Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilt Kolga mõisast
#1
Tere,lisasin pildi Kolga mõisast,malun zuumige seda ja aadake,mis te sellest arvate.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2
Tegin veidi arusaadavamaks :
[Pilt: 23uvihg.jpg]

Siiski mida tonti?
Vasta
#3
Ei näe pildil midagi erilist, ehk keegi defineeriks täpsemalt, millisest foto osast mida otsida?
Vasta
#4
Pilt on tehtud 2011 aasta augusti lõpus kui sai käidud giidiga seal uudistamas.Eile kogematta pilte vaadates jäi selline asi silma,nagu oleks kellegi nägu seal.Paljude teiste piltide peal mis seal teha sai tundub olevat palju orbide taolisi asju,hetkel neid pilte pole veel lisanud.
Vasta
#5
Mõtled seda valgusevihku mis aknast seinale paistab?
Vasta
#6
Väga võimalik,et valgusviht,aga eks see jääb igaühe enda otsustada :-)
Vasta
#7
(24-12-2012, 11:57 )ald69 Kirjutas: Väga võimalik,et valgusviht,aga eks see jääb igaühe enda otsustada :-)

Siin ei ole midagi otsustada - see on valgusvihk.
Vasta
#8
Nielander, kui tahad tõelisi elamusi siis võta kätte selle mõisa ajalugu ja uuri nimeliselt omanikke, siis võta ette üks retk sinna kohapeale, parem õhtul kui päike on loojunud ja kindlasti talvel kui taimestik ei sega. Kutsu täisa nimeliselt ja paku süüa, selleks peab kaasas olema teravili mis ei hallita, palu teda sinna siise minna ja luba teda toita ka edaspidi. Siis paki kraam kokku ja pane kodus kööginurka. Ja vaata mis juhtuma hakkab, kraam on vänge ja elamused garanteeritud, papid ka ei aita sest just kristlikud maagilised liinid olid need kes mõisates elasid. Mõnusat katsetamist ja häid jõule.
Vasta
#9
Ja ma arvasin, et me räägime pildist. Või siis hästi kummitavates kohtades millegipärast valgus ei peegeldu?
Vasta
#10
Hm aga pilt paistab paravaba nii kui Huck Finni surnud kass
Vasta
#11
(24-12-2012, 12:54 )VironShaman Kirjutas: Nielander, kui tahad tõelisi elamusi siis võta kätte selle mõisa ajalugu ja uuri nimeliselt omanikke, siis võta ette üks retk sinna kohapeale, parem õhtul kui päike on loojunud ja kindlasti talvel kui taimestik ei sega. Kutsu täisa nimeliselt ja paku süüa, selleks peab kaasas olema teravili mis ei hallita, palu teda sinna siise minna ja luba teda toita ka edaspidi. Siis paki kraam kokku ja pane kodus kööginurka. Ja vaata mis juhtuma hakkab, kraam on vänge ja elamused garanteeritud, papid ka ei aita sest just kristlikud maagilised liinid olid need kes mõisates elasid. Mõnusat katsetamist ja häid jõule.

VironShaman, kus sa selliseid asju tead? Kas tead kedagi, kes on seda proovinud ja mis siis juhtuma hakkas? Mina seda katsetama ei hakka, uurin uudishimust.
Vasta
#12
Mina leidsin pildilt üsna mitu nägu Laugh Milline neist see "õige" on öelge palun?

Kõik kust ma üle joonistanud olen, olid päris jooned all. V.a see valguse koht, seda oli siin enne mainitud, tegin sellest lihtsalt näo Bleh .

   
Vasta
#13
Mulle endale tundus just see näo kujutisena,mis eelmainitud postitajal valgusvihuna tundus...
Üks pilt veel sealt ilma näota...
Teiste piltide failid on liiga suure mahuga,ei oska väiksemaks teha sorri :-)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#14
mina mõtlesin ka et nägu kästi otsida Smile Selle leidsin ennem ülesse, kui akna juurest valgusvihu Smile
igaljuhul seina peal on nägu näos kinni Smile
Vasta
#15
Minu meelest on ka seina peal rohkem ja palju "näolikumad" näod, kui too valgusvihk Laugh
Vasta
#16
Esimene asi, mida nägin, oli see inimfiguur trepil. See sinine laik, mis vasakul on, tundub pigem valguse peegeldus või vihk. Paremal tundub olevat lihtsalt pikseldus... ja kaamerat on ilmselgelt liigutatud pildistamise ajal.
Vasta
#17
Seoses Kolga mõisaga on minul kogemusi olnud. Nimelt kutsus mu sugulane mind Kolga mõisa, sest tal oli mingisugune loeng seal. Mina mõtlesin, et ei hakka loengule minema ja uudistasin ringi, sest Kolga on ikkagi mu lemmikmõis Eestis Laugh mitte kedagi ei olnud mu läheduses ja sain vabalt tuiata, kui rohkem õues midagi vaadata polnud läksin ja istusin mõisa ees olevale muruplatsile. Lugesin pikali raamatut ning tundsin raskeid samme minu suunas tulemas. Uudishimust muidugi vaatasin aga njetu, mitte kedagi polnud Laugh linde ega koeri
Vasta
#18
(26-09-2020, 18:03 )elavloomus Kirjutas: ...istusin mõisa ees olevale muruplatsile. Lugesin pikali raamatut ning tundsin raskeid samme minu suunas tulemas. Uudishimust muidugi vaatasin aga njetu, mitte kedagi polnud Laugh linde ega koeri
Ju see oli Magnus "Apa" Stenbock ehk lihtsalt Apa https://et-ee.facebook.com/KolgaSA/photo...669564060/ Vabandust, FB aadress. Tema väidetavalt "harrastas" ka kahes kohas olemist, ma ei mäleta õiget terminit selle kohta; inimene on ühes kohas ja samal ajal teda nähakes ka teises kohas viibivat.


Bilokatsioon.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Surnud ema pilt korteris Lotta 4 2,537 03-02-2021, 09:44
Viimane postitus: kalldunn
  Surnu pilt magamistoas anxious 4 3,871 05-12-2013, 21:26
Viimane postitus: Veli Joonatan
  EVP ühest vanast mõisast margusx 8 5,497 17-02-2013, 13:44
Viimane postitus: margusx

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat