•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maa-alused tunnelid
#26
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Mul tekib puht teoreetiline küsimus sellega seoses, et minu loogika järgi peaks raud sulama hakkama nendel temperatuuridel, mis maa sees on? Kaugele ta niimoodi sulades ikkagi jõuaks? Või tehakse see mingist hirmkallist sulamist, mis oleks sama raske, aga hästi vastupidav temperatuuridele?
Ja huvitav, millise 'jälje' see 'kiil' jätaks? Ja ühe sellise sondi saatmine peaks andma infot ainult selle regiooni kohta, eeldades, et maakoor ei ole igal pool ühesugune. Muidugi, praegusel juhul vist on rohkem eesmärk teada saada, mis seal suurematel sügavustel on...

Tegelt ... jah, ma polnud päris täpne ... mitte kiil vaid jutt ongi sularaua "tilgast", mis oma raskuse mõjul allapoole vajuks ja mille sees see sond ujuks (mis ise, jah, peab küll väga sulamiskindlast materjalist olema - ja see pole lihtne, sest jutt pole ju lihtsalt mingist monoliitsest kerast, vaid mingist aparatuurist). On iseküsimus, kas see "rauatilk" sedasi langedes kuidagi laiali ei vaju-pudene - ehk on idee autor seda uurinud, pole nii põhjalikult nende materjalidega tutvunud. Aga kui seda ei juhtu, võiks tilk lõpuks jõuda maakera arvatavalt rauast tuumani (jutt on siis sügavustest kuni umbes 3000 km - sealt algab sularauast välistuum) - seal oleksid siis tilga ja ümbruse tihedused võrdsed ka kaugemale ta enam ei liiguks. Erilist jälge tilga taha ei jääks - see sulaks-vajuks kinni. Muidugi on see vaid sondeerimine ühest kohast ja väga jäme - ega väga paljut peale selle tilga liikumise kiiruse ja mingite temalt lähtuvate lainete või kiirguse leviku läbi maakoore vist uurida annaks (no temperatuuri vast kah aga keemilist koostist juba vaevalt), ruumiline lahutus on määratud tilga mõõtmetega, arvestada tuleb, et tilk moonutab väga tugevasti oma ümbrust ... Aga kas on paremaid ideesid, kuidas sinna sügavale jõuda?
Vasta
#27
neile kes vahepeal hirmunult kartsid et teema offtopicuks muutub: ei muutu. agharta, atlantis ning dogonid on väga tihedalt omavahel seotud. ei ole lihtsalt saanud veel mahti kõiki kokku sobitada.

hetkel ajan aestite liini ning näen et me oleme siiski atlantislaste otsesed järeltulijad ning seega agharta elanike otsesd sugulased.
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: crv-
Rakveres laekvere vallas on ka maaalune käik,mis oli mõisast kuskile teisse kohta ja mu isa käis seda kunagi uurimas,aga see pidi kokku varisenud olema,ju vist oli mingi kommude salakäik vms
Üks teadaolev käik on ka Kohtla vallas Kukruse mõisas:
http://deepthought.ttu.ee/ajaleht/tp2000...unnel.html
Vasta
#29
ma arvan siiski et need kohalikud mõisade alused käigud on omaaegsed katakombid või salapõgenemiskäigud ning aghartasse välja ei jõua.

samas... kes krt seda teab. kui meil ongi olnud ühendust selle suurepärase maailmaga...
Vasta
#30
Igatahes oleks tore, kui keegi juhuslikult avastaks tunneli või vähemalt sissepääsu koha, kust
saaks otse salapärasse Agharti maa-aluse linna võrgustikku.
Inglismaal (nagu eespool kirjutasin) on niisugune koht, ehkki rohkem müütilisel tasandil, olemas. Võib oletada, et sissepääs asub mingite iidvanade varemete all (aga äkki hoopis lihtsas kohas, Tori põrgus näiteks?) ja kindlasti ka jõujoonte (ley lines) ristumiskohas ehk energeetilises keskuses.
Eespool on mainitud, et Eestis teatakse olevat kuus vaimset maa-alust keskust (kolm neist asustatud), aga neisse ligi ei lasta. Huvitav oleks seegi, et kus need keskused asuvad???
Vasta
#31
Kaks tsentrit, kus olen viibinud:
1. Ca 18 km Tallinnast, kohas kus Pirita jõkke siseneb seda teiste jõgede veega varustav kanal; ca 0,5 km kanalit mööda ülesvoolu, paremal kaldal. Sinna piirkonda rajati hiljuti golfiväljak, pärast seda ei ole seal käinud.
Kui minna, oleks soovitatav sensitiiv kaasa võtta. Üks nendest nägi selles kohas taevalst langevat koske. Siis energiakosk või energiasammas? Baas on asustatatud; kelle poolt, ei ole uurinud.
Käisin seal ca. 1997. või 1998.a. suvel ja püüdsin otsida tsentrit. Ca 1 km ringis on kõik tsenter.
Koht on metsik ja osaliselt soine, rohi kasvab väga kõrgeks See, et taimekasv on ebaharilik, olen täheldanud ka mujal taolistes kohtades. Olin kohal ca. tunni; pärast seda ebaharilikult väsinud.
Inimesele ei ole tervislik niisuguses tsentris pikalt viibida; selle läheduses on aga väga meeldiv elada.
See tsenter mõjub hästi ka Tallinnale.
Minu arusaamise järgi 6. tiheduse baas, ca 60 m sügavusel, meeskond ca. 70 olendit (inimest?).

2. Valgast ca. 27 km Võru poole, Läti piiri ääres.
Mehitamata.
Lõuna-Eesti sensitiivid käivad sealt ravitoimega kive kaevamas.

Ülejäänute asukoha märkisin ainult kaardile, kaart ise on kaduma läinud.
Kui tarvis, võin uuesti määrata. Vaja vaid head täpset ja suure mõõtkavaga kaarti.
Vasta
#32
kas see pirita ligidal asuv värk on seotud merivälja objektiga?
seal pidavat kah maa sees olema tulnukate baas... D(T)eefa?

üldiselt need 80ndate lõpust alanud tädi Maali jutud ufodest on naeruväärsed.


*tädi maali jutt - ma nägin kuidas ufo piima jõi, ma nägin kuidas ufo mu kuuris koerarihma silmitses, ma nägin kuidas ufo minu huulepulgaga huuli värvis jne. jne.

90ndate algus oli selliseid jutte täis. tavaliselt ilmusid nad Nelli Teatajas või Paradoksis.
Vasta
#33
Celtikule: Minu mäletamist mööda oli see Deefa baas Paradoksis järgnev ulmejutt, mitte päris jutt.
Aga muid sulepeast välja imetud Eestis aset leidnud ufo-jutte Paradoksidest ei mäleta.
Küll on aga ajakiri Universum igasuguseid nii tõsiseid, kui vähem tõsiseid ufo-lugusid avaldanud. Aga need Eestis aset leidnud ufo-lood kajastusid Kerstna ufo-saadetes. Need võisid osa isegi pärislood olla (vähemalt inimesed kogesid tõepoolest seda, millest rääkisid)ja on ju teada, et on niisugused perioodid, millal tulnukaid kohatakse sagedamini. Ufo-buumid või nii!
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
*tädi maali jutt - ma nägin kuidas ufo piima jõi, ma nägin kuidas ufo mu kuuris koerarihma silmitses, ma nägin kuidas ufo minu huulepulgaga huuli värvis jne. jne.

Mis Sa nüüd, celtic, nina kirtsutad! See on ju tõeline ufo-klassika! Kullafond! Mispoolest on meie tädi Maali halvem, kui "Joe Simonton, kuuekümnekuueaastane kanakasvataja ... Wisconsinis ... [kellele maandunud ufo-laeva pardal anti] kolm umbes kolmetollist pisikeste augukestega kaetud kooki [mida hiljem USAF palvel analüüsis USA riiklik toiduaine- ja ravimilabor]" (minu poolt siin juba palju tsiteeritud Jacques Vallee "Teine reaalsus. Võõrkontakti juhtumiraamat", lk. 61-63). Muidugi, võõrplaneetlastest uurijad kuskilt kaugest tähesüsteemist vast nii ei käituks, aga see on juba nende probleem, kes seda versiooni usuvad. :it:
Vasta
#35
monoloog tundmatuga oli väga hea saatesari. mäletan et tol ajal vahtisin ammuli sui neid müstilisi minuteid (ja see ambientne muusika taustal.) muidugi olin ka parasjagu noor veel siis...
Vasta
#36
ka saaremaal on tunneleid....minuteada on kogu sõrvesääre metsaalune neid täis uuristatud,nimelt oli sõja ajal seal tebeli patarei ja kui venelased märkasid,et sakslased hakkavad sörve säärele ohtlikult lähedale jõudma,õhati patarei merepoolses küljes laengud ja kõik sõdurid,kes seal olid uppusid....hirmsaid asju tehti sõja ajal ikka!!!
siiani pole neid käike suudetud veest tühjaks pumbata,juurdevool on lihtsalt nii võimas,keegi ei tea mis seal all leiduda võib.......
Vasta
#37
Kas need Saaremaal asuvad tunnelid on looduslikud või tehislikud?
Vasta
#38
tehislikud ikka...
Vasta
#39
tehislikud minu teada jah,vene armee need sinna kunagi vist kaevas...tegelikult on enamuses saaremaast mingeid kaevikuid,katakombe ja paterisid täis urgitsetud....ju siis oli strateegiliselt oluline koht.
Vasta
#40
aga kes teab õieti,mille pärast need stebeli patarei tunnelid vett täis lasti,arvatakse,et sakslaste pärast.....Võibolla oli tegu hoopis suurema tunnelitevörgug kui tänapäeval arvatakse......kes teab kuhu need öieti välja viisid ja selle pärast lastigi üks tunneli ots vet täis...
Vasta
#41
Jah, võimalik, aga ma pakuks Maaga võrdluseks planeet Marsi ehitisi...
http://www.zone.ee/marss/page5.html
Vasta
#42
Marsi kohta on juba palju eraldi teemasid.
Näiteks Elu võimalikkusest Marsil ja Nägu marsi pinnal. Otsi, vaata, loe ja mõtle!
Vasta
#43
Kui palju seda uskuda,aga "Paradoksis" ilmus kunagi kokkuvõttev mitmeosaline artikkel "Agharti kadunud maailm salapärane vril-jõud" autor Alec MacLellan.Ehk leiate midagi kuskilt juurde.Igatahes üpris huvitav teooria ja teooriaks ta jääbki,kuni pole tõestatud vastupidist.Samas pole ükski teooria tekkinud n-ö tühjalt kohalt.
Vasta
#44
Ma pole päris kindel, kas need tunnelid just siin peaksid olema, aga kuna tunnelid nad on, siis olgu pääle. Lugu ise aga järgmine:
Salapärane leidus avastati mitte kaugel autoteest Krasnojarsk - Abakan, Kurganõ küla juures. Kohalikud elanikud leidsid põllult kümme auku, millest igaüks kujutab endast sissepääsu koopasse, millede kõrgus mõnedes kohtades ületab inimese kasvu. Oletatakse, et kõik augud on omavahel koobastega seotud, aga täpsemaid uuringuid pole senini tehtud, vaid mõned kohalikud uljaspead on üritanud taskulambivalgel käike läbida. Krasnojarski teadlased nende salapäraste aukude ja maa-aluste tunnelite teket seletada ei oska, kohalikud aga kinnitavad, et need on salapäraste loomade urud. Venekeelne jutt pisikese pildiga siin.

Küsimus suurele ringile: Mis loomadega tegemist? Kel head vastust käepärast pole, võib otsida siit
Vasta
#45
Ehk chupagabrade urud? Näkineiud ja draakonid ja haldjad minu teada urgudes ei ela.
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Näkineiud ja draakonid ja haldjad minu teada urgudes ei ela.
Jah ... või vähemasti saaksid lohed hirmus tigedaks, kui keegi nende eluasemeid urgudeks nimetaks.
Vasta
#47
Reptiloidide koopad pidid olema selliste sissekäikudega et tavaline inimene näeb ukse asemel koopa seina.
Meeltepettesüsteem.
Vasta
#48
Siin Arlichi toodud maakaardid maa-aluste tunnelite kohta ja iidne tunnelite kaevamise masina pilt ka:

http://www.para-web.org/viewthread.php?t...6#pid34639

Mida neist tunnelisüsteemidest arvate? Mulle tundub, et nad läbivad väga paljusid muistseid saladuslikke paiku.
Vasta
#49
Üks kõvasid kohti on ka kiviõli maaalune kaevandus.. Sealsed käigud on mitmeid mitmeid kilomeetreid.
Ja kui sinna normaalse varustusega sisse lennata leiax sealt päris palju huvitavaid asju...
Vasta
#50
Jaa... kivisütt leiaks, palju, palju Laugh

Aga kas sealt mitte ei ole juba mingisuguseid konte leitud?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vanasti olid kõik maa inimesed valgenahalised. Valge ordu hundi 49 10,650 11-12-2019, 20:56
Viimane postitus: Punahabe
  Alaska maa-alune püramiid Pohlatohlakas 11 8,783 09-09-2018, 12:18
Viimane postitus: Müstik
  Vee-alused püramiidid ja teised vee-alused huvitavad leiud Müstik 58 38,538 14-10-2016, 08:47
Viimane postitus: Müstik
  Holstre mõisa tunnelid sp4ever 9 7,756 01-04-2009, 19:40
Viimane postitus: kessu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat