Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi reeglid
#1
Uuendasime foorumi reegleid. Palun need kõigil läbi lugeda. Foorumis edasi tegutsedes arvestame, et olete nende reeglitega nõus.
http://www.para-web.org/reeglid.php

Punktid, millest varem üldse juttu polnud:

3.5. Võõrkeelsed tekstid
Lühikeste võõrkeelsete tekstijuppide puhul tuleb lisada ka tõlge. Pikemate materjalide puhul piisab lühitutvustusest või sisukokkuvõttest. Kui kasutad oma postituses võõrkeelset tsitaati, siis hoolitse, et see ka tõlke eesti keelde leiaks.

3.4. Lingid
Teistele lehekülgedele suunavate linkide juures peab olema kommetnaar, et oleks võimalik aru saada, mis lingi taga asub.
Võõrkeelsetele lehtedele suunavast lingist peab olema aru saada, mis keelega on tegu. Vajadusel lisada nt [ENG] või [RUS].
Eriti viisakas on kui lingi taga oleva video puhul on lisatud video pikkus ning faili puhul faili maht.

Foorumi eesmärk on info jagamine ning püüame teha seda võimalikult konstruktiivselt ja arusaadavalt.

PS. Seekord ei õnnestunud kahjuks "Olen nõus" nupuvajutusega lehekülge teha.
Vasta
#2
(27-09-2012, 10:31 )Thorondor Kirjutas: Uuendasime foorumi reegleid. Palun need kõigil läbi lugeda. Foorumis edasi tegutsedes arvestame, et olete nende reeglitega nõus.
http://www.para-web.org/reeglid.php

Punktid, millest varem üldse juttu polnud:

3.5. Võõrkeelsed tekstid
Lühikeste võõrkeelsete tekstijuppide puhul tuleb lisada ka tõlge. Pikemate materjalide puhul piisab lühitutvustusest või sisukokkuvõttest. Kui kasutad oma postituses võõrkeelset tsitaati, siis hoolitse, et see ka tõlke eesti keelde leiaks.

3.4. Lingid
Teistele lehekülgedele suunavate linkide juures peab olema kommetnaar, et oleks võimalik aru saada, mis lingi taga asub.
Võõrkeelsetele lehtedele suunavast lingist peab olema aru saada, mis keelega on tegu. Vajadusel lisada nt [ENG] või [RUS].
Eriti viisakas on kui lingi taga oleva video puhul on lisatud video pikkus ning faili puhul faili maht.

Foorumi eesmärk on info jagamine ning püüame teha seda võimalikult konstruktiivselt ja arusaadavalt.

PS. Seekord ei õnnestunud kahjuks "Olen nõus" nupuvajutusega lehekülge teha.

Tänan tähelepanu juhtimise eest. Jõudsin juba eelnevalt neid lugeda. Positiivsed muudatused.
Vasta
#3
VANAAPAGAN. Lugesin läbi ja olen aru saanud.
Vasta
#4
Lugesin, võtan teadmiseks.
Vasta
#5
Loetud, nõustutud
Vasta
#6
Loetud.
Vasta
#7
Loetud ja nõustun reeglitega.
Vasta
#8
Mõistlikud muudatused.Igati nõus.
Vasta
#9
Nõus.
Vasta
#10
Loetud, täiesti nõus.
Vasta
#11
Loetud.
Vasta
#12
(27-09-2012, 10:31 )Thorondor Kirjutas: Uuendasime foorumi reegleid. Palun need kõigil läbi lugeda. Foorumis edasi tegutsedes arvestame, et olete nende reeglitega nõus.
http://www.para-web.org/reeglid.php

Punktid, millest varem üldse juttu polnud:

3.5. Võõrkeelsed tekstid
Lühikeste võõrkeelsete tekstijuppide puhul tuleb lisada ka tõlge. Pikemate materjalide puhul piisab lühitutvustusest või sisukokkuvõttest. Kui kasutad oma postituses võõrkeelset tsitaati, siis hoolitse, et see ka tõlke eesti keelde leiaks.

3.4. Lingid
Teistele lehekülgedele suunavate linkide juures peab olema kommetnaar, et oleks võimalik aru saada, mis lingi taga asub.
Võõrkeelsetele lehtedele suunavast lingist peab olema aru saada, mis keelega on tegu. Vajadusel lisada nt [ENG] või [RUS].
Eriti viisakas on kui lingi taga oleva video puhul on lisatud video pikkus ning faili puhul faili maht.

Foorumi eesmärk on info jagamine ning püüame teha seda võimalikult konstruktiivselt ja arusaadavalt.

PS. Seekord ei õnnestunud kahjuks "Olen nõus" nupuvajutusega lehekülge teha.
Tänan!
Võtan teadmiseks!!
Vasta
#13
Tundub mõistlik. Smile
Vasta
#14
vägagi mõistlik asi
Vasta
#15
Hea jutt!
Vasta
#16
Ikka veel mõistlikud reeglid. Väga tubli, Thor (ja teised, kes nendega nokitsenud on)!
Vasta
#17
Selge
Vasta
#18
Läbi loetud juba siis, kui see ilmus. Nüüd ka kinnitan selle siin, et olen seda lugenud ja teadmiseks võtnud.
Vasta
#19
"2.10. Reeglitest kinni pidamine
Foorumi personali ülesandeks on reeglite vastased postitused kustutada ning kasutaja korrale kutsuda ning vajadusel foorumist eemaldada. Suhtumine stiilis "tema rikkus reegleid, ma võin ka nüüd sama teha" ei ole aksepteeritav. Kas postitus on pahatahtliku sisuga, jääb foorumi personali otsustada. Aktsepteerides reeglistikku aktsepteerid ka seda põhimõtet. Kõik teemavälised konfliktid lahendatagu väljaspool avalikku foorumiruumi." (Para-web)

Ainus vabadus, mis vabaduse nime väärib, on püüd jõuda omal viisil enda eesmärgile, võtmata teistelt õigust teha sedasama ning tegemata neile nende teel takistusi. (John Stuart Mill (1806-1873))


"2.8. Suhtumine teistesse kasutajatesse.
Kõigil kasutajatel on õigus oma arvamusele ning teise kasutaja põhjendamatu kritiseerimine, isiklik solvang, ähvardamine või tahtlik provotseerimine on keelatud taunitav." (Para-web)

Kui te olete häälestatud kellegi vastu, siis ei ole te vabad. Kui te peate kedagi süüdlaseks ja teie mõistus on nende vastu häälestatud, teadke, et olete nende külge kleepunud! (Sri Sri Ravi Shankar)
Vasta
#20
lugesin Smile
Vasta
#21
(27-09-2012, 10:31 )Thorondor Kirjutas: 3.4. Lingid
Teistele lehekülgedele suunavate linkide juures peab olema kommetnaar, et oleks võimalik aru saada, mis lingi taga asub.
Võõrkeelsetele lehtedele suunavast lingist peab olema aru saada, mis keelega on tegu. Vajadusel lisada nt [ENG] või [RUS].
Eriti viisakas on kui lingi taga oleva video puhul on lisatud video pikkus ning faili puhul faili maht.
(04-10-2012, 22:13 )derxx1 Kirjutas: http://www.space.com/17892-cincinnati-uf...stery.html
(04-10-2012, 22:04 )derxx1 Kirjutas: lugesin Smile
Kas ainult lugesid ilma neid meelde jätmata?
Vasta
#22
Loetud, olen nõus.
Vasta
#23
Loetud, nõustun.
Vasta
#24
(27-09-2012, 10:31 )Thorondor Kirjutas: PS. Seekord ei õnnestunud kahjuks "Olen nõus" nupuvajutusega lehekülge teha.

Kusjuures kui sa seda teha üritasid, olin parasjagu foorumis ja mulle igatahes tuli ette mingi selline lehekülg (paraku küll polnud sedal ära toodud foorumi uusi reegleid), kus ma ka juba oma nõusoleku andsin (isegi õieti teadmata milleks) Laugh
Vasta
#25
Loetud. Nõus.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,443 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,125 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,089 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,134 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,433 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,234 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,315 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,746 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,052 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,587 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat