Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ufod üritavad maailma vallutada!
Autor Sõnum
Anonymous
registreerimata

12-03-2005 11:31
Postitus: #26

minu teoriia oleks ,et kunagi meie plaaneti külastanud nii nimetatud taevast tulnud jumalad(hiiglased),kas nad ise või nende järglased on tulnud tagasi oma tööd lõpule viima,mis iganes see ka poleks,suumerlaste religioonis on mainitud kus üks nendest hiiglastest rääkis ,et nad ei saa siin maal kaua elada kuna meil on aja mõiste teine,nende nii nimetatud maailmas võrdub üks meie päev üle kolme tuhande nende aastaga,see selleks aga paljudes vanades templites on ju kah kirjutatud ,et jumalad lubasid üks kord tagasi tulla.
enamus esile toodud infost on pärit E.V.D. raamatuist ja mõnedest netist leiduvaist lehekülgedelt mis on pühendunud iidsete religioonide uurimisele,linke ma ei hakka siia toppima kasutage ise google otsingut.
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MorbidAngel
Uustulnukas

14-03-2005 16:25
Postitus: #27

Jah, eksisin kahe aastakümnega. Allikat polnud käepärast, et kontrollida. Kuid mõte jääb samaks.

Ma usun, et me oleme kõik tundnud massipsühhoosi - kontsertitel, rongkäikudel, jne. Ma ei otsiks põhjusi UFOdest, vaid pigem inimestest(rääkides Saksamaa sõtta astumistest). Aga noh, eks see ole igaüh enda teha, mida uskuda, ega mina keelaSmile

By the power of death
And the shadow of the reaper
A call has been brought upon us
To complete the infinite fall of heaven
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

14-03-2005 16:28
Postitus: #28

inimeste taga on süsteemid. süsteemide taga süsteemide loojad.

edasi arutle juba ise...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
MorbidAngel
Uustulnukas

14-03-2005 16:31
Postitus: #29

Inimeste taga on süsteemid, süsteemid on loonud inimesed. Võin ka edasi arutleda, aga nagu näha jooksevad meie mõttelõngad vastassuunas.

Pealegi ma juba mainisin, et ma usun täiesti maavälisesse elusse, aga selline "uskumine" kisub juba absurdi. Igal pool ja igas kohas näha maavälist tegevust on veidike paranoiline.

By the power of death
And the shadow of the reaper
A call has been brought upon us
To complete the infinite fall of heaven
Celtic
ja sina pead kandma maailma

14-03-2005 17:14
Postitus: #30

lihtsalt paranoilisuse kartuses pooled mõtted kõrvale heita oleks lollus.

seega peame ka arutama teema MIS SIIS KUI ONGI tulnukad meie süsteemide taga.

teatavasti võib vedada peaaegu kõiki tänapäeva süsteeme muistsetesse aegadesse... ja muistsete aegade seadused tehti kooskõlas jumalate tahtega. seega on meie ühiskonnal teatud jumalik alge... meie ühiskonna korraldusel.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
reaalne
Tavaliige

12-11-2006 13:35
Postitus: #31

et tulnukad tahavad maad vallutada,milleks neile see maa ,kui neil on selline tase ,pealegi tegutseb ka neil rahvusvaheline järelvalve mis keelab nõrgemaid puutuda ,sest tasemeid ja liike on palju ,kes alles maas kes ees jnee..jne...
Horos
Tavaliige

15-11-2006 21:07
Postitus: #32

Tsitaat:Algselt postitas: henzukaz
Arvan, et siin võis olla tegemist inimeste vasturünnakuga ufode rünnakule - tol ajal ei osatud lennata ning seepärast ehitati suur torn. Viimane hävitati - ...

Torn ehitati kaitseks ja se hävitati põlengu tagajärjel (vastaste poolt) (ma võin nüüd seda valesti mäletada , aga vist oli nii) Bleh .
Päikeseinsener
Bännitud

21-12-2010 23:27
Postitus: #33
RE: Ufod üritavad maailma vallutada!
Päris huvitav oli lugeda seda vana teemat.. ja võrrelda nüüdsete arvamustega.

Mäletan, et ka mina arvasin kunagi, kui tullakse, siis kindlasti rünnates.
Ja nüüd oleks nagu arusaam, et tullakse aitama/päästma.

Ja kui siinseid teemasid lugeda, siis tundub, et enamus olid/on samal arvamusel mis mina. Siit nüüd küsimus..
Mis on pannud meid oma arvamust muutuma? Mõtte ainet peaks jaguma...

"You're all individuals"
Müstik
Shambalas

31-08-2014 13:13
Postitus: #34
RE:
(15-11-2006 21:07 )Horos Kirjutas:  
Tsitaat:Algselt postitas: henzukaz
Arvan, et siin võis olla tegemist inimeste vasturünnakuga ufode rünnakule - tol ajal ei osatud lennata ning seepärast ehitati suur torn. Viimane hävitati - ...

Torn ehitati kaitseks ja se hävitati põlengu tagajärjel (vastaste poolt) (ma võin nüüd seda valesti mäletada , aga vist oli nii) Bleh .

Jäin seda postitust lugedes mõttesse ja uurisin, mida viimasel ajal kirjutatud on.

Leidsin, et Paabeli torn püstitati pärast seda, kui Marduk oli saavutanud Mesopotaamias ülemvõimu - ehitati astronoomiliste vaatluste jaoks. Marduki esimese katse rajada Babüloni kosmosebaas ja ühtlasi välja astuda ENLIL-i ja tema poegade vastu paigutas Sitšin aastasse 3450 eKr. Piibli järgi pidi sinna paigutatama shem - kosmoserakett (täiesti võimalik, et samamoodi, nagu on kujutatud ühel Byblosest pärit mündil).

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma majanduslangus ayyu 359 90,424 13-07-2018 22:30
Viimane postitus: tanoid
  Maailma valitseb Eliitsuguvõsa? Earthland 347 111,077 22-04-2018 09:49
Viimane postitus: Nofretete
  Maailma ajalugu brb 55 16,732 24-03-2018 01:15
Viimane postitus: cambodia
  UFOd ja USA valitsus Reinhold 28 10,432 11-05-2017 18:21
Viimane postitus: Tyto Alba
  Area 51 aka Dreamland - maailma kõige salajasem lennubaas Pitsu 40 18,238 01-11-2013 12:23
Viimane postitus: HUGOTH
  Antiyhendus maailma S..a vastu Gulja 62 13,988 11-06-2010 11:34
Viimane postitus: excubitoris
  Maailma yhisraha tulemas Krissuke 13 4,621 18-07-2009 12:00
Viimane postitus: zzzxxxzzz
  Projekti "Camelot" järg: illuminaadid, ufod, maail InDemand 3 2,180 11-01-2009 00:37
Viimane postitus: tõdeonseemidamenäeme

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog