• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehast välja minek - astraallennundus
#1
Üsna sageli võib kuulda, et intensiivravis olevad inimesed, kes kõiguvad elu ja surma vahel, näevad iseenda elustamist ja ravimist kuskilt lae alt või mujalt. Kas see ongi kehast lahkuma hakkav hing? või midagi muud?

On olemas ka "reaalsed unenäod". Üsna sageli ärkad üles tundega, et sul on süda seiskumisest uuesti tööle hakanud. Unenägu on nii reaalne, et sa ei saa kas sa magasid või olid kuskil mujal. Igasugu kukkumised, uppumised jne, mille peale ärgatakse hirmust üles. Kas see on mingisugune surmaeelne seisund?

Ise olen kogenud üsna sageli sellist tunnet. Olen iseennast näinud magamas kuskilt lae alt ja seejärel suure hirmu ja külma higiga äkitselt üles ärganud. tunne oli siuke... nagu oleks surnust ellu ärganud. Või kõigest unenägu?

Lapsena oli mul üsna reaalne kohtumine öösel läbi akna mingisuguste olenditega. Nutsin ja olin ehmunud kuid - arstid ei saanud aru, milles asi. Või oli järjekordne reaalne unenägu või kehast välja minek, elades näiteks mõnes teises isikus või "õhuna" kuskil lae all.

Mida arvate. On teil samasuguseid juhtumeid old?
Vasta
#2
Kuigi ma unanägusid ei mäleta, on mul sageli selliseid olukordi, kus ma tunnen magamise ajal valu. Näen unes vist, et ma saan haiget (kukun, tulistatakse vms.) Ja ärkan võpatades üles. Selline tunne nagu mingi veider hüpe oleks (pikali magades(selili) järsku nagu kukuks 20 cm kõrguselt allapoole. Ärkamis moment on nagu selline väike ehmatav kukkumine kogu kehaga) Selline veider asi siis minuga.
Vasta
#3
Mul on tihti peale magamajäämist selline tunne, et ma olen veel ärkvel ja vaatan ringi mis toas toimub. See lõppeb alati sellega, et teen reaalselt silmad lahti ja avastan, et ma just ei olnudki ärkvel.
Selline väga imelik asi igatahes
Vasta
#4
Tulevad meelde need korrad, kus ma vaatan telekat koos teistega ja siis jään tukkuma. Ning järsku näen end lae kohalt alla vaatamas ja endasse kukkumas ja siis ma ärkan omaarust miski suure võpaatusega üles, et teised peaks seepeale kohe küsimusi esitama.
Tuleb välja, et nemad ei märgandki, et ma oleks liigutanud.

Üldiselt kui ma ikka unes mõtlema hakkan, kas see on uni või mitte, siis ma tajun, et ma magan ja hakkan muuseas siis lollusi tegema. Aga hiljuti oli tõestitõeline segadus, et kas on uni või mitte, kusjuures oli täiesti ebareaalne olukord. Miski uni vampiiridega jne.
Vasta
#5
Kusjuures, kui seda teooriat natuke edasi arendada.. kas oleks võimalik, et su hing eksib näiteks teise kehasse..? Kas siis ei oleks seletatavad kõik need juhtumid, kus 7-aastased lapsed hakkavad ladusalt mingit võõrkeelt rääkima? See tõestaks näiteks hingede eksistentsi ning ka hinge kehast väljumise võimaluse.
Vasta
#6
õppige enda unenägusi kontrollima, siis saate palju asju kindlamaks teha. Näiteks näed enda keha väljaspoolt, vaata kuskilt kella kiiresti, ja ürita siis üles ärgata, vaata ka siis kella kas on teine aeg või sama. Endal on õnnestunud 3 korda elus unenägu kontrollida. Kõik mida sa soovid lihtsalt juhtub.
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Tulevad meelde need korrad, kus ma vaatan telekat koos teistega ja siis jään tukkuma. Ning järsku näen end lae kohalt alla vaatamas ja endasse kukkumas ja siis ma ärkan omaarust miski suure võpaatusega üles, et teised peaks seepeale kohe küsimusi esitama.
Tuleb välja, et nemad ei märgandki, et ma oleks liigutanud.

Üldiselt kui ma ikka unes mõtlema hakkan, kas see on uni või mitte, siis ma tajun, et ma magan ja hakkan muuseas siis lollusi tegema. Aga hiljuti oli tõestitõeline segadus, et kas on uni või mitte, kusjuures oli täiesti ebareaalne olukord. Miski uni vampiiridega jne.

mul ka sedasi olnud mitu korda, et jään nagu magama, näen natuke mingit und juba ja siis äkki näen kuskilt kõrgemalt ennast magamas, ehmatan sedasi ära, et ärkan suure võpatusega üles. vähemalt enda arust, sest alati kui üles "võpatan" vaatan ega ma kedagi üles ei ajanud oma võpatusega...aga äkki ma ei liigutagi end, hing tuleb lihtsalt suure pauguga kehasse tagasi kui ma hirmunult enast eemalt näen:it:
Vasta
#8
Endal on näiteks päris tihti nii, kui magama lähen näen ennast kuskil kukkumas näiteks et kukun trepist alla või kuskil õues komistan ja kukun, selle peale ärkan koguaeg võpatades üles, kahtlane värk. {mar
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Kuigi ma unanägusid ei mäleta, on mul sageli selliseid olukordi, kus ma tunnen magamise ajal valu. Näen unes vist, et ma saan haiget (kukun, tulistatakse vms.) Ja ärkan võpatades üles. Selline tunne nagu mingi veider hüpe oleks (pikali magades(selili) järsku nagu kukuks 20 cm kõrguselt allapoole. Ärkamis moment on nagu selline väike ehmatav kukkumine kogu kehaga) Selline veider asi siis minuga.

mul on sama, üpris tihti juhtub ka, väga vastik, nooremana oli mul veel tihedamini nii, kõndisin kuskil serva peal, ja siis kukkusin alla..
praegu on ka sarnased
Vasta
#10
Hing pidavat jah magamise ajal keha kohal hõljuma ja et kui käe kuidagi tõstad magava inimese kohale siis ta ärkab(eriti hommikuti)Kui isa õhtul tugitoolis norskab siis olen küll proovind aga ple mõjund Bleh Unes ennast niimoodi näind ple aga nii on küll olnud jah et ärkan nagu suure võpatusega, angu komistaksid ja hakkaksid kukkuma teed kiiresti silmad lahti ja oled voodis :S
Vasta
#11
Kas on selle nimi astraallennundus? No mulle meeldib seda nii kutsuda. Igaljuhul, kusagilt ma lugesin, kuidas ennast sellesse seisundisse viia.

Peale suht rasket päeva, lamad voodis täiesti liikumatult ja loed numbreid rahulikult 0-100. Kui 100 täis, siis otsast peale. 2 korda olen ma seda ise proovinud. Mõlemil korral on peale mõneajalist arvude lugemist jalgades ja kätes külmavärinate laadne tunne tekkinud. Aga seda edasist protsessi, olgu ta siis mis tahes, on mul alati seganud üks tugev neelatus. Ja see äratab mind veidi rohkem "ärkvele".

Soovitan proovida, ehk õnnestub teil.
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja kaurka
Mul on tihti peale magamajäämist selline tunne, et ma olen veel ärkvel ja vaatan ringi mis toas toimub. See lõppeb alati sellega, et teen reaalselt silmad lahti ja avastan, et ma just ei olnudki ärkvel.
Selline väga imelik asi igatahes

Mul on selliseid juhuseid kah palju olnud...
Kunagi nägin et,olin koolis ja kukkusin käe luu puruks...natukese aja pärast ärkasin üles..sain aru et õnneks oli uni
Vasta
#13
Tsitaat:Esialgne postitaja yodalr
... Kõik mida sa soovid lihtsalt juhtub.
/me soovitab olla ettevaatlik oma soovidega Bleh
Vasta
#14
See meie kõigiga juhtunud, ma arvan.
See on tõsi jah, tegemist on astraalkehaga.
U see... kõik siin meie maailmas pole orgaaniline.
nimetage kuidas tahate aga ma ytlen selle kohta astraalkeha.
Unenägu on täiesti võimalik kontrollida ja see on imeline asi. Endal kahjuks siiski ainult 2 korda see välja tulnud ja mitte täielikult.

1)Episood.
Oli nagu tegemist mingisuguse filmiga kus mina olin nö. kaamera ja kontrollisin kõike mis stseenis toimus. Vahepeal kehastusin mingiks tegelaseks.
Lugu oli selline et mingi õudusfilm oli ja majast pidi igal juhul välja saama ning mina olin siis see kes neid välja sealt juhatas

2)Seep
Oli Mingi teema oli kus mingi hull seebiooper käis ja ma olin nagu mingi kõrvalseisja. Ja järsku lõppes episood ära aga ma jäin ikka nagu sinna sisse... siis käisin oma tahtel ringi jne Smile oli kohe aru saada et nyyd kontrollin asja minaSmile
Vasta
#15
Ma olen ikka päris palju unenägusid saanud kontrollida niiviisi.. aga ikka nii, et kontrollin kogu maailma enda ümber mitte ainult ennast seal sees..
"Lugu oli selline et mingi õudusfilm oli ja majast pidi igal juhul välja saama ning mina olin siis see kes neid välja sealt juhatas."
Mina nimetan unenäo kontrolliks kõigepealt arusaamist, et on uni ja need tegelased mu unes pole tähtsad.. lihtsalt muudan maailma enda ümber ja korraga olen oopis kodus või kuskil..
Vasta
#16
Mul on ilgelt palju unenägusi, aga jälle üks veidramaid, mida ma kirjutan on sihune, et päris tihti ma saan aru, et tegu on unega, aga ma ise ei kontrolli seda, kuigi ma juba tean, et tegu on unenäoga, siis lähen ja hüppan kuskilt alati alla, kust muidu oleks loogiline surma saada, aga njah surma saamine kusagilt alla hüpates tundub kah juba suur kunst olevat, kuna inimesed päris kõrgelt kukuvad ja jäävad ellu.

Mul on aga tavaliselt see ärkamise moment hoopis teistsugune kui Thondoril: päris mitugi korda nii ärkanud, et just silmad teen lahti ja kukun voodist alla...kui ma poleks näiliselt üldse võpatanud tegelikult, siis ma ei oleks saanud ju voodist alla kukkuda...igatahes sihune lugu minuga...


-----------

alla hüppamiseni, sinnamaani ma nagu jälle kontrollin kah...

[Teadet on muutnud 8-2-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#17
olek kuulnud, et inimese kehas võib olla 2 hinge... et vahepeal tuleb sisse teine hing ja inimesed vaatavad et, näetsa ongi tema, aga pärast küsivad midagi ja too ei mäleta et oleks kuskil käinud või midagi teinud.

tavaliselt ma hommikuti ei mäleta, mida ma unes nägin, aga kui ma mäletan mida nägin, siis tavaliselt olen ikka neid kontrollida ka saanud.. nagu nägin unes et hakkasin uppuma, ja ma ei saanud madalas vees püsti tõusta... täiesti selline tunne oli, et Ok, minuga on nüüd küll lõpp! aga siis ütlesin endale, et sa saad hingata, hinga, hinga hinga, ärka ülesse! ja siis tõusingi ülesse ja sain hingata rahulikult (kuigi alguses hingeldades, nagu olekski hinge kinni hoidnud)... pärast olen mõelnud, et äkki ongi nii, et kui sa unes näed et hakkad surema ja ei suuda seda takistada... et kas siis võibki tegelikult äkki ära surra??!!
üks huvitav unenägu oli veel... eelmine suvi nägin, et kuidas ma hommikul ärkasin ülesse ja tüusin voodist püsti... liikusin ukse poole (mu voodi vastas) ja siis tundsin, et muidagi imelikult herge on olla... põõrasin näoga voodi poole ja nägin ennast seal ikka veel magamas... siis käis asi kuidagi hirmus kähku ja järgmine hetk oli see,et ma ärkasin ülesse... ei tea, kas nägin seda ones või oli see päriselt nii, igatahes seda momenti ma ei oska kirjeldada, mis juhtus pärast seda kui ennast magamas nägin :S

mida te arvate, kas on selline asi võimalik,et kui ei suuda ennast oma unes päästa, siis suredki tegeliklt ära vms? (tegelt suht naljakas mõte, aga siiski) Laugh
Vasta
#18
Nägin millalgi sellist unenägu: Olin oma vanaema juures, kellel oli suur kahekordne maja ning ükskord olin seal üksinda ja mingid röövlid sattusid ukse taha. Krabasin oma püstoli järele ning jäin luurama, kui nad sisse jõudsid, algas tulevahetus ja järgmine hetk sain kuuli südamesse. Tundsin päriselt, kuidas mu keha muutus kangeks ning üldse polnud valus.. Mõtlesin, et see ongi siis surm, et pole üldse hirmus ja seejärel sai millalgi uni otsa. Usun, et unes on võimalik surra.. Une pealt on mitmedki inimesed siit ilmast lahkunud, enamasti küll vanadusest. Räägitakse isegi jutte, kuidas vanamehed nö naise all on surnud, miks siis mitte unes..
Vasta
#19
sinu õnn et ei tundnud midagi ma nägin unes kuida nuga kõhtu löödi ja siis seda keerati ma kohe tuntsin seda valu kuidas külm tera kõhtu läks ja siis seda seal keerati ja üles kah ärkata ei saanud kuigi mõistsin et uni lõpuks kui sain unest välja vaatasin kõhtu kas ikka on uni või mitte sest asi muutus minujaoks nii reaalseks et mingil hetkel ma ei teinud vahet kas see ikka on uni või toimub päriselt

[Teadet on muutnud 15-1-2004 postitaja Norwain]
Vasta
#20
A mul oli selline uni, et ma viisin vahepeal arvuti Tartust koju ja siis unes oli arvuti seal ja ma imestasin. Proovisin üles ärgata ja oma arust ärkasingi ja hakkasin unenäotegelastele seletama, et vaata minuti eest oli arvuti siin ja vat mis triki tegin BlehPP
Surmaga oli unes, et kui mind seal maha lasti, siis oli selline tunne, et kõik läks lihtsalt pimedaks, aga samas ikka tundsin kuidas mu keha pikali kukkus.
Mingi nädala eest oli õudusunenägude seeria mul, ja ma tean et mõnel veel.
Äkki kellelgi teist ka.
Vasta
#21
Unes võib kindlasti ära surra. Nt. näed unes et kukud kaljult alla, sulle tundub see nii reaalne et saad enne infarkti...või lihtsalt et nii reaalne tuundub et aju nagu annab signaali et keha on surnud...or smth :p
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja XHK
Unes võib kindlasti ära surra. Nt. näed unes et kukud kaljult alla, sulle tundub see nii reaalne et saad enne infarkti...või lihtsalt et nii reaalne tuundub et aju nagu annab signaali et keha on surnud...or smth :p

enamus inimesi surebki kodus voodis... ju nad siis ei suutnud väljuda unest enne kui nad surma oleks saanud Sad
Vasta
#23
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Üsna sageli võib kuulda, et intensiivravis olevad inimesed, kes kõiguvad elu ja surma vahel, näevad iseenda elustamist ja ravimist kuskilt lae alt või mujalt. Kas see ongi kehast lahkuma hakkav hing? või midagi muud?

On olemas ka "reaalsed unenäod". Üsna sageli ärkad üles tundega, et sul on süda seiskumisest uuesti tööle hakanud. Unenägu on nii reaalne, et sa ei saa kas sa magasid või olid kuskil mujal. Igasugu kukkumised, uppumised jne, mille peale ärgatakse hirmust üles. Kas see on mingisugune surmaeelne seisund?

Ise olen kogenud üsna sageli sellist tunnet. Olen iseennast näinud magamas kuskilt lae alt ja seejärel suure hirmu ja külma higiga äkitselt üles ärganud. tunne oli siuke... nagu oleks surnust ellu ärganud. Või kõigest unenägu?

Lapsena oli mul üsna reaalne kohtumine öösel läbi akna mingisuguste olenditega. Nutsin ja olin ehmunud kuid - arstid ei saanud aru, milles asi. Või oli järjekordne reaalne unenägu või kehast välja minek, elades näiteks mõnes teises isikus või "õhuna" kuskil lae all.

Mida arvate. On teil samasuguseid juhtumeid old?

on olnud juhtumeid, kus sama uni & samade tegelastega piinab mitmeid aastaid (keha kisutakse ribadeks jne).
ja deliiriumilaadne seisund esineb mul rohkem kui vaja, öösel hallukad jne.
selle teema kohta võiks ma lausa kirjandi kirjutada Bleh
Vasta
#24
ma kunagi väiksemana oleks peaaegu teise korruse rõdult alla kukkunud. päästsin ennast mingi imeliku jõnksatust meenutava hyppega, see kõik näis toimuvat aegluubis(see oli reaalsus) ja nyyd, kui olen unine ma vahest teen täpselt sama hyppe ettepoole, samal ajal olen vaimselt ilmselt mingil teisel tasandil, kus ma olen täpselt selles samas kohas.
______________________________
oma teooria on selline: on paralleeluniversumid, kui see juhtus, siis meie universum oli yhe teise paralleel universumiga mingisuguses kontaktis ja seal ma kukkusin. sealse universumi nn. "minu hing" sattus sellesse maailma, ja kummitab läbi minu keha, sest see on mingis mõttes ka tema oma, ja sobib selleks kõige paremini. teatud hetkedel, kui olen unine, võtab see keha ja kõik muu oma käsutusse ja elab selle syndmuse jälle läbi.
Vasta
#25
Mul on ka mõnikord nii, et jään värskelt magama ja siis hakkan und nägema, et kõnnin kuskil mööda teed ja siis kukun pikali ja ärkan samal ajal võpatusega üles.

Ükskord oli nii, et nägin unes ennast uppumas ja hoidsin vee all hinge kinni. Ärkasin üles ja siis hoidsin ikka veel hinge kinni. Natukese aja pärast tuli meelde, et hingata on vaja. Sellist õhupuuduse momenti ei tekkinudki. Vb oleksin ära lämbunud kui ei oleks üles ärganud.

see vaimu värk, et rändab öösel ringi- mis te selle kuutõbisuse kohta siis ütlete.
Vaim vist ei saa kehast väljuda ja siis võtab keha öösel kaasa vms. Ma olin väiksena kuutõbine. Mõningaid lõike oma öistest rännakutest mäletan. Selline tunne oli vahepeal kui teadvusele tulin, et nagu õudses transis oleks ja ei saa üles ärgata ning siis kadus jälle teadvus ära. Mingeid mõtlematuid asju tegin. Läksin võtsin köögist noa ja viisin enda tuppa laua peale ja ütlesin õele sellised sõnad: Varb val. Ta sai aru, et varvas valutab aga mul ei valutanud midagi. Ma ei mõelnud üldse oma peaga, minu tegevus jäi lihtsalt meelde.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat