Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deemoni identifitseerimine
Autor Sõnum
Ramiak8
Uustulnukas

04-11-2012 02:22
Postitus: #1
Deemoni identifitseerimine
xxxxxxxxx
(selle postituse viimane muutmine: 31-10-2013 00:13 Ramiak8.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
Administraator

07-11-2012 19:27
Postitus: #2
RE: Deemoni identifitseerimine
Kirjuta natuke rohkem, mis sul selle deemoniga on. Võib-olla kirjutatakse seejärel natuke vähem pilapostitusi.

PS. Põlduba, Wilholmensis, zen faran ja Digitaria läbustavad.
(selle postituse viimane muutmine: 07-11-2012 23:46 Thorondor.)
Celtic
ja sina pead kandma maailma

07-11-2012 21:31
Postitus: #3
Selleks, et seda nime teada saada, on vaja teemaalgatajal kirjeldada olukorda, kus too tegelane ennast ilmutas, ehk siis võimalikult täpselt. Siis on võimalik nägijal minna tagasi sellesse hetke läbi selle mälupildi ja asja lähemalt uurida.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Celtic
ja sina pead kandma maailma

07-11-2012 22:37
Postitus: #4
Senikaua, kuni pole ise deemoniga rinda pistnud, tundub jah, asi naljakas. Praegu pole küsimus selles, kas ja miks teemaalgataja valetab, vaid selles, kas ta suudab luua pildi, mis vastaks tegelikkusele.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Digitaria
Saidil

kõrreline

08-11-2012 00:27
Postitus: #5
Olen ka korra nn deemoniga kokku puutunud, aga see deemon oli kellegi kaitsja ja oma ilmumisega andis märku, et ta on tõsine tegija ja temaga pole mõtet mängida. Kui teema algataja räägiks, millistel radadel ta käinud on ja kellele saba peale astunud, saaks teda ka tõsiselt võtta.
Aga arvestades uustulnukate hulka ja teemasid. mida nad siin algatanud on, siis jääb võimalus, et tõsise teemaga tehakse lihtsalt nalja.
(selle postituse viimane muutmine: 08-11-2012 00:29 Digitaria.)

Omada omamata.
põlduba
Tavaliige

08-11-2012 18:11
Postitus: #6
(07-11-2012 22:37 )Celtic Kirjutas:  Senikaua, kuni pole ise deemoniga rinda pistnud, tundub jah, asi naljakas. Praegu pole küsimus selles, kas ja miks teemaalgataja valetab, vaid selles, kas ta suudab luua pildi, mis vastaks tegelikkusele.

Kust sa võtad, et pole deemoniga rinda pistnud? Kuna "naljakas", siis ei ole tõsi?

Deemon pole iseenesest pahatahtlik, vaid tähendas algtähenduses sama mida "geenius" või "muusa". Kui tegu on pahatahtliku olendiga, siis oleneb mida teemaalgataja selle vatsu ette tahab võtta. Kui end selle eest kaitsta või minema ajada, siis kindlasti oskab mõni kasutaja siin nõu anda.
zen faran
veteran madu

09-11-2012 18:09
Postitus: #7
Heh, kui inimene on kunagi millegi tõeliselt tema suhtes pahatahtlikuga kokku puutunud, siis ta seda ilustama ei hakka. Mis moel keegi/miski, kes/mis "on ebameeldiva lõhnaga, pelgab tööstuslikku valgust, küünlavalgust ja päevavalgust, toitub hirmust, üritab inimestesse siseneda, eritab külma õhuvoolu, suudab asjade asukohta muuta ja kaotada" on muusaks?
Deemon on lihtsalt sõna, mida sajandite jooksul kasutatud nii ja naamoodi. Kõik usundid ja kultuurid, mis olid enne kristlust, muutusid kristlikus maailmapildis paganlikuks ja vanad jumalad deemoniteks. See ei tähenda, et Kreeka daemon oleks kunagi kellegi korteri sisustust hävitanud või inimesi kiusanud...
(selle postituse viimane muutmine: 09-11-2012 18:10 zen faran.)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Wilholmensis
Veteran

09-11-2012 19:28
Postitus: #8
deemonid ründavad just inimesi, kel avaneb usk ja hakkavad mõtlea jumala poole. Need kes halvad ja usuta, neid pole vaja tal püüda sest nad on niikuinii tema saagiks, neid kasutab ta vahest tööriistadena oma eesmärkide saavutamisel.
See, et keegi on hea ei tähenda, et deemon teda kohe ründab. Headus ilma usuta on egoism ning kasutu.
eriti need, kes esmakordselt hakkavad praktiseerima vaimseid sfääre - nende järel hakkab kohe see deemonlik staff järgi jooksma.
põlduba
Tavaliige

09-11-2012 22:34
Postitus: #9
(09-11-2012 18:09 )zen faran Kirjutas:  Heh, kui inimene on kunagi millegi tõeliselt tema suhtes pahatahtlikuga kokku puutunud, siis ta seda ilustama ei hakka. Mis moel keegi/miski, kes/mis "on ebameeldiva lõhnaga, pelgab tööstuslikku valgust, küünlavalgust ja päevavalgust, toitub hirmust, üritab inimestesse siseneda, eritab külma õhuvoolu, suudab asjade asukohta muuta ja kaotada" on muusaks?
Deemon on lihtsalt sõna, mida sajandite jooksul kasutatud nii ja naamoodi. Kõik usundid ja kultuurid, mis olid enne kristlust, muutusid kristlikus maailmapildis paganlikuks ja vanad jumalad deemoniteks. See ei tähenda, et Kreeka daemon oleks kunagi kellegi korteri sisustust hävitanud või inimesi kiusanud...

Ma olen puutunud ja vahel puutun siiamaani ja nalja võib ikka teha. Siis, kui huumorisoon on kadunud, siis on *****s ka.
Dana Eemal
Vana kala

10-11-2012 12:43
Postitus: #10
(09-11-2012 19:28 )Wilholmensis Kirjutas:  deemonid ründavad just inimesi, kel avaneb usk ja hakkavad mõtlea jumala poole. Need kes halvad ja usuta, neid pole vaja tal püüda sest nad on niikuinii tema saagiks, neid kasutab ta vahest tööriistadena oma eesmärkide saavutamisel.
See, et keegi on hea ei tähenda, et deemon teda kohe ründab. Headus ilma usuta on egoism ning kasutu.
eriti need, kes esmakordselt hakkavad praktiseerima vaimseid sfääre - nende järel hakkab kohe see deemonlik staff järgi jooksma.

Küsimus. Kas ainult jumala poole mõtlev inimene on hea? Sinu justust jääb mulje, et kes jumala poole ei pöördu, need on kohe automaatselt halvad?
Väga kuri lahterdamine.

Mis aga deemonitesse üldse puutub, siis ma ei tea küll, et meil kusagil mingeid müütilisi deemoneid ringi liiguks. Need keda me tihti deemoniteks nimetame on siin paiksed tegelased. Kui nad tegutsevad kindla eesmärgiga, siis juhib neid leusolendi aju. Siit ka järeldus, et need keda me deemoniteks nimetame on täiesti elusate olendite tegutsemised.
Miks nad vahel kedagi tüütavad ja piinavad, tuleb küsida neilt elusatelt olenditelt endilt. Kaks põhjust on tavaliselt. Kas tema soov ja vajadus kedagi piinata või lihtsalt oskamatus oma tegevusi talitseda.

Sina ei juhi, Sind juhitakse. Küsimus on, kes Sind juhib!

NB! Ära lolliga vaidle, muidu ei tee inimesed teie vahel vahet!
Krt
Bännitud

10-11-2012 14:29
Postitus: #11
Wilholmensis - usus võib olla hingesid-vaimusid, samuti jumalusi võib seal olla väga palju, jumal võib olla ka üks, või siis ei pruugi teda üldse olla. Teatud deemonid on need kõik, mis on väga lahe ju.

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
Wilholmensis
Veteran

10-11-2012 20:20
Postitus: #12
(10-11-2012 12:43 )Dana Kirjutas:  
(09-11-2012 19:28 )Wilholmensis Kirjutas:  deemonid ründavad just inimesi, kel avaneb usk ja hakkavad mõtlea jumala poole. Need kes halvad ja usuta, neid pole vaja tal püüda sest nad on niikuinii tema saagiks, neid kasutab ta vahest tööriistadena oma eesmärkide saavutamisel.

Küsimus. Kas ainult jumala poole mõtlev inimene on hea? Sinu justust jääb mulje, et kes jumala poole ei pöördu, need on kohe automaatselt halvad?
Väga kuri lahterdamine.

Mis aga deemonitesse üldse puutub, siis ma ei tea küll, et meil kusagil mingeid müütilisi deemoneid ringi liiguks. Need keda me tihti deemoniteks nimetame on siin paiksed tegelased. Kui nad tegutsevad kindla eesmärgiga, siis juhib neid leusolendi aju. Siit ka järeldus, et need keda me deemoniteks nimetame on täiesti elusate olendite tegutsemised.
Miks nad vahel kedagi tüütavad ja piinavad, tuleb küsida neilt elusatelt olenditelt endilt. Kaks põhjust on tavaliselt. Kas tema soov ja vajadus kedagi piinata või lihtsalt oskamatus oma tegevusi talitseda.

Ma mõtlen ikka igasuguseid vaimseid praktikaid ja teisi usundeid.
kage
naegleria fowleri

10-11-2012 22:29
Postitus: #13
Miks on inimestel vaja millegagi/kellegagi end usu kaudu siduda vaimsete sfääride praktiseerimisel?
Dana Eemal
Vana kala

10-11-2012 22:47
Postitus: #14
Selge Wilholmensis. Kuna ma ei ole religioosne inimene, siis olen deemonite tööriist.
Kui see isik, kes mind ära tahaks kasutada suudab seda teha nii, et mina sellest aru ei saa, siis pole mul muud öelda, kui ju siis nii on. Kuna ma ei saa aru, et ta mind kasutab, siis ei saa ma ka midagi selle taksitamiseks teha.

Wilholmensis
Veteran

11-11-2012 13:44
Postitus: #15
Võib ka nii, kuna Saatan teebki kõik selleks, et inimesed tema olemasolusse ei usuks.
Ott Sama
Veteran

11-11-2012 13:49
Postitus: #16
(11-11-2012 13:44 )Wilholmensis Kirjutas:  Võib ka nii, kuna Saatan teebki kõik selleks, et inimesed tema olemasolusse ei usuks.

Mis hämmastav kild! Wilhlmensis, kui sa teaksid, mille vahetus läheduses sa seisad? See ei ole enam uskumine, see on juba selgelt teadmine. Annan ka vihje - ajalugu, poliitika. Ph34r2
Dana Eemal
Vana kala

11-11-2012 13:54
Postitus: #17
(11-11-2012 13:44 )Wilholmensis Kirjutas:  Võib ka nii, kuna Saatan teebki kõik selleks, et inimesed tema olemasolusse ei usuks.

Defineeri mulle arusaadavaks see sõna nimega saatan. Hetkel ma ei suuda aru saada millest sa räägid. Saatana väljend on nii hägune, et selgemalt asjast rääkida, oleks vaja aru saada millest sa räägid.
Saatan on mis või kes, või kellest.
Füüsiline? Mittefüüsiline? Mida see sõna sümboliseerib?

Ma ise ei kasuta sõna saatan ja ka mitte sõna deemon, kuna nende laiem tähendus on müütiline ega anna konkreetset tähendust ehk siis vormi.

tapsix
Bännitud

11-11-2012 16:01
Postitus: #18
Natukene teise nurga alt vaidlusaluse teema kohta.wink

Tsitaat:Samuti on oluline mõista religiooni rolli, mida see on mänginud kogu allalaskumise
protsessis. Muundujad on kasutanud seda kui meelekontrolli vahendit ilmselt
päris algusest peale. Minu jaoks olid kõige olulisemad aspektid sellest need, et nad
lõid mõttevormid või usu "kuradist/deemonist" ja "saatanast". Muidugi nende jaoks
olid draakod ja reptiilid kõige "kurjemad" ("Evil") olendid universumis. Seega ei ole
juhus, et Lucifer sai "kurat/deemon" ("Devil") sünonüümiks. Samuti on huvitav
märkida, kuidas nad alati näivad kasutavat sõnade peegelpilti jne, et luua neid
mõttevorme. David Icke ja teised on sellest rääkinud. "Devil" tagant-ette loetuna on
"Lived" ("elas") ja mida Lucifer, mina ja reptiililised tegime, oli vajalik meie kõigi
jaoks, et vabaneda muundujate meelekontrollist ja tõeliselt elada (LIVE). Niisiis,
milline on sõna "Live" peegelpilt? Muidugi "Evil" ("kuri/kurjus"), ja kes oli tegelik
"Evil" – kas reptiililised või muundujad?
Aga minu jaoks üks kõige huvitavam asi oli nime "saatan" ("Satan") loomine.
Olen saanud info, et reptiillaste keisri/imperaatori nimetus oli "NATAS" ja muidugi
oli reptiillaste keiser Belsazar, kes vallutas muundujate kodugalaktika. Kui loed
tagurpidi sõna "NATAS", mis sa saad? Muidugi "SATAN". Mulle on naljakaim osa
see, et "saatanat" kujutati töötama Jumala plaani vastu. Vähemalt nii näis see
muundujatele ja nende aaria humanoididest liitlastele. Aga nad ei näinud seda, et need
olid kõik nende enda meelekontrolli tehnikad, mis töötasid tegelikult vastu jumaliku
vaba tahte plaanile.
Kõik, mida Belsazar või "SATAN" (ehk NATAS) tegid, oli vajalik selleks, et
kindlustada, et kõrgem plaan õnnestuks. Ei ole kahtlustki, et see, mida tema ja
reptiililised tegid, tekitas suure kaose ja segaduse ja suure tõenäosusega kiirendas see
tervet allalaskumise protsessi. Aga ta pidi panema asjad liikuma, et muuta seda,
kuidas elu arenes, et oleks võimalik murda muundujate kontroll kõikide teiste rasside
üle. Samuti oli kavandatud, et viimne vastasseis mängitakse läbi siin Maa peal. See oli
kogu aeg olnud tegelik plaan. Maa pidi saama pöördepunktiks, kus me lõpuks
murrame vabaks nende kontrolli alt ja lõpuks oleks võimalik omakorda protsess
ümber pöörata, et saavutada tasakaal, mis oli kogu kõrgema plaani algne eesmärk.
Aga see on ka viimane tagasipöördumise punkt, kus kõik võib hävineda kui me
ebaõnnestume.
Aga nii võimas kui Belsazar ka oli, ei olnud ta haavamatu. Lõpuks reetis ta üks
temale alluvatest kõrgeimatest ülematest Siirius B reptiilsest rassist. Ma ei tea selle
kohta kõiki üksikasju, ainult seda, et miskitmoodi pääsesid muundujad sellele olendile
ligi ja ta organiseeris vandenõu Belsazari mõrvamiseks. Muidugi, sa pead meeles
pidama, et muundujad võivad kuju muuta, ja mul on tunne, et nad on sageli võtnud
reptiililise kuju. Ma kahtlustan, et selle nipiga nad suutsidki pääseda selle ülema
juurde ja pöörata ta Belsazari vastu. Tuli välja, et see sama isik sai muundujate üheks
väärtuslikumaks teenijaks. Ta mängis paljude teiste rasside muundujate kontrolli alla
toomises suurt rolli ning lõpuks pööras ta muundujate-reptiilide vahelise sõja
muundujate kasuks. Lisaks tuleb välja, et mul olid temaga ka lähedased hingesidemed.
Olin tundnud teda algses nõukogu elus Shandrasina. Ta oli temakese poeg.
http://www.aigarsade.com/Tode_Orioni_sisalikest.pdf

"Süldiväristajate", amööbide ja vasikatega võidu ei jookse.Bleh
Wilholmensis
Veteran

11-11-2012 21:11
Postitus: #19
Kuna siin on erinevate konfessioonide-usundite, vaimsete liikumiste jt. uskumuste esindajaid, siis igaüks näebki asja omalt mättalt, miskit kindlast ühist definitsiooni ei saa seega öelda. Nii mõnigi aspekt mis on näiteks minu usundis puudub jälle kellegil teisel täiesti ehk siis sellele tähendusel polegi teise vaates kohta jne.
Dana Eemal
Vana kala

11-11-2012 22:32
Postitus: #20
(11-11-2012 21:11 )Wilholmensis Kirjutas:  Kuna siin on erinevate konfessioonide-usundite, vaimsete liikumiste jt. uskumuste esindajaid, siis igaüks näebki asja omalt mättalt, miskit kindlast ühist definitsiooni ei saa seega öelda. Nii mõnigi aspekt mis on näiteks minu usundis puudub jälle kellegil teisel täiesti ehk siis sellele tähendusel polegi teise vaates kohta jne.

Seetõttu ma küsisingi Sinu definitsiooni, et mõista Sinu poolt öeldu mõtet. Just seetõttu, et me omistame erineva tähenduse vahel ühtedele ja samadele asjadel ei suudam me vahet teineteise tekste mõista.
Siis ongi nutikas küsida, mida täpselt teine teatud sõnade alla mõtleb, et ka mulle tema mõte arusaadavaks muutuks Smile

Akara
Uustulnukas

21-10-2013 18:16
Postitus: #21
See on küll vana teema mida ma siin sirvisin, aga mul on tõsine probleem deemoniga, kes on ennast ilmutanud mitmeid kordi unes. Ma küll ei karda teda, aga ta imeb mu sõna otseses mõttes energiast tühjaks. Ja kui ma hommikul ärkan peale sellist unenägu, siis ma olen nagu teerulli alt läbi käinud. See jama on kestnud juba pikemat aega ja tegelikult sooviksin ma kelleltki targemalt head nõu sellest tegelasest vabanemiseks. Kas on kedagi kes oskaks aidata?
Müstik
Shambalas

21-10-2013 18:36
Postitus: #22
Sellele küsimusele kuidas deemonist vabaneda, antakse vastuseid teemas:
Kuidas deemonist lahti saamine töötab?

http://www.para-web.org/showthread.php?t...saamine%22

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Akara
Uustulnukas

21-10-2013 20:20
Postitus: #23
(21-10-2013 18:36 )Müstik Kirjutas:  Sellele küsimusele kuidas deemonist vabaneda, antakse vastuseid teemas:
Kuidas deemonist lahti saamine töötab?

http://www.para-web.org/showthread.php?t...saamine%22

No ei leidnud vastust oma probleemi jaoks. Võibolla ongi juhtum natuke teistsugune, kui siin pakutud lahendused, kuna enamus kogemustest toimub unenägudes. On ka reaalseid kogemusi olnud, aga need on seda õõvastavamad. See deemon tuli tegelikult koos minu abikaasaga. Peale pulmi nägin teda unes esimest korda. Ta tuli minu juurde ja oli väga vihane ja rääkis vihaselt tundmatus keeles. Sellest peale on ta aeg ajalt erinevate jubedate unenäokogemustega mind hirmutada püüdnud. Ja ta ei taha ära minna kuna tundub, et ta peab minu abikaasat oma omandiks. Ma ei karda teda ja ma olen üritanud temaga ka viisakalt suhelda, aga see kõik on mulle nii väsitav ja kurnav. peale sellist unenägu olen nagu zombi. Mu abikaasa ei usu seda (ei usu ka Jumalat) ja tema ei saa arugi, et midagi valesti oleks. See deemon näeb välja nagu vana kõhna naine (tegelikult ma ei saagi enam aru mis soost ta on), halliseguste rasvaste juustega. Kas ma pean siis lahutama selleks, et sellest deemonist vabaneda?
xawa
skeptik

21-10-2013 21:56
Postitus: #24
Tegemist germaani mütoloogiast tuntud Alpiga kes on kujumuutev deemon. Tema eemale hoidmiseks öösel tuleb näiteks ukselukk midagi täis toppida ja seda enne kui deemon on tuppa sisenenud, sest vastasel juhul jääbki ta tuppa lukutaha. Ta saab väljuda vaid sellest avast kust sisenes. Aitab ka tule põlema jätmine ööseks, luuavarre padja alla peitmine või ka peegli rinnale asetamine. Ka sidrun peaks omama Alpi vastast mõju.
Ning pidavat aitama ka see kui teda kohates kutsud ta hommikul tagasi kohvi jooma.

http://en.wikipedia.org/wiki/Alp_%28folklore%29

UFO - see on imelihtne!
Akara
Uustulnukas

21-10-2013 22:12
Postitus: #25
(21-10-2013 21:56 )xawa Kirjutas:  Tegemist germaani mütoloogiast tuntud Alpiga kes on kujumuutev deemon. Tema eemale hoidmiseks öösel tuleb näiteks ukselukk midagi täis toppida ja seda enne kui deemon on tuppa sisenenud, sest vastasel juhul jääbki ta tuppa lukutaha. Ta saab väljuda vaid sellest avast kust sisenes. Aitab ka tule põlema jätmine ööseks, luuavarre padja alla peitmine või ka peegli rinnale asetamine. Ka sidrun peaks omama Alpi vastast mõju.
Ning pidavat aitama ka see kui teda kohates kutsud ta hommikul tagasi kohvi jooma.

http://en.wikipedia.org/wiki/Alp_%28folklore%29

Väga hea, proovin ära! Suured tänud! Smile
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog