Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad?
Autor Sõnum
positiivne
.

17-01-2014 08:13
Postitus: #26
RE: Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad?
Nii jah. Laugh aga piisab kui öelda tõlkes kaduma läinud, või tõlkes moondunud Laugh Infopaketid, programmid, intellekt, paailmapilt... palju kõlavaid fraase aga mõte on lihtne Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heakuulaja
Tavaliige

24-01-2014 00:17
Postitus: #27
Oma kogemusest võin öelda, et suhtlen vaimolenditega(keda ise olen kutsunud kohale) teadmise teel. Kui küsid midagi siis saad vastuse sellisel kujul nagu oleks see mõte sulle pähe pandud ja kuna minu mõtted on eesti keeles siis vastus ongi lihtsalt eesti keeles. Ja kuna ise ma neid kutsun siis mingit hämamist pole olemas. Teinekord on küll kohati raskesti arusaadavad mõtted peas ja sellisel hetkel on juba tõlgendamise küsimus ja nii öelda harituse küsimus kas panid täkkesse või tõlgendasid valesti. Kunagi ammu 1980-86 kutsusime ka vaime välja taldrikut keerutama ja siis ei teadnud vaimumaailma reeglitest tuhkagi ja see aeg tuli tõesti igasugu jaburusi lugeda. Aga oli ka väga õigeid ja konkreetseid vastuseid. Õhesõnaga suhtlus käib energia kaudu sest kõik suhtlusvormid on ja ka energia ja universumis universaalne. Saad vastuse ja sinu sees olev vaim tõlgib tõlgendab selle sinu jaoks parasjagu olevasse emakeelde.
(14-01-2014 16:30 )Faraday Kirjutas:  
(14-01-2014 15:13 )Müstik Kirjutas:  Näiteks kui inimene on oma mõtlematu käitumisega vaimolendeid pahandanud (veekogude ja õhu saastamine, suurte puude maharaiumine jm), siis saadavad nad vastu kannatusi ja haigusi. Ka suurem osa vaimuhaigustest on vaimolenditest provotseeritud.

Mis puutub suuremat osa vaimuhaigustest siis kas suur osa hullumajas olevatest Napoleon'itest ja muudest ennast teiseks indiviidiks tunnistavatest patsientidest on seal just tänu vaimolenditele?
Teisalt on üsna huvitav, et hullumajas ja ka teistes kliinikutes (onkoloogia kaasa arvatud) on väga vähe metsamehi kes tegelevad lageraietega. Ehk siis tapavad nii suuri puid kui ka suurte puude lapsi. Loogiliselt võttes peaks ju lapsetapjad ehk siis võsa mahavõtjad saama oluliselt suurema karistuse nendelt vaimolenditelt.
Suurimad veekogude saastajad eesti pinnal olid sovhoosi-kolhoosi esimehed kes andsid käsu kõik see nitraatide ja fosforiitide kogus mis kohale tuli laotada mõtlematult laiali. Arvestamata, et see satub ka veekogudesse ning seal elavatesse kaladesse. Suur osa neist läks toiduks, suures osas lompides surid kalad lihtsalt taolise tegevuse pärast ära. Huvitav, mida tegi taoliselt mürgitatud toit tavaliste inimestega, sinised kardulad, mürgine kala? Mõjus ka mõistusele? Samas suurmürgitajad elavad endistviisi edasi või isegi oluliselt paremini tänu oma positssioonile mis lasi neil varastada omale väärtusi mis võimaldavad toreda vanaduspõlve. Kartmata vaimolendeid. Vähemalt ei meenu, et nendest kedagi oleks hullumaja sisse pistetud.
Ehk siis tuli OT vastu OT le. Vaaimude keele suhtes polnud meie kummagi postis mitte muffigi. Või oli? Ehk panid vaimud omas keeles meid ütlema seda mida ütleseime või lihtsalt sisendasid meile mida vaja öelda....omade vahenditega. Kui see on nii siis pole ju nendega keeleprobleemi, küll on neid vaime nagu samuti ka inimesi seinast seina erinevate vaadete ja mõttemaailmadega....
...huvitav - kas ka vaimolenditel on oma kinnisideed?

Selle kohta on ka hea ütlus: "Igal oinal on oma Mihklipäev" nii, et see mis paistab teise rahakotist pole kellegi teise asi kuidas ta selle kauka nii paksuks on toppinud. Küll tuleb ka tema päev mil tuleb suur osa oma edust ära anda ja seda valusamalt mida ebaõiglasemalt on oma varanduse kokku ajanud. Onju siingi foorumis kuskil jutt mingist hiielangetajatest kelledel järjest hakkasid õnnetused ja haigused külge.
(selle postituse viimane muutmine: 24-01-2014 00:23 Heakuulaja.)
murmur
Vana kala

24-01-2014 02:06
Postitus: #28
Oo, kui siiani ahnitseb ja mõnuleb siis ei saa tema lõpp lihtne olema ja karma teatavasti laseb kõige eest kuhjaga tasutud saada. Ka pole kindel kas ahnepäits oma järgnevas elus üldse paberraha saabki näpuvahel hoida.

Sent from my ST26i using Tapatalk

Surmaeelne tants on tants vabadusse
Avatud aken
Tavaliige

20-10-2018 14:00
Postitus: #29
Vaadake ma pean ära rääkima oma esimese kogemuse.Mina arvasin et kõikon lill ja tsill.Kogu asi seal kõrgemal tasandil on nii kõik antakse telepaatiliselt alg tasemel ja sa arvad et see on puhas kuld,siis sa eksid.Sulle antakse pool tõed ,teise pooletõest pead ise mõistma ja selle tervikus siduma .See on adumine ,mida see tegelikult tähendab tuleb hiljem.Mina olen sellega pidevalt kimpus,kõik ei käi ühte jalga.Mind õpetati ja koolitati ,siis saabus aeg ,kus tehti "kondiproov" nagu Kiirele.Mulle anti ülesanne midagi likvideerida.Sain sellega hakkama ,lükates selle ürglätte juurde ümber töötlemiseks.Te ei kuiuta ette kaasplogiad ,mida meis peidus on.See oli esimene kord "hääled peas" keegi läks Mentorile kaebama "Ta hävitas kõik".Hiljem taipasin et see oli minu ristluude radikuliit ja taipasin,tänu abile suudan ennast ravida.Hea küll räägin ka teise kogemuse.Mima rohkem õpid,sedarohkem sind proovile pannakse.See on JULM ja KÜLM.See tähendab,et kui sinna sisened ,pead suutma tagasi tulla.See on väga karm ehk maakeeli,kui libastud ei pruugi Inimest enam olla.Kondiproov jätkus,minu juurdetoodi vaimolendeid ja asju,millel ma pidin vahet tegema,kas sita või sidruni hais.Kord toodi minujuurde objekt mille liigitada 5 sektorisse,aga sealt tuldi kaebama etnad ei soovi seda sinna.Pärast tuli välja et see oli mikro mustauk ,mille Mentor oskas viia paralleel maailma.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 94,093 24-10-2018 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 5,870 05-01-2017 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Riisipere mõisa kummitused joosephelve 5 9,201 18-08-2014 18:43
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kummitused kardavad valgust? KiShaper 16 5,496 25-10-2013 14:40
Viimane postitus: DaamValges
  Kassid ja kummitused catu0 48 9,501 27-09-2013 11:53
Viimane postitus: missykissy
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 12,156 14-01-2013 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 12,539 01-02-2012 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 5,331 11-02-2011 08:37
Viimane postitus: OuijaFan
  Kui vaimud eksisteerivad,siis..? Apocalypse 7 3,920 02-03-2010 22:16
Viimane postitus: esoteerik
  Kõik vaimud on ainult head ? Horos 5 3,612 04-02-2010 16:09
Viimane postitus: Flegmatica

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog