Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19 November 2012
#1
Tere,
tegemist materjaliga mille filmisin 19 novembril kell 02:40 paiku Tallinnas Kolde puiesteel. Kui ma seda märkasin, ei suutnud uskuda oma silmi. See juhtus vilksamisi taevasse vaadates. Juhuslikult oli kotti jäänud kaamera. Esimesena märkasin et kaks objekti on hästi kõrvuti taevas. Kahjuks nende kõrvuti olemist ma filmida ei jõudnud. Ma olin pigem hämmingus kui nad üks teisest eemale läksid. Seda kohe video alguses. Teise reaktsiooniga pani mõtlema esimese objekti kadumine kaadrist, samas kui kõrval objekt oli fookuses.
Õppinud lennuvahendeid ära tundma õhtust võin kinnitada, et tegemist pole lennukitega.
Tahaks siinset kohaliku arvamust, olen üsna veendunud, et tegemist on millegi huvitavaga.


http://www.youtube.com/watch?v=s9S9Zb3YKVg&feature=plcp
Vasta
#2
Just praegu nägin täpselt sellist täppi tõmblemas, kuna on pilves, siis ei tohiks väga kaugel olla. Suund Tallinna suhtes ida-kagu. Lähen vaatan veel.
Enam ei näinud. Aga muidu täpselt selline visklev igas suunas.Shock
Vasta
#3
Ka minul õnnestus 4.juulil 2009 jäädvustada taevas midagi, mis ei olnud ei lennuk ega helikopter.
Muidugi troe, et Inua seda filmis. Ja veel nii kaua aega!!!
http://www.youtube.com/watch?v=vH1jFsARbLo&feature=plcp
Vasta
#4
Tõesti tahaks teada mida ma filmisin, sest tegemist oli uskumatu hetkega. Ma mõtlen sellest üsna tihti nüüd. Tahaks rääkida teistele inimestele ka sellest asjast.
Vasta
#5
Samad sõnad siin ,mis sai suvel filmitud http://youtu.be/Tjq1KkQYH-8
foorumist mitu korda läbikäinud aga panin uuesti youtube poolt muutmata video,et objekt oleks selgemalt nähtav.Filmitud kõrgelt rõdult Viljandis.Paar-kolm minti oli pilvede taustal nähtav kuni kadus vaateväljast.
Vasta
#6
Hiina latern?
Vasta
#7
suitsetasime ennast pilve sõpradega ja jälgisime ühte hiina laternat ja arvasime et see on UFO

kaineks saades tuli mõistus tagasi õnneks xD
Vasta
#8
Kes tahab näha hiinalaternat ja viitsib allalaadida siis palun http://www.upload.ee/files/2522448/hiina...1.wmv.html aga eneseharimiseks tuleb kasuks küll Smile
Vasta
#9
Mulle tundus, et teemaalgataja poolt pikema aja vältel kaadrisse püütud objekt püsis vahepeal paigal. Samas, see võis ainult nii tunduda.
Loomulikult meenub siinkohal soovitus, et kaamera võiks olla fikseeritud asendis, kasvõi toetatud laternaposti, puu vms stabiilsema asja vastu.
Vasta
#10
Mul on hea meel, et see "lendav täht" kellelgi veel kaadrisse sai. Mina nägin seda kunagi paar aastat tagasi päris mitu korda (kirjeldasin ka kunagi oma läbielatut siin foorumis). Igatahes, mul õnnestus seda sekundiks kaheks ka lähedalt näha (u 15m) - must kolmnurk. Olen nüüd otsinud sarnast lennumasinat Internetist, kuid tuledepaigutus ei lange minunähtuga kokku. Mis see täpsemalt on, kas mehitatud või mehitamata vms, ma ei tea. Aga intelligentne oli/on ta küll. Smile
Vasta
#11
(23-11-2012, 13:57 )lifebook Kirjutas: Igatahes, mul õnnestus seda sekundiks kaheks ka lähedalt näha (u 15m) - must kolmnurk.

Selle lendava tähe nimi on Northrop Grumman B-2, ma pole sinu kirjeldust siin näinud ja samas sa ka ei täpsusta oma viimases postis kuskohas see lähedalt nägemine toimus... võib-olla oli see televiisorist. Seda näha on muidugi täielik vedamine, sest üks selle lennuki ideesid ongi olla nähtamatu- nii silmale kui radaritele.

[Pilt: 640px-Valiant_Shield_-_B2_Stealth_bomber...mation.jpg]

Harri


Vasta
#12
Tere,
Kahjuks pole see selline, nagu pildilt on näha Sad aga aitäh vaeva nägemast. Olen tõesti asjasse püüdnud süübida, kuid pole eriti targemaks saanud. Selliseid tähti olen vaadelnud nii sõpradega kui üksi ja suht üle aastate (va paar aastat tagasi kui üks alla laskus, jah olin üksi üle kortermaja rõdu (vaatega üle põllu metsa poole) kõlkumas, elukaaslane oli meeter kaks eemal arvutis ja tema vaatevälja asi ei jäänud). Kui see alla laskus ja kadus, sain midagi närvivapustuse laadset, nutsin nagu segane peale seda ja usu, keeruline oli siis perekonnale selgitada, et nägin "UFOt". Peale seda kardan meeletult pimedat ja üksi väljas olemist, sh igasugu unenäod jne. Kummalisi "objekte" nii hõbedasi kerasid, kui lihtsalt tuledega ketast jne olen näinud taevas terve senise elu (jälle nii üksi kui seltskonnaga).
Aga mis ilkumisse puutub, ala "vabal ajal söön seeni, vaatan telekast hollywoodi action ulmefilmi ja trein jutukesi juurde", siis mis ma oskan öelda - a) mul kahjuks ei jää selleks kiire tööelu tõttu aega ja b) ma ei saa seda tõestada teile ja teie ei saa mu kogemusi olematuks teha. Nii nagu kasutaja Inua üritab aru saada, nii üritan ka mina. Smile
Vasta
#13
(23-11-2012, 17:39 )lifebook Kirjutas: Tere,
Kahjuks pole see selline, nagu pildilt on näha Sad aga aitäh vaeva nägemast. Olen tõesti asjasse püüdnud süübida, kuid pole eriti targemaks saanud. Selliseid tähti olen vaadelnud nii sõpradega kui üksi ja suht üle aastate (va paar aastat tagasi kui üks alla laskus, jah olin üksi üle kortermaja rõdu (vaatega üle põllu metsa poole) kõlkumas, elukaaslane oli meeter kaks eemal arvutis ja tema vaatevälja asi ei jäänud). Kui see alla laskus ja kadus, sain midagi närvivapustuse laadset, nutsin nagu segane peale seda ja usu, keeruline oli siis perekonnale selgitada, et nägin "UFOt". Peale seda kardan meeletult pimedat ja üksi väljas olemist, sh igasugu unenäod jne. Kummalisi "objekte" nii hõbedasi kerasid, kui lihtsalt tuledega ketast jne olen näinud taevas terve senise elu (jälle nii üksi kui seltskonnaga).
Aga mis ilkumisse puutub, ala "vabal ajal söön seeni, vaatan telekast hollywoodi action ulmefilmi ja trein jutukesi juurde", siis mis ma oskan öelda - a) mul kahjuks ei jää selleks kiire tööelu tõttu aega ja b) ma ei saa seda tõestada teile ja teie ei saa mu kogemusi olematuks teha. Nii nagu kasutaja Inua üritab aru saada, nii üritan ka mina. Smile


Aga sa võiksid joonistada siis, millene see umbes välja nägi ja siis sellest pilti teha, mina tahaksin kül näha.
Vasta
#14
Tegin väikse kiire joonise, kuidas see kolmnurk välja nägi. Kolm alumist paneeli hõõgusid kergelt lumivalgelt.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  27 novembril 2012 Haapsalus ardisala 14 6,771 11-12-2012, 12:19
Viimane postitus: Elessandra
  Merivälja 30.07.2012 pillu 2 3,739 16-10-2012, 10:47
Viimane postitus: Pirx
  5. jaanuar 2012, 19:32-34 Tartu kohal Metafor 13 7,174 11-01-2012, 01:15
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat