Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viited tundmatutele lendavatele objektidele
Autor Sõnum
Elessandra
Tavaliige

18-12-2012 12:35
Postitus: #1
Viited tundmatutele lendavatele objektidele
Kas keegi oskab öelda, kust leiaks pilte erinevatest ufodest? Ma siin mõtlen et neti.ee nähtuste alt ei leidnud sellist asja, mida ma nägin eelmisel suvel, kirjutasin sellest ka ühes teemas. Äkki on kellelgi veel anda linke? Ma ei tea, mis asi see oli, mida ma nägin. Sellepärast otsingi viiteid.
(selle postituse viimane muutmine: 13-07-2016 07:24 Nielander.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

18-12-2012 13:04
Postitus: #2
RE: tundmatud lendavad objektid
(18-12-2012 12:35 )Elessandra Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda, kust leiaks pilte erinevatest ufodest? Ma siin mõtlen et neti.ee nähtuste alt ei leidnud sellist asja, mida ma nägin eelmisel suvel, kirjutasin sellest ka ühes teemas. Äkki on kellelgi veel anda linke? Ma ei tea, mis asi see oli, mida ma nägin. Sellepärast otsingi viiteid.

Kullake - ka meie ei tea mida sina nägid - äkki jätkad sealt ---> otsin ufo pilte

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Elessandra
Tavaliige

18-12-2012 13:12
Postitus: #3
(18-12-2012 13:04 )excubitoris Kirjutas:  
(18-12-2012 12:35 )Elessandra Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda, kust leiaks pilte erinevatest ufodest? Ma siin mõtlen et neti.ee nähtuste alt ei leidnud sellist asja, mida ma nägin eelmisel suvel, kirjutasin sellest ka ühes teemas. Äkki on kellelgi veel anda linke? Ma ei tea, mis asi see oli, mida ma nägin. Sellepärast otsingi viiteid.

Kullake - ka meie ei tea mida sina nägid - äkki jätkad sealt ---> otsin ufo pilte

ma ei ole küsinud, et kas te teate, mida ma nägin, vaid kas keegi oskab öelda, kust võib leida erinevatest ufodest pilte Smile
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

18-12-2012 15:39
Postitus: #4
(18-12-2012 13:12 )Elessandra Kirjutas:  
(18-12-2012 13:04 )excubitoris Kirjutas:  

ma ei ole küsinud, et kas te teate, mida ma nägin, vaid kas keegi oskab öelda, kust võib leida erinevatest ufodest pilte Smile

Kui sa klikid sellel paksu kirjaga "otsin ufo pilte" siis jõuad lehele kus saab pilte otsida.
Kui sa piisavalt pikalt otsid ja kasutad erinevaid otsingu sõnu siis ehk leiad midagi sarnast
sellele mida sa nägid - kui veab. Muud moodi sind hetkel aidata ei oska - vabandust wink

otsin ufo pilte

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Nofretete
Veteran

18-12-2012 15:58
Postitus: #5
Üks paljudest internetist saadaolevatest tabelitest, kus erineva kujuga UFO-d peal:

http://uforth.com/index.htm

Leiab teemandikujulise, sigarikujulise, kolmnurkse, püramiidi-kujulise, orbi, risti, muna-kujulise ja teisi.
tuhajuhan
Bännitud

18-12-2012 16:35
Postitus: #6

Eile TV3 näitas ilusadi UFO pilte, täna vist näitab Kanal2.
Elessandra
Tavaliige

18-12-2012 16:47
Postitus: #7
Suur suur aitähh Teile lingi jagamisel. Nüüd siis suure otsimise peale leidsin ka midagi sarnast oma nähtule, kuid ei ole päris see ikkagi.

Siis pildilt kui hakata vasakult poolt vaatama esimest rida ning võtta sealt 3. mandast tulbast 5. es objekt. See oli tume valge, kuid mitte päris hallikat tooni. Kui objekt on otse ees, siis vasakust küljest oli nagu kitsam ja läks keskelt laiemaks.

Äkki võis olla hoopis mingi ilma nähtus? ?

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)

kosmosekutt
Tavaliige

18-12-2012 23:15
Postitus: #8
Huvitav on see, et siin tabelis pole seda kolakat, mida ma nägin (postitus 49):

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=254&page=6
(selle postituse viimane muutmine: 18-12-2012 23:15 kosmosekutt.)
Pesukäru

18-12-2012 23:58
Postitus: #9
(18-12-2012 16:47 )Elessandra Kirjutas:  See oli tume valge, kuid mitte päris hallikat tooni. Kui objekt on otse ees, siis vasakust küljest oli nagu kitsam ja läks keskelt laiemaks.

Ütle nüüd, et sul on sony ericsson telefoniga pildid ka tehtud...
Elessandra
Tavaliige

19-12-2012 12:22
Postitus: #10
(18-12-2012 23:58 )Pesukäru Kirjutas:  
(18-12-2012 16:47 )Elessandra Kirjutas:  See oli tume valge, kuid mitte päris hallikat tooni. Kui objekt on otse ees, siis vasakust küljest oli nagu kitsam ja läks keskelt laiemaks.

Ütle nüüd, et sul on sony ericsson telefoniga pildid ka tehtud...

kle sa mine tegele millegi targemaga. Mul polnud sellel ajal seda telefonigi. Ja pealegi, tol hetkel mul ei tulnud pähegi, et kasvõi lutsuga pilti teha. otsi parem minu kõige õigem postitus ülesse ja loe läbi. Seal kirjutasin selge sõnaga, et mul ei tulnud mõttessegi pilti teha või filmida. Sul vist pole tõesti targemat teha, kui teis maha ainult teha. See mida mina nägin, sellele pole ühtegi tõestust. Ja ma pole väitnud, et see mingi ufo oli, vaid see asi lihtsalt sarnanes selle asjaga.

(18-12-2012 23:15 )kosmosekutt Kirjutas:  Huvitav on see, et siin tabelis pole seda kolakat, mida ma nägin (postitus 49):

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=254&page=6

Kahjuks ei saanud su lausest aru.
(selle postituse viimane muutmine: 19-12-2012 12:25 Elessandra.)
xawa
Saidil

skeptik

12-07-2016 20:32
Postitus: #11
Kummalise kujuga lendav objekt Google Earthis Puurmani kandis.

[Pilt: show.php?mode=0&id=17026280&...7K3d3.jpeg]

UFO - see on imelihtne!
zzz34
Veteran

14-07-2016 22:04
Postitus: #12
RE: Viited tundmatutele lendavatele objektidele
Objekt iseenesest üsna huvitav,lausa klassikaline vimana aga miks "pesunöör" ületee pooleks on,või mis?
xawa
Saidil

skeptik

15-07-2016 05:39
Postitus: #13
(14-07-2016 22:04 )zzz34 Kirjutas:  Objekt iseenesest üsna huvitav,lausa klassikaline vimana aga miks "pesunöör" ületee pooleks on,või mis?

vastus sulle siin https://www.youtube.com/watch?v=yEbMlXNqOQY

UFO - see on imelihtne!
zzz34
Veteran

17-07-2016 17:09
Postitus: #14
VaimukasSmile
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog