Teema on suletud 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Autor Sõnum
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 738
Liitunud: Sep 2007
23-12-2012 11:18
Postitus: #1
Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Sihtasutus Perekonna ja Tratitsiooni Kaitseks on alustanud allkirjade kogumist Justiitsministeeriumi kavandatava nn.homoseaduse vastu.

Homoliikumise tegevusplaan on olnud koikides maades sarnane.
-anda homopartnerlusele abieluga vordne voi vorreldav staatus ja maaratleda perekonna moiste seadustega umber,
-anda homopaaridele lapsendamise oigus
-viia koolidesse sisse homoseksuaalset kaitumist normaliseeriv haridusprogramm,
-hakata homoseksuaalse kaitumise avalikku taunimist pidama vihkamise ohutamiseks ja diskrimineerimiseks ning summutada seelabi avalik vastuseis oma plaanidele.

2013 aasta alguseks loodavad nad kokku saada voimalikult palju allkirju.Siiani on valja saadetud 20 000 kirja ja tagasiside olevat yle ootuste positiivne.

Kes soovib oma allkirja petitsioonile anda siis infot saab

SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks
Roosikrantsi 7-3a,Tallinn
Tel.6801 290
E-post.info@saptk.ee
http://www.saptk.ee
(selle postituse viimane muutmine: 23-12-2012 19:33 Cassiopeia.)

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
23-12-2012 12:39
Postitus: #2
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
See on tavapärane kristliku maailmapildi juurde kuuluv mõtlemine, et lammutav faktor asub sinust väljaspool. Tegelikult on iga kindlus nii tugev, kui sa oled selle ehitanud. Vaenlane on vaid miski, mis testib su tugevust. Tugeval inimesel pole vaenlasi. Nii ei tee tugevale perekonnale ükski seadus mitte midagi ja selline välise vastase otsimine vaid näitab, et seespool, olemasoleva perekonna struktuuris on midagi korrast ära. Olgu nendeks kasvõi materiaalseid väärtusi puudutavad hinnangud.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
23-12-2012 12:55
Postitus: #3
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
(23-12-2012 12:44 )excubitoris Kirjutas:  Selline eksistentsiaalne möla viib inimese irdumiseni praktilisest maailmast.
Tulemuseks on hädine isiksus kes on kõigile tõugata ja lükata.

Ehk siis vaimne maailm ei avanegi su ees, sest sa kardad "praktilisest maailmast irduda".
Kusjuures su isiksus ei avalda mulle erilist muljet oma pideva sõimamise ja sildistamisega.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
23-12-2012 13:18
Postitus: #4
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
(23-12-2012 12:39 )zen faran Kirjutas:  See on tavapärane kristliku maailmapildi juurde kuuluv mõtlemine, et lammutav faktor asub sinust väljaspool. Tegelikult on iga kindlus nii tugev, kui sa oled selle ehitanud. Vaenlane on vaid miski, mis testib su tugevust. Tugeval inimesel pole vaenlasi. Nii ei tee tugevale perekonnale ükski seadus mitte midagi ja selline välise vastase otsimine vaid näitab, et seespool, olemasoleva perekonna struktuuris on midagi korrast ära. Olgu nendeks kasvõi materiaalseid väärtusi puudutavad hinnangud.
Küsiks siin üle, et miks sa narkootikumide seadustamise vastu oled kui tugeval inimesel pole vaenlasi ja tugevale inimesele ei tee ükski seadus narkootikumide vabakslaskmise kohta midagi? Või mida sa arvad ühiskonda rohkem mõjutavat - kas traditsiooniliste pereväärtuste vabakslaskmine koos homopropagandaga või "pehmete" narkootikumide seadustamine ehk riigi kontrolli alla andmine?
Leia selle kasutaja kõik postitused
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,061
Liitunud: Oct 2010
23-12-2012 15:32
Postitus: #5
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
Kellegi maailmavaadet vägisi muuta ei saa , see kas muutub ise või ei muutu üldse . Tõde võib ju ka linna keskväljakul täiest kõrist välja karjuda, aga kes ikka aru saada ei taha, see ei saa ka . Kuigi räägitakse nagu ühte keelt .
Juutidelt võiks ju õppida ka , ega siis ei pea käima nende sõnade järgi ? Kui väärtustada haridust , perekonda , siis ehk pikapeale muutuks ka midagi .

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 738
Liitunud: Sep 2007
23-12-2012 16:02
Postitus: #6
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
Selgituseks niipalju ,et ei kuulu ma yhtegi sekti ega pole ka mitte katoliiklane.Inimesed kes on aarmuslikult usklikud isegi ei meeldi mulle.Miks mu avatariks on siis rist.Aga selleparast ,et kristlustlikku maailmakorraldust on pyytud likvideerida ja asendada millegi nn. paremaga.Kuidas inimesed elavad seal kus see on enam onnestunud voib igayks ise moelda.
Minu arust kui raakida sellest mis on valesti ,peaks valja pakkuma kuidas oleks oigesti.Seda siis selgituseks.

Homondusest veel niipalju ,et kui laseme endale selliseid asju pahe maarida oleme nagu lambakari keda viiakse tappa ja meie teeme ainult m""""".Olgem monusad.

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
23-12-2012 18:14
Postitus: #7
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
(23-12-2012 14:29 )Eithea Kirjutas:  
(23-12-2012 13:36 )excubitoris Kirjutas:  Kage - ZemFaran ei ole suuteline /-/
Ah, mis sa kakled siin sellisel ilusal pühade ajal ZenFaran`iga, räägi parem, milline laste kasvatuse süsteem ja põlvkondade vaheline side, selle jätkamine/ jätkusuutlikkuse jne on Rockefelleritel jt eliit-perekondadel.
Mind isiklikult paneb muretsema Eestis tekkiv põlvkondade vahelise sideme lõhkumine (Ameerika süsteem), kus vanemad laenavad lastele %-ga ja lapsed vaadaku ise kuidas saavad ja edasi vaatavad ka lapsed, et vanemad vaadaku või mingu..."Dollar on jumal ja jumala poeg on intress"..

Ma kahtlustan, et mainitud rikkurid ise kasutavad ikkagi järeltulevat põlvkonda vanamoodsalt edasi, üksteise aitamine, õpetamine, austamine jne , sest muidu ei oleiks ju võimalik dünastiat edasi viia/jätkata jne., masse aga lõhutakse?

Kõigile häid pühi!

Eithe - Pühi ise kahh wink

Kahjuks ei ole õnnestunud endal piiluda nende ukse vahelt sisse ja opereerida tuleb siis nn "kuulujuttudega" ja sellega mis välja paistab. Kuna rikkurite peresidemetest on kirjutatud vähe (seebi ooperid siia alla ei kuulu kuigi on tekitanud paljudes "teadmise" kuidas nemad seal elavad) siiski siin ja seal vahest on midagi välja ilmunud - kas see on teadlik propaganda või reaalsus on raske ütelda.
Eeldan, et ka neil on perekondlikke hõõrdumisi, kuid väliselt toimib kõik korrektselt - nooremad austavad vanemai ja pere kõik liikmed leiavad omale nišši milles tegeledes viivad edasi perekonna poliitikat.
Parim näide on Rotchildide pere mis oma suurusega hõlmab enamuse suuri maailma riike. Vaatamata sellele ei ole sisuliselt midagi välja ujunud perekondlikust sisekliimast. on olnud paar juhtumit kus perekonna mõned võsud on jäänud kadunuks paadi õnnetuses avamerel või on hukkunud mõrvari käe läbi. Need juhtumid aga kaovad nii kiiresti lehtede veergudelt, et enamus neid ei märkagi.
Lähtudes sellistest killukestest jääb üle vaid tõdeda, et perekonna sisene distsipliin on neil TUGEV. Kuidas aga see saavutatakse on teine küsimus. On eeldatud, et kasutatakse ka julmi meeltekontrolli meetmeid kui mõni võsuke "ei taha aru saada" mis on talle ja perele hea. Mõrvadest oli juba juttu kergelt - kui minu mälu ei peta siis viimase paari dekaadi jooksul on tapetud 2 Rotchildide perekonna liiget - neist vaid üks kandis nime Rotchild. Kuskil 50ndatel oli vist veel üks juhtum. Üks neist jäi ookeanil kadunuks kuskil 1970ndate paiku.
Ei saa välistada juhuseid, kuid arvestades perekonna suurust ja sidemeid siis pigem on uurijad kaldunud versiooni poole mis eeldab, et mingi perekonna sisering on kui "Senat" kes keelab, käseb poob ja laseb. Ks seal on ja kui suur see on ei tea keegi.

Aga aitab neist - räägime tavalistest peredest. Sinu poolt mainitud Eesti perede lagunemine on jahh meile uus, kuid mujal - eriti selles "lääne" Eurooaps juba tavaline nähtus. Hakkas tavalise pere mudel lõhkumine selle nn tööstusrevolutsiooniga ja on jätkunud tänase päevani. Sellest teemast on siin ja seal siin foorumis ka juttu olnud ehk kunagi pikemalt.

PS.Aga "kakelda" on vaja - muidu mõned inimesed arvavad, et neil puudub opositsioon ja järelikult on õigus nende poolel. Kahjuks ei ole destruktiivsele elemendile alati vastu panna adekvaatseid "kaklejaid" - tuleneb see pigem sellest, et nende "peremehed" (paljud on alluvad enese teadmata - nad lihtsalt ei saa aru, kuidas, kes ja miks neid ära kasutab) on näinud piisavalt vaeva oma mürgi tootmisega ja paljud inimesed ei tea, et saab ka teisiti. See on kurb aga nii ta on.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
23-12-2012 19:07
Postitus: #8
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
(23-12-2012 13:18 )kage Kirjutas:  Küsiks siin üle, et miks sa narkootikumide seadustamise vastu oled kui tugeval inimesel pole vaenlasi ja tugevale inimesele ei tee ükski seadus narkootikumide vabakslaskmise kohta midagi? Või mida sa arvad ühiskonda rohkem mõjutavat - kas traditsiooniliste pereväärtuste vabakslaskmine koos homopropagandaga või "pehmete" narkootikumide seadustamine ehk riigi kontrolli alla andmine?

Lihtsale küsimusele lihtne vastus - narkootikumide seadustamine. Miks? Sellepärast, et narkootikumid muudavad pikapeale su aju keemiat. Sa ei ole enam see inimene, kes enne narkootikumise kasutamist. Need mõjutavad sinu tahet valida.
Kellelegi ei saa peale suruda homoks hakkamist. Eelkõige sellepärast, et homodeks sünnitakse. Muidugi on ühiskonnas ka mingi hulk biseksuaale ja nemad võivad tõesti minna kas ühele või teisele poole. Aga kui nad seda teevad, siis on see ka nende vaba valik. Mitte kellelgi ei ole õigus hakata neid selle pärast häbimärgistama.

Homode, juutide, feministide jne. vähemuste pärast muretsevad eelkõige inimesed, kes on ise oma valikutes ebakindlad. Nad peavad nagu kogu aeg kellelegi oma valikuid õigustama, teiste omi maha tehes. Nad pole vaimselt tugevad. Sellepärast näiteks excubitoris ei saagi neil teemadel normaalselt diskuteerida, vaid hakkab kohe mingi labane sõimamine ning läbisegi juttu feminismist, bolševismist, homodest (kommunistid ja neegrid jäid nimetamata, oh imet).

Eestis on perekonnaga asjad pahasti mitte feministide, homode, juutide jne. pärast, vaid sellepärast, et inimesed lihtsalt ei hooli üksteisest. Pärast Eesti taasiseseisvumist on mitu põlvkonda üles kasvanud selliseid inimesi, kelle ainukseks väärtushinnanguteks on hierarhia paaniline hoidmine ja asjad. Sugulasi ei nähta enam lähedaste inimestena, vaid materiaalsete väärtustena, millega manipuleerida. Sellele lisaks tuleb ka ülemaailmne nooruse kultus. Põlvkondade järjepidevus läheb kaduma, sest vanu inimesi nähakse vaid käsnadena, millest kuld välja pigistada ja siis prügikasti visata.

Ja niisuguses olukorras paanitseda mingite äärmuslike vähemuste pärast? Üldistada ja lihtsustada, kuni leitakse mingi muinasjutuliselt õudne vaenlane - homo? No anna abi.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,716
Liitunud: Jul 2011
23-12-2012 19:32
Postitus: #9
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
(23-12-2012 19:07 )zen faran Kirjutas:  Kellelegi ei saa peale suruda homoks hakkamist. Eelkõige sellepärast, et homodeks sünnitakse. Muidugi on ühiskonnas ka mingi hulk biseksuaale ja nemad võivad tõesti minna kas ühele või teisele poole. Aga kui nad seda teevad, siis on see ka nende vaba valik. Mitte kellelgi ei ole õigus hakata neid selle pärast häbimärgistama.

Homode, juutide, feministide jne. vähemuste pärast muretsevad eelkõige inimesed, kes on ise oma valikutes ebakindlad. Nad peavad nagu kogu aeg kellelegi oma valikuid õigustama, teiste omi maha tehes. Nad pole vaimselt tugevad. Sellepärast näiteks excubitoris ei saagi neil teemadel normaalselt diskuteerida, vaid hakkab kohe mingi labane sõimamine ning läbisegi juttu feminismist, bolševismist, homodest (kommunistid ja neegrid jäid nimetamata, oh imet).

Eestis on perekonnaga asjad pahasti mitte feministide, homode, juutide jne. pärast, vaid sellepärast, et inimesed lihtsalt ei hooli üksteisest. Pärast Eesti taasiseseisvumist on mitu põlvkonda üles kasvanud selliseid inimesi, kelle ainukseks väärtushinnanguteks on hierarhia paaniline hoidmine ja asjad. Sugulasi ei nähta enam lähedaste inimestena, vaid materiaalsete väärtustena, millega manipuleerida. Sellele lisaks tuleb ka ülemaailmne nooruse kultus. Põlvkondade järjepidevus läheb kaduma, sest vanu inimesi nähakse vaid käsnadena, millest kuld välja pigistada ja siis prügikasti visata.

Ja niisuguses olukorras paanitseda mingite äärmuslike vähemuste pärast? Üldistada ja lihtsustada, kuni leitakse mingi muinasjutuliselt õudne vaenlane - homo? No anna abi.

Olen sellest teemast nagu ka feminismi teemastki vaid kergelt üle libisenud, sest need asjad pole mu elu eriti valuliselt puudutanud.

Aga olen nõus ülaltooduga.

Inimest ärritabki teistes tihti just see, millega ta ise alateadlikult võitleb, mis tema enda loomus on.
Hukka mõista kõike mittetraditsionaalset on kõige kergem tee.
(selle postituse viimane muutmine: 23-12-2012 19:33 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
23-12-2012 21:11
Postitus: #10
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Mõnele siin ei jõua üks lihtne asi pärale - need "vähemused" on võitluse eesliin ja neid kasutatakse lihtsalt ära enamusele "ära tegemiseks". See naiivne lällutamine hingedest ja alateadlikust võitlusest isiklike "deemonitega" on selle edasipürgiva "elitaarse" grupi poolt käibele lastud demagoogilised jutumullid mida naiivsed lambukesed alla neelavad koos ussi, konksu ja õngenööriga.
Teile tundub, et ei jõua pärale ka see, et siis kui enamus on tasalülitatud siis võetakse käsile aktivistide grupp ehk need kes on aru saanud praeguse võitluse olemusest. Siis need keda kasutati ära eesliinil kahurilihaks - juudid, peded ja muud sellised. Ja siis pole enam kedagi kes võitleks ka teie vabaduse eest. Ja siis saabub hetk kui mingi aktiivsem osa - need kes hetkel selle eliidi käibefraase aktiivselt kaasa kaagutavad mitte need kes hetkel vaikivad sest need on ka aktivistid ja natuke teravamad pliiatsid ja see eliit saab aru, et nende järgmine opositsioone saavad olem just hetkel aktiivsed kaasa jooksikud.
See ei ole keeruline "mängu plaan" aga selle adumine on paljudele mägi mida ei juleta ületada.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
usiik
Tavaliige

Postitusi: 52
Liitunud: Mar 2009
23-12-2012 21:30
Postitus: #11
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Mind väga huvitaks miks neil inimestel kes kõiki traditsionaalseid pereväärtusi idealiseerivad ja kõiki teisi variante halvustavad sageli endal peret ega lapsi ei ole. Mul tegelikult ei ole absoluutselt midagi traditsiooniliste pereväärtuste vastu, aga selleks on vaja traditsionaalsete värtustega meest ja ka naist. Tänapäeval on selliseid inimesi ilmselt väheks jäänud, nii et võiks ruumi jätta ka teitsugustele eluvaadetele.
Leia selle kasutaja kõik postitused
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
23-12-2012 21:32
Postitus: #12
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
(23-12-2012 19:07 )zen faran Kirjutas:  Lihtsale küsimusele lihtne vastus - narkootikumide seadustamine. Miks? Sellepärast, et narkootikumid muudavad pikapeale su aju keemiat. Sa ei ole enam see inimene, kes enne narkootikumise kasutamist. Need mõjutavad sinu tahet valida.
Kui sa seda negatiivse alatooniga mõtled, siis ei ole ma üldse nõus nende lausetega. Mitte üldiselt narkootikume silmas pidades vaid "pehmeid".

Muus suhtes ei vaidle sulle vastu, aga minu arvates minnakse kõigega liiga kiirelt edasi. St ei tegeleta kõigepealt väärtuste ja kasvatusega vaid lastakse tolerantsus üle ääre ning nõutakse ainult õigusi ja vabadusi taga samas vastutusest ja kohustustest mööda vaadates millele lisandub seadusega allutamine vähemuste õigusele (teised peavad nende järgi joonduma). Samuti peaks ühiskonnast, eriti lastest, eemale hoidma igasuguse propaganda homoteemal. Harimine sellel teemal peaks olema vanemate asi, sest kui see kooli sisse viia, siis peab sinna liitma ka igasugused *fiilid ja transvestiidid ja muud taolised, sest muidu on see nende suhtes ebaõiglane.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 738
Liitunud: Sep 2007
23-12-2012 21:33
Postitus: #13
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
See jutt mida "vana madu " kirjutab on tyhipaljas targutamine koos koigi tavaliste sildistamistega.Samuti ei ole mingit pohjust miks peaks homoseksuaalsust teistest maaailma hadadest eraldi kasitlema ega tohiks vorrelda.Arvan millegiparast ,et ameerikas kunagi vastu voetud otsus mitte pidada homoseksuaalsust haiguseks oli poliitiliselt motiveeritud ja ilmselt valitsuse survel.Ei ole ju saladus ,et paljud kultuuri-inimesed on selliste kalduvustega.Selleks,et havitada NSVL-i ja norgestada kogu kommunismileer oli vajalik ohutada erinevatesse gruppidesse kuuluvaid inimesi selle systeemi vastu.See on nagu impeeriumi norgestamiseks on kasulik ohutada ylestouse ja vastuhakkusid vahemusrahvaste seas.Sellist skeemi naeme praegu selgelt Syyrias,Liibuas.Punase impeeriumi lagundamiseks tuli ilmselt ara kasutada iga voimalus.Kui too tehtud naeme varsti vastupidist protsessi.Kahjuks ei ole maailm tasakaalukas koht vaid asjad kaivad yhest aarmusest teise.Niipalju kui olen meditsiini-inimestega homo teemal raakinud on koik olnud jarsult taunival seisukohal.Nemad peavad seda haiguseks.

Vaide , et kellelegi ei saa peale suruda homoks hakkamist on osaliselt oige valjaarvatud ehk vanglas jne.On vaga palju loomuvastaseid asju mida inimesed hakkavad teatud tingimustel tegema voi oigeks pidama.Vaadake kui populaarsed on vaikeste tydrukute hulgas monstrum ja vampiirnukud.Miks kyll peaks vaikestele tydrukutele meeldima inetud nukud.

Hiljuti kuulsin yhe noormeeste seltskonna omavahelist vestlust teemal kes keda on pannud ja kuidas oli.Yheks teemaks oli naistele kannikate vahele panemine.Koik arutasid kuidas saaks proovid ja kuidas oli.Yks tydruk lausa tahtvat just seda.
Meelde jai kommentaar "koik on vaga OK kuni sa ei motle kuhu sa paned.No milleks peaks heteroseksuaalne mees eelistama naisterahva puhul kakaauku.Vaidetavalt pidi pornofilmide puhul olema viimasel ajal mehe ja naise vaheline pepustseen lausa kohustuslik.Kust nad seda muidu opivad.
Nii et peale suruda polegi vaja,piisab kui muuta see moodsaks ,populaarsetele omaseks eluviisiks.

Perekond vajab jah kaitset,seda enam mida norgem ta on.Inimesed yldse on pahede ees norgad.Koik kultuurtaimed vajavad kaitset ja lakkamatut umbrohutorjet.Perekond on kultuurtaim.
On tosiasi,me loikame seda mida kylvame.Kes kylvab tuult see loikab tormi.

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused
Balzzar
Vana kala

Postitusi: 496
Liitunud: Apr 2010
23-12-2012 21:51
Postitus: #14
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
(23-12-2012 21:33 )Punahabe Kirjutas:  Niipalju kui olen meditsiini-inimestega homo teemal raakinud on koik olnud jarsult taunival seisukohal. Nemad peavad seda haiguseks.

..kannikate vahele panemine.

See ongi haigus, sest pärasool pole suguorgan. Kui inimesel on mehe keha, aga peab ennast naiseks, siis tegemist on ilmselge erroriga.
Kassile võib ka tiivad selga opereerida, aga see ei tee teda veel linnuks. Hrmm
Leia selle kasutaja kõik postitused
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
23-12-2012 22:04
Postitus: #15
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
(23-12-2012 19:07 )zen faran Kirjutas:  Kellelegi ei saa peale suruda homoks hakkamist. Eelkõige sellepärast, et homodeks sünnitakse. Muidugi on ühiskonnas ka mingi hulk biseksuaale ja nemad võivad tõesti minna kas ühele või teisele poole. Aga kui nad seda teevad, siis on see ka nende vaba valik. Mitte kellelgi ei ole õigus hakata neid selle pärast häbimärgistama.
Saab küll ja kuidas veel. Seda tehakse tänapäeval 24/7
Mida aega edasi, seda enam saab selgeks, et homodeks ei sünnita, pigem on homoks sündijad väga väike vähemus. Enamus homosi on siiski trendipeded (täiesti legaalne sõna, ärge nüüd kukkuge jälle bännima) ehk siis inimesed, kelle jaoks homoseksuaalsus pole kaasasündinud hälve, vaid elustiil. Inimese seksuaalne sättumus hakkab paika loksuma siiski varateismelise eas, kusjuures mõjutused selleks algavad juba esimesest elueast ja lapse suhetest oma ema ja isaga.Rääkida kiindumussuhete juures seksuaalsest orientatsioonist on... no ma ei tea... täielik debiilsus.

Tsitaat:Homode, juutide, feministide jne. vähemuste pärast muretsevad eelkõige inimesed, kes on ise oma valikutes ebakindlad. Nad peavad nagu kogu aeg kellelegi oma valikuid õigustama, teiste omi maha tehes. Nad pole vaimselt tugevad.
Me ei muretse nende pärast, me muretseme selle pärast, millist mõju ühiskonnale ja traditsioonidele avaldab nende tegevus, mis ei ole teps mitte tagasihoidlik. Endale õiguste nõudmise kõrval nõutakse tegelikult piiranguid teistele, kes pole nende sarnased.

Tsitaat:Ja niisuguses olukorras paanitseda mingite äärmuslike vähemuste pärast? Üldistada ja lihtsustada, kuni leitakse mingi muinasjutuliselt õudne vaenlane - homo? No anna abi.
Äärmuslik vähemus on seda äärmuslikum, mida suurem ta on. Mida suurem on rumaluse konsentratsioon ühiskonnas, seda haigem on ühiskond tervikuna.

(23-12-2012 19:32 )Minaelan Kirjutas:  Inimest ärritabki teistes tihti just see, millega ta ise alateadlikult võitleb, mis tema enda loomus on.
Hukka mõista kõike mittetraditsionaalset on kõige kergem tee.
Üpris tüüpiline väärarvamus, mille juured ulatuvad Jungi transpersonaalse psühholoogia äärealadele ja vanameistri puusalt tulistatud teooriatele, justkui oleks välja elatav psüühiline käitumine selle vastandi alla surumine (politseinik-pätt, mõrvar-samariitlane jne jne.). Teatud tingimustes võib täheldada tõesti säärast käitumist, ent tegemist on pigem eranditega, mis ei kinnita reeglit.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
23-12-2012 22:40
Postitus: #16
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
(23-12-2012 21:30 )usiik Kirjutas:  Mind väga huvitaks miks neil inimestel kes kõiki traditsionaalseid pereväärtusi idealiseerivad ja kõiki teisi variante halvustavad sageli endal peret ega lapsi ei ole. Mul tegelikult ei ole absoluutselt midagi traditsiooniliste pereväärtuste vastu, aga selleks on vaja traditsionaalsete värtustega meest ja ka naist. Tänapäeval on selliseid inimesi ilmselt väheks jäänud, nii et võiks ruumi jätta ka teitsugustele eluvaadetele.

Pigem on see harva. Aga neil kellel pole on see tihti asjaolude kokkusattumise tulemusel mitte valikuline ilma jäämine. Mingil hetkel aga saadakse aru (pakutakse, et nii umbes 33 eluaasta paiku) mis on selle elu tegelikud põhiväärtused ja püütakse päästa mis päästa annab. Tihti poel see enam enda koha pealt võimalik ja siis püütakse vähemalt teistele natukenegi "aru pähe panna".

See, et terveid on vähemaks jäänud peaks tähendama seda, et haigeid tuleks ravida mitte aga seda, et viimasedki terved maha lüüa. Hetkel tundub, et ajad segamini natuke normaalsed eluvaated ja mitte normaalsed käitumishälbed.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Cassiopeia
Veteran

Postitusi: 1,033
Liitunud: Mar 2008
23-12-2012 23:29
Postitus: #17
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Kas te inimesed olete ikka esimese postituse läbi lugenud korrektselt enne kui te siin lahmima olete hakanud? Lihtsalt huvi pärast küsin.
Leia selle kasutaja kõik postitused
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
23-12-2012 23:33
Postitus: #18
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks.
(23-12-2012 22:04 )Celtic Kirjutas:  Saab küll ja kuidas veel. Seda tehakse tänapäeval 24/7

Noh, ja kuidas siis ennast seepeale tunned?
Veidi...homomana?

Smile1

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
24-12-2012 00:14
Postitus: #19
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
22 ja alla on sihtgrupp. Minusugused vanad kännud aga on trendipedede arust kapihomod, pole tähtis, kas inimesel on pere või pole, kui homode vastu sõna võtab, ju siis ikka ise kah homo on. Sarnast loogikat kasutades võiks suisa öelda, et ma sündisin homona, on ju üldlevinud (väär)arvamus, et seksuaalne orientatsioon tuleb kaasa sünnitusmajast. Kuna valdav enamus tänapäeva üldsusest jaguneb homoküsimuses kolmeks - homod, trendipeded ja homovastased, siis võib eelnevat loogikat laiendades väita, et maailmas elavadki ainult homod. Olgu ta siis kapis või mitte. Masendav.

Demagoogia lokkab tavaliselt seal, kus mõistus lõpeb. Homoküsimuste juures pole trendipededel ilmselgelt kupli all eriti kõik korras, vastasel juhul oskaks nad märksa argumenteeritumalt ja loogilisemalt oma teese ette kanda. Seksuaalse sättumusega sündimine (juba mõte sellest paneb mind grimmasitama) on suurepäraseks kaitsekilbiks homopropagandistidele, et lükata juba eos ümber süüdistused propagandas, sest kaasasündinud orientatsiooni ei saa ju ometigi muuta. Mida iganes...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
24-12-2012 06:41
Postitus: #20
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
(24-12-2012 00:14 )Celtic Kirjutas:  22 ja alla on sihtgrupp. Minusugused vanad kännud aga on trendipedede arust kapihomod, pole tähtis, kas inimesel on pere või pole, kui homode vastu sõna võtab, ju siis ikka ise kah homo on. Sarnast loogikat kasutades võiks suisa öelda, et ma sündisin homona, on ju üldlevinud (väär)arvamus, et seksuaalne orientatsioon tuleb kaasa sünnitusmajast. Kuna valdav enamus tänapäeva üldsusest jaguneb homoküsimuses kolmeks - homod, trendipeded ja homovastased, siis võib eelnevat loogikat laiendades väita, et maailmas elavadki ainult homod. Olgu ta siis kapis või mitte. Masendav.

Demagoogia lokkab tavaliselt seal, kus mõistus lõpeb. Homoküsimuste juures pole trendipededel ilmselgelt kupli all eriti kõik korras, vastasel juhul oskaks nad märksa argumenteeritumalt ja loogilisemalt oma teese ette kanda. Seksuaalse sättumusega sündimine (juba mõte sellest paneb mind grimmasitama) on suurepäraseks kaitsekilbiks homopropagandistidele, et lükata juba eos ümber süüdistused propagandas, sest kaasasündinud orientatsiooni ei saa ju ometigi muuta. Mida iganes...

Kuule, ära tuleta parem meelde demagoogiat, kui enamus su juttu siin sellest koosnebki. Sihtgrupid? Propaganda? No tõesti mida iganes. Kas sa tõesti arvad, et inimestel pole muud teha, kui teisi oma seksuaalse sättumuse poolele värvata? Mis sa arvad, et nad omavahel ei saa oma asju aetud või?
See vastikus, mida heterod homoseksuaalsusele (ja just omasooliste, mitte enda jaoks vastassooliste homoseksuaalsusele) mõeldes tunnevad, on kõige selgem märk, et kuhugi kedagi värvata ei saa. Mingisugused numbrid 22 ja alla/üles ei muuda midagi. Ja see su oletus, et homod arvavad, et kõik homovastased on kapihomod? Kust see tuleb? Mõnda homo isiklikult ka tunned või? Ma olen suht kindel, et aktiivseid homovastaseid peetakse homode seas pigem nõrkadeks ja ebakindlateks ning sellest tulenevalt agressiivseteks inimesteks, aga mitte homodeks. Ja see järeldus on ka loogiline, kuna homosid on nii väike osa elanikkonnast.
(selle postituse viimane muutmine: 24-12-2012 06:42 zen faran.)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
24-12-2012 08:54
Postitus: #21
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Mõnede isikute naiivsus ja ühekülgsus on lausa hämmastav aga pole hullu - mingil hetkel tabab arusaamine ka ehk neid - loodetavasti mitte liiga hilja. Leian, et hetkel on kui rusikas silmaauku siin viidata eile Delfis ilmunud artiklile ja tuua sealt ära mõned tsitaadid. Mõnedele äratundmisrõõmu teistele ehk midagi arusaamiseks.

Paavst: geiabielud ja abort on ohuks maailmarahule - DELFI

Tsitaat:Maailmas on iidsetest aegades olnud kaks leeri kes omavahel võidelnud inimese hinge ja keha nimel. Üks leer leiab, et Inimene on Jumala looming ja on ettemääratud elama rahus ja harmoonias teiste Looja poolt loodud lojustega - mis ei välista teatud lojuste tarbimist praena. Teine leer aga leiab, et inimene lihtsalt üks paljudest juhusliku geenikombinatsiooni tulemus kellel puudub igasugunegi mõte peale paljunemise ja tarbimise.
Juba ligi 2 aastatuhandet on ühte leeri esindanud Kristlik kirik oma Uue Testamendiga (mitte nii edukalt kui vaja aga see on teine küsimus) ja teist talmudistlik sünagoog oma vana testamendiga.
Segadus tuleb sellest, et Uut Testamenti loetakse (teise leeri pikaajalise propaganda tulemusena) Vana järjeks - see ei ole nii. UT puhul on tegu UUE raamatuga mis eemaldus vanas esile toodud "jamadest".

See, et Paavst võttis sõna korraliku peremudeli kaitseks näitab, et kristlik kirik on pead tõstmas ja saamas ehk üle oma kammitstusest talmudistidega võitlemisel.

Mis puudutab antud süüdistusi siis meenutaks, et kui katoliiklik kirik võitleb aktiivselt oma kogukonna puhastamise nimele - saates minema nii p€d€-d kui ka p€dod siis näiteks sünagoogid ei tee midagi nendest lahtisaamiseks. Sama kehtib ka muideks islami kohta kus nagu ka sünagoogides ei ole harvad juhud kus poisse vägistatkase alusa teenistuse ajal. Ütleb ju talmud, et tüdruk on "küps" alates 3st eluaastast ja poiss kuni 9nda eluaastani.


Lisaks, et kui ma õieti mäletan siis juba Nostradamus ennustas lähiaastatesse esmalt Paavsti pagendust (mis või olla tinglik ja mitte füüsiline üle viimine ruumis) ja siis kristliku kiriku ärkamist ja võitlust kurja vastu. Kas see ja eelmise Paavsti mõned päris krõbedad sõnad selle ja mõne muu teema kohta on sissejuhatus tõusuks või peab Paavest enne läbi elama ka füüsilise pagenduse. Vaimne pagendus valitseb aga juba pikemat aega. Tundub, et ees on huvitavad ajad.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
24-12-2012 09:46
Postitus: #22
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Njaa, see võtab nüüd küll sõnatuks... Ja ega siis polegi muud öelda, kui et edu sulle, excubitoris, kristliku kiriku ja paavstluse eestkõneleja, ürgkurjuse (juutide, homode ja feministide) vastu võitlemisel. Pikka iga ja uut ärkamist inkvisitsioonile!
(Lihtsalt, nii ääremärkusena tuletaks meelde, et Kristus (Jeshua) oli ka juut.)

Ülejäänutele ikka jätkuvalt häid paganlikke jõule! Smile

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
24-12-2012 09:57
Postitus: #23
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Zen Faran - Jeesus ei olnud juut noil kaugetel aegadel veel juute kui selliseid polnud. Jeesus oli aramealane rahvuselt ja hõimu grupi järgi semiit. Sellesse gruppi kuulusid ka näiteks judealased, heebrealased, palestiinlased ja kuni 30 teist hõimu. Sõna juut tuli alles käibele kuskil 1500 Briti saartel ja Prantsusmaal ja 1600-ndatel jõudis Inglismaal sõnaraamatusse ja sealt ametlikult ka mujale maailma.

Ääremärkusena tuletaks aga meelde, et paganlastel ei olnud jõule - olid teised pühad aga küsi ilusti Celticu käest ta ehk vahest viitsib sind paganlike pühade osas valgustada.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
24-12-2012 10:27
Postitus: #24
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
(24-12-2012 09:57 )excubitoris Kirjutas:  Zen Faran - Jeesus ei olnud juut noil kaugetel aegadel veel juute kui selliseid polnud. Jeesus oli aramealane rahvuselt ja hõimu grupi järgi semiit. Sellesse gruppi kuulusid ka näiteks judealased, heebrealased, palestiinlased ja kuni 30 teist hõimu. Sõna juut tuli alles käibele kuskil 1500 Briti saartel ja Prantsusmaal ja 1600-ndatel jõudis Inglismaal sõnaraamatusse ja sealt ametlikult ka mujale maailma.

Ääremärkusena tuletaks aga meelde, et paganlastel ei olnud jõule - olid teised pühad aga küsi ilusti Celticu käest ta ehk vahest viitsib sind paganlike pühade osas valgustada.

Jeesust peetakse juudi õpetlaseks, kuna tema juured on ühes nendest hõimudest, mida hiljem on hakatud nimetama juutideks, ehk siis kes pärinevad Juudamaalt (Iudaeum). Veel täpsemalt peetakse teda otseselt Judah'i hõimu kuuluvaks:
"In Matthew 1:1-6 and Luke 3:31-34 131 of the New Testament, Jesus Christ is described as a member of the tribe of Judah by lineage."
Ja sõna semiit on tänapäeval kasutusel juudi sünonüümina, millest tuleb ka sõna "antisemiit" (juudivastane).

Paganatel oli jõule küll, sõna jõul tuleb isegi vanast paganlikust pühadeajast. Kristuse sünnipäev on hoopis see, mis on kunstlikult sellele ajale külge poogitud.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,727
Liitunud: May 2009
24-12-2012 11:40
Postitus: #25
RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
(24-12-2012 09:46 )zen faran Kirjutas:  Njaa, see võtab nüüd küll sõnatuks... Ja ega siis polegi muud öelda, kui et edu sulle, excubitoris, kristliku kiriku ja paavstluse eestkõneleja, ürgkurjuse (juutide, homode ja feministide) vastu võitlemisel. Pikka iga ja uut ärkamist inkvisitsioonile!
(Lihtsalt, nii ääremärkusena tuletaks meelde, et Kristus (Jeshua) oli ka juut.)

Ülejäänutele ikka jätkuvalt häid paganlikke jõule! Smile

Tsiteerin siinkohal exkristlast Virmalist:
"Teis on olemas kõik,et aidata neid kes on väljumas nende kristlike organisatsioonide ahelatest.Üksi on see võimalik kuid väga raske.Kujutage ette inimest,kes on aastaid kirikus otsides ja teades,et see on ainus tõde.Sellised on ka kirikus tüütud tegelased ja kui nad millelegi pihta saavad või kohtuvad oma kõrgema minaga on nad seal lausa ebasoovitavad kujud.Kui neile miski ilmub ,või suunatakse neid kõrgemate jõudude poolt ei oska sellised muud kui lähevad pastori jutule arvates,et kui nad viitavad ebakõladele arvates neid tema inimlikeks eksitusteks,saab kõik korda. Mulle vastas pastor lausega mis sai äratulekul alustalaks"kas jumal on nii rumal,et kõneleb kõigepealt lihtliikmega,kui jumalal on plaanis midagi öelda kõneleb ta minuga,et mina sulle asjast teada annaksin."
See ajupesu mis tehakse kristluse silti kasutades on jube ja taandub alles aastate möödudes.Selles foorumis(Vaimumaailm) pannakse piibel kristlusega ühte patta.Ma tõmbaksin tugeva eraldusjoone ja ütleksin,et see on ainus vahend mis aitas mul väljuda ja vabaneda.Ilmunud sõna on vabastava jõuga.
Paljud tahaksid kuid ei julge välja tulla,sest äkki jätab jumal nad maha ja,et äkki on see ikkagi suur patt.Müüt on nii tugevalt ajusoppidesse kinnistatud,et väljatulijad vajavad pisut tuge.
Vaielda pole mõtet nendega kes end mõnusalt on sisse seadnud ja kes väljuma hakkavad ka neid ei aita see,et keegi kuskil ütleb-see kristlus on paha-paha."

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Teema on suletud 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti selgeltnägijate tuleproov Müstik 134 38,043 05-03-2019 17:29
Viimane postitus: Naut

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog