Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korteris on salapärane kahtlane hais
#1
Nii...ei oska nagu muud seletust anda kui mingi tondijama{gr
Nimelt leidis aset selline juhtum:
Et me elame isiklikus majas kus eelmistest elanikest üks oli algul vist veidi ära keeranud, ja siis ära surnud. Olgu, see selleks.

Siis meil nagu siin tekkis selline jama, et koridor üsna pisike ja...seal hakkas tohutult lehkama justkui keegi oleks juuksed põlema pannud. Ma polnud ainus kes tundis haisu.

Aga ometi ei teinud keegi suitsu, pliit ei töödanud ega miskit. Polnud eriti suuri võimalusi, kust see hais võis pärit olla. MIS siis HAISES?


// edit - no palun.. kasutame eestikeelt

Muudetud: 16-3-05 kell 17:38:36 henzukaz
Vasta
#2
majas tavaliselt hiired rotid...
veel hullem kui mõni neist seal seina vahel papud varna riputab ja kuid niiviisi seisab.
Vasta
#3
Mnjaa... Äkki naabrite kass läks põlema?
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
Mnjaa... Äkki naabrite kass läks põlema?
Läks põlema minu koridoris....irw...köögis ja teises toas ei olnud mingit lebrat!
Rottidega nii et kas siis need ajavad seatapuka ülesse....hiired/rotid ja nende laibad haisevad nagu päiksekäes mädanevad raiped..ja see hais nagu kadus nata aja pärast...ja seda on 2x olnud!

Muudetud: 16-3-05 kell 17:56:12 Mordor
Vasta
#5
ehk on vihje tulevikust...

põleng või miskit sarnast. tuli on puhastava toimega... sümboliseerib taassündi puhtalt (fööniks)


ehk peaksid toad energeetiliselt ära puhastama enne sinna resideerumist.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
ehk on vihje tulevikust...

põleng või miskit sarnast. tuli on puhastava toimega... sümboliseerib taassündi puhtalt (fööniks)


ehk peaksid toad energeetiliselt ära puhastama enne sinna resideerumist.

Hmm...äkki räägid sellest puhastamisest lähemalt? Põlenguga on sihukene lugu et jahh...isa kardab ka retsimoodu mul siin tuld....sellesmõttes et ta ei paanitse kui keegi lõket teeb...aga ta peab tule koha pealt 100% ohutusnõuetsest kinni...aga ei tea jahh...ei oska arvatagi mis seal siis nii lehkas
Vasta
#7
lihtsaim viis on leida mingi resonants mis su toas valitseb.
sobib lihtne tiibeti kelluke...


küüri kõik nurgad puhtaks.

põleta viirukit.
käi selle kellukesega helistades kõik toad läbi.
tunned kus kõlab paremini ja kus mitte. seal kus ei põle pead viirukit põletama.
Vasta
#8
Pean tunnistama et pean sellist tegevust jaburaks... :S Samas aga kaldun arvama et usun vaimudesse ja mõnevõrra vähem uffodesse kes elavad meist teaduslikumalt ees!
Vasta
#9
jabur? no ütleme nii et mul tüdruk tegi seda ükspäev korteris... ja kui õhtul koju tulin siis... njah. korter tundus kuidagi suurem... ja ilusam. ja selline kummaline tunne oli. usu mind.. .see mõjub

Muudetud: 16-3-05 kell 18:39:11 celtic
Vasta
#10
Aga mul pole üldse kogemust..olen ju laps Laugh alles... 17 aastased ei oska tube halvast aurast puhastada Sad
Vasta
#11
hmm... no kellukesi saad osta näiteks Tallinnas Loitsukellerist... müürivahe tänaval. sealtsamast saad ka viirukit.


oskad neid süüdata? paned selle viirukiküünla (nagu säraküünal välimuselt) viiruki alusele (umb. 25 krooni) ja süütad otsast. las põleb seal umbes pool cm ära siis puhu leek ära. ots hõõgub edasi ning levitab lõhnaaroomi laiali.

vastavalt viiruki tüübile mõjub erinevalt. otsi netist välja puhastava toimega viiruki tüübid siis tead mida hankida.
Vasta
#12
Siihsiis..ostmine pole probleem..küll aga takistab see et tallinnast elan 200Km kaugusel...ja ei tea nagu keegi kas viljandist äkki saaks...viljandis käin tihedalt!
Vasta
#13
vot viljandi kohta ei tea... kuid viimasel ajal on viirukeid hakatud kõikjal müüma. suuremates kaubanduskeskustes vast ikka leidub


ja kellukesega vast probleeme ei teki.
Vasta
#14
No, alati võid pöörduda mõne professionaalse inimese poole, kes tuleb ja puhastab teil maja energeetiliselt ära, määrab ja neutraliseerib halvad väljad ning annab juhiseid edaspidiseks tegevuseks. Kuid see maksab. Sad Selliseid inimesi leidub muidu üle terve Eesti.
Ja kas Viljandis siis ei ole mingit esoteerilist kauplust, kust saab igast nõidumise ja maagiaga seotud jama? Kindlasti peaks olema ju...

Muudetud: 17-3-05 kell 14:51:59 elis
Vasta
#15
Hehe..ise ei tahaks hakata külla kutsuma...kuna on ka "pettureid" kes kiikavad oma oskustega, et lollid maksaksid...nemad tulevad ja kõnnivad korra tubadest läbi ja lahkudes taskud raha täis....
Vasta
#16
Arvatavasti asi selles ,et, kui on puuküttega maja siis korstnasse seinte peale läheb igasugust pahna, mis aegajalt süttib mitte et leegiga aga kõrbeb ja sellest see hais
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: elis
kust saab igast nõidumise ja maagiaga seotud jama?



jama....


aiaiai....

aiaiai....
Vasta
#18
tõsiselt, mis siin toimub maja haiseb ja teie hakkate vaimudest rääkima, varsti tulevad kokkutulekute asemel ühised nõijapõletamised ka vä. Maja millel on juba endised omanikud olnud, seal võib tuhat imeasja viga olla mis lehkama paneb, ega majad on tegelikult suhteliselt keerulised ehitised kus on palju pragusid ja vahesid.
Vasta
#19
praod ja vahed ei haise.

samamoodi nagu ei haise ka oksavahed ja lehealused.
kui saad aru mida ma mõtlen.
Vasta
#20
Ei usu, et see väga salapärane hais on. Hais võib olla ükskõik millest tingitud- kasvõi vanad torud vms.
Vasta
#21
VAna toit haiseb mul ainult pisikeses koridoris nii nagu oleks keegi karvu põletanud? Irw....
Vasta
#22
Kui on tegemist vana majaga, siis tasuks uurida, kuidas elektrijuhtmetega lood on. Ei tea midagi...äkki need kuidagi kärssavad(vanasti pandi juhtmetele riidest ümbrised)? :S
Vasta
#23
Toidu sees olid juuksekarvad ja need läksidki kuidagi põlema? Laugh Irw.Maga välja.

Uuri välja,kes enne teid seal korteris või majas elas,selle maja ajalugu jne.Mind sinu asemel küll huvitaks. Bleh Surnud inimestest jääb tihti maha selline lehk,mis tükk aega ära ei lähe.Veel rohkem,kui surnud on mingi vanainimene.Võibolla seal pisikeses koridoris surigi keegi ära?
Vasta
#24
Hais on paha asi jah ... ja ka selle pärast (ja mitte ainult paha hais), et haisu on paha uurida. Kuna teda võib küll sõnadega kirjeldada - haiseb nagu ... aga kui mina et tea, kuidas ... haiseb, siis ei ütle see mulle midagi. Ja enamuse haisude (lõhnade, aroomide) kohta ei saa niigi palju öelda. Erinevalt näiteks, kartulist, mida poltergeist toas lennutab, häältest Keava kivi seest või keravälgust, mida kõike saab pildistada, filmida, helilindistada (enamasti see muidugi ei õnnestu - aga vaid seetõttu, et vajalikku aparaati pole kaasas). Haisuga aga on ... peale ninakirtsutamise ja õhuakna lahtilükkamise vähe mida teha. Teisalt on aga lõhnaaisting väga võimas tunnetuskanal, mis lööb sisse mälu sügavatesse varjukihtidesse ja toob sealt välja väga selgeid ja detailseid mälestused. Rääkimata feromoonidest ...
Vasta
#25
Mordor kas sul läheb viimaseel ajal halvasti või hästi? Ise olen asjadest nii palju uurinud ja vaatanud et kui seal mingi leha hais või looma higi hais siis tegemist mingi needusega vmz sellel majal. Uuri jah selle maja ajalugu parem.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Öine külaline Nõmmel asuvas korteris slonik 3 4,238 24-07-2014, 15:45
Viimane postitus: kalldunn
  Kummitused Korteris Taavi Fuchs 5 7,377 27-05-2013, 18:08
Viimane postitus: DragonLady25
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 3,874 16-04-2013, 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Kahtlane roheline valguskogu pildil Lullaby 2 2,826 29-12-2012, 22:54
Viimane postitus: Lullaby
  Kodus kahtlane. KGK 20 7,033 03-07-2012, 21:19
Viimane postitus: Activity
  kahtlane asi! lillu da boss olenn xd 11 5,368 30-01-2012, 16:40
Viimane postitus: excubitoris
  Kahtlane märge silme ees. OuijaFan 2 2,909 30-10-2011, 01:53
Viimane postitus: atlantic456
  Kahtlane asi ... fastexp 6 3,958 11-08-2011, 20:43
Viimane postitus: fastexp
  Kahtlane: vaimud kodus?! vainka 10 8,194 03-07-2011, 18:11
Viimane postitus: vainka
  Kahtlane... K0huke 13 4,943 20-08-2009, 09:59
Viimane postitus: Lithium

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat