Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web nutitelefonides (Tapatalk)
#1
Installeerisin foorumile Tapatalk plugina.
Selleks, et seda nutitelefonis kasutada, tuleb installida Tapatalki app,
mis maksab nt sellel leheküljel 2,5€.
https://play.google.com/store/apps/detai...vity&hl=en

Kui võimalik, siis lisaksin ka täiesti tasuta asja.

Mulle on Tapatalk uus asi, aga esmamulje on positiivne. Ilus minimalistlik stiil, näeb viimaseid postitusi ja teemat avades küsib lausa, kas nt soovid alustada lugemist viimasest lugemata postitusest (arvutis seda teha ei saa).

Palun tagasisidet.
Vasta
#2
Uurin asja ja kui midagi selgub siis informeerin ka avalikkust Smile
Vasta
#3
Mina olen asjast nii aru saanud, et kes nutitelefoniga netis käib, siis on tal kas kuumaksupõhine püsiühendus, või on tal ühendus üle wifi - mõlemal juhul pole andmevoo maht oluline rahalises mõõtmes, ning leheküljed on nagunii nutitelefonis nähtavad nagu "päris arvutis".

Seega milleks igasugu "nuti-vidinate" peale oma aega raisata? - ehk kui nutitelefon suudab näida samasugust pilti nagu "päris arvuti", siis milleks igasugu nuti-lisad lihtsalt lisade pärast?



Vasta
#4
Minul konkreetselt on internet telefonis tasuta, ilma limiidita. Tõmba palju tahad, kiirus hea leviga kohas on 500 kB/s
Isegi parem kui mõne netipulga kiirus! Smile

Aga miks programmid maksavad? Vaata, kui keegi teeb tööd siis ta tahab selle eest ka tasu saada! Smile
Hämmastav, kas pole. Inimesed on unustanud ära selle, et tööd tehakse tasu eest mitte niisama sotsialistliku-kommunistliku korra pärast.
Vasta
#5
Esmalt - Lahendused - aga mida paganat sa oma aega siin raiskad???
Mis vahet seal on kas isik on siin foorumis (näiteks) läbi lauaarvuti või
pihuseadmega/telefoniga? Sinu loogika järgi on ju ka see ajaraiskamine?!

Maksta saab erinevalt. On terve posu progesi millede arendajad saavad
oma tasu varjatult. Näiteks üks "müstiline" tiim laseb välja terve hulga
programme mis on kasutajale tasuta ja isegi reklaame ei näidata.
Milles siis iva? Aga selles, et antud tiim müüb oma toodet ühele suurele
arendusfirmale ja saab oma raha sealt. Firma maksab kinni ja kasutaja on
nagu beetatester, Hiljem see suur firma saab oma kasumi telefonide ja ka
sellega seotud teenuste ja vidinate müügist.
Vasta
#6
(30-09-2012, 21:44 )lahendused Kirjutas: Mina olen asjast nii aru saanud, et kes nutitelefoniga netis käib, siis on tal kas kuumaksupõhine püsiühendus, või on tal ühendus üle wifi - mõlemal juhul pole andmevoo maht oluline rahalises mõõtmes, ning leheküljed on nagunii nutitelefonis nähtavad nagu "päris arvutis".

Seega milleks igasugu "nuti-vidinate" peale oma aega raisata? - ehk kui nutitelefon suudab näida samasugust pilti nagu "päris arvuti", siis milleks igasugu nuti-lisad lihtsalt lisade pärast?

Asja mõte ongi selles, et nutitelefonid ei näita foorumit samamoodi nagu arvuti, kuna ekraan on oluliselt väiksem. Seega lugemiseks peab zoomima ja igasugu nupukeste vajutamiseks hästi täpne olema (puutetundlikkus).
See lisavidin teeb selle kõik oluliselt mugavamaks läbi selle, et kujundus ja kompositsioon on kohandatud väikesele ekraanile.

Väga paljud veebilehed kuvavad ennast nutitelefonis teistmoodi kui arvutis.


Vasta
#7
Hetkel tundub, et asi töötab ja probleeme ei paista olevat.
Kes soovib huvitavaid linke infoga antud ressurside kohta siis u2u abiks wink
Hetkel olemas vaid Androidi põhised versioonid.
Vasta
#8
Parim nutitelefon on Nokia ja op.süsteem symbian,muu on MULL mis peagi purunebSmile
Vasta
#9
Tapatalki appi küll ei osta, kui oleks mingi paraweeblaste poolt omatehtud app siis veel vaataks.
(01-10-2012, 13:09 )zzz34 Kirjutas: Parim nutitelefon on Nokia ja op.süsteem symbian,muu on MULL mis peagi purunebSmile
Endal oli symbian, väga aeglane ja niru oli. Kõige paremad on üldse op süsteemita telefonid.
Vasta
#10
Ikkagi ei saa ma aru, milles "point on".

Tegin pildikese, kuidas minu aastate vanune "mitte-puutetundlik" Nokia Communicator näitab paraveebi:

http://www.upload.ee/image/2714600/nokia...raveeb.JPG


Siis tegin pildi, kuidas aasta vanune laste LG Optimus 3D P920 näitab paraveebi:

http://www.upload.ee/image/2714604/lg_op...raveeb.JPG


Ühesõnaga nutitelefonid näitavad paraveebi nagu "päris arvutid" - milleks veel igasugu nuti-rakendusi vaja on, kui kujundus ja nähtav pilt on sama nagu päris arvutis?


Tooge keegi mõni pildiline näide, kuidas nutitelefon näitab paraveebi "halvasti"?
Vasta
#11
Tegin sinu pildist võrdluseks pildi nii suureks nagu nutitelefon tavaliselt näitab.
Resolutsioon on küll parem, aga vaata nüüd mõõtmeid. Liiga kribu.
Sinu pildid avanevad kõigil arvutis mitu korda suuremalt kui sul telefonis paistab, ega aita võrrelda.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#12
Lugupeetud Lahendused - siin on maitse küsimus. Olen senini saanud ka Opera mobiilse versiooniga käidud javajadusel saan ka edasipidi. Androidi foorumis olen käinud Tapatalkiga ja ütlen, et mõnevõrra on selleks ettenähtud programmiga asi LIHTSAM ja MEELDIVAM. Keegi ei käsi sul osta Tapatalki. Keegi ei käsi sul midagi hetkel "peale maksta" - nagu öeldud - foorumi jaoks oli lisa vidin tasuta. Ei hakka aega raiskama ja näitama, kuidas minu nii 2 aasta vanune GalaxyS Operaga para-weebi loeb.
Seega tegelikult "pointi" EI OLEGI - kes tahab käib vanamoodi edasi kes tahab proovib teist moodust.
Vasta
#13

Kunagistel "tavalistel" must-valge ekraaniga mobiiltelefonidel oli ekraani lahutus liiga väike pikslites a'la 64 pikslit kõrgust ja 128 pikslit laiust - nii mahtus ekraanile vaid mõni rida teksti ja igasse ritta mahtus vaid kümmekond tähte - siililegi selge, et sellise olematu lahutusega ei saa "suure arvutiga" võrdväärset pilti näidata.

Kuid nutitelefonides on pikslite arv võrreldav "suure arvuti" lahutustega: näiteks aastate vanusel Nokia Communicator E90-l on 800 pikslit lai ja 352 pikslit kõrge pilt, lg P920-l on 800 pikslit lai ja 480 pikslit kõrge pilt, ning paljudel uuematel on veelgi suurem lahutus (keegi tootja oli vist isegi HDReady lahutusega 1280 x720 ekraani suutnud nutitelefonile panna) - paljud nõrgema nägemise/ajuga inimesed on oma "suure arvuti" lahutuse seadnud 800 x 600 piksli peale, kuna tihedam pilt jääks väljapoole nende taju-ulatust.

Seega hakkavad nutitelefoni ja suure arvuti lahutused lähenema - ehk "vahet pole" - ainsaks probleemiks jääb see, kui on probleeme silmanägemise teravusega (a'la üksik täht muutub nähtavaks alles ülisuure 42'' monitori peal ja sedagi vaid kahekordsete prillide ja mitme luubiga).

Aga ilmselt on mul siis liiga hea nägemine, et ma suudan hoomata nutitelefonide pisikest kirja: peab vist raudteejaama haruteelt mõne metanooli vaguni üles otsima Smile

Vasta
#14
Ega resoga polegi probleemi - enda Galaxy S saab kuvamisega hästi hakkama. Häda on hoopis selles, et näpuots on liiga suur. Raske on linkidele täpselt pihta saada. Spets nutirakendused teevad selle hõlpsamaks.
Vasta
#15
(01-10-2012, 17:31 )lahendused Kirjutas: Seega hakkavad nutitelefoni ja suure arvuti lahutused lähenema - ehk "vahet pole" - ainsaks probleemiks jääb see, kui on probleeme silmanägemise teravusega (a'la üksik täht muutub nähtavaks alles ülisuure 42'' monitori peal ja sedagi vaid kahekordsete prillide ja mitme luubiga).
Nagu tavaliselt võrdled täiesti valesid asju. Kui sa nutitelefoni ja tavalise arvuti kasutamise erinevustest aru ei saa, siis tee järgmine katse (või kujuta ette): tee enda nutitelefon mittepuutetundlikuks ja ühenda kuidagi hiir ja klaviatuur sinna ning proovi siis seda kasutada ning lauaarvutiga vastupidi - tee puutetundlikuks ja proovi seda ilma hiire ja klaviatuurita kasutada. Ehk siis saad aru, et asi ei ole ainult resolutsioonis ja nägemises.
Vasta
#16
Tsitaat:pikslite arv võrreldav
Pikslite arv pole siin probleem, vaid teksti suurus.
Sinu jutu järgi pole vist ka vahet, kas para-webi lugeda 10 meetri pealt või otse laua tagant, sest piksleid on ju sama palju.
Pole mõtet teemat läbustada selliste spekulatsioonidega.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajutukas on jälle para teema. Sekhmet 7 4,395 22-10-2019, 17:38
Viimane postitus: isemaag
  Para-web nutitelefonides (MyBB GoMobile) tasuta Thorondor 9 11,010 01-02-2013, 00:17
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web Sinu pihus excubitoris 8 7,465 12-07-2011, 12:04
Viimane postitus: excubitoris
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,671 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito
  Mida on sulle Para-Web andnud? reaalne 56 30,062 19-04-2011, 13:05
Viimane postitus: Liine
  #Para-Web jutukas [vana] henzukaz 92 32,416 02-04-2011, 19:40
Viimane postitus: Thorondor
  Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg Thorondor 20 12,872 14-11-2010, 21:22
Viimane postitus: excubitoris
  Para-webi kujunduskonkurss: foorumi logo konkurss - tähtaeg Thorondor 43 19,185 11-11-2010, 19:52
Viimane postitus: Sekhmet
  Para-web otsib kujundajaid MyBB 1.6 themede tegemiseks Thorondor 7 5,323 17-09-2010, 03:55
Viimane postitus: excubitoris
  Para-webi uudiskiri - tagaside Thorondor 18 8,227 29-07-2009, 02:13
Viimane postitus: tribalangel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat