•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehast välja minek - astraallennundus
#26
Tavaliselt ei mäleta, et oleks midagi unes näinud, väljaarvatud nn. lennundusunenäod, mis tunduvad väga reaalsetena ja lõpevad langemistunde peale ärkamisega. Nagu näiteks avastasin end lendavat mingi mereranna kohal, selge sinine vesi, ilus liiv, kerge tuuleõhk - ise imestades, et nii selge vesi ja ilusad värvid.
Teinekord kodupoole lennates männilatvade kohal, ja mõeldes, oi, ladvad liiga lähedal, peab kõrgemale tõusma...kusjuures ennast ei näe, ainult mille kohal lendad...
või siis kerkid järjest kõrgemale, katuse kohalt näiteks ja maja-maastik jäävad järjes väiksemaks, igavene põnev alla vaadata, et ah see on nüüd see koht jne., kuni ilmusid mingid kaks tüüpi, kes oma olekuga andsid mõista, et kao tagasi vms. Kusjuures see oli esimene must-valge unenägu, seni ei teadnudki, et see kah võimalik on.
Igatahes põnev, lendan heameelega.
Vasta
#27
Ise muidu eriti rändamas ei käi, aga vahel rünnatakse mind magamise ajal.
Muideks teiste unenägudesse on võimalik siseneda ja seal muutuseid tegema hakata...
Minu puhul ongi nii, et keegi ronib mulle unenäkku, siis tavaliselt, kui see teine tegelane leiab ründamiseks sobiva momendi, siis ma märkan, et midagi on valesti...
Muide proovitakse luua selline unenägu, et sulle tunduks kõik toimuv igati normaalne...

Näiteks anorgaanilised olendid teevad nii, et tulevad sinu unenäkku ja võtavad kellegi sinu sõbra väljanägemise ja hääle...
Samas tundub ja olen ka kuulnud, et nad ei suuda valetada ja kui nad sinu küsimustele ei vasta, siis võid seda võtta, kui kõige hullemat vastust Smile

Anorgaanilised olendid käisid minul kallal, kuna mul oli üks tähtis "jupp" puudu ja selle puudumise pärast oli mu aurakihtides auk sees. Mulle öeldi, et loodus tühja kohta ei salli ja selle pärast nad mul kallal käivadki, et proovivad midagi sisse toppdia või saavad tänu sellele augule mulle kergesi kallale...
No jupp toodi tagasi ja pandi paika ja peale seda ei käi mul mitte keegi kallal

Eks neid raipeid on ka teisi peale anorgaaniliste olendite, kes inimestel kallal käivad...
Tegelikult käivad vist kõigi kallal, aga enamusel need rünnakud kohe peale toimumist ununevad, vähestel on sellised asjad pärast meeles.
Vasta
#28
Mina ei saa üldse aru kuidas see enda une kontrollimine käib. Mõnikord olen jah endal käskinud unes ülesse tõusta või siis küsinud kellegi käes, et kas see on uni. Vastus on ei.

Mina ei mäleta, et mingi anorgaaniline olend oleks unes tulnud külla. Ma pole isegi vaimu vms unes näinud.
aaa...ükskord lubas üks hiiglaslik aju mu mõistuse ära võtta, siis ma põgenesin ta eest. Ta ei saanud maapinnale astuda ja õhus ka ei osanud lennata. Ainult mööda asju ronis ja hüppas. Miskipärast lubavad kõik tegelased mu unes maha lüüa. Viimasel ajal on neid vähemaks jäänud.
Vasta
#29
Huvitav miks on see nii, et kui unes kelleltki küsid, kas see on uni ja alti vastatakse lausa surmtõsiselt, et ei ole?
...Ahjah, viimasel ajal olen ma unes midagi küsinud ja siis olen vastuse saanud. Ja kusjuures selliseid, mida ma ärkvel oleku ajal ei tea(ei tea kas ma siis kasutan unes oma aju rohkem kui ilmsi Smile. Just hiljuti oli üks juhtum aga, pagan, meelest on läinud. Aga ega nad nii revolutsioonilised vastused kah pole olnud.
Vasta
#30
Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto
Ise muidu eriti rändamas ei käi, aga vahel rünnatakse mind magamise ajal.
Muideks teiste unenägudesse on võimalik siseneda ja seal muutuseid tegema hakata...
Minu puhul ongi nii, et keegi ronib mulle unenäkku, siis tavaliselt, kui see teine tegelane leiab ründamiseks sobiva momendi, siis ma märkan, et midagi on valesti...
Muide proovitakse luua selline unenägu, et sulle tunduks kõik toimuv igati normaalne...

Näiteks anorgaanilised olendid teevad nii, et tulevad sinu unenäkku ja võtavad kellegi sinu sõbra väljanägemise ja hääle...
Samas tundub ja olen ka kuulnud, et nad ei suuda valetada ja kui nad sinu küsimustele ei vasta, siis võid seda võtta, kui kõige hullemat vastust Smile

Anorgaanilised olendid käisid minul kallal, kuna mul oli üks tähtis "jupp" puudu ja selle puudumise pärast oli mu aurakihtides auk sees. Mulle öeldi, et loodus tühja kohta ei salli ja selle pärast nad mul kallal käivadki, et proovivad midagi sisse toppdia või saavad tänu sellele augule mulle kergesi kallale...
No jupp toodi tagasi ja pandi paika ja peale seda ei käi mul mitte keegi kallal

Eks neid raipeid on ka teisi peale anorgaaniliste olendite, kes inimestel kallal käivad...
Tegelikult käivad vist kõigi kallal, aga enamusel need rünnakud kohe peale toimumist ununevad, vähestel on sellised asjad pärast meeles.

Ei saa teiste unenägudesse siseneda. Unenäo nägemise ajal oled sa enda kehas, sa ei projekteeri kuhugi. Kui saaks siseneda teiste unenägudesse, siis tähendaks see et une ajal peaksid sa olema mujal maailmas, mitte füüsilises, aga see ei ole nii.

Need olendid on arvatavasti sinu kujutlusvõime.

[Teadet on muutnud 25-5-2004 postitaja Fritz]
Vasta
#31
Vot ei ole niimoodi.
Aga räägi, mis siis juhtus, kui ma väike olin
ja läksin vanaisa autoga sõitma unes. Väga hästi sõitis, ma muidu autojuht ei ole. Ja üles ärgates oli auto ikka omal kohal, mina küll sellega garaazi tagasi ei sõitnud.
Kust otsast see siis rohkem füüsiline oli, kui teiste unenägudesse sisenedes nähtust.

Teiste unenäod on sama füüsilised kui minuomad, ja sinna minek ei erine sellepoolest tavalisest unenäost.

Kas unenäod on lihtsalt juhuslike neuronite vaheliste elektrilaengute tagajärg ? {gr
Vasta
#32
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Vot ei ole niimoodi.
Aga räägi, mis siis juhtus, kui ma väike olin
ja läksin vanaisa autoga sõitma unes. Väga hästi sõitis, ma muidu autojuht ei ole. Ja üles ärgates oli auto ikka omal kohal, mina küll sellega garaazi tagasi ei sõitnud.
Kust otsast see siis rohkem füüsiline oli, kui teiste unenägudesse sisenedes nähtust.

Teiste unenäod on sama füüsilised kui minuomad, ja sinna minek ei erine sellepoolest tavalisest unenäost.

Kas unenäod on lihtsalt juhuslike neuronite vaheliste elektrilaengute tagajärg ? {gr
Sry aga ma ei saand aru täpselt mida sa mõtlesid. Sa nägid unes et sõitsid autoga ja ärgates oli auto samas kohas kus enne magamajäämist?

See on täiesti tavaline et sa unenäos autoga sõita oskad.
Vasta
#33
Kas ma ei olnud tol hetkel kuskil mujal maailmas, mitte enda kehas ?
Teiste inimeste unenäkku minnes olen ma ju sama palju enda kehas, kui unes autot juhtides.

Tglt räägi lihtsalt lahti, miks peaks ma teiste inimeste unenäkku minnes kehast lahkuma. Juhul muidugi, kui ma olen tavalise unenäo ajal enda kehas.

Minu arvates on enamus mu unenägudest kuskil mujal maailmas, mitte siin füüsilises maailmas, kus me muidu elame.

Sry, et ma tsitaadijupikesi vahele ei pannud. Raskem jägida vist muidu.

[Teadet on muutnud 25-5-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#34
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Kas ma ei olnud tol hetkel kuskil mujal maailmas, mitte enda kehas ?
Teiste inimeste unenäkku minnes olen ma ju sama palju enda kehas, kui unes autot juhtides.
Kuidas sa teiste unenägudesse saad minna? Ma arvan, et sa olid ikka enda "sisemises maailmas".
Tsitaat:Tglt räägi lihtsalt lahti, miks peaks ma teiste inimeste unenäkku minnes kehast lahkuma. Juhul muidugi, kui ma olen tavalise unenäo ajal enda kehas.
Kui keegi näeb und, siis see on tema enda füüsilise keha sisemine protsess sel ajal kui füüsiline keha magab ja sinna teised siseneda ei saa.
Vasta
#35
unes mul pole kyll sellist astraallennundust olnud, aga yxkord kui ma hästi kõrgelt puu otsast alla kukkusin nägin ma yhex momendix (mis tundus nagu igavikuna) ennast kõrvalt. ma ehmusin päris ära. praegust ma mõtlen, et äkki mo hing tahtiski ära minna, aga siis otsustas, et minu aeg pole veel päris läbi...
Vasta
#36
Unenägemise ajal võid ju olla teises reaalsuses, miks siis teine inimene ei või tollesse reaalsusesse minna.
Unenägemine ei ole ju mingi neuronite vaheline juhuslik ühendumine jne. mingi värk.

Ma ise küll ei tea, et ma oleks kellegi teise unenäos tegutsenud, aga see ei takista mul uskumast, et see on võimalik.
Neid unede nägemisi on ka ju eri liiki.
Unenägemisel ei pruugi tõesti liikuda kehast välja kolme mõõtme piires, vaid siis olend üldse mingis vapsee kohas.

Keegi tublim unenägija võiks siin seda seletada.
Vasta
#37
Eriti hea oleks kui inimesed saaks seda kontrollida kellega nad koos tahaksid unes olla. Oleks see ju parem kui mis tahes kommunikatsiooni vahend. Ainus mure on, et sa pead magama. Aga tähtis oleks ka selle juures muidugi see, et sa pärast mäletaks seda. Ja mõlemad osapooled oleks nõus sellega. Ning, et te olete meeldivas kohas. Smile
Vasta
#38
saad ise teise inimese unenäkku minna. Tavaliselt, kui keegi sinu unenäos käib, tundub ta väga reaalsena. Soovi korral on võimalik ka ennast varjata, kui kellegi unenäos käid.
Vasta
#39
Xanto... väike õpeus ei oleks kurjast
Vasta
#40
teine moodus ,mida ise kasutan on une pealt astraali minek.kasutad mingit ebamugavat asendit,une ajal ,kui end liigutada äratab teadvuse üles.arusaad sellest siis ,kui saad aru et oled ärkvel aga liigutada ei suuda,see järel mõttes sunni ennast füüsisest väljuma . algul võib see varjant vägagi ära hirmutada aga harjub ära.
Vasta
#41
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Unenägemise ajal võid ju olla teises reaalsuses, miks siis teine inimene ei või tollesse reaalsusesse minna.
Unenägemine ei ole ju mingi neuronite vaheline juhuslik ühendumine jne. mingi värk.

Ma ise küll ei tea, et ma oleks kellegi teise unenäos tegutsenud, aga see ei takista mul uskumast, et see on võimalik.
Neid unede nägemisi on ka ju eri liiki.
Unenägemisel ei pruugi tõesti liikuda kehast välja kolme mõõtme piires, vaid siis olend üldse mingis vapsee kohas.

Keegi tublim unenägija võiks siin seda seletada.

Sa proovi kõigepealt panna kaks inimest sama unenägu nägema. Kui seda suudad, siis proovi ka nad ühel ja samal ajal sama unenägu nägema panna. Kui sa seda kõike suudad, siis teoreetiliselt peaksid nad ju olema koos täpselt samas unenäos.
Vasta
#42
Jah on olnud küll mul midagi sellist.
Ma ja jäin laeva ööseks ning seal olid narid, ma läksin nari ülemisele korrusele magama. ÖÖsel ma nagu lendasin mööda laeva kajutit ringi, ning siis oli selline tunne kõhus nagu oleks kuskil lõbustuspargis mingi kiire asja peal. Ma olen seda sama kogenud seal samas kajutis ja samas voodis vähemalt neli korda.Siis oli ikka hirmus olla küll.
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas: henzukaz
Ise olen kogenud üsna sageli sellist tunnet. Olen iseennast näinud magamas kuskilt lae alt ja seejärel suure hirmu ja külma higiga äkitselt üles ärganud. tunne oli siuke... nagu oleks surnust ellu ärganud. Või kõigest unenägu?

Kuskil ma vist kirjutasin, aga see siin on just see õige teema:
... üks kehast väljumise kogemus ... - päevasel ajal magama jäädes ja ärgates: "mina" tõusis lae alla ja keha jäi voodile lamama. Niikaua kui see kestis (no ilmselt mitte üle 5 sekundi) oli see päris hirmutav ... - põhiline hirm, et äkki ei saa tagasi. Samas on muidugi unes lendamist olnud küllaltki palju (ja unes kaasnevat veendumust, et no näe - lõpuks on see asi selgeks saanud ja see on ju imelihtne).
Vasta
#44
Ise elasin hiljuti läbi päris ebameeldiva elamuse. Päris kindel asjas ei ole, seetõttu küsingi: "Oskab keegi midagi täpsemalt rääkida astraallennundusest ja paramaailmadest?".
Vasta
#45
mis siin ikka pikemalt küsida... räägi aga oma jutt ära ning küll me koos lahenduse leiame.
Vasta
#46
Olen sellisest asjast alati huvitatud olnud. Olen üht-teist uurinud ja proovinud. Kuid viimasel ajal siiski mitte. Sellise kogemuse sain esmakordselt.
Noh, proovisin siis uinuda ise teadvusel olles. Aega täpselt ei oska öelda, aga see juhtus ilmselt mõni tund peale uinumist.
Järsku tundsin üle keha käivat surinat. Siit alates ma mäletan. Olin kuskil võõras kohas. See ajas hirmasati pabinasse... Seepeale ärkasin üles, vähemalt ma nii arvasin... tegelikult olin nagu unenäos... aga ma sain ennast juhtida ja asju tunda nagu reaalses elus. Reaalses elus olen tegelenud viimasel ajal telekineesiga... Proovisin seda ka seal, kus juures tajusin üllatavalt suurt energjat.
Aegajalt, kui panin silmad kinni, tekkis see samasugune surin, ja olin jälle mujal... Aga tulin ka sealt samakiirelt tagasi. Hämming oli suur. Ei saanud aru mis toimub... Kõik oli nii reaalne...et ma ei saanud aru, kas olen ärkvel või mitte. Järsku ärkasin üles topelt... Selline tunne oli, nagu oleksin olnud unenäo unenäo sees. Ärgates valdas meeletu hirmutunne. Ülekeha oli kananahk ja oli tunda seda sama surinat. Enam ei julgenud magama jääda... Siis uinusin mõeldes ilusatele asjadele... ja oligi käes hommik.
Arvaksin, et tegu oli unenäoga, kui see asi ei oleks nii reaalne olnud.
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas: rha
ärkan võpatades üles. Selline tunne nagu mingi veider hüpe oleks (pikali magades(selili) järsku nagu kukuks 20 cm kõrguselt allapoole. Ärkamis moment on nagu selline väike ehmatav kukkumine kogu kehaga) Selline veider asi siis minuga.

Mul sama lugu Bleh Näiteks käisin ükskord auras ujumas ja kui koju jõudsin olin surmväsinud. Viskasin voodisse pikali ja olin kuidagi pool unes pool ärkvel. Ma kujutasin ette et olen ikka veel ujumas. Tundsin et mu keha on kerge kuid järsku põmm tundsin olin nagu maismaal tagasi kukkudes oma pool eetrit kuskil.

Vahepeal unest ärgates nt. siis kui unes kaljult alla kukun siis tunnen sama moodi.Minu jaoks on se selline meeldiv tunne kuna sa kukud aga haiget ei saa ! Laugh
Vasta
#48
Kahtlane!! Endal on hommikuti nii et ntx koer nutab ukse taga ja tahab sisse ja siis tunnen et ma tõesti tõusen voodist üles ja lähen teen ukse lahti ja siis lähen uuesti magama ja ennem see mõte häiris et ma koera nuttu kuulsin aga siis kui olin selle ära teinud siis koera nuttu enam ei kuulnud ja sain rahulikult magada.Ärgates aga koer nutab ja uks on kinni.Selliseid asju on palju ntx joon jooki mis on kirjutuslaual või sätin midagi või ka koristan ja see väsitab mind tõesti ära sest tõustes olen ma väsind kas siis tõesti mu hing läheb kehast välja aga ei saa asju reaalselt teha?
Vasta
#49
Ma arvan, et ühtteist astraaliskäimise kohta leiab aadressilt http://www.gnosticweb.com.
Täna 10. juulil kell 13.00 algab seal ka online tasuta 9 nädalane kursus. On ka veel teisi kursuseid. Soovitan soojalt kiirelt registreeruda.

Muudetud: 9-7-05 kell 22:35:54 Thorondor
Vasta
#50
Alustan posti sõnaga KURAT, sest mu eelmine postitus läks kaotsi. Okei, vahet pole. Ise olen 'lucid dreaming'uga tegelenud nii kuu aega. Panin ikka oma unenägusid kirja ja treenisin oma võimet pärast magamist oma unenägusid mäletada (see on väga vajalik, kusjuures). Mingil hetkel sai mul aga kogu sellest jamast villand ja ma "chillisin" niisama. Käisin Kütiorus, kogusin energiat ja... Smile Ja siis, paari päeva pärast nägingi und, mida sain kontrollida, aga kuna ma olen kõiges selles veel ilge n00b, siis ärkasin kohe üles Smile Ma küll püüdsin igat pidi und säilitada, aga see libises liivana käte vahelt ära. Aga seda ma ütlen: kui ma lõpuks selle vahva oskuse käppa saan, siis võite mind näha Saksamaa kiirteedel sõitmas Ducati ST3'ga 300 miilise tunnikiirusega vastassuunavööndis. Mõtteid, mida teha, on loomulikult palju. Uurida oma lapsepõlve, avastada oma alateadvuse sügavusi. Samas - eks tuleb osata piiri kah pidada. Olen kuulnud, et seesugune unes *sorkimine* võib ka kahjulik olla. Eks igaüks ise teab, mis teeb.

Mina sain oma baasteadmised aadressilt www.dreamviews.com. Soovitan soojalt algajatele ja edasijõudnutele.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat