Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PW särgi ja tassi tellimine
#51
Mida siin ikka aidata - mul olemas nii särgid kui kruusid ja näevad välja nagu pildil.
Vasta
#52
(28-09-2012, 08:26 )Gangnam Kirjutas:
(27-09-2012, 22:42 )Cassiopeia Kirjutas: Tegelik särk paistab samasugune välja.
Keda nüüd uskuda? Tehnoloogiaajastu ja mitte keegi ei suuda särgist pilti teha? Läheb järjest koomilisemaks! Keegi on kindlasti särgi juba kätte saanud varasemast partiist? Äkki aitate särgimüüjaid välja?

Minu puhul on pigem mitteviitsimine. Ja ma ostsin särgi ilma et ma oleks teadnud milline see välja näeb. Seega, ma ei tea, mis vajadus nüüd järsku tuli pilti teha.
Vasta
#53
Ega paranormaalseid asju ei olegi niikerge pildile saada kui arvata võib.
Vasta
#54
Vahepeal on osa asju endale omaniku leidnud.
PW kruuse on järel ainult üks must ja üks valge.
Vasta
#55
Haarake võimalusest. Kruus (eriti must) on tõesti kihvt. wink
Käisin hullumajas tööl sellega! wink
Vasta
#56
Küsin kas see must XL t-särk on alles,samuti võtaks selle valge kruusi kui alles.
Vasta
#57
Kas on ka para-web ehteid ?
Sry kui küsimus on kordunud !
Lp: Isis
Vasta
#58
Võiks ka mingi kaela ehe või sõrmus või käekett olla mis arvate ? Smile
Vasta
#59
Ei, meil ei ole ehteid, sest enamuses neid siiski keegi ei osta Smile
Vasta
#60
Uudishimulik küsimus, kas tasse või särke tehakse noh mingi kalendritsükli raames või niisama aegade lõpuni?
Vasta
#61
Ei saanud täpselt aegade lõpust aru. Särke ja tasse ei tehta mingi kindla intervalli tagant. Nõudlust on vaja.
Viimati tehti ports särke ja kruuse valmis. Jooksvalt juurde ei tehta midagi. Enne tuleb praegused maha müüa.
Vasta
#62
Ikka veel müügil uhked para-webi särgid.
Para-webi särgi omanikud võiks kirjutada kui rahul nad selle tootega on, siis teised tahavad ka.

Ostate särgi ära ja tulete näiteks kokkutulekule ja toon särgi kokukale ning saate kohe kasutama hakata ja väldite postikulu.

Hinnad võivad ülehomme juba kallimad olla.
Vasta
#63
Särk on hea ja aus - just nagu üks särk olema peab. wink
Vasta
#64
kas roosat t-särki ja kruusi on ?
Vasta
#65
(05-09-2013, 05:20 )pussycatdoll Kirjutas: kas roosat t-särki ja kruusi on ?

Ainult must ja valge aga kui sa usin ja tubli oled siis võid valge roosaks värvida.
Vasta
#66
PW sõrmus oleks küll lahe!
Tunneksime teineteist poes ära, naerataksime..
Ma arvan, et pikemad olijad ja selline kavatsen ka mina olla, võiksid olla teineteisele äratuntavad.
Vasta
#67
Ehk meil tõenäoliselt on plaanis väiksema grupiga mingid ripatsid/sõrmused lasta teha ühe ehtemeistri juures. Kas keegi on veel huvitatud? Kavandi suhtes on veel lahtine ja väärismetallist tõenäoliselt need jubinad ei tule.
Vasta
#68
(26-12-2013, 02:37 )PiziIngliito Kirjutas: Kas keegi on veel huvitatud?

Jah.
Vasta
#69
Kas puidust ripatsit, talismani, ei soovi?:
Vasta
#70
Esiteks räägiks hindadest ja teiseks, kas kõik tuleksid samasugused või kõigile eraldi?
Vasta
#71
Hind on mitterahaline, st. kellel mida üle, nt. mõnel talupidajal kartuleid, kellel moosi, võib ka kevadel- suvel kohapeal tööd teha jne. wink
Ühesugused kindlasti mitte (kui väiksem kogus, saab sarnaseid), soovijal on võimalus suuruse, puidu mustri osas, kaasa rääkida, ühe poole jätaks naturaalseks, teisele poole võib peale põletada. Smile
Sõrmuseid võib ka teha, kuid nendega veidi keerulisem, suuruse suhtes, ja ega suurt midagi sümboolikat peale ei mahu.
Vasta
#72
Vabandust, aga meil on ehtemeister juba valmis vaadatud. Kui keegi soovib linki antud inimese varem valminud töödest, siis võin postkasti jagada, ei ole kindel, et ta sooviks, et selle siia avalikult riputan. Hinnad sõltuvad ilmselt tehtud tööst, aga kallid nad mu meelest küll ei ole. Ja ma arvan, et võiks ikka enamvähem ühesugused teha need vidinad, kokkuleppe küsimus Smile
Vasta
#73
Mina isiklikult puidust küll ei sooviks, kui siis juba metallist ja sõrmust.
Vasta
#74
Otse loomulikul, nii kuidas enamus arvab! Smile
Vasta
#75
Ohoo, väga huvitav, tahaks ka ja ilmselt ikka metallist.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,281 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,960 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy
  Para-web'i tassi ja T-särgi kavandi/logo ideed PiziIngliito 75 69,395 16-08-2011, 19:05
Viimane postitus: Thorondor
  T-särgi kujunduse konkurss Tutanhamon 78 36,414 26-12-2005, 19:04
Viimane postitus: Celtic
  Para-Webi särgi tellinutele Thorondor 5 4,452 15-12-2005, 16:33
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web särgi tellimine Tutanhamon 18 8,273 25-10-2005, 18:02
Viimane postitus: Tutanhamon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat