Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanalinna paranormaalsed kogemused
#1
Tere!
Minu nimi on Maria Moor. Olen abiturent ja kogun materjali inimeste enda kogemustest paranormaalse nähtusega meie omas vanalinnas. Nimelt teen ma õpifilmi sellest ja oleksin tänulik, kui kellegil oleks minuga midagi selle kohta jagada. Film valmiks kevadel, kasutaksin teie ülestunnistusi siin foorumis filmi ainestikuna. Et mitte olla väga igal pool laiali, võtsin ainult vanalinna kohta teha. Meile räägitakse palju nendest suurest meestest ja naistest kes seal kord elasid, aga vähe sellest, et mõned ehk seal siiani elavad. Kui teil on juhtunud midagi ebatavalist või olete kokkupuutunud kellegiga kes on ja teate rääkida või elate ise vanalinnas võib kirjutada siia teema alla või saata meilile mariamoor1@hot.ee

Kui kellegil on veel pikem huvi ja viitsimist saaks filmis tolles paigas sellest ise rääkida, kus midagi ebatavalist silma püüdis. Neid oleks veel vaja, kes kaadrisse jääksid, kui on huvilisi.

Panustame meie vanalinna taasärkamisse ja sukeldume põhjalikult selle ajalukku.
Vasta
#2
Siin on mitmeid teemasid, kus foorumi kasutajad oma juhtumeid vanalinna nähtuste kohta lisanud. Ürita nendega kontakti võtta.
Üks huvitavamaid, mis seni meeles, on vana Fazeri kohviku asemele ehitatud Mehhiko kiirtoidu restoranis toimuvast.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=Fazeri


Vasta
#3
Mul oli huvitav kogemus. Televiisorist jooksis vahepeal selline saade nagu Ghost Hunters International. Seal tehti lugu Tallinna Vanalinnas Rataskaevu tänaval olevast kohast (Rataskaevu residents) Legend rääkis, et seal olevat keegi pidu pidanud ja keelanud pererahval ennast häirida. Pererahvast keegi läks ikkagi läbi lukuaugu piiluma ja ütles ehmunult oma perekonnaliikmele, et saatan ise peab seal pidu. Kohe varsti oli mees ära surnud.

Ma olen tundlik inimene nähtamatu maailma suhtes. See lugu tekitas natuke õudu seda vaadates ja televiisorist seda ruumi nähes.
Läksin öösel magama ja nägin, et olen selles majas seal ja et seal olidki mingid tumedad jõud, kes tekitasid minus meeletut õudu ja tahtsin karjuda, aga miski hoidis mu suud kinni. Sel hetkel ärkasin üles kohutava ulgumise peale ja see olin mina. Mu abikaasa sai ka kõrval šoki, ütles, et mu hääl oli olnud väga ebamaine. Tundsin öösel suurt hirmu ja palusin ingleid end kaitsma. Järgmisel päeval panin teleka käima ja ette tuli täpselt sama kanali pealt sama saate kordus ja sama koht, kus rääkis Rataskaevu residentsist.

Mõni aeg hiljem rääkisin oma sugulasele kummalisest kogemusest. Ta ütles, et ka temal on Rataskaevu tänaval olnud kummaline juhus. Ta muidu ei usu sellistesse asjadesse. Ta ütles, et oli tulnud kuskilt peolt ja nägi, et üleval korrusel Rataskaevu tänaval kuskil käib suur pidu ja uksed olid lahti. Ta ütles, et läks sinna peole (oli joonud ka enne, sest tuli peolt kuskilt). Varsti, kui ta uuesti Rataskaevu tänavale enda arvates selle maja juurde läks, kus aknad lahti olid ja rahvas pidutses, ütles, et seal ei olnudki selliseid aknaid ja sellist kohta üldse. Arvas, et äkki oli võtnud liiga paljuLaugh Ta muidu korralik inimene (lisan)wink

Mõne aja pärast peale neid juhtumeid, läksin abikaasaga linna jalutama. Läksime sinna Rataskaevu residentsi ette. Vaatasin seda maja ja kas see oli teine või kolmas korrus ja mind valdas jälle õud.

Ei tea mis see oli
Vasta
#4
Heh, keegi tahab jälle tonte sööta.
Vasta
#5
Võibolla on hoopis keegi inimene, kes kellel on jõudu erinevad tegelased vanalinna enam kummitavates kohtades valgusesse saata või minema saata alatiseks. Nõustun VironShamaniga, et tonte pole tõesti mõtet sööta. Sellist õudu nagu mina tundsin, ei soovita küll kellelegi.
Vasta
#6
Liine vist vahepeal saatis ühe kolli kusagilt Vanalinna majast ära. Ta oli pättust teinud ja Soomes ka mingi lootustandva kummituse mingilt kummituseuurijate seltskonnalt ära saatnud millest tekkis kohutav tragöödia, seltskond oli just peaaegu tõestamas kummituse olemasolu. Nii et järjekordne kummitusteuurija platsis. Edu siis aga võid arvestada, et neid saab ka ära saata ja oledki kummitusest ilma.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kogemused külalistega Pähklike87 3 3,375 31-07-2016, 11:33
Viimane postitus: Pähklike87
  Sinu paranormaalsed kogemused Tutanhamon 298 118,160 08-11-2014, 14:40
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Omad kogemused. Lisku 4 3,080 24-04-2012, 08:29
Viimane postitus: Lisku

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat