Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väikesed hõljuvad asjad
#1
Hea küll, ma ei tea kas selline teema on ennem tehtud või ei.
Nimelt mind on juba vaevanud pikemat aega üks küsimus, mis vajaks vastust. Olen näinud väiksest saati õhus hõljuvaid või kiirelt liikuvaid asju. Need ei ole tavaliselt suuremad, kui pliiatsiots, need hõljuvad väiksed asjad on tavaliselt hästi eredad ja lumivalged, kuid mõningad neist on ka tumedamad. Harva moodustavad need ka mingisuguse kujundi. NT: Ring, mille keskel on veel väike ring jne.
Kui keegi oskab öelda, mis asjad need olla võivad, siis ma olen väga tänulik.
Vasta
#2
Kas need asjad tulevad paremini esile siis kui jälgid mõnda teatud kohta ?
Vasta
#3
Järku midagi sarnast?
[Pilt: Floaters.png]
Vasta
#4
Teele107 - Mõnikord tulevad küll paremini esile, kui jälgin mõnda kohta.
Vasta
#5
(23-10-2012, 13:58 )Co0zhy- Kirjutas: ....
Kui keegi oskab öelda, mis asjad need olla võivad, siis ma olen väga tänulik.
Ei ei oska öelda, kuid:
1. Passi peale kas neid ka pimetäpi alal esineb.
2. On see ikka kindel, et kirjutasid siia kuna tohtrid käsi laiutasid?
Vasta
#6
05-10-2010 21:31
Postitus: #53

"Mul on vahest nii, et kui süveneda ja vaadata kuhugi pikemalt, siis on näha väikseid väga heledaid/helendavaid ümmargusi rõngaid/täppe. Erinevates kohtades on neid erinev kogus, kõige rohkem on neid väljas- sadasid ja sadasid kindlasti. Ei ole siiani aru saanud, et mis need on aga ilmselt ei ole see väga ebaloomulik aga kas kellegil on veel midagi sellist olnud ?"

Olen juba lapsest saati neid näinud ja tekitavad küsimusi. Enam ei pööra neile tähelepanu, kuna ei märka neid niisama vaid ainult süvenenult vaadates ning eriti hästi näeb neid aknast välja vaadates vastu valgust. Äkki valguskiirte mäng vms. Samas üsna kahtlane. Eriti kaootiline on nende liikumine. Selline kiire ning vahepeal nagu jõnksutavad liikudes ja siis kaovad. Liiguvad üles ja alla ning teevad igast huvitavaid poognaid.
Vasta
#7
Ehk need?
http://en.wikipedia.org/wiki/Blue_field_...phenomenon

Need väikesed kiiresti liikuvad täpikesed silmade ees, mis on eriti märgatavad siis kui vaadata näiteks sinist taevast. Valged täpid on võrkkestas liikuvad valged verelibled. Enamus inimesi näeb neid, aga tähelepanu pööratakse alles siis kui küsitakse.
Vasta
#8
Nielander poolt väljapakutud heledad täpid on väidetavalt nähtavad vaatevälja keskelt kuni 15 kraadise nurga all.

Kas neid hõljuvaid asju on näha ka silma nurgast või pigem ainult silma nurgast ongi?

Olen vahel juhtunud nägema pisikesi eredaid valgeid, värvilisi täppe või ähmaseid tumedaid laike ringi liikumas, silma nurgast. Kui otse peale vaadata, siis nagu kaob ära, kui uuesti eemale vaadata, siis vahel näeb seda veel samas kohas ruumis. Nendest tumedatest laikudest ei ole veel aru saanud, kuid need värvilised täpid tunduvad tekkivat tugeva psi / ki gradiendi piirkonnas. Ehk midagi nagu merevahu mullide laadset?
Vasta
#9
Ma näen ka neid, arvan, et (elu)energia, tegelt võiks nende valge-valguse-täppide nägijatega kokku saada ja koos uurida. wink
Vasta
#10
Tundub et selliseid nägijaid on paljuShock Kui olin väike siis täiskasvanud arvasid lapse luul. Kui natuke keskendun siis see mida näen meenutab midagi sellist nagu vaataks midagi läbi mikroskoobi. On igasuguste kujudega suuremaid asjandusi ja taust oleks nagu mustad heledad täpid mis suure kiirusega liiguvad nagu elektronid. Kirjeldada on suht raske aga eks te ise ka vist sellega kimpus.Ise arvan aga seda (kunagi kõigile teada sensitiiv Viktor ütles et minu sensitiivsus on 100 kraadi)et see on inimese tundlikusest.
Vasta
#11
Ja oleneb mis nurga all vaadata ja kui lähedale zoomida...võib võrrelda spermiga Smile:
http://fertstertforum.com/wp-content/upl.../sperm.jpg

0.24- 0.45
http://www.youtube.com/watch?v=vvnEsOaKxuw

informatsioonipaketid mis loovad reaalsust?!
Vasta
#12
Ma vaatan otse ja näen neid täppe ikka. Ei pea isegi süvenema vaatamisse.
Vasta
#13
(23-10-2012, 15:41 )teemantsilmad Kirjutas: Järku midagi sarnast?
Selliseid asju olen korduvalt isegi näinud
Vasta
#14
(27-10-2012, 17:00 )riki Kirjutas:
(23-10-2012, 15:41 )teemantsilmad Kirjutas: Järku midagi sarnast?
Selliseid asju olen korduvalt isegi näinud
http://en.wikipedia.org/wiki/Floater
Täiesti ohutud elukad. Nii palju kui mäletan, on need mul kogu elu olnud.
Vasta
#15

Sinisel taeva taustal saab neid alati näha. Neid "Floatereid" on raskem, kuna nad kiiresti eest ära liiguvad Smile aga neid tuhandeid kaootiliselt liikuvaid väikeseid valgeid täppe on täitsa huvitav vaadelda, liiguvad nagu mingid bakterid või sipelgad, Browni liikumise sarnaselt. Pigem vist jah füsioloogiaga seotud nähtused need.
Vasta
#16
Aga kas heledad lillad üksteise all olevad triibud võiks ka selle alla liigitada? Täppe näen harva aga triibud on igapev olemas Smile Lihtsalt tekivad ja kaovad Smile Algul ehmatas ära Smile
Vasta
#17
Ei tasuks segamini ajada "Floatereid" ja seda sätendavat-helesinist-valget osakeste sahinat, mida silmad haaravad.
Kui süveneda, siis Floater jääb silma pinnal pupilli suhtes tihti liikumatuks ja muudab pilgutamisega asukohta.
Sätendavad millimallikad on aga liikumises ja pidevalt päevavalguses näha. Selle nähtuse päritolu kohta võib esitada hüpoteese lendavatest pärdikutest kuni universumi kangani.
Mulle müsteeriumid meeldivadBleh
Vasta
#18
Aga kui silmanurgast võib näha väikest liikuvat valget pallikest? Vähemalt meenutab seda? Tegelikult ei saa ma neist üldse aru Smile Viimasel ajal on üldse kahtlane kodus olla Laugh
Vasta
#19
Silmanurgas hõljuvad pallid ja viirastused võib kirjutada aju tööpõhimõtetesse.
Silma fokaalpunkt on tegelikult väga väike ja kogupilt, mida inimene näeb, pannakse kokku silma sakaadiliste(silmad ei püsi kunagi paigal) liigutuste poolt.
Perifeerses nägemisväljas esineb anomaaliaid kõige rohkem, sest aju ja nägemisnärv ei lae pidevalt uut värsket infot peale ja pigem siis näidatakse vana pilti ja tehakse seda nö põnevamaks.
Kes nägemise kohta rohkem on uurinud, see teab. Igal juhul soovitan kõigil seda valdkonda rohkem uurida.
Väga paljud nn viirastused ja kummitused saab selle fenomeniga ära seletada.
Inimsilm on väga algeline organ tegelikult... ja kogu nägemisaparaat üldse. Prahtinfost otsitakse alati mustreid wink
Vasta
#20
kui prille kannad siis võib kah selline effekt tulla, endal on prillid ja tihtipeale näen silmanurgast väikseid pallikesi valguse käes, ilma prillideta ei näe neid pallikesi.
Vasta
#21
(29-12-2012, 15:41 )theodor Kirjutas: kui prille kannad siis võib kah selline effekt tulla, endal on prillid ja tihtipeale näen silmanurgast väikseid pallikesi valguse käes, ilma prillideta ei näe neid pallikesi.

Ei, kahjuks mul prille pole Smile Aga usun, et varsti äkki ongi vaja Smile
Vasta
#22
Mulle tuleb meelde üks suvine päev lapsepõlvest, kui taevas oli tol päeval täiesti sinine. Lebasin aias murul ja vaatasin taevasse. Terve taevas oli neid selliseid täppe täis. Ma olin nendest nii vaimustuses.
Ma arvan, et kõik inimesed näevad neid, aga lihtsalt on vaja vaadata õige nurga alt.
Vasta
#23
Mul endal on need hõljumid ca poolaastat juba. Tekkisid lambist hommikul ja nende tekkimise vaatamine oli vaatamist väärt. Alguses oli ümberringi igal pool neid hõljumeid täis ja olid kuldset värvi, väga ilus oli. Aga nüüd nad nagu seal üleval pildil ja lihtsalt häirivad, lumega ja väga ereda valguse käes olla ei saa. Ajapikku tundus juba suht hirmutav olevat, siis ükspäev otsustasin netist uurida, et mis asjad need on. Tuleb välja et 50% inimestel on need. Need tulevad ja jäävad, peab lihtsalt harjuma ära ja päikeseprille kandma hakkama.
Vasta
#24
Neid heledaid täppe ja ribasid, mis minule tunduvad pigem augukesed, näen ma ka, kui "vaatan" neid, aga paar kuud tagasi täheldasin esimest korda enda juures hoopis väikese nööpnõelapea suurust varju - mida saadab väiksem vari, umbes nagu kuu saadab Maad. Alguses mõtlesin, et mul on silma mingi mikroskoopiline puru sattunud või ripsme küljes midagi, aga ei midagi - ja ma näen neid mõlema silmaga. Millega on tegu? Mulle meeldib mõelda neist kui mind saatvatest kaitseinglitest Smile.
Eelmisel suvel käisin korra ühe inimese juures, kes tegeleb inimeste energiatega ja kuigi selle käigu tulemusel jäid mul vastakad tunded ning ei tunne rohkem vajadust teda külastada, oli üks asi, mis ta selle külastuse käigus mulle ütles, et ta pole kellelgi näinud oma pika praktika jooksul nii tugevat kaitset peal kui minul - a´la et mul on kaks kaitseinglit. Ta "puhastas" ka mu energiat siis ja selle tulemusel see jahe varjuline tuba, kus viibisime, muutus palavaks, aknad kattusid higiga ning kui koju peale seda jõudsin, oli mul peaaegu 39 palavik, mis hommikuks oli kadunud. Kolmas huvitav asjaolu seoses selle kohtumisega on aga seotud mu päritoluga - nimelt see kohtumine leidis aset kontorihoones, mis oli ehitatud minu isapoolse ema pikaajalise kodumaja kohale Tallinnas (see isik rendib ruume kui Tallinnas käib), mu isa oli seal sündinud ja kasvanud kuni mu emaga abiellumiseni 60´ndatel. Isa ema suri kui ma olin 3-nädalane ja siis elas ta juba meiega, see kesklinna maja oli maha lõhutud sellesama kontorihoone rajamiseks- mu ema ja isa said aga suurema korteri selle tulemusel, et vanaema enda juurde võtsid. Läksin nüüd teemast välja aga selle kirjeldusega - igatahes see isik rääkis mulle tookord nii mõndagi huvitavat, mida ma võtan aga erapoolikult, kuna tegu on ikkagi tema arusaamaga asjadest, millel minuga ei pruugi midagi pistmist olla, aga need kaks hõljuvat varju, üks suurem, teine väiksem saadavad mind sellest hoolimata kogu aeg. Ja näen neid ka hämaruses. Mis need on? Teooriad on loomulikult teretulnud Smile.
Vasta
#25
Ma olen hanud nägema lillasid pallikesi, halle langevaid oomi kujulisi asjandusi ning muid triibukesi, see häirib mind.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat