Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vajame dokumentaali jaoks ideid.
#1
Tere!

mõned juba tunnevad MoonGold Productions'it. Nimelt meie tegime eelmisel suvel selle Deefa Baasi Projekti filmi. Me õppisime oma vigadest ja oskame uut filmi seekord paremini teha. Nimelt oli suur probleem Deefa Baasi filmis heli. Helitehnikasse oleme nüüd palju investeerinud aega ja raha. Järgmise suve algul oleks meil plaanis teha sarnane projekt, seekord aga nt: kummitustest, vaimudest jne.. Seega paluksime me teilt abi, selle uue teema ja koha valimisel. Millisest kohast või anomaaliast soovitaksite te meil järgmise dokumentaali teha? Kuidas me peaksime seda tegema?

MGP

Deefa Baasi Projekt: http://www.youtube.com/watch?v=fbO8xrn2IHI
MGP kodulehekülg: http://moongoldproductions.wix.com/mgp

MGP mail: moongoldproductions@gmail.com
Vasta
#2
(04-09-2012, 16:37 )MGP Kirjutas: Tere!

mõned juba tunnevad MoonGold Productions'it. Nimelt meie tegime eelmisel suvel selle Deefa Baasi Projekti filmi. Me õppisime oma vigadest ja oskame uut filmi seekord paremini teha.
...
Järgmise suve algul oleks meil plaanis teha sarnane projekt, seekord aga nt: kummitustest, vaimudest jne.. Seega paluksime me teilt abi, selle uue teema ja koha valimisel. Millisest kohast või anomaaliast soovitaksite te meil järgmise dokumentaali teha? Kuidas me peaksime seda tegema?
No kui te just peate kummitusi filmima.. muidu soovitaks nad esialgu rahule jätta ning jätkata Häädemeestel.
Ja kohe praegu.
Vasta
#3
Ma olen arusaanud, et seal Häädemeestel on olukord rahunenud ning midagi pole juba aastaid juhtunud?! me võime muidugi ka tulnukatest vms dokumentaali teha.


MGP
Vasta
#4
(04-09-2012, 19:30 )MGP Kirjutas: Ma olen arusaanud, et seal Häädemeestel on olukord rahunenud ning midagi pole juba aastaid juhtunud?! me võime muidugi ka tulnukatest vms dokumentaali teha.

MGP

Mina pole tellija wink
Ütled, et teie pundil on lisandunud tehnikat ja oskusi, seega oleks paras need proovile panna
kohas kust on saabunud positiivseid raporteid teisteltki kui umbluu müügimehelt.
Siin on teema maha rahustatud ja las see praegu nii ka jääb, kuid kaklemiste vahel teatasid
oma kogemustest mitmed usutavamad isikud kui tead-küll-kes umbluu.

Kui seal oli liiklus enne, siis on see seal ka nüüd, paras aeg eelluure tegemiseks - ööd on seal
mustad ja ilmad veel suht soojad.
Väidad, et tahate teha dokumentaali, see on mu jaoks hoopis teine ooper kui labane umbluu.
Kuna pole teie eelmist üllitist vaadanud, siis puudub ka eelarvamus võimete ja võimaluste
suhtes. Lähtusin tõsiasjast, et dokumentaali tegemine tähendab ausat tööd ehk siis teema
tõsist käsitlemist.
Eks igaüks soovib saada pildile/filmile midagi erakordset, kuid niisama läbi kapates on selleks
vähe lootust, nii et enne tuleb läbi elada palju pettumusi. Aga vähemalt saaks asi selgemaks.

Teise kohana oleks pakkunud Pokainit Lätis, sest juba teist korda jäid minu kohad autos ja
telgis tühjaks Sad Vaataks siis vähemalt tõsiselt tehtud filmigi, kui muud ei saa.
Vasta
#5
Tehke sest LÕKITSast dokumentaal. See pidavat olema Muhumaa püsiasukas, keda/mida 'kõik' on näinud ja mittekeegi pole näinud. vms.
Vasta
#6
VAJA oleks "zeitgeisti" stiilis dokumentaali Eestis valitsevast poliitilisest klikist.
Kes kellega "käib", kes kellega seotud ja kes kellele maksab, ning kuidas aeti
kokku need varandused mille otsas hetkel istutakse.
Vasta
#7
Kui poisid, selle asemel, et otse mikrofoni rääkida, ostavad veel rohkem kallist helitehnikat, siis pole vast mõtet oodata, et nad Eesti-Zeitgeisti valmis teeks. Las nad pigem ikka nende kummituste ja ufodega jändavad. Kottpimedas, nightvisioniga on ju palju ägedam filmi teha ja sellest on inimkonnale palju rohkem kasu, kui mingist mõttetust poliitikajamast.
Vasta
#8
Mis te arvate Luusika baasist?
Vasta
#9
(06-09-2012, 09:46 )MGP Kirjutas: Mis te arvate Luusika baasist?

Mõnede nägijate kinnitusel nn. hallide baas. Praegu väidetavalt tühi...

Vasta
#10
(06-09-2012, 14:54 )euroruubel Kirjutas:
(06-09-2012, 09:46 )MGP Kirjutas: Mis te arvate Luusika baasist?

Mõnede nägijate kinnitusel nn. hallide baas. Praegu väidetavalt tühi...

.. seega avaneb teil võimalus teha üks loodusdokumentaalfilm.
Nokitseja pakkus ülalpool välja.. Häädemeestet. Usun, et kui nädal jutti seal öösiti rannas passida, siis võib nii mõndagi huvitavat jäädvustada.

Vasta
#11
Mis te arvate Kaiu rabast? Seal pidavat väga tihti midagi paranormaalset toimuma ning seal pidavat olema ka väga negatiivne energia.
Vasta
#12
(06-09-2012, 20:55 )MGP Kirjutas: Mis te arvate Kaiu rabast? Seal pidavat väga tihti midagi paranormaalset toimuma ning seal pidavat olema ka väga negatiivne energia.

Rappa võite ka niisama minna argikärast puhkama. Kui ise nägijad ei ole, siis peale ilusa looduse ei õnnestu kaadrisse ka miskit saada. Häädemeeste aga on tõesti selline koht, kus ka filmile silmaga nähtavaid salapäraseid objekte võite saada.

Vasta
#13
Kas seal häädemeeste ranna kandis on mingit head privaatset kohta, kuhu laagrit üles panna? Meil oleks vaja sinna telke paigutada jne ning see peaks olema suhteliselt privaatne, inimestest eemal. Ma vaatasin regio kaartidelt, et seal tundus rannal vaid läbipääsmatu pilliroog olevat. Teiseks, oleks meil vaja nende ''häädemeeste ufo'' pildistajate ja sellega seotud inimeste nimesid, et me saaksime nendega intervjuusid teha.
Vasta
#14
http://www.youtube.com/watch?v=_8FjwBkQdbk
Häädemeeste UFO projekt avalikustatud!
Vasta
#15
Haha, paras huumor, intro on soliidne(arvatavasti mingi template kuskilt netist saadud) nagu oleks tegemist mingi korraliku productionsiga, ning peale seda tuleb mingi väga kole screen mis on arvatavasti Sony Vegases, siis on odava õudusfilmi soundtrackiga 2 minutit loodust näidatud, suht paranormaalne if you ask me. Jääme siis lõpptulemust ootama.
Vasta
#16
(15-11-2012, 18:55 )wwatu Kirjutas: Haha, paras huumor, intro on soliidne(arvatavasti mingi template kuskilt netist saadud) nagu oleks tegemist mingi korraliku productionsiga, ning peale seda tuleb mingi väga kole screen mis on arvatavasti Sony Vegases, siis on odava õudusfilmi soundtrackiga 2 minutit loodust näidatud, suht paranormaalne if you ask me. Jääme siis lõpptulemust ootama.

Kurvakstegev huumor on sinu jutt... Paras huumor oleks see siis, kui nö kogenud tegijad sellise treileri välja oleksid lasknud. Poisid on tublid ja tegusad. Las aga harjutavad. Kes harjutab, saab meistriks!

Vasta
#17
Keegi võiks hea diktsiooniga pisut taustinfot ka peale lugeda.
Vasta
#18
(15-11-2012, 20:32 )xawa Kirjutas: Keegi võiks hea diktsiooniga pisut taustinfot ka peale lugeda.

Või kasutada sissesulatatud subtiitreid.
Võib siis ju pausile panna kui mõni asi segane.
Vasta
#19
Intro on täiesti ise tehtud!!! See pole mingi template, ma tegin selle Adobe After Effectis koos Element 3d programmiga. Alati ei tasu õiendada, kui ise midagi ei tea. Selle traileri eesmärk polnud see, et meile jäävad kohe tulnukad kuskil põõsas peale, vaid tutvustada seda kohta, kuhu me suvel läheme. Kolmandaks, see pilt peale introt on tehtud Adobe Photoshopis mitte Sony Vegases. Tutvustavaid videoid koos tekstiga teeme hiljem juurde.
Vasta
#20
1:17 ufod ehitasid keset metsa, kuivale maapinnale silla!
Vasta
#21
Minu arvates täitsa heas asi alustuseks, mingil kummalisel kombel mulle meeldis helitaust, ehitage edasi Smile.
Vasta
#22
Edu,5+ Smile
Vasta
#23
Tegime ühe video, kus me räägime natukene ka Häädemeeste Projekti teemadel. Teatavasti toimub Häädemeeste Projekt sellel suvel. Videos on ka paar üleskutset: kui keegi tahab meile laenutada või müüd radioaktiivsuse mõõdikut (Geigeri mõõdik) või generaatorit (alla 2kW), siis võtke meiega ühendust. E-mail: moongoldproductions@gmail.com
Vasta
#24
Tehnika osas arendus on üks asi. Teine pool aga on toimetamine, loominguline ja keeleline osa. See osa tahab veelgi arendaist. Ja muidugi tulevase saatejuhi keelekasutus ja diktsioon!
Vasta
#25
(15-11-2012, 18:28 )MGP Kirjutas: http://www.youtube.com/watch?v=_8FjwBkQdbk
Häädemeeste UFO projekt avalikustatud!

Säärasest klantsintrost soovitan soojalt hoiduda. Nii või teisiti ei suuda te eratelekanalite taset püüda. Ajalised ja tehnilised ressursid seavad piire.
Ja kaameraliikumine ka on liiga suur selles klipis. Samuti kulla sõbrad unustage ära laste mänguväljakute filmimine, kui tahate vaatajas äratada huvi. Praegu see mõjub lihtsalt maasikuvaate reostusena. Või turismireklaamina. Sellise muusikaga nagu teil on pandud klipile, toimivad suurepäraselt mõistatuslikult staatilised merevaated, ka taeva linnuparv ja need fotod.
Ja veel. Stenaarium. Stsenaarium. Veelkord stenaarium. Kui vajalikud inimesed leiate, siis pange kokku stenaarium. Enne ei tohi võttele minna.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat