Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas halb energia või midagi muud ?
#1
Ma pole kindel kas tegemist on halva energia või millegi muuga aga midagi on mu kodus valesti. Paari kuu jooksul on juhtunud nii mõndagi:

* Vend jäi angiini, kiirabi soovitas koduste vahenditega ravida, viisime ta haiglasse, sealt öeldi et kui oleks kauem viivitanud oleks asi hullemini lõppenud.
* vennalapsed olid kordamööda kõrges palavikus, palaviku allasaamine võttis aega mitu päeva.
* Ema sai insuldi. arstid ütlesid et hea et kiiresti tegutsesime, asi oleks võinud hullusti lõppeda.
*mina ei maga korralikult, tõusen öösel pidevalt, käin 2-3 korda wc.
*mu kaks kassi magavad pidevalt minu voodis (tavaliselt väga harva)
* vennalapsed tõusevad öösel jonniga ülesse, poevad emme-issi kaissu .

ja see kõik toimus viimase 2 kuu jooksul .
Võibolla asjad peavadki nii minema, aga äkki on majas mõni halb energia.
Aga samas kust see tuli ja miks ?
Oskab keegi midagi tarka öelda Smile
Vasta
#2
Siinsed foorumlased oskavad ainult halba energiat tekitada, kuid seda kaotada ei oska, minu religioossed soovitused on ajupesu. Kuid kui sa tahad tõesti selle halva energia kaotada, mine osta õigeusu kirikust sütt ja laadan-it, need maksavad kopikad. Põleta kodus seda kolm päeva järjest hommikul ja õhtul ning halb energia kaob ära. Kui elad majas siis liigu vastu kella. Erinevaid lõhnu on neid, võid endale sobiva võtta. Proovitud ja töötab.
Vasta
#3
Ehk meenub mingi sündmus, mis kaks kuud tagasi juhtus ja seda põhjustada võis? Mõni feng shui ekspert võiks sõna võtta. Kui tegu pole just mingi majavammi või immuunsüsteemile ja tervisele halvasti mõjuva seene või hallitusega.
Vasta
#4
Terviseprobleemid võivad olla tingitud juba mõni aeg tagasi alanud maa energeetilistest muutustest. Samamoodi võib ka loomade kummalise käitumise ehk selle arvele kirjutada. Loomad tajuvad neid muutusi väga hästi. Näiteks mu sõbranna kass, kes on mitmeid aastaid olnud väga eemalehoidev, otsib nüüd viimase ajal millegipärast tihti just inimlähedust.

tsiteerin Ulvi-Michelle kanaldust:

"Eilsest on tunda ärevust ja südame kloppismist ja ka täna.Osadel on tugevad peavalud. Kuna eile oli 11.11.12, siis see oli suur energia laeng meile maaväljast üles. Näha on väga suurt spiraal lehtrit , mis on väga peene kristallimustriga. Kuna tema kese asub siin Läänemere kohal, siis see annab väga tugeva impulsi meie keha südamekeskusele. Kiirgusväli on kohati nii tugev, et tekitab paljude
le hingamises raskusi. Mitte pingutusi teha, vaid lõdvestuda ja olla rahulikult.
Teine selline spiraal asub Kesk Soomes Tamperest läänepoole.See on meile ja lülitub sisse ajasignaal 2 faas, mil meie kehad läbivad suuremad Valguslaengud.Teiseks on Kosmosest meile siia alla antud suured kullast kristallivardad, mis puudutavad maad ja selle järel tekivad maa sisse avaused, mis ühendab meie Maa energiavälja maa aluste süsteemidega ja korrastab maa sees sagedused.
On näha Maa Pühakoobast, mis hoiab väga unikaalset, ülipuhast särav valget Teemand kristalli. Ta on teel üles meie juurde.Minu keha hetkel ikka väga väriseb, kui seda infot alla kanaldan ja hingesilmadega näen.
Nad soovitavad tugevasti olla maaga ühenduses, sest siis suudame olla keskmes ja tasakaalus. Need kel puudub side maaga, siis neil on väga suured hingelised ja füüsilise kehaga probleeme, tekib infarkti ja insuldi oht. Mõned soovivad üldse lahkuda siit ilmast.
Kaasa toob palju uut,.. vana mustri lahustumist, kuid ka paljudele silmitsi seismist lahendamata probleemidega, peidetud emotsioonidega, eelmiste elude mustritega, vanade suhetega, vanematega mälestused, või vihkamised, edasi-tagasi pendeldamist vanas ja suhetes, lahkhelisid lastega, varadega probleeme jne.
Paljudel on haigestumine,.. palavik, köha, nohu, seedimine. Kui see energia läheb meie kehakeskustes läbi, siis väsimus on suur.
Oleme siin Läänemere kaldal ja meie oleme suht heas kohas ja kaitstud, aga mujal maailmas on ikka väga tugevad raputamised.
Kõik muud märgid on olnud üleval taevakaarel ja need vahelduvad ja uuenevad, siis on vahepeal paus,.. hingetõmbamise aeg.
Kuigi oleme kaitstud, tajume me maailmas olevat hirmu ja ärevuse emotsioone, mis inimestel paanika hirmus tekib, see on kui uduloor, mis hõljub üle ilmamaa.
Rahu ainult rahu, nagu ütleb Karlsson,... mina teen nüüd tass head kuuma teed ja naudin õhtut, Teile soovitan midagi head hingele ja kehale, mis toob õnnetunde südamesse.
Olge rõõmsad ja homme särab päev jälle!
Ulvi -Michelle"
Vasta
#5
Ma olen alati teadnud, et ühel hetkel pean hakkama inimesi aitama. Ei-ei, mitte maailma päästma, lihtsalt aitama iseendaga toime tulla.Olen sellest mõningate eranditega mööda hiilinud siiani. Konto siia tegin ammu juba, nüüd on vajadus kirjutada. Andke andeks lollileSmile
Energia, kas hea või halb, on meie enda sees.Kuidas me seda kasutada ja suunata oskame, seda peab ise tundma. Kõik siin ilmas, hea või halb, on meile õppimiseks. Tark õpib.
Vasta
#6
(13-11-2012, 20:20 )mariaolenju Kirjutas: Ma pole kindel kas tegemist on halva energia või millegi muuga aga midagi on mu kodus valesti. Paari kuu jooksul on juhtunud nii mõndagi:

*mina ei maga korralikult, tõusen öösel pidevalt, käin 2-3 korda wc.
*mu kaks kassi magavad pidevalt minu voodis (tavaliselt väga harva)
* vennalapsed tõusevad öösel jonniga ülesse, poevad emme-issi kaissu .

ja see kõik toimus viimase 2 kuu jooksul .
Võibolla asjad peavadki nii minema, aga äkki on majas mõni halb energia.
Aga samas kust see tuli ja miks ?
Oskab keegi midagi tarka öelda Smile

ja
(13-11-2012, 21:32 )shyrlymyrly Kirjutas: Siinsed foorumlased oskavad ainult halba energiat tekitada, kuid seda kaotada ei oska, minu religioossed soovitused on ajupesu. Kuid kui sa tahad tõesti selle halva energia kaotada, mine osta õigeusu kirikust sütt ja laadan-it, need maksavad kopikad. Põleta kodus seda kolm päeva järjest hommikul ja õhtul ning halb energia kaob ära. Kui elad majas siis liigu vastu kella. Erinevaid lõhnu on neid, võid endale sobiva võtta. Proovitud ja töötab.

Smile1 Siinsed foorumlased pole mitte halvad ega head vaid mitmekesised. Ja see just foorumit edasi veab ja huvitavaks teeb.
Et on, mille vastu võidelda ja sõna võtta või poolt olla või mitte jne.
Aga neil kõigil on oma arvamus ja me peaksime seda austama.
Et nemad kõik alati meie arvamusi ei austa... ok, nende viga, anname andeks Smile.
Mis teema algatajasse puutub, siis minu kass on ka väga imelikuks muutunud, magab mu peal ja käib sabas, justkui kardaks midagi ...või mind kaotada... ei tea.
Pea on ka mul keset päeva ja ööd ringi käinud, väga kummaliselt, seega tunnen, et uued energiad on siia Maale saabunud. Mida nad toovad, mida oodata... ei tea veel.
Vasta
#7
(14-11-2012, 17:07 )Minaelan Kirjutas: Smile1 Siinsed foorumlased pole mitte halvad ega head vaid mitmekesised. Ja see just foorumit edasi veab ja huvitavaks teeb.
Et on, mille vastu võidelda ja sõna võtta või poolt olla või mitte jne.
Aga neil kõigil on oma arvamus ja me peaksime seda austama.
Et nemad kõik alati meie arvamusi ei austa... ok, nende viga, anname andeks Smile.
Mis teema algatajasse puutub, siis minu kass on ka väga imelikuks muutunud, magab mu peal ja käib sabas, justkui kardaks midagi ...või mind kaotada... ei tea.
Pea on ka mul keset päeva ja ööd ringi käinud, väga kummaliselt, seega tunnen, et uued energiad on siia Maale saabunud. Mida nad toovad, mida oodata... ei tea veel.


Ahh jäta nüüd, ma ei öelnud seda. Smile1
Ma ütlesin, et oskavad halba energiat tekitada ja satanistlikke sümboleid joonistada. ( Bleh ) Kuid ei oska seda edasi kuhugi endast eemale suunata. Õigeusu kirikus erinevalt luteri või katolikust kirikust (nii palju kui mina tean) on müügil küünlad ja igasugused teised asjad mis aitavad halba energiat peletada kodust. Luteri ja katolikus kirikus peab aga preestri kohale kutsuma vms. Muidu tõesti need asjad toimivad, nagu väike valge maagia pood. Ei pea usklik olema ega midagi. Kuskil mujal lihtsalt selliseid asju ei müüda (vähemalt mina ei tea ja ükski siinne foorumlane pole ka maininud).
Ma saan aru, et kõik on uudishimulikud ja tahavad veidi põnevust tunda. Kuid peab oskama ka sellest "põnevusest" lahti saama.

Vasta
#8
Minu vastus on siinsetest ilmselt kõige maisem Bleh
Ma arvan, et tegu pole halva energiaga.
Kaks kuud on olnud suht sooja ilma, pisikud levivad, tervisehädad on tavalised. Pealegi kõik siin riigis käärib hetkel kergelt, majandus on põhjas, poliitikast ei taha isegi rääkida - inimesed tajuvad seda, pluss tulekul talv, pikad pimedad päevad, töö ja stress, kõik see mõjutab. Väikesed lapsed ja loomad tajuvad kui midagi on peres korrast ära, palju haigusi ja sellest tulenevalt palju muret, otsitakse üksteise lähedust.
Mõni periood on lihtsalt rohkem halba kui head, aga see läheb mööda, tuleb olla kannatlik ja jääda rahulikuks.

Vasta
#9
(14-11-2012, 17:53 )shyrlymyrly Kirjutas: Ahh jäta nüüd, ma ei öelnud seda. Smile1
Ma ütlesin, et oskavad halba energiat tekitada ja satanistlikke sümboleid joonistada. ( Bleh ) Kuid ei oska seda edasi kuhugi endast eemale suunata. Õigeusu kirikus erinevalt luteri või katolikust kirikust (nii palju kui mina tean) on müügil küünlad ja igasugused teised asjad mis aitavad halba energiat peletada kodust. Luteri ja katolikus kirikus peab aga preestri kohale kutsuma vms. Muidu tõesti need asjad toimivad, nagu väike valge maagia pood. Ei pea usklik olema ega midagi. Kuskil mujal lihtsalt selliseid asju ei müüda (vähemalt mina ei tea ja ükski siinne foorumlane pole ka maininud).
Ma saan aru, et kõik on uudishimulikud ja tahavad veidi põnevust tunda. Kuid peab oskama ka sellest "põnevusest" lahti saama.

OK, tee endale selgeks, milliseid teadmisi sul selles elus vaja oleks - kas kurjuse ja headuse vahekordade mõistmist, milles sind aitavad Krt, Dana jt.
Või tahad teadmisi iidsete tulnukate ja ajaloo kohta , mida annavad lahkesti Müstik ja excubitoris.
Kui tahad midagi šamaanide kohta teada, siis Celtic ja VironShaman vastavad sulle, ma loodan...

jne jne.

Igal ühel meist on midagi erilist, mida keeegi teine ei oma. Oleks lihtsalt suurepärane, kui me kõik hakkaksime seda üksteisega jagama.
See on kõigi vaba valik.
Vasta
#10
(14-11-2012, 19:30 )Minaelan Kirjutas:
(14-11-2012, 17:53 )shyrlymyrly Kirjutas: Ahh jäta nüüd, ma ei öelnud seda. Smile1
Ma ütlesin, et oskavad halba energiat tekitada ja satanistlikke sümboleid joonistada. ( Bleh ) Kuid ei oska seda edasi kuhugi endast eemale suunata. Õigeusu kirikus erinevalt luteri või katolikust kirikust (nii palju kui mina tean) on müügil küünlad ja igasugused teised asjad mis aitavad halba energiat peletada kodust. Luteri ja katolikus kirikus peab aga preestri kohale kutsuma vms. Muidu tõesti need asjad toimivad, nagu väike valge maagia pood. Ei pea usklik olema ega midagi. Kuskil mujal lihtsalt selliseid asju ei müüda (vähemalt mina ei tea ja ükski siinne foorumlane pole ka maininud).
Ma saan aru, et kõik on uudishimulikud ja tahavad veidi põnevust tunda. Kuid peab oskama ka sellest "põnevusest" lahti saama.

OK, tee endale selgeks, milliseid teadmisi sul selles elus vaja oleks - kas kurjuse ja headuse vahekordade mõistmist, milles sind aitavad Krt, Dana jt.
Või tahad teadmisi iidsete tulnukate ja ajaloo kohta , mida annavad lahkesti Müstik ja excubitoris.
Kui tahad midagi šamaanide kohta teada, siis Celtic ja VironShaman vastavad sulle, ma loodan...

jne jne.

Igal ühel meist on midagi erilist, mida keeegi teine ei oma. Oleks lihtsalt suurepärane, kui me kõik hakkaksime seda üksteisega jagama.
See on kõigi vaba valik.

Miks sa arvad, et mul pole piisavalt teadmisi nendes aspektides?
Nende kõikide aspektide kohta mida sa nimetasid pole mingeid teadmisi ega fakte, ei headusest/kurjusest, ei tulnukatest ega kes päriselt šamaanid on ja mis seisukohta nad võtavad. Tulnukatesse ma ei usu, šamanism mind ei huvita ja headusest/kurjusest on mul enda nägemus. Miks ma peaksin siis teisi kuulama? Muidugi ma austan nende arvamusi ja seisukohti, kuigi pole mõnega nõus. Jällegi, see on minu arvamus, las nemad ka siis arvavad oma moodi.. Võibolla me saame teineteise arvamusi ja maailmavaateid muuta uute faktide ja lugudega, kuid see ongi hea väitlus/vaidlus, mille vältel saab nii mõndagi uut teada.

Ma ei saa aru muidu, miks sa seda mulle kõike räägid, ma lihtsalt ütlesin nii nagu asjad on. Deemonite nimetusi ja satanismist teavad paljud, kuid kui sellest on vaja lahti saada, siis keegi ei usu, et see olemas on. Veidi naljakas on lihtsalt. Ma ütlesin seda muuseas ja ei näidanud näpuga mitte kellegi otsa. Minu poolest las teevad ja usuvad mida tahavad, ma ei tahaks ka, et keegi mulle hakkab dikteerima mida ma pean uskuma ja miks minu uskumus on vale. Kuid seda tehtakse ikkagist ja mina ainult vihjasin.

Selline tunne, et kõik tahavad mulle järjest ära panna. Laugh BRING IT ON! Laugh Laugh Laugh
Vasta
#11
Kui Sa nüüd ikka veel tõsiselt muretsed oma kodu ja tevise pärast, siis südame rahustuseks võid igasse nurka poetada küüslauguküüne, öeldes- hoia ja kaitse.Võid küünlaga toad päripäeva läbi käia, ma ei arva, et see peaks olema mingi pühitsetud küünal vm. sellist, SINA ISE paned oma kodule ja lähedastele kaitse peale.Soovitan vähem uskuda neid, kes raha eest neid rituaale läbi viivad, nende soovid ei pruugi olla siirad, ükskõik, mis sildi nad endale kaela riputavad( vabandust kohalike nõidade ees), aga kõige kindlam kaitsja oma kodule oled ikka ja ainult sina ise.
Vasta
#12
(14-11-2012, 20:05 )shyrlymyrly Kirjutas: Miks sa arvad, et mul pole piisavalt teadmisi nendes aspektides?
Nende kõikide aspektide kohta mida sa nimetasid pole mingeid teadmisi ega fakte, ei headusest/kurjusest, ei tulnukatest ega kes päriselt šamaanid on ja mis seisukohta nad võtavad. Tulnukatesse ma ei usu, šamanism mind ei huvita ja headusest/kurjusest on mul enda nägemus. Miks ma peaksin siis teisi kuulama? Muidugi ma austan nende arvamusi ja seisukohti, kuigi pole mõnega nõus. Jällegi, see on minu arvamus, las nemad ka siis arvavad oma moodi.. Võibolla me saame teineteise arvamusi ja maailmavaateid muuta uute faktide ja lugudega, kuid see ongi hea väitlus/vaidlus, mille vältel saab nii mõndagi uut teada.

Ma ei saa aru muidu, miks sa seda mulle kõike räägid, ma lihtsalt ütlesin nii nagu asjad on. Deemonite nimetusi ja satanismist teavad paljud, kuid kui sellest on vaja lahti saada, siis keegi ei usu, et see olemas on. Veidi naljakas on lihtsalt. Ma ütlesin seda muuseas ja ei näidanud näpuga mitte kellegi otsa. Minu poolest las teevad ja usuvad mida tahavad, ma ei tahaks ka, et keegi mulle hakkab dikteerima mida ma pean uskuma ja miks minu uskumus on vale. Kuid seda tehtakse ikkagist ja mina ainult vihjasin.

Selline tunne, et kõik tahavad mulle järjest ära panna. Laugh BRING IT ON! Laugh Laugh Laugh
Mina usun, et deemonid on olemas. Või õigemini tean, mitte ei usu. Satanismis ma nii kindel poleks. Mis asi see satanim nii hull üldse on, et temast peaks lahti saama? Ja ma arvan, et sa ei tea seda ka ise, veel vähem tead sa kuidas deemonitest lahti saada. Õigeusu söe põletamine toas võib olla lihtsalt tuleohtlik, muud ei miskit.

Vasta
#13
(15-11-2012, 07:31 )kodukäija Kirjutas: Kui Sa nüüd ikka veel tõsiselt muretsed oma kodu ja tevise pärast, siis südame rahustuseks võid igasse nurka poetada küüslauguküüne, öeldes- hoia ja kaitse.Võid küünlaga toad päripäeva läbi käia, ma ei arva, et see peaks olema mingi pühitsetud küünal vm. sellist, SINA ISE paned oma kodule ja lähedastele kaitse peale.Soovitan vähem uskuda neid, kes raha eest neid rituaale läbi viivad, nende soovid ei pruugi olla siirad, ükskõik, mis sildi nad endale kaela riputavad( vabandust kohalike nõidade ees), aga kõige kindlam kaitsja oma kodule oled ikka ja ainult sina ise.

Täiesti nõus.
Lisaks on selline lugu, et oma koju ei tasu kohe kindlasti igat ettejuhtuvat inimest kunagi tuua. Meie oleme harjunud, et uuele külalisele näitame maja aga tegelikult pole see kaugeltki kõige targem tegu. Eriti ebasobiv on neid magamisruumidesse juhatada.
Me oleme vampiirifilmidest näinud, et vampiir saab tulla su koju vaid siis, kui sa ta ise sisse lased.
Ega see nüüd mingi tühjast väljamõeldis ole. Annad õiguse kellelgi sisse tulla, võib ta ju alati uuesti tulla.

Osade rahvaste puhul me oleme hämmingus, et miks külalisega käitutakse nagu kuningaga ja pererahvas näitab ka võõra inimese puhul, kes nende uksetaha tuli üles kõrget külalislahkust.
Enamikses neid kultuurides on külalistega selline lugu, et külaline on n.ö saadetud neile ja külaline saab kas sinu kodu õnnistada või vaadata seda halva silmaga. Selleks, et külaline sind ja su kodu kiidaks, hoolitsetaksegi tema eest kõige paremal viisil, et lahkudes ei läheks ta mõttes pettumus, viha või mis iganes.

Taimed, erinevad esemed jne kaitsevad su kodu, kui sa seda neilt palud. Vanasti istutati väravasse n.ö majapuu, kes kaitses väravat, et sealt ebasobivad sisse ei pääseks. Osades kultuurides, kus taimestik on napp kasutatakse uste ja väravate juures erinevaid skulptuure, kes siis kodu kaitsevad.
Selleks, et see töötaks, pead sa eelkõige eseme just selle eesmärgiga leidma/muretsema ja paluma tal oma kodu kaitsta. Toimima hakkab ta alles siis kui on su kodu omaks võtnud. Üldjuhul mõne päeva või nädala pärast.

Üldiselt on nii, et mida tugevamad on peresidemed, seda paremini on kodu kaitstud. Mida kauem sa ühes kohas elad, seda tugevamaks muutub sinu kodukaitse ja soovitus, alati kui kolid enda järgi kõik ära koristada, mitte jätta asju ja olmeprahti maha tuleb samast teemast.
Vasta
#14
(15-11-2012, 11:46 )Celtic Kirjutas:
(14-11-2012, 20:05 )shyrlymyrly Kirjutas: Miks sa arvad, et mul pole piisavalt teadmisi nendes aspektides?
Nende kõikide aspektide kohta mida sa nimetasid pole mingeid teadmisi ega fakte, ei headusest/kurjusest, ei tulnukatest ega kes päriselt šamaanid on ja mis seisukohta nad võtavad. Tulnukatesse ma ei usu, šamanism mind ei huvita ja headusest/kurjusest on mul enda nägemus. Miks ma peaksin siis teisi kuulama? Muidugi ma austan nende arvamusi ja seisukohti, kuigi pole mõnega nõus. Jällegi, see on minu arvamus, las nemad ka siis arvavad oma moodi.. Võibolla me saame teineteise arvamusi ja maailmavaateid muuta uute faktide ja lugudega, kuid see ongi hea väitlus/vaidlus, mille vältel saab nii mõndagi uut teada.

Ma ei saa aru muidu, miks sa seda mulle kõike räägid, ma lihtsalt ütlesin nii nagu asjad on. Deemonite nimetusi ja satanismist teavad paljud, kuid kui sellest on vaja lahti saada, siis keegi ei usu, et see olemas on. Veidi naljakas on lihtsalt. Ma ütlesin seda muuseas ja ei näidanud näpuga mitte kellegi otsa. Minu poolest las teevad ja usuvad mida tahavad, ma ei tahaks ka, et keegi mulle hakkab dikteerima mida ma pean uskuma ja miks minu uskumus on vale. Kuid seda tehtakse ikkagist ja mina ainult vihjasin.

Selline tunne, et kõik tahavad mulle järjest ära panna. Laugh BRING IT ON! Laugh Laugh Laugh
Mina usun, et deemonid on olemas. Või õigemini tean, mitte ei usu. Satanismis ma nii kindel poleks. Mis asi see satanim nii hull üldse on, et temast peaks lahti saama? Ja ma arvan, et sa ei tea seda ka ise, veel vähem tead sa kuidas deemonitest lahti saada. Õigeusu söe põletamine toas võib olla lihtsalt tuleohtlik, muud ei miskit.

Mitte sütt ei põletata, vaid laadanit. Kui ei tea sellest midagi, ära kommenteeri. Kui sa tead, et deemonid on olemas, siis sa peaksid teadma, et jumal on kah olemas ja deemonite vastu peaks mingi kaitse ka olema.
Vasta
#15
Ja mille jaoks sa seda sütt käsid siis osta? Viiruk pannakse ikka süte peale ju tossama...

Mil moel on deemonite olemasolu seotud jumala olemasoluga? Arusaamatu.
Vasta
#16
(15-11-2012, 17:15 )Nofretete Kirjutas:
(14-11-2012, 11:53 )pilguvahetus Kirjutas: Terviseprobleemid võivad olla tingitud juba mõni aeg tagasi alanud maa energeetilistest muutustest.
Tsiteerin Ulvi-Michelle kanaldust:

Kiirgusväli on kohati nii tugev, et tekitab paljudele hingamises raskusi. Mitte pingutusi teha, vaid lõdvestuda ja olla rahulikult.
Küllap on siis Maa energeetilised muutused alanud jah. Väljas oli tänagi nagu mingi tume uduloor. Hirmus vara läheb pimedaks ja pea kipub ka valutama.
Aga kes on see Ulvi-Michelle? Kuidas ta nii täpselt kõike teab? Millal see hingetõmbamise aeg saabub?
Novott, tulemus käes - mõtlete maailmalõpu ning sellega seotud hädade ja valude peale ning peavalud jmt probleemid tekivad. Mina ei mõtle ja ei muretse ning mingeid peavalusid pole ja elu on isegi ilusamaks muutunud kui näiteks aasta aega tagasi oli. Seega soovitan mitte liiga palju ennustatavate tulevikusündmuste üle muretseda, sest isegi ilmaennustused lähiajaks ei lähe alati täppi.
Vasta
#17
Täna hommik oli nii ilus paks udu, esimesed tõusva päikese kiired kumasid üle põllu ja läbi udu, muutes taamal asuva metsaviiru nähtavaks. Maailmalõpp on jah, vist tulekul...

Mis aga kodu puhastamist puudutab, siis:

1. korista kõik lahtised asjad ära, pane kappi, sahtlisse
2. viska minema või kingi ära kasutud asjad
3. pese põrandaid soolaveega
4. suitsuta tubasid kadakasuitsuga, eriti nurki ja laealuseid nurki
5. käi kõik toad läbi ja helista kelli või kristallkausse, korraliku kõlaga kellad on kõige paremad
6. tuuluta, tuuluta tuuluta

Vasta
#18
Celtic, ära raiska soola, peale maailmalõppu kahetsed kibedastiSmile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Toit kui energia xcad 71 16,463 20-02-2024, 13:40
Viimane postitus: Lynx Titan
  S... magnetism ja muud inimlikud veidrused igihali 9 2,513 06-09-2021, 20:41
Viimane postitus: lahendused
  Kuidas leida energia kohti slippin 34 30,218 25-06-2018, 06:38
Viimane postitus: Tinar
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 6,334 23-07-2017, 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Energia parasiit selgus 8 14,757 02-08-2016, 11:26
Viimane postitus: Digitaria
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 19,248 14-06-2016, 10:34
Viimane postitus: Müstik
  Energia meie sees Celtic 9 8,359 08-03-2016, 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Energia sageduse tõstmine chapy 7 7,051 15-07-2014, 08:48
Viimane postitus: chapy
  Kas on võimalik toota piiramatult tasuta energiat? HadziOgloe 135 64,040 15-06-2014, 21:42
Viimane postitus: Profaan
  Puude energia WhiteWolf 30 31,579 15-06-2014, 20:36
Viimane postitus: sirlye83

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat