Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hallo-kosmos helifailid
#51
(27-03-2015, 14:37 )murjam Kirjutas: Mõnus kuulamine oli möödunud pühapäevane saade https://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-madis-masing
Maksab jah mõistus ja vaim tasakaalu loksutada, hea arutlus ses kontekstis.

Tänud, tõesti on see hea kuulamine. Ja väga hea muusika on vahepaladeks.

Olen küll poole peal praegu, aga tahan paar mõtet kirja panna, mis kõrvu on jäänud:

E-valimisi ta ei usaldanud, sest tuli välja, et miskitpärast 80-aastaseid oli rohkem e-hääletanud kui 20-aastaseid??? Ja seda, et pole võimalik kontrollida pärast kuidagi, et kellele mu hääl läks, sellele ma ka ise mõtlesin. Ma tahaksin tõesti kontrollida kasvõi 10 aastat hiljem, et kellele ma vanasti oma e-hääle andsin.

Teine asi - 9/11 tornide rünnak oli libaoperatsioon, mida USA tegi oma kodanike vastu. Kui USA on võimeline oma huvide pärast oma endi ameerika kodanikke tapma, miks me siis arvame, et neil siin eestlastega mingid üllamad plaanid on.

Ja palju muud huvitavat avatud ja poliitiliselt sõltumatu ning äraostmatu inimese vaatevinklist...
Vasta
#52
(27-03-2015, 17:40 )Minaelan Kirjutas: E-valimisi ta ei usaldanud, sest tuli välja, et miskitpärast 80-aastaseid oli rohkem e-hääletanud kui 20-aastaseid??? Ja seda, et pole võimalik kontrollida pärast kuidagi, et kellele mu hääl läks, sellele ma ka ise mõtlesin. Ma tahaksin tõesti kontrollida kasvõi 10 aastat hiljem, et kellele ma vanasti oma e-hääle andsin.
E-hääletusel on võimalik kontrollida teatud aja jooksul enda hääl üle ja pabervalimiste puhul mitte, aga kontrollimise probleemi nähakse millegipärast ainult e-valimiste puhul. Pealegi eeldab see soov valimiste häälte hävitamisest loobumist või siis ka paberhäälte arhiveerimist xx aastaks.
Vasta
#53
(27-03-2015, 17:40 )Minaelan Kirjutas:
(27-03-2015, 14:37 )murjam Kirjutas: Mõnus kuulamine oli möödunud pühapäevane saade https://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-madis-masing
Maksab jah mõistus ja vaim tasakaalu loksutada, hea arutlus ses kontekstis.

Tänud, tõesti on see hea kuulamine. Ja väga hea muusika on vahepaladeks.

Olen küll poole peal praegu, aga tahan paar mõtet kirja panna, mis kõrvu on jäänud:

E-valimisi ta ei usaldanud, sest tuli välja, et miskitpärast 80-aastaseid oli rohkem e-hääletanud kui 20-aastaseid??? Ja seda, et pole võimalik kontrollida pärast kuidagi, et kellele mu hääl läks, sellele ma ka ise mõtlesin. Ma tahaksin tõesti kontrollida kasvõi 10 aastat hiljem, et kellele ma vanasti oma e-hääle andsin.

Teine asi - 9/11 tornide rünnak oli libaoperatsioon, mida USA tegi oma kodanike vastu. Kui USA on võimeline oma huvide pärast oma endi ameerika kodanikke tapma, miks me siis arvame, et neil siin eestlastega mingid üllamad plaanid on.

Ja palju muud huvitavat avatud ja poliitiliselt sõltumatu ning äraostmatu inimese vaatevinklist...

Süsteemi silmakirjalikkuse pärast istus mees vangis, sest oli enda jaoks… uudishimu pärast kasvatanud 7 kanepitaime (ka minul on see mõte meeles mõlkunud, aga pole veel siiani seda teostanud).
Ja väga ilmekad kirjeldused on tal selle nõmeda vanglasüsteemi kohta…mis rikub ja alandab inimesi kõigil võimalikel viisidel. Isegi need, kes sinna vaid oma naiivsuse või rumaluse tõttu sattusid…need kujundatakse tõelisteks pättideks. Vangla pole mitte karistusasutus, vaid pättide koolitamise asutus.
Vasta
#54
Jah, vanglasüsteemi kirjeldamine on ehk väärtuslikum osa sellest saatest - vähe in intelligentseid inimesi, kes seda sellisel kujul näinud ja ka valmis avalikult kirjeldama. Kanepi teema samuti.

Kage, ei nähta vaid e-valimistes probleemi, pealegi pole see, et 80-ste eest mõni noorem semu valiku teinud mitte niivõrd e-süsteemi probleem kui inimestes kinni. Kui on võimalus oma häält kontrollida, välistaks see süsteemis kahtlemise vajaduse sellise argumendi põhjal üldse. Muarust on see inimeste oma asi, kui vanaema lubab lapselapsel enda eest valiku teha. Aga kahtluse alla seati pigem sedelhääletus, toodi näide Ladõnskaja ülelugemisest, kus 7 sedelit ümber hinnati, sealt jääb tõesti õhku teema, palju neid kõigi teiste puhul võinuks teisiti tõlgendada.
Vasta
#55
Vangid on protsessinud pudru sisse pandud moosi, värvipliiatsite, leivaviilude paksuse, vanglapoes kringli puudumise, madratsi mõõtude, arstijärjekorra, kehva arstiabi ja ebameeldiva kaasvangi näo vastu. Üks Tartu vanglas istunud mees nõudis vanglalt auklike sokkide kinnimaksmist. Nimelt oli ta visanud sussid jalutusboksi raudvarbadele, kust valvur neid alla tooma ei kiirustanud.

Viru vanglas istuv Nikolai Grigorjev palus kohut vangla juhtkond talle pakutud vähekeedetud muna tõttu vastutusele võtta ja nõudis hüvitist!
http://www.ohtuleht.ee/299254/vang-kaeba...t-kohtusse

"Aga kohtuga ähvardamisi saavad vanglatöötajad kogu aeg. Eks nad püüavad ennast kehtestada ja niimoodi kohtuga hirmutades oma üleolekut demonstreerida," sõnas direktor. http://www.saarlane.ee/Uudised/uudis.asp...5409&kat=2
Vasta
#56
Cambodia, sul on hämmastav võime sogada vett: see tähendab siis tähelepanu kõrvalejuhtimist oluliselt ja väga kirglikku pühendumist täiesti teisejärgulistesse, ent mistahes vastasseisu üles kütvatesse teemadesse. Tulid mulle Marconatot tegema siia ve Laugh

Antud teemas pole mitte vähimatki tähtsust selles, mille vastu vangid protsessivad vaid vanglasüsteemi kuritegelikus olemuses: mismoodi see süsteem ise toodab kurjategijaid! Kuula natuke ja vaevu kaasa mõtlema, pole kuigi mõistlik igas teemas kohe valjuhäälselt näpuga näitama asuda - pealegi veel ebaoluliste detailide suunas.
Vasta
#57
Seitsme kanepitaime kasvatamise pärast arestimajas, EVOs istuda...mnjah, suhteliselt küsitava väärtusega tõesti. Sellegipoolest distsiplineeriv, kainestav elukogemus. Kuigi jah, eks neid taolise nulltolerantsiga riike on maailmas külluses. Narkootikumide omamise eest Lääne- Euroopa, Eesti kinnimajas sutsu sidida, on kordades parim variant, kui teiste, karmimate riikide alternatiividele mõelda.

Mis aga puudutab noormehe mõttemaailma tänasest Eesti vanglasüsteemist, vanglaametnike, uurijate igapäevasest tööst- tööülesannetest, siis ilmselgelt on tegemist ääretult naiivsevõitu, sinisilmse ja lapsiku arusaamaga toimuvast.
Normaalse elukorralduse, igapäevaelu vanglas tagab pisiasjadeni, detailideni läbimõeldud rutiin, karm distsipliin. Läbi väga mitmete tegevuste, pideva kontrolli, tagatakse nii kinnipeetavate, kui ka ametnike turvalisus. Läbi nn. ametnike "kiusamise" saavutati üheselt, et ka tolle noormehe elu ja tervis kolme nädala jooksul ohtu ei sattunud, säilis. Teisiti ei ole see kahjuks reaalselt võimalik. Vanglas, kinnipeetavate vahel, ei kehti tavaloogika, arusaamad, moraal, eetika.

Vaevalt, et kanepikasvatajast Madis oleks tahtnud istuda sellises vanglas: http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudis...d=69044893 See oli siis too paik, mida juhtisid kinnipeetavad ise, vastavalt oma väärastunud õigusnormidele, kriminaalsetele arusaamadele toetudes!

Pättide koolitusasutusteks- "ülikooliks" võib pidada vananenuid, ühiselamu tüüpi vanglaid, mis Eestis on minevikuks saamas. Tänane kvaliteetne kodumaine kinnipidamisasutus (kinnine kambervangla ) seda päris kindlasti ei ole.
http://www.vangla.ee/41384
http://www.kriminaalpoliitika.ee/sites/w..._mari_rass

Isiklikult arvan, et taolistel, vanglas karistust kandvatel kabajantsikutel, tuleks õigusi- elukvaliteeti päris tublisti kärpida. Hirm karistuse ees on see, mis väärastunud mõttemaailmaga tegelased paigal hoiab.

P.S. Niisiis, tootke koos Madisega soovituslikult vähem lolli juttu. Või viige ennast teemadega kurssi.

Vasta
#58
Olen paljude tuttavatega, just noortega vanus 18-24a, kes on narko eest kinni istunud, läbi käinud ja nende maailmavaatest aru püüdnud saada, siis kõige raskemad ajad ongi esimesed kuu aega, ehk siis šokivangistus. Inimese, kes esmakordselt kinni istub, võtabki see juhmiks esimese hooga. 21 päeva, no poiss, vanglas on selline väljendus olemas nagu tudeng, seda öeldakse inimesele kelle srokk (karistusaeg) on aasta umbkaudu. Tulles tagasi siis poiste juurde võtan näiteks ühe. Kui ta esimest korda kinni sattus, sai ta karistuseks 3a reaalselt, olles ise 18 aastane, võin tuua ka näite teisest poisist, esimest korda sai 4a 2kuud reaalselt, vanus oli 17a ja siiani veel istub. Siiski ei olnud tegu kanepikasvatamisega vaid vähe kangema narkoga. Aga väga positiivse ellusuhtumisega poisid, võtavad neid aastaid, kui mingit elukogemust ja õppetundi, sest vangla on omaette maailm. Ehkki nüüdseks ajaks on see elu vanglas kõvasti paranenud, näiteks plaanitakse lähitulevikus üldse kambrid ühe-kohalisteks teha jne. Riiete probleemid on lahendatud vangla vormi välja vahetamistega. Toimuvad igasugused ühistegevused jne. Isegi spetsiaalne tsoon on narkoprobleemidega noortel, kus ei müüda sigarette ega isegi kohvi poes, sest mõlemad tekitavad sõltuvust ja seal just ravitakse sõltuvust. Üks asi on sõltuvus, teine asi on narkoga tegelemine, kui see poiss väidab, et seal ei tegeleta narkoprobleemide lahendamisega, siis nagu ma kirjutasin juba, on seal spetsiaalne tsoon noortel olemas ja kui ma ei eksi, siis hoitakse seal sõltumata vanusest inimesi koos. Kuigi vangla seaduses on kirjas, et kuni 18a on eraldi, 18-21a eradi ja alates 21a hoitakse kõiki koos. Fakt on see, et mingisugune ravimisprogramm on seal sees ja tegeletakse sõltlastega. Ma saan aru, et see poiss ei jõudnudki vanglasse, või kui jõudiski, siis mitte kohta, kus inimesed reaalselt istuvad juba aega, tema oli lihtsalt eeluurimise all. Lahja kogemus oli poisil. Vanglaaega saab väga arukalt ära kasutada enda tundma õppimisega, raamatute lugemise või trenni tehes, seal tekib selge distsipliin ja kord, mis vabanedes kahjuks kipub paljudel ununema, hakatakse jälle jooma või narkot panema. Aga oma tuttavate kogemustel võin väita, et neid see aitas, enne kui nad kinni kukkusid olid nad süstla otsas ja üsna põhjas. Aga kui rääkida valvuritest, siis nemad on samamoodi inimesed nagu ka arstid ja politsei, mõni halvem mõni mõistlikum. Käitu teistega nii nagu sa tahad, et sinuga käitutakse ja ma usun, et probleeme ei teki. Kindlasti on valvuritel ka tekkinud kindlad jooned nagu ka arstidel või politseinikel, et nad teevad oma tööd lihtsalt. Loomulikult on võimu kuritarvitamisi olnud pea igal elukutsel, aga sellised inimesed ei püsi pikalt sellisel töökohal va toompea kodanikud. Fakt on see, et see on kinnipidamisasutus ja teatud piirangud on peal, see sellest vangla teebki. Poisil oli pea nii pehmeks suitsetatud kanepist, et unustas ära milline tegelik maailm on, kahju, et ta nii lühikese õppetunni sai ja vanglaelu nii vähe tundma õppis. Mõistus tuleb selge hoida.
Vasta
#59
Ma arvan, et mitte süsteem ei tooda kurjategijaid, vaid inimeses endas on soov selline olla.
On inimesi, kellel ühiskonna mõistes "kultuursed" huvid ja "normaalsed" eesmärgid puuduvad täielikult. Ainsad asjad, mida nad tõesti naudivad, on seks, joobes olek, enda demonstreerimine ja maailmale "ärapanemine" igal võimalikul viisil. Mõni läheb äärmuseni ega hooli, et eluks ajaks kinni kukub. Suur osa seesuguseid väldivad ohjeldamatut kuritegevust seetõttu, et vanglas ei saa vastassugupoolega suvaliselt intiimsuhteid luua. Mõni aasta kinni ja veidi aega vaba on nende meelest hea eluviis. Vabaduses maandatakse veidi enda kihusid, siis ajaviiteks pannakse taas mõni kuritegu toime ja veedetakse mingi aeg kongis.

Teemasse tagasi tulles - viimases saates jutustab ingliterapeut Doreen Virtue.
http://r2.err.ee/v/hallokosmos/saated/f5...40d86651b5
Vasta
#60
Tsitaat:Läbi kukkunud on need kultuurid, kes ei paku oma liikmele võimalust vaimselt kasvada.
Orest Kormašov

Ma arvan, et kosmonautide klubil kuluks ära ka tema ilmapilti nina pista, ehkki religioosset kuuluvust ma ise ei jaga, on ta maailmavaates ja selle väljenduses palju tarka ja universaalset. Sedapuhku viimase Plektrummi vahendusel, leitav ETV2 lehelt.
Vasta
#61
Ei meeldi mulle see rahvusringhäälingu "paremaks" muudetud kasutajaliides, kirju ja sassis nagu Kört-Pärtli särk pühapäeva hommikul. Kuid mingi võimalus ülevaate saamiseks paistab olevat.
Kui allolev link ei tööta, siis palun lahkelt teada anda:
HALLO, KOSMOS! helifailid koos allalaadimise võimalusega

Sirvisin vanu saateid, meeldisid Einar Laigna arutlused. Tuleb välja, et antud isiku juttu on netis rohkem kui kuulata jõuab. Näiteks sellel veebilehel või Nõmme raadio meediapangas.
Vasta
#62
Jälle on ridamisi välismaalt ilmatarku seal kõnelemas. Siis jätan saate kuulamise katki. Nende juttu läbi tõlkimise on raske jälgida ja ega nad midagi tarka lausugi, meie kultuuriruumile täitsa võõras mulin. Kas Eestis on tõepoolest vaimuinimesi nii vähe, et neid saatesse viimasel ajal harva kutsutakse? Ka on paljud ravitsejad juba nii vanad, et võiks nad veel rääkima panna, enne kui siit ilmast lahkuvad isegi siis, kui nad enne saadetes osalenud. Eesti teemadest ainul ärge enam ESTCUBE teemat sisse tooge, see on puha promo ja edasi-tagasi niivõrd leierdatud.
Vasta
#63
Nõid Anete leiab, et tasuta lõunaid ei ole: tema sõnul on selgeltnägemise oskus kingitus, millel on küljes ka hinnalipik.

Selgeltnägemise oskus on inimesi alati paelunud. See on niivõrd müstiline nähtus, et ka need inimesed, kes muidu üleloomulikesse nähtustesse ei usu, ei jää selle teema puhul kunagi päris külmaks. Selgeltnägijate vastu tuntakse alati huvi, sest inimestes eksisteerib vajadus kuulata lugusid iseenda kohta. Põhjus, miks inimesed selgeltnägijate juurde lähevad ja infot otsivad, on lihtne - otsitakse selgust. Ja kes oleks veel parem selgusetooja kui selgeltnägija.

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=75708367
Vasta
#64
Hallo, Kosmos! 282: Vandenõumaailma fenomen - David Icke

Salvestatud 10.nov. 2016

Oma arvamust avaldavad ka Eestist pärit ja praegu Rootsis elav vandenõude uurija Jüri lina ning Tartu Ülikooli religiooniuuringute doktor Marko Uibu.​

http://r2.err.ee/v/hallokosmos/saated/45...david-icke

Arvamusi on saates kuuldu kohta esitatud ka teemas David Ickest.

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1402
Vasta
#65
Tänast kosmost tasub järelkuulata shamanismihuvilistel.
Räägib Altai Ilves
Vasta
#66
(15-01-2017, 18:16 )VironShaman Kirjutas: Tänast kosmost tasub järelkuulata shamanismihuvilistel.
Räägib Altai Ilves

Kuulasin ära.
R2 playeri taustapildid Ilves trummiga. Trummi peal tundub olevat vabamüürlik sümboolika. Silm, sirkel, vinkel. Sirkel vinkel küll vibuks maskeeritud, aga ....:Ph34r2

Igatahes ootan huviga tuleva nädala saadet. Kes kuuladu veel ei ole, siis kindlasti tehke seda. Selline lihtne õpetus võiks tänapäeval koolides olla.

Kui keegi oskab soovitada mõnd eesti keelset raamatut ligilähedaste õpetustega/seletustega, siis andke tulla.

Ette tänades.
Vasta
#67
No aga küsitlejad ise olid juba vabamüürlasliku taustaga, Peegi isa vabamüürlane ja kuulujutud käivad, et Peeter Liiv ka inimeste hulka võetud. Jutt oli ilus aga õhtul lugesin juurde veel surnute saladusi onlines. Öö oli vastik, segu judaismist ja muudest imelikest sektidest, jura venemaal tema õpilastest ja nende seltskondadest, raha ja äri, sama ütlesid ka enda trummivaimud.
Samas teatud kilde oli seal täitsa asjalikke nii et ikkagi tasub ka teine osa ära kuulata. Üks tõsine petukaup on küll shamaanihaigusest pääsemine kui daami käe alla õppima minna.
Ja teine jama raamatus kirjeldatud surnute maailm kust on välja lõigatud sünnigrupid ja asendatud individuaalsete ümbersündidega kaladesse ja putukatesse jne. Raamat ise tainõ mjortvõh.
Vasta
#68
(15-01-2017, 22:37 )Lihtne Kirjutas: Ilves trummiga. Trummi peal tundub olevat vabamüürlik sümboolika.

(16-01-2017, 11:56 )VironShaman Kirjutas: No aga küsitlejad ise olid juba vabamüürlasliku taustaga,

Laugh kumb oli enne, shamaanitrumm või küsitleja Laugh

Hõre oli, nagu kõik turukaup. Kilde leiab kõikjalt, nende pärast ei pea oma ajusid pesema.
Vasta
#69
Kuulasi Ilvese teise osa kaa ära. Teine osa kuidagi lahjem ja see raha rikub kogu ürituse ära. Üldine mõte, et kõiges ja kõigis on oma vaimolend ja sellega tuleb suhelda lugupidavalt. Nii nagu mina külale nii küla minule põhimõte tundub täitsa söödav. See mulle tema jutu juures meeldiski, et räägib kuidas ümbritsevat austada. Koju tulles ütled ikka kodule ka tere ja auto silitamine ja temaga suhtlemine annab ka vahest tulemusi,praktikas proovitud.Nii igaks juhuks mainin et, kui autol kolvis auk või sidur libiseb, siis kindlasti ainult jutust ja trummist ei piisa. VATA kohvrit ja pikka närvi läheb vaja Laugh .
Kui inimesel on midagi õpetada ja ta tahab inimesi aidata, siis mööda maailma rännates ja seminare koolitusi müües ei tundu minujaoks asi õige. Nii kaua kui raha ei küsi on kõik korras, aga Altai tibi tundub raha peale suht maias olema.
Seega tuleks ettevaatlik olla, raha eest väärt kraami väga ei saa!
Igatahes kui plaanid õhtul telekast kätekat vaadata, siis tundub Ilvese jutu kuulamine ikka mõistlikum tegevus.
Vasta
#70
Ilvese kodulehel on raamat Siberi Kastaneda ehk kuidas šamaan õpetab välja šamaanihaigusesse jäänud noort šamaaniks. Pildil olev sümboolika ei ole täielik, raamatu esikaanel šamaani käes oleval trummil on täielikum sümboolika. Hea lugemine maailmapildist millest teistes šamanismi raamatutes mis ülikoolide uurijate poolt kirjapandud on ainult vihjamisi mainitud,
on ju ülikoolide seltskond kõigest hingest seda maailmapilti hävitamas või vähemalt segamas.
Parim näide Tartus, kõik uurijad ja kohaliku maausu tegijad on semiootikud, samanismi vihaseimad vaenlased, kelle õpetajad, loomade vere rituaalohverdajad seda šamanismi maailmapilti ainult oma tarbeks hoiavad.
Vasta
#71
Emeriitprofessor Ülo Vooglaid mõtiskleb teemadel töö ja koostöö, kohustus ja vabadus. Tema ilmavaatega sai lähemalt tutvuda eile õhtul kell 20 Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!"

"Oluline pole see, mis inimesi eristab, vaid see, mis neil on ühist, mis liidab ja paneb pingutama, keskenduma, loobuma kõigest, mis segab ja eksitab.

Mõnele meeldib tegutseda üksi ja omaette, mõnele vaid koos teistega. Mõnikord on mõnus eralduda nii, et keegi ei näeks ega kuuleks, ei saaks eksitada ega lisada seda, mida... üldse vaja ei ole. Mõnikord lendab töö vaid naljade ja laulu saatel.

Pole kahtlust, et enamik inimesi on mõelnud, milles asi, miks koostöö mõnikord vaimustab, aga mõnikord masendab, miks koostöö asemel kujuneb koos töötamine. Pole hullu! Kõik me oleme erinevad ja just tänu sellele ongi elu huvitav ja rikastav, mõnigi kord lausa vaimustav."

Kuula Tartu Ülikooli emeriitprofessorit, sotsiaalteadlast, haridustegelast Ülo Vooglaid rääkimas elulistest õppetundidest Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!"

http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/uus...d=77108030




Vasta
#72
Hallo, Kosmos! 307: Vandenõude uurija Ole Dammegård Estonia katastroofist.

Ole Dammegård sündis Taanis, Kopenhaagenis, kolis 8. aastasena Rootsi, kus elas pikalt ja resideerub alates 2000. aastast Hispaanias. Ta on auhinnatud autor ja multi-kunstnik, rahvusvaheline esineja, endine ajakirjanik, uurija, kes on viimased 30 aastat oma elust pühendanud erinevate globaalsete vandenõude uurimisele. Peamiselt on tema fookuses olnud John F. Kennedy, Olof Palme, Robert Kennery, Martin Luther Kingi, John Lennoni ja printsess Diana kahtlased hukkumised, lisaks 9/11 terrorirünnakud ja mitmed muud juhtumid ning ka parvlaev Estonia katastroof 1994. aastal. Teda peetakse üheks juhtivaks eksperdiks libaoperatsioonide (ingl k false flag operations) alal. Oma kolme kümnendi pikkuse uuringu jooksul on ta jõudnud järeldusele, et on leidnud uuritavaid juhtumeid ühendavad mustrid, mille taga olla Globaalne Eliit. Tema sulest on ilmunud mitmeid raamatuid: "Coup d’etat in Slow Motion" osa I ja II ("Statskupp i Slowmotion" Del I och II, 2000), "Shadow of Tears" ("Likt Tårar i ett Regn", 1994), nn power book "Re-Mind Me" (millele on eessõna kirjutanud rahvusvaheliselt tuntud radža jooga õpetaja Nalanie Chellaram), lasteraamatu "Yolanda Yogapanda – Truth is One, Paths are Many" (2009), hetkel on tal töös uued raamatud "A Global Tour of Terror" (osa I ja II), "The Elusive Enigma" ja "Guilty Victim" ning dokumentaalfilmisari tänapäeva libaoperatsioonidest. 2016. aastal pälvis Ole Dammegård Praha rahupreemia (Prague Peace Prize, koos temaga veel David Icke (UK), Fritz Springmeier (USA), Harald Kautz-Vella (GER), Jim Marrs (USA)). Ta on esinenud paljudel rahvusvahelistel konverentsidel Ameerikas, Inglismaal, Saksamaal, Taanis, Norras, Rootsis, Tšehhis, Belgias, Hollandis, Poolas, Hispaanias ning olnud külaliseks sadades temaatilistes saadetes. Ole Dammegård külastas Eestit 14. aprillil 2017, mil ta oli Telegrami konverentsi peaesinejaks. Ta on ka maalikunstnik ja graafiline disainer, kes on kujundanud mitmeid raamatukaasi; ta on ka muusik ja helilooja, kes on välja andnud kaks plaati "HeartGlow" (1993) ja "From Prison to Paradise" (1997) ning loonud tunnuslaulu Berliinis toimuva Unite The Nation Peace Festival'i jaoks; ta on suur reisifänn, kes on rännanud poolesajal maal; ta on töötanud ka õpetajana, veebidisainerina ja mitmes muus ametis. Dammegård on ka radža jooga praktiseerija ja õpetaja.

Saates selgub:

Mis on libaoperatsioon ja mis on psühho-opetatsioon ehk psy-op?

Mis oli Dammegårdi andmetel üheks M/S Estonia huku salajaseks põhjuseks?

Milline on riigipeade atendaatide puhul korduv muster?

http://r2.err.ee/v/hallokosmos/saated/b6...astroofist

Vasta
#73
Saatekülaliseks on parapsühhooloog ja vaimse arengu nõustaja TERESA MÄNGEL.
3:12 h, http://r2.err.ee/v/hallokosmos/archive/0...esa-mangel

Kodulehekülg: http://www.taevasjamaa.ee/ ; ...ja põnevat lugemist-kuulamist: http://www.taevasjamaa.ee/meedia/
Vasta
#74


Tarmo Urb - Leia Harmoonia ning Ära Ole Idioot | QLA Podcast

Selles saates räägivad Christopher, Geir Samuel ja Tarmo edust, harmooniast, hopidest, Tolstoi'st, Alexandre Dumas't, USAst, usaldusest, loodusest, kirjavigadest, huumorist, tugevatest meestest, indiaanlastest, eestlastest, voolamisest ja võitmisest.

Täna on Christopher Voolaid ettevõtja, QLA asutaja ja tegevjuht. Talle meeldib aidata inimestel saavutada häid tulemusi, investeerida, trenni teha, lugeda ja ennast iga päev proovile panna.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat