•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehast välja minek - astraallennundus
Sethy - mis on "õige" astraalrännak - mille alusel sa seda määratled?

Teiseks - inimese igasugused rännakud saavad alguse käbinäärmest mis toodab samu keemilisi
ühendeid mida me saame kanepist. Seega - keemiline "lüliti" on ju sama!
Vasta

Olen tundnud seda Rohelise mõju, kui ka mina "kosmoses lendasin", kuid olen ka midagi astraalset kogenud, ning võin väita, et minu arvates olid need ikkagi kaks erinevat asja.
Võimalik, et kanepis on see "lüliti", kuid ma arvan, et tulemused on erinevad, sest kanepis on ju ka palju muid aineid, mis võivad selle astraalse kogemuse tunnetust muuta ning sellepärast tundusidki need nii erinevad.

Sain jälle targemaks. Smile
Vasta
Mul kõige hullem :
Mulle lasti kuu pähe, kõik oli valge, endamisi : Kas see ongi siis kõik? Nägin end ülevalt.
Tundus ülireaalne.
Vasta
jajah!
kui kanepist rääkida siis oli mul ka täpselt aasta peale selle tõmbamist mingi hirmus kogemus deemoniga! nägin midagi sellist, et oli punane telliskivi sein millele oli kirjutatud mingi väga imelik koha nimi. seejärel nägin ja tundsin ennast laua külge kinni seotuna. laual lebasin kõhuli ja kuulsin kuidas deemon ütles mulle mingis enne olematus keeles mingi pika lause samal ajal käega mu kukalt silitades. kui lause oli öeldud löödi mul kirkaga kolbast läbi, see oli eriti värdjalik ja lõikav tunne! mingil hetkel nägin seal ka rohelisi põõsaid mille alt oli muld nagu läbi kaevatud ja sealt vasakul seisis laudadest tahvel nelja vene tütarlapse nimega. aastaid hiljem nägin sarjas kriminaalne venemaa mingit üsna sarnast lugu sarimõrvarist.....vastik meenutada seda kogemust. kindlasti polnud see uni!!!!!
Vasta
Nähvaks igaks juhuks ühe meditsiinilise fakti vahele, et teismelise eas käbikeha närbub ja täiskasvanuna ei oma enam mitte mingisugust funktsiooni. Aga nojah, see ju meditsiiniline seisukoht, mis siis kindlalt vale, mitte inimeste, kes on ainult pildilt näinud ja raamatust lugenud selle organi kohta, kuid teavad väidetavalt kõike.
Vasta
Kurjad keeled räägivad, et Thomas Edison kasutas sellist tehnikat (body asleep and mind awake technique): : istus toolil ning hoidis peos kivi ning kui magama hakkas jääma, siis kivi kukkus ämbrisse ning äratas ta ülesse. Sedasi ta pendeldas une ning ärkveloleku piiril, kuniks keha jäi magama, aga ise rändas mõtetes oma leiutiste juurde probleeme lahendama ning uusi ideid looma.

Tsitaat:Algselt postitas Taksonoomik
Nähvaks igaks juhuks ühe meditsiinilise fakti vahele, et teismelise eas käbikeha närbub...........
Täiskasvanu eas toodab käbinääre melatoniini edasi, teataval määral toimub atrofeerumine ja lubjastumine.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Taksonoomik
Nähvaks igaks juhuks ühe meditsiinilise fakti vahele, et teismelise eas käbikeha närbub ja täiskasvanuna ei oma enam mitte mingisugust funktsiooni. Aga nojah, see ju meditsiiniline seisukoht, mis siis kindlalt vale, mitte inimeste, kes on ainult pildilt näinud ja raamatust lugenud selle organi kohta, kuid teavad väidetavalt kõike.


Lakkekrantside, narkomaanidel ja muudel sellistel kärbub AJU tervikuna - need on aga nende "meditsiinitöötajate" peamised "kliendid" aju uurimisel - lisaks üksikutele surmasaanutele. Õrna "organina" hakkab käbinääre "kärbuma" esimesena. Aga tundub, et selle näärme "kärbumine" noorukieas on eriliselt salajane fakt meditsiini töötajate hulgas, et sellele pole keegi kes ainult "pildilt vaadanud ja raamatuid lugenud" tähelepanu pööranud ja need meditsiini töötajad kes selle ja kanepiga katseid teinud pole ka asjale pihta saanud. Müstika onju...
Vasta
Mul on üks tuttav satanist kes räägib, et lendab öösel toas ringi ja näeb oma keha voodis lebamas! Vennal ja õel pidid samad sümptomid esinemaSmile
Vasta
Millised on teie arvates kõige paremad kehastväljumise (astraalrännule minemise) meetodid ?

Näiteks.
Hinga sügavalt sisse välja hingates sule silmad. Ära mõtle mittemillegile . Lihtsalt tunneta oma keha . Lase see nii lõdvaks kui tunned et sa vajuksid nt läbi voodi . Tunned keha nii kerge ja värskena ja nagu mingit sisemist rahu mida ma ei oska seletada.
Alati kas ma jäen magama nii et ise arugi ei saa või keegi helistab või tekkib mingi dibiilne mõtte mis ei anna rahu . ühesõnaga algus on nagu käes sest see tunne on nii hea aga ..........................................................




Alati on mingi Aga
Vasta
Ega vist sellist universaalset moodust olegi. Nii nagu oleme me kõik erinevad, nii läheb ka "rändama" igaüks talle omaselt. Näiteks ise olen korduvalt "kolamas" käinud peale lõunasööki leiba luusse lastes. Lihtsalt tuleb mõnus rammestus, silm vajub kinni ja vististi poolunes (ümbritsevad helid jäävad taustal kostma) rännatud-lennatud saabki.

Arvan, et see tahtlikult "rändama" minek on lihtsam "luuseri" loomuga tegelasel, sellisel kes end soovi korral ümbritsevast välja lülitada oskab (uuseesti keeles - kõigest pohhui).

Magama jäämine on täiesti normaalne. Järelikult organism vajab puhkust. Kunagi, kui aega on, siis maga, vedele ning unele ja küll siis need rännakud ise enesestki tulevad. Pärast on neid rännakuid juba lihtne ette võtta, tead mis sinu jaoks sobilik on.

Ja veel - närveldes ja pinges olekuga ei saavuta midagi. Lihtsalt mõttes väike soov ja lased asjadel rahulikult minna. Ja kui soovitu ei rahulda, siis ära südamesse võta. Järgmine kord proovid uuesti. Algus on need rännakud üsna juhitamatud, mingi aja pärast kolad juba nii nagu ise soovid. Peab ütlema et üsna huvitav kogemus.
Vasta
(03-11-2016, 03:23 )mrkull Kirjutas: Millised on teie arvates kõige paremad kehastväljumise (astraalrännule minemise) meetodid?
Siin üks pikem teema - Astraalrännaku sooritamine. Üle 300 postituse.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6130
Vasta
(03-11-2016, 03:23 )mrkull Kirjutas: Millised on teie arvates kõige paremad kehastväljumise (astraalrännule minemise) meetodid ?
..............
Üldjuhul on ülimalt raske jõuda selleni, et saavutada OBE (kehast väljumine) kui pole eelnevalt maganud.
Esmalt tuleb magada ning üritada ärgata soovitavalt REM unefaasi alguses, näiteks magada 6 tundi. Võib ka äratada ennast üles 70-90 minutit peale uinumist, seda siis esimese REM unefaasi ajal.
[Pilt: 293g4dl.gif]

Abivahendid teadliku une saavutamiseks:
Ained nagu näiteks Galantamine, Huperzine-A.
Seadmed, mis registreerivad REM unefaasi ja annavad sellest märku.
https://www.youtube.com/watch?v=-s_sRYlvYL0
Lihtne mask, mis annab valgusega märku: http://tinyurl.com/gr3zl42
https://www.youtube.com/watch?v=XUdtCfzeJ6M
Nutitelefonile Lucid Dream apps, palju erinevaid funktsioone.
Erinev muusika ja hüpnootilised sõnumid, hemi-sync jne.

Ise ma olen saavutanud OBE ainult juhuslikult, et hommikul ärgates olen veel pooleldi unes ja siis saan ise valida, kas väljun kehast ja hakkan rändama või äratan ennast üles.
Aga ühes ma olen ligemale 100% kindel, et kui sa õhtul enne uinumist enesele sisendad, et sellel ööl sa koged kehast väljumist, siis on sul kordades suurem võimalus seda ka reaalselt saavutada.
Vasta
Olen ka ärganud istukile iseenda kõrval.mõnus kogemus ikka,ja astraaliga on kogemusi ikka omajagu.Vahetevahel nägin kuuaega jutti,et lendan ja lõpuks hakkasin ise ka kontrollima.Selline tunne vahepeal,et võikski sinna jääda,kõikvõimas uni ikka.Dreams come true.
Vasta
Kui inimene kogeb kehast väljumist, kas ta suudab mõjutada elektromagnetvälja mõõtjat? Üks video, kus väidetavalt asi õnnestub: https://www.youtube.com/watch?v=qs6G-zS-VOY
Kahjuks üks selline video ei ütle midagi, see võis olla koba või mis iganes.
Otsisin netist, et kas leian rohkem infot sellel teemal, aga ei – absoluutselt mitte kui midagi ei leidnud. Kummaline, ma vist ei oska otsida Sad
Vasta
Mingil ajal elus rändasin ka teistes maailmades ringi. See on väärt võime ja seda tuleb mõistlikult kasutada. Sai käia teistes maailmades ja kaugetel tähe süsteemides. Ainuke tingimus sellejuures on see , et tohi tekkida hirmitunnet. Selle tekkimisel jääb see siis inimese kõige kaugemaks kohaks. Sealt kaugemale ta enam minna ei saa.....Tagasi saab ta alati tulla, kuna ta on ühendatud hõbeniidiga, mis on hävimatu.Head käimist!
Vasta
(10-08-2017, 07:27 )levis Kirjutas: Kui inimene kogeb kehast väljumist, kas ta suudab mõjutada elektromagnetvälja mõõtjat? Üks video, kus väidetavalt asi õnnestub: https://www.youtube.com/watch?v=qs6G-zS-VOY
Kahjuks üks selline video ei ütle midagi, see võis olla koba või mis iganes.
Otsisin netist, et kas leian rohkem infot sellel teemal, aga ei – absoluutselt mitte kui midagi ei leidnud. Kummaline, ma vist ei oska otsida Sad

Tutvu: http://victuruslibertas.com/2017/06/nerv...506148-b2/
Vasta
Teine näide samas ruumis.Varahommik suvel; Kuulen äkki ahju kohal pudelite kolinat ja inimese häält: Küll siin on tolmune ja must ja pudelite kolinat. Hetk hiljem oli inimene oma kehas tagasi ja voodi krigises raskuse mõjul.Tegelikult on sama kohas sein ja ahi....
Vasta
(10-08-2017, 19:04 )Tyto Alba Kirjutas:
(10-08-2017, 07:27 )levis Kirjutas: Kui inimene kogeb kehast väljumist, kas ta suudab mõjutada elektromagnetvälja mõõtjat? Üks video, kus väidetavalt asi õnnestub: https://www.youtube.com/watch?v=qs6G-zS-VOY
Kahjuks üks selline video ei ütle midagi, see võis olla koba või mis iganes.
Otsisin netist, et kas leian rohkem infot sellel teemal, aga ei – absoluutselt mitte kui midagi ei leidnud. Kummaline, ma vist ei oska otsida Sad

Tutvu: http://victuruslibertas.com/2017/06/nerv...506148-b2/
Huvitav teema, aga ei haaku antud teemaga.
Vasta
See näeb nüüd vist välja kui toote reklaam, aga ma ei teeni sellega sentigi, lihtsalt annan teada, et kust ostsin ja hiljem ka tulemused.
OBE ja LD praktiseerimine on jäänud unarusse ning on aeg ennast käsile võtta.

Tellisin sellise toote nagu LucidEsc tabletid. Kui testin ära, siis annan ka foorumis teada, et kas oli ka mingit kasu neist kapslitest.
Ega muidu vist ei oleks tellinud, aga youtubest leidsin sellise lingi, kus on boonuskood (20% ale) https://goo.gl/ETFVxv ning lisaks kui osta 2 topsi(30 kapslit topsis), siis saab £10 soodust. Seega kogu kupatus (60 kapslit) läks koos saatekuludega maksma €33.52.
Üks kapsel sisaldab:
Huperzine A (atsetüülkoliinesteraasi inhibiitor) - 200mcg,
Alpha GPC - 60mg (looduslik koliini ühend),
Choline - 270mg (vitamiin B4 ehk koliin),
Ginger Root 40mg (ingverijuur).

Siin on ühe uuringu tulemused (topeltpime platseebo/kontrollitud teadusuuring).
Uuring näitab, et galantamiini annustamine tõstab tunduvalt teadliku une kogemise tõenäosust. Lisaks on unenäod selgemad, püsivad paremini meeles, rohkem positiivseid emotsioone jne.
https://eagle.sbs.arizona.edu/sc/report_...p?abs=2748
Galantamiin on samuti atsetüülkoliinesteraasi inhibiitor, mis suurendab une ajal teadlikust inhibeerides(takistades) atsetüülkoliini lagunemist ajus. Atsetüülkoliin on molekul, mis toimib ajus neurotransmitterina.

Kui vaadata LucidEsc toote kasutajate tagasisidet Amazon.co.uk lehel, siis näib, et tõesti on palju neid, kes on tootega rahul: https://tinyurl.com/yc6q88tm
On ka selline head tagasisidet saanud toode müügil nagu Claridream PRO. Küll, aga näib, et hetkel nad USA'st seda kaupa Eestisse ei saada. Huvitav on see, et nad kasutasid indiegogo.com veebilehte, et oma äri käima tõmmata. Kogusid seal ühe kuuga $17,551.
Vasta
(10-08-2017, 21:32 )Chaos Kirjutas: See seade ei jälgi elektromagnetvälja, vaid "skännib" automaatselt raadiosagedusi am ja fm ("Works with frequencies from below 30 Hz to above 30 kHz.")

Raadiosagedused (raadiolevi) ongi ju elektromagnetvälja lained - mida see riistapuu siis jälgib?

AM laineala sagedusvahemikud on 148,5 kHz ‒ 283,5 kHz, 526,5 kHz ‒ 1606,5 kHz ja 2,3‒26,1 MHz, FM laineala sagedusvahemik 88 - 108 MHz. Need 30 Hz kuni 30 kHz ei mahu kummagi jälgitava sagedusala sisse.

Millest käib jutt?
Vasta
Vabalt normaalses teadusseisundis suudavad üksikud. Enamasti unes ja siis on samuti enne vaja "midagi teha" näiteks paastuda, olla tugevalt väsinud j.n.e. Jätame esialgu psühodeelilised taimed ja seened välja.
Vasta
Egas see kehast väljas käimine nii keeruline ka ei ole, kui arvatakse. Tuleb ainult teada ja õppida kõik liikumised seleks. Siis ei ole probleeme.
Enne kehast väljumist on tarvis kõik ajus asuvad ruumid puhtaks teha. End puhta energiaga korralikult täis laadida. Kasvatada Hinge mass, nii suureks, kui vähegi võimaalik. Alles siis saab kehast teadlikult ja täiesti ohutult väljuda. Probleemi ju ei ole! Probleem seisneb ju selles – mitte keegi ei soovi tööd teha?
https://clairvoyance.000webhostapp.com/#home

Vasta
(14-10-2017, 14:48 )kalldunn Kirjutas: Egas see kehast väljas käimine nii keeruline ka ei ole, kui arvatakse. Tuleb ainult teada ja õppida kõik liikumised seleks. Siis ei ole probleeme.
Enne kehast väljumist on tarvis kõik ajus asuvad ruumid puhtaks teha. End puhta energiaga korralikult täis laadida. Kasvatada Hinge mass, nii suureks, kui vähegi võimaalik. Alles siis saab kehast teadlikult ja täiesti ohutult väljuda. Probleemi ju ei ole! Probleem seisneb ju selles – mitte keegi ei soovi tööd teha?
https://clairvoyance.000webhostapp.com/#home
Sellega päri aga tänapäevane inimene on liiga "katki", et kondamas käia...üldjuhul

Vasta
(20-12-2017, 19:17 )Nielander Kirjutas: Huvitav, kas keegi neist on oma rännakult naasenud ka sellise informatsiooniga, mis pole veel astronoomidele teada, aga mida saab kontrollida? Näiteks enne New Horizon sondi jõudmist Pluutoni oleks nad võinud (kääbus)planeeti kasvõi joonistada. Oleks piisanud ka sellisest huvitavast tähelepanekust, et Pluutol on suur hele südamekujuline laik.
Selle üle olen ma kaua juurelnud, et miks siis ikkagi päris adekvaatset infot ei tooda astraallendudelt kaasa. See katse on vist ka veenvalt ära tegemata, et keegi kirjutab mingi sõna kuhugi ja siis keegi teine oma astraalkehas läheb ja loeb seda.
On üksikud (kuigi mitte VÄGA üksikud just) näited sellistest õnnestumistest, kuid kontrollitavad katsed ei lähe korda.

Loogiliselt võttes ei saagi ju materiaalse maailma objekte üks mittemateriaalne astraalkeha näha. Füüsilist silma ju ei ole. Pluuto laigud ja paberile kirjutatud sõnad on füüsilise maailma objektid. Astraalse "silma" jaoks oleks see sama nagu pimeaine nägemine füüsilise silma jaoks.

See, mida astraalkeha "näeb" saab olla ainult seesama "aines", millest ta ise koosneb. Kui aegajalt ikkagi "nähakse" ka tõest füüsilist infot pildi vms kujul, siis võib see olla tingitud sellest, et info tuleb infoväljast (noh, ütleme piltlikult et 0/1 -de kujul) ja on õnnestunud selle vigadeta dekodeerimine.

See on huvitav teema igal juhul. Kuigi nagu näha, lähtun mina eeldusest, et astraalkeha (energeetiline keha) on olemas ja "lennud" on võimalikud.

****
See variant, mida mul on õnnestunud lugeda Mesopotaamia orbitaallendudest (Etana müüt), ei jäta siiski muljet et see on reaalselt orbiidilt nähtud. Jääb siiski hariliku kujutlusvõimega saavutatava piiridesse (ese muutub väiksemaks kui sellest eemalduda). (lugesin Amar Annuse tõlget "Muinasaja kirjanduse antoloogiast")
Vasta
Arvan, et füüsilisest kehast väljas olev astraalkehas inimene näeb meie maailma kuigi tal meie füüsilisi silmi pole. Ja astraalis käimiselt tuuakse adekvaatset infot kaasa küll. Väga levinud on näited kus reanimatsioonis või opilaual olev väljub kehast ning hiljem kirjeldab mida nägi, mis toimus op-i toas või mida tegid kirurgid. Kirjeldused on ju täiesti adekvaatsed.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat