Para-web'i suvine kokkutulek 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehast välja minek - astraallennundus
Autor Sõnum
xcad
Bännitud

28-12-2017 23:05
Postitus: #201
RE: Kehast välja minek - astraallennundus
Mul on tuttav, endine töökaaslane kes 33a. jäi õnnetuse tagajärjel (omal süül, alkohol oli süüdlane!) kaelast allapoole halvatuks. Hiljem suure, suure vaevaga sai kuidagi käed tööle, aga jõudu neis ei ole nii, et ratastool langeb ära. Sellisena on olnud juba üle 20a, arvan, et 23a. Soovitasin tal astraali minekut harjutada, aega on ju piiramatult ja pole mitte kui miodagi teha. Raamatuid eriti ei loe ja arvutit tunneb samuti algliselt. Aga inimene on üdini materialist ja ei viitsi.....
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tinar
Tavaliige

28-12-2017 23:46
Postitus: #202
Nõrk tervis või haiguse tõttu nõrgenenud side oma füüsilise poolega peaks astraali mineku kergemaks muutma küll. Kunagi nooruses jäin kord enne uinumist selili lamama ja ühel hetkel tundsin kuidas korraga tõmbus veri jalgadest ja kätest ära ning oli tunda kuidas sooned vajusid kokku ning liigesed läksid külmaks. Tundsin kuidas jalad tõusid läbi teki ülespoole õhku ning üks käsi liikus kere peale niimoodi nagu pannakse surnutel käes rinnale kokku. Muidugi ei liikunud mu füüsilised liigesed vaid eeter- või astraalkeha. Virgusin selle kogemuse peale täielikult ning effekt kadus. Oleks lasknud minna siis oleks täielikult eraldunud kehast. Ja mäletamist mööda oli toas siis üsna jahe ning jätsin ka öhtusöögi söömata st enesetunne ei olnud kõige parem. Juhtus kõik spontaanselt, ilma teadliku soovita seda läbi elada. Teadlikult pole katsetanud sest side füüsisega peaks olema võimalikult tugev. Olen tegelt veel teadlikult füüsiliselt eralduda püüdes ühel hetkel peas valjut kellahelinat vmidagi sarnast. Nagu hoiatus või häirekell. Samuti katkestasin kohe katse.
jonnipunn
Tavaliige

29-12-2017 02:00
Postitus: #203
See õige lendamine toimub ikka reaalajas, kunagi kui mina palju lendasin ja olin saavutanud mingi arvestatava lennuoskuse, kahtlesin ka kas asi on päris või fantaasia, kodupaiga kohal lennates nägin ikka m6nd üksikut vanamutti jalutamas, kasse, koeri kuid ühel lennul nägin enda sõpra liikumas punktist a punkti b, kuna see oli ikka nii sürr kellaaeg, siis jäi see nähtus mind painama, muidugi teadsin ka mis kell on, kohtudes rääkisin et nägin teda minemas a-b-sse tol ööl tol kellaajal ja ta kinnitas seda, enne ma ka ikka kahtlesin...ses mõttes mulle meeldisidki rohkem need siinses tasandis lennud, et oma kehale lähemal ja sai fakte ka paremini kontrollida. Ahjaa pehmelt maanduma ma ei õppinudki, alati käis lõpus ikka see kukkumine ära, ma ei ole midagi õppinud mul käis see loomulikult või siis kisti mind välja kuid kirjeldustele vastav surin ja keerlemine on jah alguses, ja see tekkis tihedamini siis, kui hingamine muutus korrapäraseks.. minu võhm läks pigem selle peale et minekut tagasi hoida kui minna Laugh ps. mina küll välja ei puhanud, pigem olin kogu aeg väsinud kuna nii kui pikali heitsin siis ,,ära kiskus'' korra avastas mu ema et ma lennu ajal ei hinga ja pulssi ka ei tundnud- mina tundsin sellel ajal et kehaga on mingi jama , tuiskasin kodu poole, ise kartsin et äkki jään hiljaks või kuskilt oli teadmine et kui keegi su keha lennu ajal liigutab mujale siis ei pruugigi tagasi saada, nohh ärkasin siis ema oli voodi juures paanikas ....viidi arstile, avastati rütmihäired, peale seda olen uurinud ja avastanud et paljudel kes lendamas käivad on mingisugune väike jama südamega...vb sobib ka mõni muu haigus...aga need kehasse maandumised on küll vastikud, kui keegi õpetab mulle kuidas tasahilju ettevaatlikult maanduda, siis ma võibolla hakkaks uuesti astraalitama

I am strong because I know my weaknesses, I can laugh because I have known sadness
-----------------------------------------------------------------------------------
Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
HUGOTH
Veteran

29-12-2017 13:51
Postitus: #204
Seal pole probleemi tagasitulekuga, niikui mõtled oledki kohe tagasi.Sest oled hõbenööriga ühendatud.......
jonnipunn
Tavaliige

31-12-2017 06:20
Postitus: #205
kusjuures ma ise ei tea sellest hõbenöörist midagi, ainult jutud räägivad et on Laugh

I am strong because I know my weaknesses, I can laugh because I have known sadness
-----------------------------------------------------------------------------------
Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog