Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ufod üritavad maailma vallutada!
#26
minu teoriia oleks ,et kunagi meie plaaneti külastanud nii nimetatud taevast tulnud jumalad(hiiglased),kas nad ise või nende järglased on tulnud tagasi oma tööd lõpule viima,mis iganes see ka poleks,suumerlaste religioonis on mainitud kus üks nendest hiiglastest rääkis ,et nad ei saa siin maal kaua elada kuna meil on aja mõiste teine,nende nii nimetatud maailmas võrdub üks meie päev üle kolme tuhande nende aastaga,see selleks aga paljudes vanades templites on ju kah kirjutatud ,et jumalad lubasid üks kord tagasi tulla.
enamus esile toodud infost on pärit E.V.D. raamatuist ja mõnedest netist leiduvaist lehekülgedelt mis on pühendunud iidsete religioonide uurimisele,linke ma ei hakka siia toppima kasutage ise google otsingut.
Vasta
#27
Jah, eksisin kahe aastakümnega. Allikat polnud käepärast, et kontrollida. Kuid mõte jääb samaks.

Ma usun, et me oleme kõik tundnud massipsühhoosi - kontsertitel, rongkäikudel, jne. Ma ei otsiks põhjusi UFOdest, vaid pigem inimestest(rääkides Saksamaa sõtta astumistest). Aga noh, eks see ole igaüh enda teha, mida uskuda, ega mina keelaSmile
Vasta
#28
inimeste taga on süsteemid. süsteemide taga süsteemide loojad.

edasi arutle juba ise...
Vasta
#29
Inimeste taga on süsteemid, süsteemid on loonud inimesed. Võin ka edasi arutleda, aga nagu näha jooksevad meie mõttelõngad vastassuunas.

Pealegi ma juba mainisin, et ma usun täiesti maavälisesse elusse, aga selline "uskumine" kisub juba absurdi. Igal pool ja igas kohas näha maavälist tegevust on veidike paranoiline.
Vasta
#30
lihtsalt paranoilisuse kartuses pooled mõtted kõrvale heita oleks lollus.

seega peame ka arutama teema MIS SIIS KUI ONGI tulnukad meie süsteemide taga.

teatavasti võib vedada peaaegu kõiki tänapäeva süsteeme muistsetesse aegadesse... ja muistsete aegade seadused tehti kooskõlas jumalate tahtega. seega on meie ühiskonnal teatud jumalik alge... meie ühiskonna korraldusel.
Vasta
#31
et tulnukad tahavad maad vallutada,milleks neile see maa ,kui neil on selline tase ,pealegi tegutseb ka neil rahvusvaheline järelvalve mis keelab nõrgemaid puutuda ,sest tasemeid ja liike on palju ,kes alles maas kes ees jnee..jne...
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: henzukaz
Arvan, et siin võis olla tegemist inimeste vasturünnakuga ufode rünnakule - tol ajal ei osatud lennata ning seepärast ehitati suur torn. Viimane hävitati - ...

Torn ehitati kaitseks ja se hävitati põlengu tagajärjel (vastaste poolt) (ma võin nüüd seda valesti mäletada , aga vist oli nii) Bleh .
Vasta
#33
Päris huvitav oli lugeda seda vana teemat.. ja võrrelda nüüdsete arvamustega.

Mäletan, et ka mina arvasin kunagi, kui tullakse, siis kindlasti rünnates.
Ja nüüd oleks nagu arusaam, et tullakse aitama/päästma.

Ja kui siinseid teemasid lugeda, siis tundub, et enamus olid/on samal arvamusel mis mina. Siit nüüd küsimus..
Mis on pannud meid oma arvamust muutuma? Mõtte ainet peaks jaguma...
Vasta
#34
(15-11-2006, 21:07 )Horos Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas: henzukaz
Arvan, et siin võis olla tegemist inimeste vasturünnakuga ufode rünnakule - tol ajal ei osatud lennata ning seepärast ehitati suur torn. Viimane hävitati - ...

Torn ehitati kaitseks ja se hävitati põlengu tagajärjel (vastaste poolt) (ma võin nüüd seda valesti mäletada , aga vist oli nii) Bleh .

Jäin seda postitust lugedes mõttesse ja uurisin, mida viimasel ajal kirjutatud on.

Leidsin, et Paabeli torn püstitati pärast seda, kui Marduk oli saavutanud Mesopotaamias ülemvõimu - ehitati astronoomiliste vaatluste jaoks. Marduki esimese katse rajada Babüloni kosmosebaas ja ühtlasi välja astuda ENLIL-i ja tema poegade vastu paigutas Sitšin aastasse 3450 eKr. Piibli järgi pidi sinna paigutatama shem - kosmoserakett (täiesti võimalik, et samamoodi, nagu on kujutatud ühel Byblosest pärit mündil).
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,506 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu excubitoris 456 245,938 29-06-2023, 23:37
Viimane postitus: Mario
  Maailma ajalugu; mongolite vallutused brb 77 36,241 24-12-2021, 20:13
Viimane postitus: Lynx Titan
  Maailma majanduslangus ayyu 360 146,235 10-03-2020, 21:15
Viimane postitus: Minaelan
  Area 51 aka Dreamland - maailma kõige salajasem lennubaas Pitsu 68 32,145 24-09-2019, 10:33
Viimane postitus: I'll be back
  Maailma valitseb Eliitsuguvõsa? Earthland 347 169,255 22-04-2018, 09:49
Viimane postitus: Müstik
  UFOd ja USA valitsus Reinhold 28 16,337 11-05-2017, 18:21
Viimane postitus: Tyto Alba
  Antiyhendus maailma S..a vastu Gulja 62 23,117 11-06-2010, 11:34
Viimane postitus: excubitoris
  Maailma yhisraha tulemas Krissuke 13 7,228 18-07-2009, 12:00
Viimane postitus: zzzxxxzzz
  Projekti "Camelot" järg: illuminaadid, ufod, maail InDemand 3 3,245 11-01-2009, 00:37
Viimane postitus: tõdeonseemidamenäeme

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat