Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ufod üritavad maailma vallutada!
#1
Tegemist pole lihtsalt laest võetud mõttega, vaid üsna sügavalt seeditud ja arutletud väitega.

Kõik oleme näinud igasugu ulmelisi seriaalle-filme , alates 60-ndatest, lõpetades Independence Day, Star-trek'i, Tähesõdade ja teistega. Olete mõelnud, et kõik see võib olla ettevalmistus inimkonna okupeerimiseks tulnukate poolt? mingisugune apokalüptiline ennustus.

nad on üritanud seda juba mitmeid kordi. Üritan põhejdada. Ise olen jaganud kõik need vallutus ja anastamiskatsed eriinevateks "laineteks"

1) paabeli ajajärk. U. 10000-8000 a tagasi. Lähtun siin sellest, mida olen piiblist lugenud ja muudest kohtadest uurinud. Paabeli torn oli tohutult suur, küündides pilvedeni. piibli järgi oli tol ajal kõikidel inimestel ühtne keel ja kõik elasid ühes kohas - kuskil vana-babüloonia kandis, osade arvates ka türgis pontose maakonnas. Arvan, et siin võis olla tegemist inimeste vasturünnakuga ufode rünnakule - tol ajal ei osatud lennata ning seepärast ehitati suur torn. Viimane hävitati - väidan, et seda tehti kosmosest ufode abil, nende relvastusega. Selle tagajärjel inimesed kohkusid, mille tulemusena osad unustasid oma keele, teised hakkasid teises keeles rääkima. Rünnakupaanika oli nii suur, et algas ülemaailmne rahvasteränne põgenemishirmus. Maa oli mõneks aastatuhandeks vallutatud. Siia alla kuulub ka egiptuse ajajärk.

2) Aleksander Suure vallutused

U aastal 525 e.kr algasid nn. makedoonia aleksandri vallutused. Aleksander pärines kreekast - maalt, kust me teame palju müstilisi müüte ja mõtteid. Vallutus oli kiire ja korralik. Vallutati suur osa aasiast ja tagasi kaotatud egiptus - eriti oluline. Aleksander tõsteti vaarao seisu. ta küll suri. Väidetavalt, kuid tema loodud kultuur ja keskkond jäi püsima 1000-eks aastaks. Ta oli oma kohustuse edukalt tulnukate jaoks täitnud.

3)Napoleonini ajajärk. Tegemist oli eduka valitseja ja reformide loojaga. Ta üritas siin rakendada uut korda, lõi uue , rooma õigusele põhineva põhiseaduse jne. Tulnukad ei saanud lasta rahulikult Napoleonil riiki arendada, vaid sundisid ta liikuma venemaale. Venemaa on üldse huvitav piirkond - eriti krimm. Seal on sageli sõditud ja verd valatud. Tundub, et see on tulnukate jaoks eriti huvipakkuv piirkond. napoleon kaotas võimu ja sõja ning sellega olid ufode katsed mõneks ajaks tagasi tõrjutud.

4) Kõige ilmekam ja agressiivsem periood on II maailmasõda. Siin, tulnukate käe all Hitleri läbi teostati seda, mida tõesti taheti. Miks nimetatakse II maailmasõda tehnilises progressid kõige tähtsamaks. Mõelge? Euroopas oli sageli nähtud ufosi - kasvõi eestis, Saaremaal 1944 aastal kui oli nähtud tohutult suurt lendavat ja helkivat masinat. Lisaks veel inimkatsed ja genotsiid - tulnukate jaoks ideaalne võimalus õppida tundma inimorganismi. Hitler läks samamoodi venemaale. Miks? Mis seal on? Mis tulnukaid seal huvitab? tohutud maavarad? Mingi salajane tundmatu maak? Ei tea. Igatahes Hitleri kaotusega tulnukad taandusid, Neid nähti veel liikumas mõnda aega USA-s, kuid sellega kõik piirdus.

5) Hetkel käiv periood. Algas 60-ndatest kui algas suurem Ufode märkamise laine. Seriaalid, filmid, tehniline progress, salajased sõnumid - ettevalmistus on täiuslik.

Jääb üle küsida, et miks ei valluta ufod meid ära tehnilise üleolekuga? Arvan, et nad kardavad iniemest kui mõistatut objekti. inimene hullub, rõõmustab, joob, tapab, laaberdab. see on nende jaoks mõistmatu. Võibolla nad kardavad ka kaotusi endi hulgast.

vat siuke teooria siis..
Vasta
#2
Kuidas siis sinu arust nad Hitlerit jne. kontrollivad? Liiguvad nad varjatult meie seas? Programeerivad osade ajusid?

Mina seda teooriat ei usu.
Vasta
#3
Oled kuulnud midagi kiipide istutamisest? Hüpnotiseerimisest?Inimeste röövimistest ja peale seda neil mingi imelise võime täheldamist. Hitler oli kah noorena üsna pisike tegelane, kuid järsku muutus midagi. nn Õlleputš, millel esimest korda hüüti sõna "natzionaalsocializmus". Programmeerida on võimalik kõike alates masinatest , lõpetades inimajuga. On ju fakt, et inimaju töötab imeväikestel elektriimpulssidel, mida on võimalik mõjutada.
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Oled kuulnud midagi kiipide istutamisest? Hüpnotiseerimisest?Inimeste röövimistest ja peale seda neil mingi imelise võime täheldamist. Hitler oli kah noorena üsna pisike tegelane, kuid järsku muutus midagi. nn Õlleputš, millel esimest korda hüüti sõna "natzionaalsocializmus". Programmeerida on võimalik kõike alates masinatest , lõpetades inimajuga. On ju fakt, et inimaju töötab imeväikestel elektriimpulssidel, mida on võimalik mõjutada.
Ise ma arvan ka,et kui ültse mingi ajude kontroll kellegi poolt on, siis seda tehakse mingi ajuloputuse läbi. Kahtlane tundub asi mingi kiibi vms. abil. Niiöelda inimmaski pähetõmbamine tulnukale tundub absoluutselt võimatu.
Vasta
#5
tegelikult päris hästi põhjendatud teooria, aga usun, et praeguńe tulnuka teema on tulnud sellest, et paljud tihit "näevad" neid, mitte sellest, et nad ise üritavad meid mõjutada.
Vasta
#6
Ma pakun välja sihukese varjandi et inimesed rööviti neile tehti ajuloputus räägiti mingit uut juttu neile N: sa oled inimese kehas tulnukas ning sinu ül on inimeste ülemvõim allutada enda tahtele 0ja nad jäid seda uskuma.
KUi oled hüpnoosi all siis on inimese tahtejõud palju tugevam millega saavutab rohkem edu.
Sellest see Hitleri nii järsk tõus poliitikas ja riigi valitsemise alal.
Vasta
#7
Väga spekulatiivne teooria, kuid pakun ühe aspekti selle tõestuseks. minu täiustus sellele teooriale oleks selline: tulnukad toetasid teatud valitsejaid ning aitasid neil vallutusi läbi viia, kui teised valitsejad üritasid neile vastu hakata. Siinkohal lisan taas lingi pildist, mis viitab Vana-Egiptuse valitsejatele antud relva-abist.
http://www.hot.ee/caesarr/tankid.jpg

Ühesõnaga, miks mitte?
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Tegemist pole lihtsalt laest võetud mõttega, vaid üsna sügavalt seeditud ja arutletud väitega.

Kõik oleme näinud igasugu ulmelisi seriaalle-filme , alates 60-ndatest, lõpetades Independence Day, Star-trek'i, Tähesõdade ja teistega. Olete mõelnud, et kõik see võib olla ettevalmistus inimkonna okupeerimiseks tulnukate poolt? mingisugune apokalüptiline ennustus.

nad on üritanud seda juba mitmeid kordi. Üritan põhejdada. Ise olen jaganud kõik need vallutus ja anastamiskatsed eriinevateks "laineteks"

1) paabeli ajajärk. U. 10000-8000 a tagasi. Lähtun siin sellest, mida olen piiblist lugenud ja muudest kohtadest uurinud. Paabeli torn oli tohutult suur, küündides pilvedeni. piibli järgi oli tol ajal kõikidel inimestel ühtne keel ja kõik elasid ühes kohas - kuskil vana-babüloonia kandis, osade arvates ka türgis pontose maakonnas. Arvan, et siin võis olla tegemist inimeste vasturünnakuga ufode rünnakule - tol ajal ei osatud lennata ning seepärast ehitati suur torn. Viimane hävitati - väidan, et seda tehti kosmosest ufode abil, nende relvastusega. Selle tagajärjel inimesed kohkusid, mille tulemusena osad unustasid oma keele, teised hakkasid teises keeles rääkima. Rünnakupaanika oli nii suur, et algas ülemaailmne rahvasteränne põgenemishirmus. Maa oli mõneks aastatuhandeks vallutatud. Siia alla kuulub ka egiptuse ajajärk.

2) Aleksander Suure vallutused

U aastal 525 e.kr algasid nn. makedoonia aleksandri vallutused. Aleksander pärines kreekast - maalt, kust me teame palju müstilisi müüte ja mõtteid. Vallutus oli kiire ja korralik. Vallutati suur osa aasiast ja tagasi kaotatud egiptus - eriti oluline. Aleksander tõsteti vaarao seisu. ta küll suri. Väidetavalt, kuid tema loodud kultuur ja keskkond jäi püsima 1000-eks aastaks. Ta oli oma kohustuse edukalt tulnukate jaoks täitnud.

3)Napoleonini ajajärk. Tegemist oli eduka valitseja ja reformide loojaga. Ta üritas siin rakendada uut korda, lõi uue , rooma õigusele põhineva põhiseaduse jne. Tulnukad ei saanud lasta rahulikult Napoleonil riiki arendada, vaid sundisid ta liikuma venemaale. Venemaa on üldse huvitav piirkond - eriti krimm. Seal on sageli sõditud ja verd valatud. Tundub, et see on tulnukate jaoks eriti huvipakkuv piirkond. napoleon kaotas võimu ja sõja ning sellega olid ufode katsed mõneks ajaks tagasi tõrjutud.

4) Kõige ilmekam ja agressiivsem periood on II maailmasõda. Siin, tulnukate käe all Hitleri läbi teostati seda, mida tõesti taheti. Miks nimetatakse II maailmasõda tehnilises progressid kõige tähtsamaks. Mõelge? Euroopas oli sageli nähtud ufosi - kasvõi eestis, Saaremaal 1944 aastal kui oli nähtud tohutult suurt lendavat ja helkivat masinat. Lisaks veel inimkatsed ja genotsiid - tulnukate jaoks ideaalne võimalus õppida tundma inimorganismi. Hitler läks samamoodi venemaale. Miks? Mis seal on? Mis tulnukaid seal huvitab? tohutud maavarad? Mingi salajane tundmatu maak? Ei tea. Igatahes Hitleri kaotusega tulnukad taandusid, Neid nähti veel liikumas mõnda aega USA-s, kuid sellega kõik piirdus.

5) Hetkel käiv periood. Algas 60-ndatest kui algas suurem Ufode märkamise laine. Seriaalid, filmid, tehniline progress, salajased sõnumid - ettevalmistus on täiuslik.

Jääb üle küsida, et miks ei valluta ufod meid ära tehnilise üleolekuga? Arvan, et nad kardavad iniemest kui mõistatut objekti. inimene hullub, rõõmustab, joob, tapab, laaberdab. see on nende jaoks mõistmatu. Võibolla nad kardavad ka kaotusi endi hulgast.

vat siuke teooria siis..
Raamatutest ei tasu kõike ka tõepähe võtta võibolla. Igaüks võib ju raamatu kirjutada kui tal selle väljastamiseks raha on.
Kui need mitme tuhande aasta vanused inimesed oleksid mingi torni püstitanud, siis oleksid pidanud nad olema arenenumad kui meie praegu. Selline torn nõuab väga kavalat konstruktsiooni ja kuidas neid kive veel sinna üles saadi.
Tõsi küll, zetad võivad olla vaenulikud kuid... Ma ei usu, et nad meid just otseselt vallutada tahavad. Kuid jah mõned rassid kaitsevad meid zetade eest.
Muidu on see üpris hea teooria kuid miks nad tahaksid meid vallutada, kas sellepärast, et neil pole oma planeeti? Kus nad siis elavad? Mingu marsile siis, elu saab seal taastada igaljuhul. Aga igatahes võib põhjus olla väga mitmes asjas. Äkki nad tahavad maavarasid? On palju juhumeid kus tulnukad varastavad mingeid tummavärke. Võibolla nende lennumasinad töötavad tuumajõul. USAl pidi nende hallidega olema mingi hirmuäratav kokkulepe mis pidi suurt kahju inimkonnale tooma. USA oli muidugi loll nagu alati. Tulnukad pidid varustama USAd tehnikaga ja USA vist inimestega kui ma ei eksi ja midagi sassi ei aja nüüd.

Kuid suurt kahtlust tekitas sinu neljas punkt. Need tulnukad olid ju kaua aega siin olnud ja polnud inimorganismi´selgeks õppinud? WTF?
Ja sõjaajal võis ju kõike näha. Äkki poleks sõda lõppenudki kui poleks olnud tulnukaid, kui nad muidugi ültse olid. Aga jah, sõja ajal võisid nad kasutada hetke inimkonna uurimiseks kuna siis ju raketid möllasid ja keegi ei pannud lendavat taldrikut tähele. Tegelikult on kõik võimalik.
Ja mis puutub kiipidesse, siis on neid leitud, kusjuures need on siina inimesele tundmatul viisil kinnitatud. Närviketiga ühendatud. Inimene veel nii ei oska.
Vasta
#9
Paabeli torn oli reaalselt olemas - selle kunagine asukoht on kindlaks tehtud. öeldud on vaid - tohutu. Ei tasu alahinnata inimese võimet ületada iseennast. Paabeli torn ei olnud torn kõige otsesemas mõttes, vaid lihtsalt suur kivihunnik - kõik oli laotud kivi kivi otsa. Vaevalt siin erilist ehitustarkust vaja on.

Miks ufod ei väsi meid uurimast? Just psühholoogiliste omaduste pärast. Nad üritavad leida inimese kehast materjaalseid põhjendusi inimese mõtlemisele. Seepärast. Selliseid uuringud on tehtud ja tehakse edaspidigi.

Muide enamus hitleri käsilastest on väitnud, et oma tegude kordasaatmisel olid nad justkui hüpnoosi all, et nad ei teadnud, mida nad teevad. Kas siin on süüdi hitleri karismaatiline isiksus või midagi muud? Tehke omad järeldused.
Vasta
#10
Aga, kes ütleb, et inimene ei oska selliseid kiipe paigaldada. Võib-olla on kuskil hoopis mingi inimrühm, kes üritab kogu maailma nende abil üle võtta
?
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja kaurka
Aga, kes ütleb, et inimene ei oska selliseid kiipe paigaldada. Võib-olla on kuskil hoopis mingi inimrühm, kes üritab kogu maailma nende abil üle võtta
?
vabamüürlased kindlastiLaugh
Vasta
#12
no kasvõi vabamüürlasedLaugh.

Äkki pannakse kiip hoopis igale inimesele, kes mustamäe haiglas on narkoosi all viibinud
Vasta
#13
Irw. Me rääkisime ufodest, mitte vabamüürlastest.

aga nojah, kui asjasse niiviisi suhtuda, siis äkki vabamüürlased ongi ufod? See annaks ju teada, et tervet maailma nad juba praegu valitsevad ja juhivad :i2:
Vasta
#14
Ma eriti ei usu sellist teooriat, aga mine tea, selles jutus võib ka kübeke tõde olla...
Ma ise seda juttu lugedes mõtlesin USA presidendile Bushile. Et tema kukkus karmilt hävitama.
Vasta
#15
Selle asja teeme küll selgeks, et UFO'd ehk tundmatud lendavad objektid maailma vallutada ei taha. Laugh Õigem sõna oleks tulnukad või teiste planeetide elanikud. Arvan, et kogu see maailmavallutamisvärk on ulmefilmidest võetud ja ei seostu üldse päriseluga. Aga kui tõesti mõni tulnukarass tahab meie planeeti, siis ma arvan, et seda põhjustel, millest meie aru ei saa. Nende tehnoloogia on ikka arenenum ja seepärast on neil arvatavasti ka teistsugused probleemid, mis vaja ära lahendada.
Vasta
#16
Tsitaat:Esialgne postitaja Aztecca
Selle asja teeme küll selgeks, et UFO'd ehk tundmatud lendavad objektid maailma vallutada ei taha. Laugh Õigem sõna oleks tulnukad või teiste planeetide elanikud. Arvan, et kogu see maailmavallutamisvärk on ulmefilmidest võetud ja ei seostu üldse päriseluga. Aga kui tõesti mõni tulnukarass tahab meie planeeti, siis ma arvan, et seda põhjustel, millest meie aru ei saa. Nende tehnoloogia on ikka arenenum ja seepärast on neil arvatavasti ka teistsugused probleemid, mis vaja ära lahendada.
UFO on eestikeeles juba ammu omandanud tähenduse tulnukas. Mida ütleb näiteks ÕS/VS UFO kohta (endal pole neid uuemaid)? Kui veel ei ole UFO ametlikult tulnuka nimetusena lubatud, siis järgmistes keeleraamatutes kindlasti on.(Isiklik arvamus asjast)

Võibolla need ufod/tulnukad kes meid enda huviorbiidis hoiavad ei oska meid kontrollida/hävitada. Nende ühiskond võib olla palju sõbralikum üksteise suhtes(mõrvu ja sõdu pole) Ka nende organism võib hoopis teine olla, nende ained jne. kõik selle tundma õppimine võtab aega. Võibolla ongi meie saatus aint tulnukate õppimise aja käes. Ise ma ei usu et nad meie vastu midagi plaanivad.
Vasta
#17
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Paabeli torn oli reaalselt olemas - selle kunagine asukoht on kindlaks tehtud. öeldud on vaid - tohutu. Ei tasu alahinnata inimese võimet ületada iseennast. Paabeli torn ei olnud torn kõige otsesemas mõttes, vaid lihtsalt suur kivihunnik - kõik oli laotud kivi kivi otsa. Vaevalt siin erilist ehitustarkust vaja on.

Miks ufod ei väsi meid uurimast? Just psühholoogiliste omaduste pärast. Nad üritavad leida inimese kehast materjaalseid põhjendusi inimese mõtlemisele. Seepärast. Selliseid uuringud on tehtud ja tehakse edaspidigi.

Muide enamus hitleri käsilastest on väitnud, et oma tegude kordasaatmisel olid nad justkui hüpnoosi all, et nad ei teadnud, mida nad teevad. Kas siin on süüdi hitleri karismaatiline isiksus või midagi muud? Tehke omad järeldused.


ja lisaks veel..paabeli torni kohta veel nii palju et torn oli olemas ja see koosnes suurtest kivitahkudest mis olid üksteise otsa laotud.niivõrd suured ,et tänapäeva tehnoloogiaga oli raske neid liigutada..kel huvi on siis neil on neid võimalik koha peal näha.tehakse ekskursioone jms ju.huvitav on see et paarkümmend aastat tagasi leiti et see koht on kergelt radioaktiivne ja on tervisele kahjulik.kas tõeasti ei ole kasutatud meile tundmatut relva mis kiirgab???
Vasta
#18
Kui niisama lihtpilguga vaadelda torni ehitusprobleeme, siis tema mass ei ole küll murettekitav, kui see hajutati küllalt suurele pindalale.

Loomulikult mastaabid on suured ja huvitav objekt ikkagi.
Vasta
#19
Äkki on tulnukate rass lihtsalt agressiivne - rändavad mööda universumit ringi ja hävitavad (enne muidugi uurivad, et saada uut tehnoloogiat/uusi võimed vms)
Vasta
#20
ei taha eriti uskuda seda.
tulnukad on teistel eesmärkidel siia tulnud
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Oled kuulnud midagi kiipide istutamisest?

sel juhul istutas selle kiibi ei keegi muu kui Stalin ise ja siis programmeeris hitleri ennast ründama?

miks stalin? sest on fakt, et hitleri upitas võimule just stalin kominterni rahadega.

aga plaan oli tal hoopi teine - mitte ässitada hitlerit venemaad ründama vaid lükata käima sõda euroopas, oodata kuni sõdivad pooled on teineteist nõrgestsnud ja siis ise lajatada ning võtta mis võtta annab.

kahjuks nägi hitler stalini plaani läbi s(ugugi mitte tulnukate abiga) ja oli sunnitud esimesena ründama.
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
[quote]
On palju juhumeid kus tulnukad varastavad mingeid tuumavärke.

lugesin seda kohta ja naersin pikalt. et siis palju juhtumeid? najakas oli aga see, et sa räägid sellest ulmest nagu mingist igapäevasest kõigile teadaolevast faktistLaugh
Vasta
#23
Ma tahaksin kommenteerida II MS kohta. Eesti linnu käisid muuhulgas pommitamas tsepeliinid(Saksamaa omad). Lihtsalt mõelge nüüd, palju on neid inimesi, kes ei teadnud, mis need on ja legendid tol ajal meid külastanud UFOdest elavad siiamaani.

Ma usun maavälisesse elusse, aga selline teemaalgatus on kuidagi...naiivne?
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: MorbidAngel
Ma tahaksin kommenteerida II MS kohta. Eesti linnu käisid muuhulgas pommitamas tsepeliinid(Saksamaa omad). Lihtsalt mõelge nüüd, palju on neid inimesi, kes ei teadnud, mis need on ja legendid tol ajal meid külastanud UFOdest elavad siiamaani.

Ma usun maavälisesse elusse, aga selline teemaalgatus on kuidagi...naiivne?


See oli 1. MS ajal kui Kuressaaret (ja teisi linnu) need pommitasid mitte 2. ajal
Vasta
#25
Kallis MorbidAngel - mina esitasin ühe võimaliku teoreetilise materjali, kasutades seal erinevaid võimalikke tõlgendusi. Ma olen väga teadlik tsepeliinidest ja põhjustest ning kohtadest, miks, millal ja kus neid kasutati. Probleem on siin selles, et neid "asju" nähti kohtades, kus Saksamaal tegelikult strateegilisi sõjalisi huvisid ei olnud. Kasvõi saaremaa juhtum - saksamaal polnud mingit põhjust seal oma tseppeliine hoida.

Tsepeliine kasutas saksamaa tol hetkel vastase sõjalennukite häirimiseks - saaremaal konkreetselt polnud selleks põhjust.

44-ndaks aastaks olid tsepeliinid juba üsna iganenud tehnoloogia - kuulsad olid nad I MS ajal - peale seda kirjutati neist palju - seda kohalikus ajakirjanduseski. Eesti rahvas polnud sellel hetkel enam niivõrd "maakad" nagu me võiksime arvata.

Juhtisin tähelepanu sellele, et nn "tundmatud objekte" nähti kõige rohkem just sõja ajal ( I MS ajal üpris sageli näiteks venemaal). Maailmasõjad ju pole midagi muud kui "üks rahvas hävitab teist". Alati on kuskil keegi, kes lõikab asjast kasu. Ma ei tea, aga mul on raske põhjendada eufooriat, mis Saksamaa 2x on sundinud sõda alustama (olgu, majanduslikud küljed, Hitleri "karismaatiline isiksus" jne).

Paljud tol ajal eufoorias olnud inimesed on tunnistanud, et nad olid justkui uimastatud jälgima oma liidrit. Ma ei tea - aga mulle meeldib seda põhjendada väliste jõududega.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,686 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu excubitoris 456 246,620 29-06-2023, 23:37
Viimane postitus: Mario
  Maailma ajalugu; mongolite vallutused brb 77 36,327 24-12-2021, 20:13
Viimane postitus: Lynx Titan
  Maailma majanduslangus ayyu 360 146,515 10-03-2020, 21:15
Viimane postitus: Minaelan
  Area 51 aka Dreamland - maailma kõige salajasem lennubaas Pitsu 68 32,196 24-09-2019, 10:33
Viimane postitus: I'll be back
  Maailma valitseb Eliitsuguvõsa? Earthland 347 169,502 22-04-2018, 09:49
Viimane postitus: Müstik
  UFOd ja USA valitsus Reinhold 28 16,378 11-05-2017, 18:21
Viimane postitus: Tyto Alba
  Antiyhendus maailma S..a vastu Gulja 62 23,162 11-06-2010, 11:34
Viimane postitus: excubitoris
  Maailma yhisraha tulemas Krissuke 13 7,234 18-07-2009, 12:00
Viimane postitus: zzzxxxzzz
  Projekti "Camelot" järg: illuminaadid, ufod, maail InDemand 3 3,246 11-01-2009, 00:37
Viimane postitus: tõdeonseemidamenäeme

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat