Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Needusest vabanemine...
#1
Tere!

Ehk leidub siin keegi teadja, kes oskab nõua anda, kuidas ise omal jõul needusest vabaneda, kas see on võimalik või tuleb kindlasti ikkagi minna inimese juurde, kes oskab needusi maha võtta?

Mul on peal hetkel 2 needust, üks kadedusest ja teine ahnusest, mõlemad on naissoost isikute poolt peale pandud.

Aitäh vastajatele!

Vasta
#2
Millistele faktidele su väide tugineb?
Vasta
#3
(28-11-2012, 23:24 )Punajuus Kirjutas: Tere!
Ehk leidub siin keegi teadja, kes oskab nõua anda, kuidas ise omal jõul needusest vabaneda, kas see on võimalik või tuleb kindlasti ikkagi minna inimese juurde, kes oskab needusi maha võtta?
Mul on peal hetkel 2 needust, üks kadedusest ja teine ahnusest, mõlemad on naissoost isikute poolt peale pandud.
Aitäh vastajatele!
Omal jõul praktiliselt pole võimalik sellest jamast lahti saada .Sick
Selleks peaksid ise olema musta maagia meister, kui oleksid, siis Sa siin nõu ei küsiks.Ph34r2

Vasta
#4
(29-11-2012, 00:21 )lendav kokk Kirjutas: Millistele faktidele su väide tugineb?

Kuna mul on palju probleeme (eriti tervisega). Ja needuste kohta küsisin maili teel ühe sensitiivi käest (saatsin ka oma nime, sünniaja ja pildi). Ta ütles, et näeb sellist asja esimest korda, et siis vist seda, et 2 needust korraga.

Igatahes ma ise tean, et kui need needused on, siis nad mõlemad on sõna- ja mõttejõul tehtud. Et mingit woodoood ei saa ollla.

Septembris hakkas mulle bussijaamas külge üks mustlane vanaeit ja hakkas ilma mingi palumiseta mulle midagi ennustama, midagi konkreetset ei ennustanudki, ütles ainult, et mul läheb nii halvasti, kuna minu ümber on palju kadedaid inimesi. Ja siis hakkas raha küsima, andsin talle mõned eurosed (mündid), mis mul kaasas, polnud kahju ka, aga samas mõtlesin, et kui ei anna, siis ei tea, mis saama hakkab. Võib-olla tegin valesti. Igatahes hakkas ta mingit paberraha nõudma, mul ei olnud ja ega poleks andnud ka, omal kolm last kodus, kellele see raha ära kulub. Ja läksin kiiruga bussi peale. Igatahes jäi vastik tunne sellest kogemusest, pole enne ühegi mustlasega kokkupuuteid olnud.
(29-11-2012, 05:52 )tapsix Kirjutas:
(28-11-2012, 23:24 )Punajuus Kirjutas: Tere!
Ehk leidub siin keegi teadja, kes oskab nõua anda, kuidas ise omal jõul needusest vabaneda, kas see on võimalik või tuleb kindlasti ikkagi minna inimese juurde, kes oskab needusi maha võtta?
Mul on peal hetkel 2 needust, üks kadedusest ja teine ahnusest, mõlemad on naissoost isikute poolt peale pandud.
Aitäh vastajatele!
Omal jõul praktiliselt pole võimalik sellest jamast lahti saada .Sick
Selleks peaksid ise olema musta maagia meister, kui oleksid, siis Sa siin nõu ei küsiks.Ph34r2

Kuskilt lugesin, et kurjuse vastu saab armasuse energiaga, et kurjusega kurjust välja ajada, kas see oleks mõistlik... Ma ei soovi kunagi kellegile halba, kuna tean, et see tuleb mulle endale tagasi muidu. Et musta maagiaga ma tegeleda ei taha ja ei hakka ka.

Vasta
#5
(29-11-2012, 09:18 )Punajuus Kirjutas: Kuna mul on palju probleeme (eriti tervisega). Ja needuste kohta küsisin maili teel ühe sensitiivi käest (saatsin ka oma nime, sünniaja ja pildi). Ta ütles, et näeb sellist asja esimest korda, et siis vist seda, et 2 needust korraga.

Vat see kes sulle seda ütles teab ka kuidas ja kas sa neist vabaneda saad. Kui ta näeb sinul lasuvat needust, sisi ta teab ka kus ja kuidas see tuli, ning peab ka teadma kuidas ja kas sellest vabaneda saab.
Vasta
#6
(29-11-2012, 09:32 )Dana Kirjutas:
(29-11-2012, 09:18 )Punajuus Kirjutas: Kuna mul on palju probleeme (eriti tervisega). Ja needuste kohta küsisin maili teel ühe sensitiivi käest (saatsin ka oma nime, sünniaja ja pildi). Ta ütles, et näeb sellist asja esimest korda, et siis vist seda, et 2 needust korraga.

Vat see kes sulle seda ütles teab ka kuidas ja kas sa neist vabaneda saad. Kui ta näeb sinul lasuvat needust, sisi ta teab ka kus ja kuidas see tuli, ning peab ka teadma kuidas ja kas sellest vabaneda saab.

Kõik ei tea ja ei oska, lihtsalt mõni on midagi proovinud - näinud ja arvab, et on tark valmis. Nõidade vahel käib pidev sõda, algajad saavad ikka väga kõvasti tappa ja kui väga kellegi välja vihastavad, siis ......Ph34r2
Needus kinnistatakse "nukuga", kui Te seda ei leia ega ei hävita (kahjuks see osa jäeti sellest saatest välja)Sick, siis needusest lahti ei saa ükskõik kui palju armastust jagaksite.Sad
Vasta
#7
Danaga nõus. Las sööb oma suppi see, kes liigselt pläkutab.

Omalt poolt mainiks vaid, et teemaalgatajal ei ole peal mitte ühtegi needust, mida too müstiline sensitiiv maha võtta ei saaks. Ise ta selle ju sinna istutas Laugh
Vasta
#8
Ma usun, et mulle pole ühtegi nukku tehtud, pole ka kedagi kunagi nii välja vihastanud vms, et keegi peaks mulle sellise nuku tegema ja see nukk peaks siis ju olema kuskil minu korteris või maja külge peidetud. On kahtlusaluseid seoses oma eelneva mehega ja ka praeguse mehega (esimesel mehel olid mingid sõbrannad venelannad, aga nemad pole mind kunagi näinud ja mina neid, elasid teises linnas, aga helistasid ja smse saatsid küll ja päris ähvardavaid-kaalusin ka neid politseis näidata ja avalduse kirjutada, aga ei teinud seda-mõtlesin, et kõik jama läheb sinna tagasi, kust see tuli; ja praeguse mehe eksnaine, kes mu elu rikkus ja mõlemad rasedused olid mul väga pingelised tänu talle, ütles kord ka telefonis, et ta mind väga vihkab, kuna minul on kõik olemas, mida tema oleks tahtnud). Ta kinkis mulle kunagi millegipärast draakonipuu, tahtsin sellest lahti saada ja ära visata, aga mu emal hakkas taimest kahju ja see taim elab praegu minu ema juures.
(29-11-2012, 10:35 )Celtic Kirjutas: Danaga nõus. Las sööb oma suppi see, kes liigselt pläkutab.

Omalt poolt mainiks vaid, et teemaalgatajal ei ole peal mitte ühtegi needust, mida too müstiline sensitiiv maha võtta ei saaks. Ise ta selle ju sinna istutas Laugh

Et siis tegin ma valesti, et üldse mingi sensitiivi poole pöördusin? Sain ma õigesti aru?
Vasta
#9
Sinu needus on eemaldatud! Head päeva jätku...
Vasta
#10
Aitäh Celtic!
Vasta
#11
ehk siis - NEEDUST POLE!
samahästi võid ka meili teel ka mulle kirjutada ja ma ütlen, et needust pole, aga võin väita ka vastupidi, oleneb tujust.
Vasta
#12
Wilholmensis, kedagi ei huvita sinu tuhud.
Vasta
#13
(01-12-2012, 14:13 )Wilholmensis Kirjutas: ehk siis - NEEDUST POLE!
samahästi võid ka meili teel ka mulle kirjutada ja ma ütlen, et needust pole, aga võin väita ka vastupidi, oleneb tuhust.
Peab kurvastama neid , kes ila tilkudes ootasid midagi pöörast.
Asju aetakse vaikselt, tasa ja targu.
Vasta
#14
Parim needuse eemaldaja on see kui arvad, et needust polegi tegelt!
Vasta
#15
(01-12-2012, 18:42 )Wilholmensis Kirjutas: Parim needuse eemaldaja on see kui arvad, et needust polegi tegelt!
Siis on ju kõik korras.
Vasta
#16
Oma vanu pabereid läbi lappides, avastasin ühe huvitava teksti. See on juhend. Needuste ära viimistest. Rasedatele naistele.
Jutt on nendest needustest, mis on tulnud kaasa eelnenud eludest.
Ja selle eluringi needustest.
Selle jutu on rääkinud mulle Ameerika Jndiaanlaste šamaan 9ndast
sünnist alates.
Võtta täisvillane ese. See on ese mida kannab rase naine, lapse kandmise ajal. Umbes kuu aega, enne lapse oletatavat sündi. Pesta ese
korralikult puhtaks. Umbes kaks nädalat enne lapse oletatavat sündi, kannad naine seda eset kaunis sageli enda juures. Või olla kusagil
kaunis keha ligidal. Kuid nii et ese väga ära ei määrduks.
Sünnitusele minnes, panna villane ese kilekotti ja võtta sünnitusele
kaasa.
Kui hakkab paistma lapse pea. Fikseerida aeg. Kell. Kuni sünnituse
lõppemiseni, see on kuni nabanööri läbilõikamiseni. Alguse ja lõpu
vaheline aja vahe tuleb meeles pidada. See on , palju kulus aega
algusest lõpuni. See ajavahe on tähtis.
Kui sünnitus hakkab lõppema,võtta välja villane ese. Kasta see selle verega kokku, mis tuleb naisest peale lapse sündi. See on lapse jalgade
väljumisega. Hea oleks kui saaks ka selle verega kokku kasta, mis tekkib
nabanööri läbi lõikamisel. Siin on segunenud nii lapse kui ema veri.
Verine villane ese asetada kilekotti ja tuua koju.
Selleks ajaks kui naine koju tuuakse, kuivab veri ära.
Kui naine tuleb koju, tuleb see ese asetada naise voodi, võib ka linade
alla.
Seda eset tuleb naise all. Voodis hoida täpselt nii kaua. Kuni kestis
sünnitus. See ongi see aeg, kui hakkas paistma lapse pea. Kuni nabanööri
läbilõikamiseni.
Siis võtta villane ese ära ja põletada see ära.
Eset ära võttes, võite kasutada villaseid kindaid. See on soovitus.

Minu selgitus:
Teatud hetkel, võtab laps sünnituse juhtimise emalt üle.
Selles juhendis kasutataksegi seda hetke.

Vasta
#17
Aga tegelikult on needused olemas ikkagi küll. Ning nendest on võimalik ka lahti saada.
Selleks tuleb sooritada tagasikäigu randevuu. Ning oma eluraamat sellest prahist puhtaks teha.
Osa needusi tuleb enne ära koristada, needuse andjalt, alles siis needuse saajalt.
Aga kõik see võtab kaunis meeletult aega. Mõnikord ujub kusagilt alt, välja niisugust prahti, mille olemasolust ei ole kellelgi, õrna aimugi.
Vasta
#18
(01-12-2012, 18:42 )Wilholmensis Kirjutas: Parim needuse eemaldaja on see kui arvad, et needust polegi tegelt!
Laugh arvamisest üksi on vähe, muidu v6iks arvata, et oled kanaarilind
Lisan: tuhnin mööda foorumit, et leida vastust, mida pole on vastus küsimusele kuidas vabaneda needusest. kahtlustan seda, et sain selle "suurepärase kingituse" khmm-khmm, isa naiselt enne sündi. kas sellest piisab kui otsin üles ta kontaktandmed (juhul kui ta veel elus on), helistan talla (v6i peaksin ise kohale lendama) et talle öelda, et andestan talle. v6i mis? Olen segaduses.
Vasta
#19
Mind huvitaks väga, kuidas mõtestada lahti sõna " needus". Mida see tegelikult tähendab?
Vasta
#20
needma, kaetama, sajatama....
Vasta
#21
Küsimuse peaks püstitama nii: kuidas lahti saada sellest mida pole?
Vasta
#22
Tegelikult võiks enne küsida kuidas objektiivselt tuvastada, et tegu on just needusega, aga mitte millegi muuga.
Vasta
#23
olgu, küsin: kuidas tuvastada millega on tegu kui pidevalt läheb sandisti, ei vea mitte ja seda juba enne sündi?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Needusest lahti saamine Krissahh 2 3,289 13-03-2011, 07:13
Viimane postitus: Krissahh

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat