada enne, kui ei ole saavutatud piisavalt suur energeetiline täituvus, ning hinge tasandi avatus.
Piisavalt suurt energeetilist täituvust ei ole võimaalik saavutada enne, kui ei ole saavutatud piisavalt suur puhtuse aste, ning hinge tasandi avatus.
Nõiaring – ja väga täiuslik nõiaring.
Kui olete saavutatanud piisavalt suure puhtuse astme, ning piisavalt suure energeetilise täituvuse, alles siis suudab hing oma hinge kodu uksele paigaldada mehanismi, millega on tal võimalik ust avada iseseisvalt ka seestpoolt. Kui hing juba seda teadlikult suudab, siis ongi see hinge tasandi avatus.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hüpnoos kooky 48 18,873 06-03-2017 15:07
Viimane postitus: xcad
  Uurimistöö teemal hüpnoos Hannah15 4 1,695 07-10-2013 21:44
Viimane postitus: Thorondor
  hüpnoos, kust saada? yodalr 20 9,361 11-02-2007 03:14
Viimane postitus: reaalne

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog