Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin usaldusväärset sensitiivi.
Autor Sõnum
KYLC
Uustulnukas

23-09-2012 18:24
Postitus: #1
Otsin usaldusväärset sensitiivi.
Tere!
Olen siin foorumis mõnda aega lugemas käinud,sest oman mõningaid kogemusi teispoolsusega aga ei ole selles teemas nii pädev,et postitusi siin teha.
Aga nüüd olen seoses ühe seigaga enam kui kindel,et keegi peale minu ja minu laste on meie koju veel elama asunud. Kahtlusd on juba mitu aastat,aga olen alati üritanud mõelda,et nendel juhtumustel on seletatav vorm. Kuni tänaseni. Rääkisime just õega msnis minu viimastest imelikest kodus juhtunud seikadest ja arutasime,et kas see Keegi võis minu koju tulla koos kasutatud voodiraami ostmisega. Õde soovitas voodi ära põletada. Mina viskasin selle peale nalja,et aga kust ma siis uue voodi saan. Sel hetkel jäin midagi televiisorist vaatama ja kui ma pilgu arvutisse pöörasin oli sinna keegi minu eest kirjutanud ´ja nii laia´. Voodi on tõesti lai,aga sellel hetkel ma isegi ei mõelnud voodi laiusele ja peale minu ei olnud toas mitte kedagi,kes selle lause minu eest kirjutada oleks saanud. Ja see seik pani mu kahtlustele punkti.
Nüüd sooviksin leida kedagi usaldusväärset,kes aitaks välja segitada, kas tõesti on mu kahtlusel tõepõhi all ja kui on,siis kuidas ma saaks ta meie kodust ära saata. Minu kodu on mu kindlus Smile.
Ps.paar aastat tagasi,kui mu õelaps oli 3.aastane ja nad ööbisid minu toas,siis ta oli emalt toast ära tulles küsinud,et kes see onu oli? Antud ajal ei viibinud korteris ühtegi meesterahvast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
cambodia
Vana kala

23-09-2012 22:13
Postitus: #2
RE: Otsin usaldusväärset sensitiivi.
Soovitaks Tiit Vasmanni. Tegemist persooniga, kes just selliste teemadega tegeleb. Kuigi interneti avarustest, foorumitest võib leida selle inimese suhtes vägagi negatiivset vastukaja a`la soolapuhujast egomaniakk...jne, ei maksaks sellest ennast absoluutselt segada lasta. Ka meie perel olid probleemid eramuga, noh mitte just päris analoogsed, aga asjad ei liikunud sugugi normaalset, loogilist rada pidi ja seda juba pikemat aega. Kõigepealt teeb mees selgeks, kas tegemist Sinu väga viljaka fantaasiaga või on asjad tõesti nihusti. Ja, kui nihusti, siis tuleb ise kohale. Meie juures käis kaks korda, teisel korral, paar nädalat hiljem, kontrollis lihtsalt tehtud töö üle. Peale külaskäiku lahenesid probleemid väga kiiresti ja asi sai täpipealt just sellise positiivse lõpplahenduse nagu meile vaja ja nagu ka Vasmann ette ennustas. Kokkusattumuseks, juhuseks ei pea ma seda teps mitte. Niisiis, pädev oma eriala spetsialist. Vajaliku info leiad netist ja arvestama peab ka seda, et tasuta lõunaid ei ole olemas Smile.
Jõhvikas
Veteran

23-09-2012 22:19
Postitus: #3
Rääkides lõuna maksumusest, siis huvitab väga, mis summadest käib jutt selliste "tööde" puhul?
KYLC
Uustulnukas

24-09-2012 00:28
Postitus: #4
Tutvusin Tiit Vasmanni koduleheküljega. Võimalik,et mu mõttemaailm on vale,aga ma kahtlen sensitiivides,kes end nii suurelt reklaamivad. Ja tõesti oleks päris huvitav teada,kui palju sellised lõunad ka maksavad. Olen kunagi kuulnud inimesi rääkimas,et õige "nõid" ei pidavat võtma tasu rahas vaid nt.toiduainetes. Muidugi mõista oleks see tänapäeval vist sensitiivile liig Smile.
Aga infot ka teiste sensitiivide kohta ootan ikkagist veel,et siis sobivaima poole pöörduda.
Tänan Smile
cambodia
Vana kala

24-09-2012 12:56
Postitus: #5
Ma katsun jääda hea tava raamidesse ning usun, et teenuse pakkuja ja tellija vahelised rahaasjad on taolistel juhtudel siiski konfidentsiaalne teema, mis iga kord eraldi kokku lepitakse. Arvestades sealjuures töö mahukust, asukohta ja muid subjektiivseid tegureid, mille kohta mul eelinformatsioon puudub. Ja päris kindlasti ei võta ma endale meelevaldselt õigust, teise inimese eest, ilma tema nõusolekuta, mingeid suvalisi numbreid siia ülesse riputada. Sest sellistel arvudel on imeline komme, absoluutse tõena, kellestki sõltumata, neti avarustes oma elu hakata elama Smile. Kes uudishimulikum on, siis telefon pihku ja helistama. Niipalju võin siiski öelda, et tegemist ei ole projektipõhise, lühiajalise ettevõtmisega "ratsa rikkaks". Ennemini katsusin vihjata asjaolule, et tegemist on , ülatus, üllatus, legaalselt tegutseva maksumaksjast eraettevõtjaga. Ei kujutaks tõesti ette, kuidas riigile saaks sellistel juhtudel, noh näiteks, tulumaks tasutud, klientide poolt toodud kolme põrsakese või kahe koti "Jõgeva kollasega". Isiklikult meie puhul ei olnud määrava tähtsusega reklaami olemasolu või selle puudumine, mis kindlasti samas ei mõjuta teenuse kvaliteeti, kuivõrd asjaolu, et tegemist peab olema pädeva inimesega. Aga oma valik KYLC, tee kindlasti oma sisetunde järgi.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

24-09-2012 13:09
Postitus: #6
Tiit Vassmann on nii võimekas ekstrasenss, et tal on ainult püsikliendid. Pole ka ime, kui need, kellega ta hakkama ei saa ja kes teda peale raha maksmist enam ei näe, peavad oma muredega järgmiste inimeste poole pöörduma, kes siis Tiidu kokku keeratud jama pool aastat koristavad.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
cambodia
Vana kala

24-09-2012 14:47
Postitus: #7
Ei kuulu Tiit Vasmanni püsiklientide hulka ja eesmärk ei ole päris kindlasti inimese promomine, reklaamimine foorumis. Viitasin Tiit Vasmannile, kui ühele võimalikest, paljudest variantidest. Kas lugupeetud Celtic võtaks vaevaks tutvustada siinkohal neid võimekaid järgmisi inimesi, kes Tiidu kokku keeratud jama on võimelised poole aastaga ära koristama. Samas võib nende inimeste tutvustamisest, informatsioonist palju tulu tõusta KYLCile. Jään igatahes suure põnevusega ootama.
Gangnam
Bännitud

24-09-2012 16:27
Postitus: #8
Mis loom see usaldusväärne sensitiiv on? Inimene kellele saab oma mured ära rääkida?
Enamus sensitiividel on, nagu Celtic ütles, püsikliendid. Lisaks omaltpoolt, et naiivised kliendid kes läbi sensitiivide otsivad endale tuttavaid kes tingimusteta (s.o raha vastu võttes) nende muresi kuulaks ja kaasa noogutaks.
KYLC
Uustulnukas

24-09-2012 16:56
Postitus: #9
Antud hetkel ei vaja ma inimest,kellel muresid kurta vaid inimest,kes kas kinnitab või lükkab ümber mu kahtlused Smile. Ise ma eksinud hingedega suhelda kahjuks (või õnneks) ei oska.
Usaldusväärset selle mõttega,et eks neid šarlatanegi leidub.
Jõhvikas
Veteran

24-09-2012 17:30
Postitus: #10
Nagu seda Vasmanni pakuti, siis vaatasin ta pilti - silmi, olemust. Sõimake kes tahab, aga ma ei kaaluks hetkekski võimalust teda külastada. Teiseks võtsin lahti rubriigid, kus teda iseloomustati ja kommenteeriti - 90 % kommentaare olid/on negatiivsed. Kolmandaks vaatasin tema kodulehte ja lugesin nimesid, kelle seminaridel ta kunagi käis ja õppis...

Rohkemat ei olegi vaja, et sõelale jäänud saast prügikasti visata...

Nagu ta ise ühes Õhtulehe artiklis pajatas:

Tsitaat:Peagi selgub, et maag ei lepi meelsasti ka pildistamisega. «Teeme nii, et minu silmad pildile ei jää,» nõuab arvuti taha istuv Vasmann fotograafilt. Hiljem tunnistab mees, et talle ei meeldi isegi passipildi tegemine. «Inimest fotol on võimalik mõjutada, nähes tema silmi. Silm on inimese näos nõrk koht, mille kaudu võib teda oma mõju alla saada. Silmad on hinge peegel, kes oskab, see saab sealt plaksti läbi minna,»

Silmad on hinge ja olemuse peegel, see on tõsi. Peab ikka kehv "maag" olema, et ennast kaitsta ei suuda...
(selle postituse viimane muutmine: 24-09-2012 17:36 Jõhvikas.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin "kummitustejärve" Paldiski ligidal nju 9 4,071 03-10-2011 22:43
Viimane postitus: marx07

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog