Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jagan huvitavat pilti
Autor Sõnum
kummitaja
Lost Soul

07-11-2013 07:26
Postitus: #51
RE: Jagan huvitavat pilti
(08-10-2012 11:57 )alexa Kirjutas:  Kas Ints ja Bruno ja Müstik näevad samas kohas seda piilujat? Mina näen küll teisel pool seda piilujat aga mitte selle lilla ala peal. Näitasin huvipärast ka oma elukaaslasele....tema ka alguses hakkas otsima seal lilla ala see...huvitav miks just seal...eks ma ise ka hakkasin alguses, seda ala jälgima ja otsima jne....kuid kui ma näitasin kuhu peab vaatama...siis ta mõtles ja pahvatas äkki..."nii suured silmad"..Laugh kusjuures ma ei öelnud milline see piiluja minu nägemust mööda on...ja siis ta kirjeldas seda piilujat. Piiluja asub just teiselpool seda raami, mustas alas, pool nägu on varjus valge varju taga mis jookseb keskelt.
Mina ei näinud alguses midagi, siis vaatasin hoolikamalt ja tekkis umbes samasugune efekt - Issand, mis silmad!!!
(selle postituse viimane muutmine: 07-11-2013 22:04 kummitaja.)

Kõik on suhteline.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MarkoJ
Uustulnukas

11-12-2013 06:08
Postitus: #52
RE: Jagan huvitavat pilti
Ma enamvähem proovisin kujutada seda nägu ning sain sellise tulemuse:
http://i.imgur.com/VefqME2.png

Madal laup viitab sellele, et tegemist võib olla noore naisega või väga vana mehega.

+ viitab kõrva ülemine tipp ja silmad asetsevad samal kõrgusel, mis paneb mind mõtlema, et seal siiski on midagi mida märgata.
(selle postituse viimane muutmine: 11-12-2013 06:11 MarkoJ.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaadates enda pilti ilmub teine kujutis cucknorris 3 2,284 24-09-2007 13:58
Viimane postitus: Sk8

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog