Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-Web 9 aastat - Kokkusaamine Tallinnas
#1
Palju õnne Para-Web! Oled taas aasta võrra vanem ja paranormaalsem.
Et seda sündmust tähistada kuulutan välja kokkusaamise Tallinnas sel
laupäeval alates kella 19:00 Müürivahe | Reval Cafe. Kohale on oodatud kõik uued ja
vanad Para-webi liimed ja anorgaanilised olendid kes tahavad sellest
osa saada.

Tulijad;
Gangnam
OttSama
Kukoc
Tehnoloog
Igor Volke
Cassiopeia (50/50)
excubitoris (50/50)
parabool
villu
Vasta
#2
Kuna olen maal ja ei tea millal laekun siis ei luba hetkel midagi.
Soovin aga head sünnipäeva ja jõudu laekujatele.
Vasta
#3
Tallinna kokkusaamine võiks ka mulle seekord sobida, kui just
midagi väga takistavat vahele ei tule, homme selgub täpsemalt.
Vasta
#4
Tulijate nimekirja võiks lisada minu ja Igor Volke
(tal pole siin foorumis kasutajanime).
Nimekiri on kuidagi lühike veel,
Tallinnas ju foorumirahvast palju!
Koguneme sünnipäeva tähistama!
Vasta
#5
KUI mul midagi ees ei ole, astun ka läbi.
Vasta
#6
Kui Pärnust tagasi jõuan...
Aga ei luba.
Vasta
#7
Siia teemasse ka - olen Maurusesse tulija.
Vasta
#8
Tulen + 1
Vasta
#9
MUUDATUSED!

Maurusest teatati, et homme (3.11.12) on alates kella neljast terve maja välja reserveeritud ja meile pole enam kohta. Vandenõu?
Sellest tulenevalt võtsin endale õiguse valida välja uue koha milleks on Müürivahe | Reval Cafe. Aeg on sama! Näeme seal!
Vabandan ebameeldivuste pärast aga nii juba kord on, et mõnikord ei lähe plaanide kohaselt ja katkestatakse reserveering.

[Pilt: ars_6154.jpg]
Vasta
#10
Reval rahvast täis. mhmm.

From Android with Tapatalk
Vasta
#11
(03-11-2012, 18:33 )excubitoris Kirjutas: Reval rahvast täis. mhmm.

From Android with Tapatalk

Kui mina kell 18 ja natuke Revalisse jõudsin siis oli see koht täis. Organiseerija küll sebis meile ühe bronni aga kuna olime kohalolekut alahinnanud ja kohviku võimalusi ülehinnanud asusime otsima uut võimalust. Peale väikest peataolekut vedasin kohalolnud rahva ühte kohvikuuse (mis mitmetele paraweebudele juba tuttav) ja ajasime ühele sampusele päkad silma. Otsimise käigus kaotasime algse" orgunnija" ja ülejäänud õhtu möödus temata. Kui keegi veel hiljem Revalisse tuli ja meid ei leidnud palume andeks ja kergemat karistust.
Minu meelest möödus õhtu toredalt - kerge diskussiooni ja sünnipäeva lapse korduva meeldetuletuse vaimus. Tänan neid kes kohal käisid.
Vasta
#12
Lõpuks läks kõik hästi. Ja anorgaanilised hoidsid heaga eemale.
Vasta
#13
Kuidas Tartus para-sünna kulges? Või läks see.. tsink pange?
Tallinnas juba igav ei olnud - sünna kujunes vägagi.. sidusaks.
Vasta
#14
Jah - Tallinna kokkutulek osutus tegelikult väga-väga huvitavaks.
Aitüma Igor Volkele ja Tehnoloogile, kes ta kohale orgunnis!
Aitäh Excule, kes operatiivselt privaatpinna, laupäevaõhtuses Tallinnas, sebis!
Vasta
#15
Mul oli Tartus küll lõbus. Minu arust õnnestus igati.
Tundub, et teil olid natuke tõsisemad parajutud kui meil.
Vasta
#16
Kahju, et veidi varem seda teemat ei vaadanud, isegi oleks ka uudistama tulnud(pole varem ühelgi kokkusaamisel käinud) Aga eks siis teinekord Laugh
Vasta
#17
Ma nii huvipärast uurin, et mida see Gangnam siis nii valesti tegi, et ta juba ära bännitud?
Vasta
#18
(04-11-2012, 22:19 )Chaos Kirjutas: Ma nii huvipärast uurin, et mida see Gangnam siis nii valesti tegi, et ta juba ära bännitud?

Ma ka hetkeks mõtlesin, et vaadati üle ja leiti et on kole kui öö ja visati välja. Laugh Laugh Aga tegelikult tasub vaadata seda Bännide alt.
Vasta
#19
Lugege Bänni teemat.
Vasta
#20
Ma vaatasingi ja seal oli kirjas, et topeltkasutajad ei olnud probleem?
Vasta
#21
Kui inimesel on kusagil 8 kasutajanime foorumis, siis on see probleem.


Aga mul on hea meel, et meil kasutajatel läks hästi see kokkusaamine ning kõik ikkagi lõpuks laabus.
Vasta
#22
(04-11-2012, 22:40 )Minaelan Kirjutas: Smile1 kas ma sain õigesti aru, et Gangman tegi meie nutikatele parakatele tünga...järjekordselt ...ja seekord päästis Excu olukorra.

Igav küll ei hakka.
Lõpp hea, kõik hea Smile.


Tuleb välja nii.
Vasta
#23
Kusjuures mulle jäi mulje, et tünga ta ei üritanud teha - Revalis vähemalt mitte. Ideeliselt võiksin ju uurida kas Mauruses ka tegelikult oli laud/ruum bronnitud ja mis seis selle "uue tulijaga" oli aga ei pea seda vajalikuks ja seda mitmel põhjusel aga see selleks.
Kui aga Revalis selgus, et vaatamata tema püüdlustele ei tunnistata tema kui kliendi/tellija "autoriteeti" ja nähes mõningate saabujate nägusi teda silmates lõi ta lihtsalt vedelaks ja "vajus ära" vaikselt. Ei hakka talle siin "diagnoosi" panema aga poisil on vaja eelnevalt mõned oma isiklikud "deemonid" lahendada kui hakkab siin mingitki usaldust taastama. Tegelikult on tast kahju - ülehindamise ja alahindamise suhe on tal nati sassis. Loodan, et suudab balansi taastada.

PS. Tegelikult astusin ise ka "ämbrisse" - kuna eelnevad paar päeva olid vägagi tihedad siis jätsin mõningased sammud astumata ja ürituse arenemise käigus oli seda tunda. Aga arvan, et enamus ei pannud seda isegi mitte tähele wink
Vasta
#24
Oleme tulevikus ettevaatlikud, kui keegi tundmatu organiseerib.

Vabandan Haneracrythi ees, kelle nimele kogemata halba varju heitsin.
Tegelikult oli selle kunagise bussi organiseerija nimi Ancestries. Palju sarnaseid tähti.
Vasta
#25
(04-11-2012, 23:33 )Thorondor Kirjutas: Oleme tulevikus ettevaatlikud, kui keegi tundmatu organiseerib.
.....
Seda kindlasti, kuid lausa tundmatu ta polnud. Aimasin kellega tegemist, juba varem, kuid lõpliku kinnituse sellele (nime ja telefoninumbri) sain temalt 02-11-2012 09:36 U2U kaudu. Natukene taustauuringut sai ka esimesena pakutud kohtumiskoha suhtes tehtud, aitäh abi eest ühele Tallinnas elavale foorumlasele. Seega oli olukord ainult esmatähtsal tasandil kontrolli all - meil oli kellaaeg ja kohtumiskoht, millest edasine toimus juba ühisel nõul ja jõul. Kuna kaks broneeritud lauda Revalis koos lärmakavõitu naabrusega meile kuigi sobivaks ei osutunud, hakkasime otsima teisi sobivaid kohti kümnele kokkutulnule. Vähem kui tunni möödudes (enne 20:00) olime juba uues ja õdusas paigas! Aitäh, 'excubitoris'! Teinekordki!

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,276 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,229 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,113 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,239 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,489 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,217 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,643 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Klubielu Tallinnas VironShaman 67 46,040 02-04-2017, 17:47
Viimane postitus: Punahabe
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,849 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat