Teema hinnang:
  • 2Hääli - 2.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lendav tulepall
#26
Ma nägin ka miskit/keskit. wink
Vasta
#27
(24-06-2013, 10:37 )Tulnukinimene Kirjutas: Ma nägin ka miskit/keskit. wink

Kas oleks võimalik saada täpsemat infot millal? mida? kus?
Vasta
#28
saatsin pildi PM Smile
Vasta
#29
Eile oli ka juhus näha seda oranzi värvi tulekera lendu. Kell 2153. ajal lendas see edelast kirde ja põhja vahel . Tuli Männimäe poolt ja lendas Peetrimõisas peaaegu mu majast mööda. Objekt oli oranzi värviline, lendas suure kiirusega kirde suunas. Lennuaeg 1....kuni 1,5 minutit. Siis kadus ära ja rohkem ei olnud seda enam näha.Kõrgus kusagil 600 meetrit. Millest ikka koguaeg siin juttu olnud.
Vasta
#30
Eile õhtul peale 21 nägin jälle kahte tulekera. Seekord õnnestus binokkliga jälgida. Tegu oli minigi üpris väikese keraga mis oli sellline hõõglambi oranzikat värvi. Jälgisin neid kodu rõdult (4 korruselt), olen täiesti kindel, et tegu ei old inimese valmistatud asjaga, kuna need liikusid täiesti ilma hääleta, tegid imelikke manöövreid ja valgus neist oli püsiv. Kui kedagi midagi täpsemalt huvitab siis küsigu, vastan mida tean.
Vasta
#31
Meie kandis oli pildistanud kinnisvara maakler maja,netti pilte laadides märkas,et allameetri mehed sinistes kombedes peal,kusjuures pildistamisel ei märganud midagi ega kedagi...Ei oska ennem kosta kui pilte olen ise näinud aga lubati.sellised lood siis.
Vasta
#32
(05-10-2012, 18:31 )zzz34 Kirjutas: Tegin uue teema kuna sarnast tulepalli ,mida õnnestus suvel üsna korralikult filmida on jälle nähtud venemaal 28 sept.Vaatasin video ja tundub täiesti identne minu nähtuga.

I.Volke "UFO-raamat" pärinev "oranž tulekera" värskenduseks veelkord enda filmitud
[Pilt: DSCN0401snapshot_00.05__2013.03.16_07.04.17_.jpg]
Vasta
#33
(29-12-2013, 21:54 )zzz34 Kirjutas: Meie kandis oli pildistanud kinnisvara maakler maja,netti pilte laadides märkas,et allameetri mehed sinistes kombedes peal,kusjuures pildistamisel ei märganud midagi ega kedagi...Ei oska ennem kosta kui pilte olen ise näinud aga lubati.sellised lood siis.

Oled siis juba pilte näinud või?!
Vasta
#34
Kindlasti oleks märku andnud aga ei ole näinud,vaikus!
Vasta
#35
See inimene on välismaal tööl ja millal siia tuleb , seda ei tea ma.
Vasta
#36
Panen siia huvitva UFO loo meie kandis,(kunagine sõbranna kolleeg) jutt jumala tõsi...ehk teab ka VeliJoonatan midagi lisada...
Veel üks lustlik lugu tänaseks päevaks.
Vasta
#37
Selline nähtus siis...
[Pilt: DSC01240.JPG]
[Pilt: DSC01244.JPG]
mingi neli minti oli edelas nähtav,sai ka videosse.
Vasta
#38
Selline pilvetaoline kämbuke meenutab neid maapeal pimedas pildilejäävaid hingeauru-taolisi udukogusid. Mis nagu mõnel puhul oleks enamvähem kindlalt hingeaur, aga mõnel puhul on kuidagi liiga kompaktne, püsiv või muudmoodi kummaline.
Ektoplasma või energofoor.
Tsitaat:"Energofoor on omaette perekond anomaaliaid," selgitab Volke. "Sinna kuuluvad näiteks keravälgud, muud harvaesinevad plasmanähtused läbimõõduga mõnest sentimeetrist kuni mõne meetrini ja helendavad sambad, mida vahel nähakse. (Plasma on ioniseeritud aine. Mitte gaas tavalises tähenduses.) Aga sellised ioniseeritud nähtused kaasnevad tavamõistes UFO-de lennuga. Kui lendav taldrik lendab meie atmosfääris, siis võib ta tekitada energofoore kui kaasnähtusi," lohutab ufouurija. Ja selgitab veel, et energofoore saab tekitada ka laserite ja muude sõjalis-tehniliste vahenditega."
Vasta
#39
Taevas oli täiesti selge,esimesel pildil on helendav piklik moodustis vasakul all,mida pildistamisel ei märganud olevat,videot vaadates oli ka pisut körgemal mingi valgus,milles tegin väljavötte
[Pilt: 00044.MTS_snapshot_00.02__2015.03.05_21.39.15_.jpg]
seda salvestamisel ka ei olnud näha kuigi oli juba hämar.Muidugi võib kauguses olev lennuk sarnaselt valgust peegeldada?Läbi tugeva zoomobje oleks lennuk nähtav olnud.
Selgituseks veel,et 1242 pildil on all ja keskel valgusmoodustised,video väljavöttepildil on nähtav ka kolmas körgemal,seega valgused paiknesid kolmnurga kujuliselt,salvestamise ajal oli nähtav ainult keskmine,teisi mitte.
Vasta
#40
Aastate eest jäädvustasin sellise vaate:
[Pilt: DSCN4278_zpsi0lnozuz.jpg]
Säilinud on asjast tegelikult kolm fotot ja on ilmselge, et tegu on pilvega mis ümbritsevast erinevalt päikesekiiri murrab. Kas tegu ei võiks olla saranase olukorraga? Juhul kui taevas oli selge, siis võis mõni sarnane pilvekene näida "tulepallina", mis kadus ühes päiksekiirtega horisondi taha.
Vasta
#41
Isegi arvasin aga Päike oli juba loojunud.Igatsorti halodega ja pilvetupsu peegeldustega oli nagu erinev,silmaga tundus nagu ere täpp taevas.
Vasta
#42
(06-03-2015, 08:37 )zzz34 Kirjutas: Isegi arvasin aga Päike oli juba loojunud.

Kõrgel asuva pilve jaoks ei pruukinud päike veel loojunud olla. Mis ilmakaare suunas on foto tehtud?
Vasta
#43
(05-03-2015, 22:01 )zzz34 Kirjutas: Taevas oli täiesti selge,esimesel pildil on helendav piklik moodustis vasakul all,mida pildistamisel ei märganud olevat,videot vaadates oli ka pisut körgemal mingi valgus,milles tegin väljavötte
[Pilt: 00044.MTS_snapshot_00.02__2015.03.05_21.39.15_.jpg]
Olen ka seda meelt, et halo-nähtusega nende pilvekeste puhul tegu ei ole. Nii nagu Addy pildil näha on, on halole (valguse murdumine pilvi moodustavates jääkristallides) iseloomulik kahe värvitooni esinemine - punakas ja sinakasvalge, ning moodustised (täpikesed, ebapäikesed, kaared, ring jm) asuvad päikesest 22 kraadi (nurk)kaugusel. Selle saab määrata ligikaudu nii, et inimene sirutab harali sõrmedega käe ette, pöial päikese kohale ja väike sõrm osutab sel juhul u päikesest 22 kraadi kaugusele.

Need pilvekesed võivad helendada päikesevalgusest küll, aga otse neile langevatest kiirtest. Ise olen läänetaevas selliseid näinud. Ja minu jaoks on küsimust tekitav see, et miks ja millest moodustub selline suhteliselt kompaktne, püsiv ja muudest pilvedest (kui neid üldse on) selgelt eristuv pilvetombuke. Ma ei väida, et see peab midagi kosmilist ja senitundmatut olema, aga ikkagi - miks ja kuidas?



Vasta
#44
Tere! Täna hommikul tööle minnes nägin analoogset asja Päikese kõrval ida suunas paremal pool oli helendav pilv. Pool tindi paistis sedasi , siia kadus ära. 0650....0730 kell.Optiline petekas.!
Vasta
#45
(06-03-2015, 08:44 )Nielander Kirjutas:
(06-03-2015, 08:37 )zzz34 Kirjutas: Isegi arvasin aga Päike oli juba loojunud.

Kõrgel asuva pilve jaoks ei pruukinud päike veel loojunud olla. Mis ilmakaare suunas on foto tehtud?

Esimeses postis kirjas aga täpsemalt WSW 240`,oletame,et lennuki tossusaba helkis kauguses aga mind paelusid mis metsakohal olid,neid algselt näha ei olnudki,võimalik,et ei märganud ka.
Väljavõtte pildist
[Pilt: 01240.jpg]
Videopildil ja klipis seda puude juures valgust ei ole.Ülemine valgus vasakus nurgagas küll.
Vasta
#46
Selle nimi on päikese tulekahju saba. Kevadeti tekib selline effekt. Mul on pilt, kus see on tulekahju aga tegelikult polnud seal midagi.....
Vasta
#47
(07-03-2015, 23:32 )Veli Joonatan Kirjutas: No see punane tuli on mingi mootor - energiaallikas. Ja seda ümbritseb veel miski mida me ei taju?

See on väga huvitav mõte!!
Video läbi double size vaadates tundubki mootor olevat...
Vasta
#48
Tallinnast kojusõites 21:15 enne Mudistet märkasin taevas hästi eredat "tähte" säramas mis ta kindlalt ei olnud(kuu kõrgusel hetkel lõunas),mõtlesin,et peataks auto,kuid siis hakkas hääbuma kuni jäi vaid piklik valge objekt,seegi hääbus,vaatemäng kestis mingi 15 sek.
Vasta
#49
Kas see meenutas midagi sellist?: https://www.youtube.com/watch?v=mcXYz0gtJeM
Halva kaadrisagedusega video, kuid mõttest/küsimusest saab loodetavasti aru.
Vasta
#50
Meteoriit põles ära atmosfääris.....
Olen ka ise Mudistes ehtsat ufot näimud!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lendav hõbedane ketas Addy 15 8,159 28-07-2015, 09:20
Viimane postitus: Addy
  Peipsi ääres kahtlane lendav objekt? kasutajanimi 24 14,222 31-05-2014, 17:26
Viimane postitus: zzz34
  Lendav kolmnurk Eestis excubitoris 37 20,715 08-02-2014, 17:29
Viimane postitus: Faraday
  Tundmatu lendav objekt Viljandi lähistel 90ndate alguses hullkeel 25 10,926 15-08-2012, 20:42
Viimane postitus: excubitoris
  Lendav taldrik (1992) WTB 16 10,047 28-07-2012, 19:49
Viimane postitus: entroopia
  Läbikumav ristkülikukujuline lendav objekt stars 1 3,498 31-07-2011, 21:16
Viimane postitus: t3rmiit
  Väga imelik lendav asi, ufo? (pildid) Flash 17 9,828 18-03-2011, 15:07
Viimane postitus: lihtsalt
  Lendav objekt mere kohal 24.04 alien 28 13,335 01-05-2010, 20:35
Viimane postitus: Tom
  28.05.06 tundmatu lendav objekt muuga kohal - keegi ehk nägi gnits 9 6,049 02-06-2006, 23:34
Viimane postitus: Hallucigenia
  mingi lendav asi madman07 5 3,537 22-10-2005, 11:23
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat