Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
01-01-2013 15:36
Postitus: #1
Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Tere siis kallid kaasfoorumlased. Loodan, et teie uus aasta hakkas toredalt ja ilutulestik ei võtnud kuulmist ja viinakene nägemist ja kiuslikud naabrid ei torkinud terariistadega. Ei räägi seda nalja pärast - kiirabi teatas 1. jaanuri hommikul, et sellel aastavahetusel said nemad rekordarvu väljakutseid.

Lüües lahti täna hommikused uudistelehed jäi silma, et ka muu maailma ei ole veel kuhugi peenesse sagedusse tõusnud. Konspireerivad, tapavad ja varastavad sama usinalt kui eelmisel aastal samal ajal ja siin ei pea ma silmas mitte "reakodanikke" vaid ikka neid kes ennast mingiks "eliidiks" peavad.
Eelmise aasta viimane postitus tuli väga relvastuse keskne - ei plaaninud seda aga nii ta välja kukkus. Aasta viimasel päeval sai ka kolleegiga neist teemadel räägitud ja lõpuks oli ta sunnitud tunnistama, et rääkisin ta "surnuks" ehk ta ei taha seda tunnistada aga tundub, et mul on õigus.
Juttu oli nimelt relvadest ja inimestest kes neid kasutavad - nii ja naa. Leppisimine kokku, et Eestis pole olukord hull - ühest küljest kuna oleme tipa aeglased (või rahulikud - nagu kõlab Venemaal popp nali; Eesti Politseinik peatab teo - kihutamise eest) teisest küljest pole meil siin "liiga" palju relvi. Aga samuti jõudsime ühele lihtsale järeldusele - poliitikud ja see "meie eliit" kotib meid ühel lihtsal põhjusel nii julgelt ja avalikult kuna meil ei ole relvi. Neil on karistamatuse tunne kuna teavad, et Politseisse koondatud pooletoobised egomaniakid (kuhu on ka mõned ehtsad ja normaalsed inimesed ära eksinud) on kindlalt nende kaitsel kuna isegi nemad saavad aru, et meie sotsiaal süsteem on lihtsalt "potjomkini küla" (andku Krahv Potjomkin mulle andeks see ebaaus võrdlus) ja ainult truult Toompead teenides on neil võimalik enam vähem kindlustatult vanadus mööda saata. Seniks kuni aga rahvas ei õpi relvi kasutama oma vabaduse kaitseks - seda ka SISEMISE vaenlase vastu ei jää meil midagi muud üle kui suu mulk kinni hoida ja edasi vaevelda.

Ma südamest loodan, et sellel aastal tulevad mõned muutused - olgu siis või dimensioonid või tasandid mis lubaksid inimestel selgemalt ja kriitilisemalt hinnata oma keskkonda - nii looduslikku kui k sotsiaalset ja teha sellest lähtuvalt sammud oma järelpõlve tuleviku kindlustamaiseks.
Tänan, et kannatasite mind eelmisel aastal ja loodan, et peate vastu ka selle aasta.


The latest from “DHS Insider”
Need nii nimetatud "insiderid" ehk ka "vilepuhujad" (või reeturid ja keelekandjad kui barrikaadi teislt poolt vaadata) on olnud alati liikvel. On "ära puhutud" kuningaid ja impeeriumi nii riigi näol kui kui äriühingute kujul.
Antud lugu ühest insaiderist kes töötab Ameerika DHS-is (Sisejulgeoleku Amet) ja tlgutab välja infot mida seal kontoris salaja teha üritatakse ja seda rahva kaelale ahelate panemise nimel. Kui palju sellest tõsi on näitab aeg - teatud loogika on asjal sees, kuigi mitte midagi "uut" - relvakontroll, FEMA laagrid ja sõjaseadus.

Preppers, Patriots and Pirates
Siin ühel pärval üks paraweebu otsustas nalja teha ja küsis, et kas maailma lõpuks on püssid puhastatud ja õlitatud. Jäi natuke vist minu jaoks liiga naljakaks - maailmalõpp on KAPUTT - siis poel püssidega midagi teha - või mõne muu hoolikalt kogutud varustusega. Aga uudis räägib natuke lähemalt neist kes valmistuvad ette ühiskonnas toimuvateks globaalseteks traagilisteks muudatusteks ehk siis midagi "mad max stsenaariumi" stiilis. Varuvad relvi ja toitu, ning teevad ettevalmistusi mida siis teha kui enam midagi teha ei ole. Kuni teatud tasemeni on tegu täiesti adekvaatse "liikumisega" ja ettevalmistamine katastroofi olukorras toimetulekuks kui see "sinu" riik kas ei ole suuteline või EI soovi sind aidata. Asja teeb omamoodi kurioosseks see, et näiteks USAs (ka mujal) lihtsalt naeruvääristatakse inimesi (meenub Eesti moosi tee Brüsselisse) kes on valmis või "tehakse" neist lausa ohtlikud hullud. TV on mitu saadet - minu mälu järgi - kus näidatakse neid inimesi kes valmistavad ette. Olles ise ka paari sellisega kohtunud omal ajal jääb mulje, et TV otsib välja just need kõige segasemad ja kõige pooletoobisemad eksemplarid keda saada on - mis ei üllata. Artiklis siis neist teemadest lähemalt.

Church backs Vladimir Putin's ban on Americans adopting Russian children | World news | The Observer
Uudis sellest, et Venemaal tegutsev Õigeusu kirik toetas Putinit tema algatuses (nüüdseks peaks see seadus juba vastu võetud olema) mille alusel võetakse vastu seadus mis keelab vene laste lapsendmaise piiride taha. Siin peab ütlema, et olen 100% selle asjaga nõus. IGASUGUNE riigi (ja rahvus)piiride ülene lapsendamine tuleb lõpetada. Iga kogukond (riik või rahvus) peab oma lastega ise tegelema. Toome siin näiteks Eesti mõned aastad tagasi välja ujunud andmed (läbi mitme intervjuu asjapulkadega uudiste juures) mis ütleb, et meil on peresi ligi kaks korda rohkem kui lapsi keda adopteerida. Siin ei loeta neid (kuigi need visatakse tihti juurde andmete vääriti mõistmiseks) lapsi kes on lastekodudes, kuid ei ole adopteeritavad ehk kes on seal aga kelle vanematel on alles õigused osaliselt. Lapsendamise reeglid on aetud nii karmiks, et nende alusel tuleks pea pooltest kodudest lapsed ära võtta - nende järgi peab lapsel olema omaette tuba äiteks ja midagi veel. Sama asi on ka Soomes ja Rootsis nagu olnud lugenud.
Minu seisukoht on (ja olen kuulnud, et pole ainuke) selles asjas selline - kohe kui laps jääb orvuks tuleb leida asendus pere esmalt sugulaste ringis ja kui neid pole siis "vabaks" adopteerimiseks. Kohe kui protses on lõppenud lõpetab riik igasuguse sekkumise selle pere siseasjadesse ehk suhtleb sellega nagu iga teise perega kus riigist pole ehk kunagi kuulnud ja lapsed elavad 5kesi ühes toas ja ema isa suudavad neid vaevu toita ja katta.

Executives at collapsed Iceland bank jailed for fraud - BlackListedNews.com
Jällegi rõõmsad uudised Islandilt - seal pannakse juba pankureid vangi. Just neid kes pettuse teel puhusid ülesse oma "väärtuse" ja sis kantisid raha pangast välja ja lasid need põhja.

Ten deaths linked to having flu jab | UK | Express.co.uk - Home of the Daily and Sunday Express
Vaktsiinid ja surm - sellel aastal on juba 10 juhtumit otseselt seotud vaktsineerimisega.

Activist Post: Secret Human Testing Revealed in Declassified U.S. Army Documents; Lawsuit Follows
Igal aastal tuleb arhividest välja tonnide viisi vanu materjalemis ei näita valitsuste tegemisi mitte just hiilögavas valguses. Jälle on avalikkuse ette jõudnud posu pabereid mis näitavad, kuidas inimestega on läbi viidud katseid ilma nendelt luba küsimata.
On sellel teemal ka omamoodi tumedam kõhualune - nimelt ei ole ju saladuseks neile kes asjadega paremini kursis, et valitsused on läbi imbunud "eliidi" (või siis juudi vandenõu) agentidest ja kes kasutavad valituste fonde ja asutusi kui oma isiklikke kontoreid. Tihti ei tea isegi tegijad kellele nad alluvad ja täidavad "eliidi" mitte just kõige inimsõbralikemaid ülesandeid magu näiteks need inimkatsed.
Samas aga avalikustamise puhul lükatakse süü sujuvat just riigi kaela, kuigi riik pole ju isik keda saaks vastutusele võtta. Tekib siis küsimus - kes neid katseid läbi viib - kas Riik kui Meie kõik või riigi aparaadiga manipuleerivad poliitikud kes täidavad telgitaguste juhtnööre? MNillal me ennast kätte võtame ja paneme riigi teenima rahva huve mitte mingite kitsaste klikikeste omasi???

I Am Spartacus | Dave Hodges – The Common Sense Show
Spartacus- orjad, orjapidajad ja pimedad silmad. Seadused enamikes maades keelavad orjanduse kasutamise tootvas tööstuses. Kui mõni riik või korporatsioonjääb sellega vahele siis peaksid ÜRO reeglite põhjal järgnema sanktsioonid. Aga kas järgnevad küsib autor ja toob näiteid kus orjapidamist on ignoreeritud nii riiklikult tasemel kui ka korporatiivsel tasemel.

Warning About Car Door Locks | Alternative
See uudis tuleb siia kui kurioosum ja asi mis võib ka meil juhtuda. Kui sul on auto siis uuri seda lugu kindlasti lähemalt.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
02-01-2013 15:05
Postitus: #2
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Demand A Plan? Demand Celebrities Go ______ [Clean Version] - YouTube

Eelmise aasta kolumni lõpetasin postitusega milles oli läbivaks teemaks relvad. Lisan selle video siia nagu teema jätkuks kuna leidsin selle hiljem. Juttu oli, kuidas "eliidi" mureks on see, kuidas me teineteist tapame ja selle vältimiseks tuleb rahva käest tulirelvad ära korjata. Selle kampaania toetamiseks aeti kokku kari "kuulsusi" - näitlejad ja muud sellised tegelinkid, ning pandi nende jutumullist kokku video kus nad nõuavad Presidendilt selget plaani relvade ära korjamiseks viidates paljudele laskmistele mis on juhtunud USA ja kus on kannatanud korraga mitmed inimesed.
Siis astus areenile üks murelik kodanik ja pikkis videosse juppe filmidest kus on osalenud näitlejad antud propaganda videolt kus need samad näitlejad on "edukalt" kasutanud/reklaaminud sisuliselt/ relvi isikute tapmiseks. Sellega näidates efektiivselt millised silmakirjalikud ja üraostetavad isikud need on. Teenides ise miljoneid elavad nad majades (ok - mitte just kõik neist) kus on relvastatud valve ja siis nõuavad, et teised kdoanikud loobuksid oma relvadest.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
06-01-2013 10:43
Postitus: #3
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Bracken: What I Saw At The Coup | Western Rifle Shooters Association
See ei ole küll uudis aga väike ilukirjanduslik fortee teemasse mis juhtub siis kui valitsev eliit üritab teatud stsenaariumi alusel võimu lõplikult oma kätte võtta. Mõnevõrra meenutab see seda mis juhtus Venemaal kus bolševikud lubasid alguses, et ei puutu neid kes uue võimu vastu ei astu aga hiljem sõid oma sõnu.

The 5 Most Repeated Health Myths That Medical Doctors Have No Intention on Abandoning - Waking Times : Waking Times
Viis kõige suuremad ja võikamat müüti mida "klassikalise" meditsiini harrastajad meile ette söödavad. Ei hakka siin eriti "spoilerdama" ga nimekirjas on nii vaktsineerimised kui ka hambapasta.

Mountains of Madness: Scientists Poised to Drill Through Antarctic Ice and Into Gothic Horror | Wired Science | Wired.com
Meelelahutuslikult ülesse ehitatud uudis sellest, et teadlased on asumas puurima veel kolme jääaluse järve peal olevat kihti lootes sealt alt midagi leida. Isiklikult olen kahevahel - ühest küljest on ju huvitav teada saada kas see jää on ikka miljoneid aastaid vana või vähem ja mida sealt alt ikka leitakse. Samas on eelmised puurimised jätnud suhu kirbe maitse - räägitakse vaid puht6ast ja ürgsest veest aga ei mingeid sisulisi uudiseid mis vastaksid küsimsutele. Kas nad varjavad tulemusi, et "nende" teadus ei paistaks halvas valguses või on seal veel midagi mängus millest hetkel mõtelda ei oska?

EO11110
President Kennedy mõrva põhjusteks on loetud terve rida vägagi adekvaatselt ja ka mitte eriti adekvaatselt kõlanud teooriaid. Alates kodusest CIAst ja maffiast lõpetades iisraeli juutide ja Moskva "vihmavarju meestega". Ka motiivide plejaad on lai kui tähistaevas mis näitab minu meeelst ilmekalt seda, et Kennedy oli mitmekülgne mees ja vabalt on tõesed MITU neist põhjustest ja tegijatest puudust ei tulnud - koostööd tegid ka näilised vaenlased. Seda iseloomustab kas või see detail, et enamus mõrva materjale on salastatud aastani 2017 ja siis avatakse VAID kui istuv President heaks arvab neid avaldada - mis on pehmelt öeldes mitte eriti julgustav detail.
Antud loos on siiski põhirõhk rahal ehk kes seda "teeb" ja kurikuulsal käsul nr 11110.

Activist Post: Why is the Possession of Anything a Crime?
Kui mehel on pükstes noks kas ta siis on vägistaja ja kurjategija? Kui inimesel on taskus püstol, nuga ja seljataga pesapalli kurkikas kas see teeb temast kohe kurjategija? Kui isikul on pildid mis kujutavad kuritegu kas see teeb temast kurjategija kes on ohtlik ühiskonnale? Seda küsimuste rida võiks jätkata, kuid loo peamiseks läbivaks jooneks on siiski relvad ja nende piiramine. Näiteks tuuakse nii USA omal ajal kehtinud "kuiv seadus" (ja mitte ainult seal - ka meil korraks sinna kanti liikunud NLiit ja põhjanaaber Soome said samad tulemused) mis oli oma olemuselt küll ülla eesmärgiga, kuid sisuliselt töötas aga täiesti vastupidiselt mis põhjusel sellest ka loobuti. Sama läbi kukkunud on ka need nn "sõjad" narkootikumide ja prostitutsiooniga.
Artikkel räägib veel mõnest aspektist mis võib kaasneda sellega kui püütakse sisse viia relvastuse alast "kuiva" seadust. Kas see laiba meri on seda ikka väärt? Sõda narkootikumidega on näidanud, et enne seda sõda oli nende tarvitamine ühiskonnas suhteliselt marginaalne - peale pikka ja laialt publitseeritud sõda langenuid rohkem ja seda mitte pättide poolt vaid seaduse "kaitsjate" ebadekvaatse tegevuse tulemusel kui oli ennem - enne sõda.

David Wallechinsky: 11 Secret Documents Americans Deserve to See
Üksteist salastatud dokumenti mida iga ameeriklane lugema peaks - kuna panen need siia siis arvan, et ka ka keskmisele paraweebule - kes on huvitatud, kuidas poliitika töötab - tuleb see ainult kasuks.

Spiritual people are more likely to be mentally ill (but at least they think life has more meaning) | Mail Online
Omapärane seos mis võib viia vägagi huvitavate järeldusteni - need kes loevad ennast usklikeks (silmas on peetud ka neid kes usuvad UFOsi, vaime ja muud esoteerikat) omavad suuremat tõenäosust langeda vaimuhaiguse küüsi kui need kes ennast ateistideks peavad.
Ei ole keeruline siit ka välja näiteks lugeda seda, et need ateistid on lihtsalt nii lollid, et neil polegi "vaimu" mis haigeks saaks jääda. Või siis seda, et inimestele püütakse selgeks teha, et ainult ametlik teadus on õige - kõik muu on haiglase vaimu poolt loodud meelepete.
Ajupesu omas mahlas ja selle iseloomustuseks tooks eile läbi seina kuuldud juttu TVst kus jooksis Õnne 13. Üks vana taat oli mures sellega, et tema elektriarvel olid lahti toodud terve rida alajaotusi (mingi taastuvenergia jne) ja mees leidis, et see pole just mitte kõige asi. Mingi tädi (oli talle kas minia või tütar) andis siis seletuse - oled loll, et uurid - ega sind ju ei peteta - maksa ja ära uuri. Ehk kuvand mis edasi antakse on see, et isik peab kõik ära maksma ja uurimine, et mida ja mille eest sa maksad on kurjast ja ühiskonna ohtlik. Sellele kirjutajale kuluks ära 3 päeva häbiposti (lugege tänane esimene link korralikult läbi) Raekoja platsil koos 100 piitsahoobiga.

The greatest story NEVER told! - YouTube (inglise keeles)
Ka mulle on siin vahest ette heidetud liigset "aadu lembust" ja muid patte aga kui antud isikuga püüda suhelda siis selgub, et tema uurimus antud teemas on pehmelt öeldes pinnapealne. Annan nüüd siis võimaluse neile ja teistele tutvuda ühe filmiga mis räägib tema elust - pealkiri on mitmeti väga tähenduslik - Suurim lugu mis rääkimata. Vaadakem kass asi on nii või mitte. Pean ehk ütlema, et mul on veel see film poolik - viimased päevad on kiired olnud aga üritan ennast hiljemalt homseks parandada. V

Absolute Proof Sandy Hook was Staged - YouTube (inglise keeles)
Veel üks video - see kord on teemaks viimase koolilaskmise mitte klappivad tõigad.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
08-01-2013 15:40
Postitus: #4
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Relvakontrolli debatid jätkuvad. Kuna see puudutab ka meid siin siis tasapisi üritan kõiki kursis hoida.

White House squares up for fight with NRA over sweeping gun reforms | World news | The Guardian
Valge Maja mobiliseerib relvade vastast võitlust.

Why Civilian Disarmament in the U.S. is Just a Statist Fantasy - SurvivalBlog.com
Miks relvade kokkukorjamine on mõnede märg unenägu ehk logistiline õudusunenägu.

There’s One Thing Both Sides In the Gun Control Debate Can Agree On - Washington's Blog
Valitsus tahab relvade omamist keelata - ise aga ostab miljonite kaupa padruneid kokku.

Activist Post: Top 10 Most Dangerous U.S. Government Agencies
10 kõige ohtlikumat USA valitsusasutust. Huvitav, kuidas oleks lood Eesti asutuste ohtliusega lood?

FBI: More People Killed with Hammers, Clubs Each Year Than Rifles - Gun Rights - Fox Nation
Haamrite ja kurikatega tapetakse aastas rohkem inimesi kui püssidega.

You're sound asleep when you hear a thump... - Northern California Ford Owners 
Õpetlik lugu relvakontrollist Suurbritannias.Activist Post: House Resolution Introduced to Remove Presidential Term Limits
USAs püütakse sisse viia uus seadus mis ei piira isiku võimalusi olla USA President lugematu arv kordi.

PressTV - Russian warships gathering off Syria waters to deter West: Report
Venemaa liigutab muskleid ja saadab oma sõjalevu Süüria vetesse.

Benefit cuts 'will see more children taken into care' - Home News - UK - The Independent
Briti "lastekaitse" süsteem on kurikuulsalt pigem laste ära kasutamise süsteem ja seda väga laia profiililiselt. Viimased eelarve lõiked aga viivad selleni, et üha rohkem vanemaid on sunnitud oam lapsed viima selle süsteemi "kaitse" alla.

Christmas terror attack foiled in Russia (VIDEO, PHOTOS) — RT
Venemaa lõunaosas jõid islami terroristid "vahele" ja hukkusid oma lõhkeaine plahvatuses (või lasid ennast ise õhku) kui FSB neid kinni võtt üritas. Mõned pildid ka - ei midagi verist.

Spain Study Confirms Hemp Oil Cures Cancer without Side Effects | Consciousness TV
Natuke rõõmsamal toonil - Hispaanias on saadud maha uurimisega mis väidab, et kanepi abil on võimalik ravida vähki ja seda ilma kõrvalnähtudeta nagu tablettide ja keemiaravi korral.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
09-01-2013 10:15
Postitus: #5
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
05-02-2012 21:26
Postitus: #3RE: 13. USA osariiki kaaluvad kulla- ja hõbedastandardi kasutuselevõttu

1913. aasta seadusega sai föderaalreserv 99 aastaks õiguse raha emiteerida....noh...vaevalt et need 13 osariigi seadusandjad seda ei teadnud.

Kas aasta vahetusega sai see 99a. otsa või mis sellest saanud on?

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
09-01-2013 13:13
Postitus: #6
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
99 aastat sai otsa aga seal on suuremaidki asju ignoreeritud.
Hetkel midagi täpsemat ütelda ei oska.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Alar1989
Uustulnukas

Postitusi: 16
Liitunud: Sep 2010
17-01-2013 12:43
Postitus: #7
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Oskab keegi ehk kommenteerida Excu kohta midagi?

"Kas hakkab mingi delfi olukord toimuma siin või?"
(selle postituse viimane muutmine: 17-01-2013 21:07 Alar1989.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Cassiopeia
Veteran

Postitusi: 1,033
Liitunud: Mar 2008
17-01-2013 12:54
Postitus: #8
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Ta peaks varsti vabanema. Küll te kannatate oodata.

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
26-01-2013 12:53
Postitus: #9
Esmalt väike selgitus looke.
Kunagi kui olin veel poisike ütles isa lapsepõlve saatusekaaslane kelle elu keedkäigud viisid KGB ridadesse, et kõige rohkem kardab “ladvik” tõde. Põhjus ei ole mingi super-puper esoteeriline vaid lihtne - kui selgub tõde ehk mida need isikud on teinud võimule pääsemiseks siis ootab, neid tapalava. Nii lihtne see ongi.
Mõned päevad tagasi postitati siin video “Ted Bundy” surma eelse intervjuuga - seal ütles ta otse - “ma ei taha surra”. Sama sugune motiiv on ka tõe varjamise taga. Öeldakse, et tõdesi on palju - minu, sinu, teie, meie, nende jne. See ei ole tõde. Tõde on üks - vaatenurkasi on palju ja veel rohkem on tõlgendusi.
See ei kehti mitte ainult seal kuskil “sfäärides” vaid ka siin - foorumis ja Eestis, ning mujal sellel Maa-munal. On üks vana ütlus - “Anna Jumal mulle mõistust teha vahet kus on tõde kus valskus”. Ma ei taha väita, et mina tean tõde või, et kõik see verbaalika mis minu suust tuleb on puhas kuld, kuid olen püüdnud oma võimete piires mitte valetada - hullemal juhul siis lihtsalt suu kinni hoida. Edastan seda milles arvan olevat tõeteri. Äkki kellegil on midagi mis just minu vahendatu annab pildi terviklikumaks muutmisele kaasa ja äkki sealt pudeneb ka mulle midagi.

Naastes peale “pagendust” tahaks jätta sõnumi, et olles ka eelnevalt saanud sama saatuse osaliseks mõnel korral olen ma saanud aru mille eest.See ei ole mulle meeldinud, kuid olen ületanud piire ja on olnud selge mille eest. Antud juhul oli aga konreetselt tegu ühe isiku personaalse “võimu mänguga” (mis pole mitte esimene kord) ehk “mina ütlesin nii ja sina oled minuga nõus ja vastu ei vaidle või saad bänni” - mina sain bänni. Ei olnud ehk mitte kõige viisakam aga ei leia, et see oleks õigustanud bänni. Ütlen selle välja vaatamata sellele, et antud olukord võib korduda ja nagu ka meie vahelise vaidluse käik kustutati (mis mul on aga salvestusena alles) kustutatakse ka see postitus ja lähen järjekordsele “puhkusele”, kuid teen selle käigu siiski. Kui keegi on huvitatud sisust siis võib kirjutada ja ma saadan selle pdf faili tutvumiseks. Ütlen aga kohe - mitte kõigile - teen valiku lähtuvalt oma kriteeriumitest ja ennast põhjendama ei pea.
Lisaksin seda, et kui isik seda teemat ise ülesse ei tõsta siis ma piirdun selle postitusega ja mingit pikemat “veritasu” pidama ei hakka - teen vaid omad järeldused ja üritan neist tulevikus ka lähtuda ja nendega arvestada - mis ei pruugi kõigile meeldida aga se on pigem nende mure.
Paljud ütelused ja ideed, ning mõisted ajaloost on aegade jooksul “hoolitsevate käte” vahel muutnud oma algset mõtet ja sõnumit. Kui algne sõnum oli Inimese vaimu ja vaimsuse äratamiseks siis hilisem mõte on muudetud tihti vastupidiseks - Inimeste üle võimu usurpeerinud kliki alalhoidmiseks ja Inimese surumiseks orja seisundisse.
Sama toimib ka näiteks religiooni puhul. See on nähtus mis on fundamentaalse tähendusega liimiks ühiskonna moodustamiseks ja Inimese ja Inimkonna ja ka ühiskonna arenguks. Religiooni ei saa ega ei tohi segi ajada Usuga. Kui esimene on mõeldud isikute vaheliseks suhtluse reeglite kogumiks siis Usk on privaatne tunnetus millega Isik määrab ära oma suhted ümbritsevaga.
Aegade jooksul on religiooni väärakasutatud ja talle on külge poogitud isikute ja isikute gruppide tegusi mis ei ole osaks religioonist aga vaid nende korrumpeerunud isendite pahateod. Analoogist tööriistadega saavad enamus inimestest aru - ei tapa ju mitte haamer aga inimene kes seda hoiab kui aga jutt läheb religioonile siis varjutab paljude mõistust arusaamatuse pime kattevari. Sajandite jooksul sisse söödetud legend religiooni kurjusest teenib vaid neid isikuid kes selle varjus on oma kurje tegusi korda saatnud ja loomulikule, ning Inimese arengus vajalikule “liimile” andnud mürgise varjundi.
Samas on need isikud aga loonud “oma” versiooni religioonist ja arvavad, et seda nimetades uhkete teadluslike terminitega muudab see asja olemust - ei - ei muuda ta midagi. Ka see uhke nimega “teaduslik mõtteviis” on muutunud kinniseks sektiks mis esindab tihti religiooni kõige tumedamaid külgi. Toome siia või näiteks vaid vähi selle ravi ümber toimuva. Samuti on eredaks näiteks energeetika ümber toimuv ja kuna nii vähi kui energia kohta on siin foorumis mitu teemat siis neid aspekte siin pikemalt lahkama ei hakka.
Kasutan siin teadlikult sõna isikud - mitmed kontaktlerid on väitnud, et nende hulgas kes meid külastavad väljastpoolt Päikesesüsteemi on religioon olulisel kohal. Seega oleks väär seda nähtust piiritleda vaid Inimestega. Loomulikult võib vaielda kui usaldusväärsed need kontaktlerid on, kuid kui lähtuma ka inimkonna kirjanduslikust pärandist (Sumer, vedad) mis samuti näitavad, et sellel nähtusel on oluline roll Isikute ühistegevuse aluseks.
Peaks ehk veel ära mainima, et nii ristiusk, kristlus, islam, judaism ja teised usundid on religiooni ilmingud ja neid ei saa määratleda kui religiooni defineerivat mõistet. See oleks nagu kui arvata, et üks inimene on Inimkonnale hinnagu andmiseks aluseks tegelikult on see marginaalne näide ja vaid osake sellest suurest ilmingust.NWO
Antud loos on toodud lühike kokkuvõte sellest mis toimus Ameerika Ühendriikide loomise ajal ja selle käigus. Oli see ju ajastu mille jooksul ei tekkinud mitte ainult riigid ja langesid kuningad vaid ka loodi uusi ideid, usundeid ja teisi kooslusi mis on juhtinud inimeste saatusi kuni tänase päevani.
Asja teeb tavaliselt komplitseerituks see, et ei suudeta aru saada sellest, et neil aegadel olid meestel natuke rohkem ja nii julgust kui ka autunnet. Astudes kuhugi liikmeks ja siis aru saades, et esmane samm oli astudud valedest eeldustest lähtudes astuti samm tagasi. Mitmed mehed maksid selle eest eluga - nagu kapten Morgan kes olles aastaid vabamüürlaste liht liige peale edutamist ja uute saladuste avamist sai aru millise organisatsiooni liikmeks ta astus ja lahkus sealt avalikult seda deklareerides - ka nimetades põhjuseid. Selle sammu eest ta tapeti. Samaseid ütelusi tegid omal ajal ka mitmed teised Ameerika Ühendriikide asutaja liikmetest. Paljud need ütlused on ajaloo annaalidest välja roogitud. Kelle poolt - seda on raske ütelda, kuid vahest siiski mõned killud tulevad ka sellest mustast august välja. Selles artiklis on mõned neist kildudest välja öeldud, nagu ka mõned mõtted religiooni kohta. Kelle silmad on avatumad suudavad need kohad leida ja ehk ka neist aru saada.


Cancer Doctor Burzynski's Case Dismissed!
Ühe arsti võitlusest vähi ravimise eest. On tunnustatud, et vähi haigusi on mitut liiki ja erinevad liigid vajavad erinevat ravi. Samas on räägitud ka mitmest ravist mis on rohkem universaalsemad nagu oli omal ajal doktor Royal R. Rife poolt loodud meetod. Hetkel aga on antud arsti suhtes algatatud tugevamat sorti tagakiusamine koos tegevusloa tühistamisega ja seal kandis ei ole see naljaasi. Seda kõike tehakse vaatamata sellele, et antud arsti käte vahel pole surnud mitte ükski patsient - pigem vastupidi aga tema ravi ei nõua aastaid kliinikumis käimist ja lugematu hulga rahaühikute eest keemia manustamist.

Former Investigative Journalist, Howard Blum Says Government is Lying About UFOs and Urges Congressional Hearings in Rare Interview with Oprah (12-9-1990) | VIDEO
Ajakirjanik väidab allikatele tuginedes, et UFOd on lennus.

Did NASA delete evidence of UFOs from its photo archive?
NASA ja kadunud pildid. Nimetatud kosmoseagentuur paneb regulaarselt oma kodulehele vaatmaiseks tuhandeid pilte. Aeg ajalt on huvilised nende seast välja sõelunud pilte milledel kujutatud ei soostu NASA kommenteerima. Mingil hetkel sellised pildid jälle kaovad.
Hetkel on siis ISS pardalt tehtud piltidelt leitud objekt mis tundub kujtuavat seni ametlikult mitte registreeritud sõidukit. Pakutud on nii salajaste projektide kui ka tulnukate osalust. Olles ligi aasta ja kuus kuud olnud väljas siis peale neile tähelepanu juhtimist need pildid võeti maha. Millega siis tegu? Kas tegu kehva kvaliteediga, tuntud häbepartide uute seiklustega või on tegu reaalse lennumasinaga mille päritolu jääb hetkel lahtiseks.

UFO: Aliens exit Moon says UFO Astronomer : The Canadian National Newspaper
Tulnukate lennumaisnad ja Kuu - ammendamatu teema juba viimased mitu sada aastat.Australian Gun Law Update
Austraallased on nüüd juba üle aasta elanud “nõukogude liidus”. Relvad korjati rahvalt käest - kulutades selleks mitmeid miljoneid kohalikke rahatähti. Mis on tulemuseks? Näiteks relvastatud röövide hulk on kasvanud 40% ja kasv ei ole veel pidurdunud.

cryptogon.com » Citadel: Masterplanned Doomstead City
Üks huvitav ja omapärane algatus USA pinnalt. Nimelt on seal juba suurem hulk kodanikke kes ei ole rahul riigi juhtkonna kuritegeliku (asjad on kohtust läbi käinud ja isegi kohalik kohus on mitmed valitsuse sammud tunnistanud kuritegelikeks) ja seadusevastase tegevuse ja tegevusetuse suhtes ja soovivad luua riigi siseseid enklaave kus kehtiks puhtalt Ameerika Ühendriikide Põhiiseadus. Ei arva isiklikult, et selline tegevus eriti viljakas oleks aga teatud hetkeni võib sellest isegi kasu olla. Selline kommuun peab vägagi ettevaatlik olema, et nad ei saaks sekti silti külge mis õigustaks valitsuse poolset otsest rünnakut nagu see juhtus Wacos.

Constitution Club USA - Defending the Principles of Individual Liberty and Personal Responsibility
Eelmise uudisega otseselt haakuv lugu. Kuna USA juhtkond astub juba otseseid samme Põhiseaduse vastaseks tegevuseks - hetkel siis põhi teemaks relvad - on mitmed Ameerika Ühendriikide Serifid teatanud, et ei nemad ega nende alluvad ei kavatse täita Põhiseadusega vastuolus oelvaid käske nagu näiteks relvade kokkukorjamine elanikelt mis tahes ettekäändel.
Seal on loodud mitmeid huvigruppe mis koondavad oma lippude alla neid isikuid kes peavad pühaks Põhiseadust ja selle artikleid, ning on neid valmis kaitsma relv käes. Olles ise mitemte selle mõttelaadiga inimestega kohtunud ja suhelnud seal elades siis usun, et need ei ole tühjad sõnad. Kui Obama administratsioon peaks astuma selliseid samme siis on uus revolutsioon seal kindlustatud.
Samas on tunda seal (ja olen ka ise sellega nõus), et selline lärm relva omamise ümber on suitsukatteks millelegi tõsisesemale. Mõnedest võimalikest arengutest olen siin foorumis ka varem juttu teinud ja milline neist just käiku läheb ja kas läheb üldse näitab aeg.

PressTV - German lawyer may face prosecution for denying Holocaust
Väljamõeldud sündmuse reaalsed tagajärjed. Kas oli ikka 6 miljonit või oli vähem - palju üldse oli kas üldse oli? Ainuüksi nende küsimuste esitamine mitmes Euroopa riigis viib inimese vanglasse kui küsimuse sihiks on juutide saatus Kolmandas Riigis Hitleri võimu all. Eestis on veel tore - kui sa just tuntud ajakirjanik või politikaan ei ole ehk sul puudub suuremat sorti kuulajaskond siis esita julgelt - vangi minna võid alles siis kui suudad ühte lausesse ära mahutada ahjud ja ühe teatud grupi nimetuse. Kui arvestada kui palju hukkus 2MS ajal inimesi ja kui väike oli juutide osakaal rahvastikust (pakutakse 1 kuni 5% mõnes kohas vähem mõnes rohkem) siis on müstiline, kuida hukkunte suht arv pidevalt just nende “kasuks” kipub minema.

300-million-year-old UFO tooth-wheel found in Russian city of Vladivostok: Voice of Russia
Jälle on leitud midagi mida saab UFOde “kraesse” ajada - see kord siis väidetav hammasratas mille nood olla kunagi maha pillanud. Minu jaoks on aga müstika, kuidas suudetakse tõsise näoga rääkida hammasrataste toel liikuvatest komoselaevadest mis veel neid rattaid, naelu, haamreid ja mida veel ajastute vältel on siin Maal ära kaotanud ja mitte kordagi tulla selle peale, et äkki need “kaotajad” ei olnud mitte Päikesesüsteemi piiride tagant aga meie esivanemad? OK - rõele au andes peab märkima, et mõned siiski on seda teinud aga “ufo-usuliste” rünnakule on raske vastu panna. Tahaks siin üle korrata, et usun “täiega”, et on olemas mõistuslik elu väljaspool Päikesesüsteemi ja ka seda, et see “seltskond” on Maad külastanud aga tõesti ei arva, et iga kivist välja tulnud mutter on UFOde “oma” - äkki otsiks enne natuke lähedasemaid põhjuseid - Darwin keerleb niigi hauas nagu värten - mõned keerud juurde ei tähenda talle vast enam midagi.


Pro-gun activists flood US state capitals defending right to bear arms (PHOTOS) — RT
Ühelt poolt eliit kes annab parima, et rahval poleks millega ennast kaitsta ei nende ega kurjategijate vastu teiselt poolt aga rahvas kelle hulgast helgemad pead ja aktiivsemad liikmed tuletavad meelde meile kõigile - kui asi on niru siis päästab sind vaid sina ise. Politsei tuleb siis kui jõuab, naabrid, sõbrad ei pruugi “kodus” olla - jääb sina ja pätt ja see mis on teil käes. Parem olla valmis ja elada nii, et seda valmis olekut tarvis ei lähe kui nuustada lilli ja saada peksa iga jolkami käest kes võtab vaevaks sinu poole kätt tõsta.ACLU Files First of Several Lawsuits Against Philadelphia PD for Arresting Citizens with Cameras | PINAC
Eesti Politseinikud on ikka täitsa “maakad” ja lasevad isegi Pealtnägija vennad kaameratega oma üritusi filmima. USAs on olukord karmim - isegi kui see on olnud korduvalt kohut poolt kinnitatud, et Politseinikud on avalikud teensitujad ja kodanikel on õigus filmida nende tegevust ja tegevusetust siis Politseinikud ei ole veel kirja kätte saanud ja kodanikud saavad peks, elektrishokki ja muid füüsilisi meenutusi, et pollade filmimine ei ole just hea asi.
(selle postituse viimane muutmine: 26-01-2013 12:54 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
26-01-2013 15:39
Postitus: #10
RE: Esmalt väike selgitus looke.
(26-01-2013 12:53 )excubitoris Kirjutas:  Did NASA delete evidence of UFOs from its photo archive?
NASA ja kadunud pildid. Nimetatud kosmoseagentuur paneb regulaarselt oma kodulehele vaatmaiseks tuhandeid pilte. Aeg ajalt on huvilised nende seast välja sõelunud pilte milledel kujutatud ei soostu NASA kommenteerima. Mingil hetkel sellised pildid jälle kaovad.
Hetkel on siis ISS pardalt tehtud piltidelt leitud objekt mis tundub kujutavat seni ametlikult mitte registreeritud sõidukit. Pakutud on nii salajaste projektide kui ka tulnukate osalust. Olles ligi aasta ja kuus kuud olnud väljas siis peale neile tähelepanu juhtimist need pildid võeti maha. Millega siis tegu? Kas tegu kehva kvaliteediga, tuntud häbepartide uute seiklustega või on tegu reaalse lennumasinaga mille päritolu jääb hetkel lahtiseks.

UFO: Aliens exit Moon says UFO Astronomer : The Canadian National Newspaper
Tulnukate lennumasinad ja Kuu - ammendamatu teema juba viimased mitu sada aastat.

Tänud Excu uute uudiste eest!
See on tõesti kummaline, et panevad pildi üles ja siis jälle võtavad ära.
Tundub kuidagi kahtlane.
Ja teisalt on kahtlane, et kui mingi ese leitakse, siis arvatakse maa-väliste oma olema. Ometi ju kõik need iidsed muistsed tsivilisatsioonid ja nende iidne tehnoloogia teadaolevalt eksisteeris.
Kuu saladused ka ikka jätkuvad. Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Alar1989
Uustulnukas

Postitusi: 16
Liitunud: Sep 2010
26-01-2013 22:34
Postitus: #11
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Tere tulemast tagasi! Suured tänud ka uute uudiste eest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
28-01-2013 18:55
Postitus: #12
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
My Way News - Around world, gun rules, and results, vary wildly
Väikene ülevaade relvakultuurist laias maailmas.

Anti Conspiracy Theorists
Kuidas suhelda inimesega kes riputab sulle külge silte.

“Conspiracy Theory”: Foundations of a Weaponized Term | Global Research
Konmspiratsiooni teooriad - reaalsed ja valusalt salvavad - CIA ja muu "tähestiku supp".

Are Archons Greys? by Usko Ahonen Md.
Kes on "hallid" - need /kuri/kuulsad tulnukad.

Russian opposition leaders receive instructions in the US embassy Moscow 2012 - YouTube
Kõnekas video kus Venemaa opositsioon läheb USA saakonda "kohvile".

Low Energy Light Bulbs Not So "Green" After All?
Need moodsad lambid ehk tõesti sääastavad meile mõned kilovatid aga kahju mida nad teevad võib olla suurem kui kasu mõnest säästetud energia tilgast. Kes veel ei tea siis vanad lambid olid sisuliselt õhuga täidetud klaasipallid kus sees ja ümber natuke metalli - rauda, vaske alumiinimit ja volframi - nime kiri pole ehk pärs täielik ja põhjalik aga suuremalt jaolt just nii. Uued säästuprinid sisaldavad aga heeliumi (mis on varsti saamas uueks "nafta kriisiks"), mürke mitmeid nagu arseeni ja ka metallid seal sees on nimelt just mürgised raskemetallid.

The food industry Viral meat spray
Kuidas võitleb "toiduaine"tööstus bakteritega lihalaadses massis mida meile söödetakse - pritsib sinna sisse ja peale viiruseid sisaldavaid vedelikke milledes olevad viirused söövad baktereid. Mhmm - ainet mõtlemiseks ehk?!

Common Modern Foods Which Cause DNA Damage - Waking Times : Waking Times
Tavalised toiduained mis tekitavad probleeme - väga huvitava katse kirjeldus. Arvan, et kui see katse nii 900 kassiga tehtaks tänapäeval ja mitte 70 aastat tagasi oleksid teatud loomakaitsjad vist selle teadlase midagit pidi kuhugi naelutanud - vaatamata sellele, et kassid jäid ellu - kõik põlvkonnad.

The Truth About South Africa: White Genocide In South Africa
Meeldetuletus genotsiidist Lõuna Aafrika Vabariigist. Nõrganärvilistel ja neeguste superaustajatel mitte lugeda - võib lõhkuda teie roosamannalsit maailma pilti. Minu mäletmaist mööda suutsid selliseid metsikusi teha vaid juudid Vene Impeeriumi hävitamisel ja nende "õpilased"-kriminaalid GULAGi laagrites.

Satanic mistress strangles lover’s 4 children | OSUN DEFENDER
Veel üks looke illustreerimaks tavapärast elu Aafrikas.

David Icke - Satanic Bloodlines - David Icke Website
Saatanlikud vereliinid ja David Icke oma leiba teenimas.

Russia Accuses US Jewish Group of Book Theft | Russia | RIA Novosti
Venemaa ja USA juudid kalevad - põhjuseks raamatud, kuid protsessi kaasus on huvitav.

Lib Dem MP David Ward defends remarks about Israel | Politics | The Guardian
Suurbritannia parlamendi saadiks ütleb nii nagu asjad on. Pole küll Farage aga julgust on poisil.

ADL Owns Ratfacedjews.com | Veterans Today
Propaganda sõda - sattude veebilehel mis pritsib tatti juutide suunas võid kindel olla, et tegu on nende endite propagandaga määrimaks nende nimesi kes üritavad nende kuritegusi paljastada.

PressTV - Counselor gets 103 years for sex abuse
Jää murdub - üks New Yorgi paljudest isehakanud "nõustajatest" läheb kohtu alla kuna vägistas tüdrukut alates tolle 12 aastaseks saamisest mitu aastat järjest. Ju ta siis astus veel mõnedele varvastele, et tast selline "eeskuju" tehakse kohtute "aususe ja erapooletuse" raames.

Silent Weapons for Quiet Wars « LEFT HOOK by Dean Henderson
Väike ajaloo tund - mis toimus ja kes oli seotud.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
BleedingOutMyEyes
ebatavaliige

Postitusi: 317
Liitunud: Nov 2007
29-01-2013 10:40
Postitus: #13
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
(28-01-2013 18:55 )excubitoris Kirjutas:  The Truth About South Africa: White Genocide In South Africa
Meeldetuletus genotsiidist Lõuna Aafrika Vabariigist. Nõrganärvilistel ja neeguste superaustajatel mitte lugeda - võib lõhkuda teie roosamannalsit maailma pilti. Minu mäletmaist mööda suutsid selliseid metsikusi teha vaid juudid Vene Impeeriumi hävitamisel ja nende "õpilased"-kriminaalid GULAGi laagrites.

Veel kohutavam on neid kommentaare lugeda seal all.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
29-01-2013 16:01
Postitus: #14
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
(29-01-2013 10:40 )BleedingOutMyEyes Kirjutas:  
(28-01-2013 18:55 )excubitoris Kirjutas:  The Truth About South Africa: White Genocide In South Africa
Meeldetuletus genotsiidist Lõuna Aafrika Vabariigist. Nõrganärvilistel ja neeguste superaustajatel mitte lugeda - võib lõhkuda teie roosamannalsit maailma pilti. Minu mäletmaist mööda suutsid selliseid metsikusi teha vaid juudid Vene Impeeriumi hävitamisel ja nende "õpilased"-kriminaalid GULAGi laagrites.

Veel kohutavam on neid kommentaare lugeda seal all.

Julm tõesti. Kusjuures need kommentaatorid õigustavad oma käitumist sellega, et valge tuli ja viis nad kõik ameerikasse jne ja kasutas orjadena. Kui valget ei oleks tulnud elaksid nad siiani vihmametsas ja jahiksid odade ja vibudega metsloomi.
Nägin mingiaeg tagasi dokumentaali Lõuna Aafrika vabariigi valge farmeri perekonna võitlusest kohtuga oma maavalduste õiguste üle. Asi kestis ca 5a ja kuigi dok. lõpuks said nad siiski mingi võidu, siis vahepeal peksti pooled selle pere asukad kas surnuks või ratastooli.
Üks episood oli kus tulid neegused uue Land Cruiseriga ja mingi paber oli näpus kus nad teatasid, et nad on vaesed farmerid ja tahavad saada tagasi maad mis on nende oma.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
29-01-2013 18:20
Postitus: #15
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
LAVist ehk nii palju, et ajal kui valged sinna läksid (enamus saksa, hollandi ja naabrusest) oli sealne kant sisuliselt tühi. Tehti lepingud seal elavate hotentottidega, et nemad on oma maa peal ja valged oma maa peal. Kui leiti sealt aga teemante algas sinna Briti Impeeriumi (õigem oleks öelda, et judeo-kristliku impeeriumi ehk kristlased juutide käpa all) peale tung. Selle juhiks olid Hollandist tollast Euroopat valitsevad (Rotchildid on ka seal hulgas) juudi pankurid. Algas genotsiid nii buuride (nagu neid tollal kutsuti - nimi anti kuna seda hea neeguste nimedega sassi ajada) kui ka väheste kohalike hotentottide suhtes - viimased hävitati pea täielikult. Asemele toodi teistest briti kolooniatest nahavärvilt musta töö jõudu. Ajalooline märksõna - Buuride sõjad. Esimeseks Maailmasõjaks oli saavutatud teatud tasakaal - buurid olid enamuses alla heidetud ja tasalülitatud ja nende organisatsioonid "eurooplaste" poolt tegevusetuks muudetud.
Hetkel uuemast ajaloost ei kirjuta - pole aega ehk kunagi satub midagi ette teeb pikema jutu. Lisan paar videot mis iselooustavad ilmekalt seda mis seal on toimunud. Muideks - ajalooliselt loetakse just buuride sõda koonduslaagrite sünni ajaks. Sinna ajasid britid kohalikud buurid keda piinati, vägistati, näljutati ja tapeti. Minu meelest on see Euroopa ajaloo üks hullemaid häbiplekke mida valged britid seal oma suguvendadega tegid. Asja iroonia on selles, et paljude buuride juured ulatusid ka Briti saartele.

De la Rey Song - with English subtitles - YouTube
Buurid brittide vastu - 82 742 buuri 346 693 briti sõduri vastu. Mõned britid said aru mis toimus ja peale buuride sõdu loodi saartel paar organisatsiooni tõe esile toomiseks - neid kutsuti fasistideks, rassistideks ja ka anitsemiitideks kuna ka sellest elemendist ei olnud võimalik mööda vaadata.

The Songs They Sing - Highlight: Kill The Boers The Racists - YouTube
See laul on osa võiltushümnist mis tundub, et vahelduseks jälle Tuubist kadunud.

Mandela: Speaking to reporters after singing to kill whites - YouTube
Bolševike-juutide poster-boy ehk lemmiklaps - Nelson Mandela - jälgige hoolega subtiitreid.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
18-02-2013 09:30
Postitus: #16
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
THE "ROOTS" OF BLACK RAGE & WHITE GUILT
Valged, hallid, mustad, kollased, punased ja keda kõike veel. Mõned (Franz Boas – Liberal Icon, Scientific Fraud) väidavad, et rasse pole olemas, kuid nähtavalt ignoreerivad mitmeid aspekte mis ka teaduslikku ja statistilist kinnitust leidnud. Me elame ühel ja samal Maal - meil on samad juured ja seda olenemata nahavärvist, kuid elu näitab, et meil on palju erinevus ja kui vägisi neid erinevusi rõhutada siis tekivad konfliktid. Olen vahest ütelnud vastuseks ütelusele, et "ühe eestlase parimaks toiduks on teine eestlane", et kaks eestlast saavad omavahel väg ahästi hakkama kui kui nende vahel juuti ei ole. Praktika näitab, et see toimib mitte ainult eestlaste endite vaid kaeestlaste ja teiste rahvuste ning ka erinevate rasside vahel.
Ma ei väida, et ajalugu on olnud ideaalselt korras - hetkel jutt rassi suhetest, kuid elu on näidanud, et kui ühes ruumis elavad kaks erinevat rassi siis on võimalik rahulik kooselu kus mõlemad ossapooled austavad teise poole piire - nii ruumilisi kui ka hingelisi. Parimaks näiteks oli hotentottide ja eurooplaste koostöö Lõuna Aafrikas - seda seni kuni sealt leiti kulda ja teemante ja selle maailma juudid saatsid Briti armee sinna "korda looma".
See oli vaid üks näide - järgmiseks võtame käsile Ameerika Ühendriigid. Ei ole saladuseks, et seal oli keskmiselt nii sajandi pikkune aktiivne orjapidamise süsteem - kui mu mälu ei peta siis sellest olen siin mõnes teemas ka varem rääkinud ja panen ka mõned lingid siia lõppu seega selle pikemalt ei peatu.
Antud uudis aga räägib ühest TV sarjast nimega Roots mille autor oli valetaja ja plagiaator nagu hiljem kohtus selgus. Mis toodeti tollaste Hollywoodi juutide poolt ja mis oli sisuliselt rassiviha õhutamiseks toodetud. On ju teada, et destruktiivsed jõud suudavad võimul püsida ainult siis kui need keda nad valitsevad kaklevad omavahel ja neil ei ole aega vaadata ja näha neid kes mõlema osapoole turjal kaanidena verd imevad. Kas me suudame õppust võtta ja vähemalt alusta ENDISTEST - eestlastest ja kõik vahemehed omavahelt välja peksta ja suhelda teineteisega otse?

Lubatud lingid:

The Real Slave Traders - Google Drive
Who Brought The Slaves To America - Google Drive
White slavery - Google DriveHome Schooling Works, Pass It On | Dave Hodges – The Common Sense Show
Kas haridus mis saadud koolist või haritus mis saadud kodust? Kogutud andmed näitavad, et haritus kodust ehk siis kodus koolitamine on mõtekam. Ennetades mõningate ennatlikke argumente ütlen juba ära, et praeguse süsteemi juures ei saa seda laiemas kontekstis rakendada, kuid tuleviku välja vaates oleks see koos "tavalise kooliga" ideaalne lahendus - esimesed aastad (näiteks kuni 12nda eluaastani) kodus haritust siis "viimistlust" üldkoolis, ametikoolis ja "teravamatele pliiatsitele" ka ülikoolis - peale vähemalt viit aastat tööl käimist õpitaval erialal.

Elite Underground | Veterans Today
Maa alused ehitused ja masinad mis neid teevad.

Roi Tov – Israel Attacks Christianity
Riigi nimega iisrale sõjast maailma vastu.

The 11 Scariest Things in Your Food | Yahoo! Health
11 hirmsamat asja sinu toidus.

WORLD BANKER MAKES STUNNING CONFESSION - YouTube
Pankurit on tabanud avameelsushoog.

Public Prosecutor of Rome to Investigate the Bilderberg Group
Rooma linna prokurör on otsustanud uurida Bildenbergide grupi tegevust.

The Global Water Grab: Meet the “New Water Barons” | Global Research
Järgmine suur sõda toimub vee pärast on meid korduvalt hoitatud. See lugu räägib sellest, kuidas see sõda juba käib. Vee rikkaid piirkondi ostetakse kokku. Ameerikas lähed vanglasse (seda ON juba juhtunud) kui sa oma eramaal kogud vihmavett - see kuulub ju riigile mitte sulle. Näiteid on veel teisigi, kuidas see sõda toimub.

I Was a Paid Internet Shill: How Shadowy Groups Manipulate Internet Opinion and Debate | Conscious Life News
Inimese tunnistus kes väidab, et talle maksti netis sooritatud "möla" ehk propaganda eest.

The End of the Free Internet As We Know It? | Dave Hodges – The Common Sense Show
PArim viis kuidas diskrediteerida nn "rahva meediat" - käituda nagu kretiin ja hüüda loosungeid seil kus oleks vaja vaikselt istuda ja kuulata ja kirja panna mis toimub. Selline käitumine (ka A.Jones on sellega ämbrisse astunud) on pigem omane isikutele kelle üleasndeks on propaganda mis tõepõhine raporteerimine ja uurimine mis maailmas toimub.

Stalin’s Secret Agents: The Subversion of Roosevelt’s Government by David Martin
Roosevelt võttis Jalta konverentsile kaas Välimisminsteeriumi töötaja Hissi kes nagu hiljem selgus oli Stalini spioon. Miks tegi seda Rooselvelt kuigi tollal oli FBI teda juba hoiatanud, et Hiss (ja mitemd teised isikud kes olid tema kabinetile lähedal) omavad seoseid N.Liiduga.

Reality Shifts: What Happens to Those Who Slip Between the Cracks of Time and Space? - Waking Times : Waking Times
Ennustajad, selgeltnägijad, kanaldajad ja teised kes saavad infot "sealt kuskilt". Huvitav lugu sellest, kuidas mõned inimesed saavad infot mis aitab neil saavutada seda mida teised on pidanud võimatuks. Kaks näidet loost on Xeroxi kompanii asutaja kes leiutas kopeerimis protsessi ja aednikkes tegi oma aia sinna kuhu keegi ei pidanud seda võimalikuks. Mõlemad väitsid, et said informatsiooni ja juhatust "teiselt poolt".

Federal Reserve hacked | Business | guardian.co.uk
Föderaal Reservi serveritesse häkiti sisse pidi asutus tunnistama ja kinnitas, et pihta pandi üle 4000 "ässa" andmed. Kinitust ei ole aga arvatakse, et teoga sai hakkama keegi Anonymuse rühmitusest. Kas järgmisena hakkame lugema uudiseid mis räägivad selelst , kuidas need 4000 hakkavad tähestikulises järjekorras taevasse minema?

Could the sea be conscious? Research reveals how tiny plankton behave like marine microbial 'megamind' | Mail Online
Omapärane lugu selline - teadlased on uurinud ja leiavad, et plankton (see pisikene elusorganismide kogum - mini vähid, krabid ja ussikesed) käitub nagu oleks tal ühine aju.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
02-03-2013 13:43
Postitus: #17
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Roi Tov – Israel Police Joins Underworld
‘My first bullet, his last breath’: Instagram reveals dark side of Israeli army (PHOTOS) — RT News
Foorumis on lausa omaette teema mis räägib Politseijõudude ebaadekvaatsest käitumisest ja seda ikka pea igas riigis. Seda teemat on aegajalt ka "kliki meedia" soojendanud, kuid natike ühekülgselt ja mitte eriti - ei saa ju omete pureda kätt (riiki) mis sind toidab. Mida aga see meedia üldse ei taha valgustada on see mis toimub iisralis sees - sest see ei oleks enam mitte toitva käe puremine aga pead hoidva kaela saagimine.
Aga toimub seal nii mõndagi - esimene uudis räägib iisraeli Politsei kasvavast brutaalsusest mitte ainult palestiinlaste (kelledega tegeleb peamiselt armee) vastu aga lausa hõimukaaslaste vastu. Paradoks on aga selles, et kohalike valitsejate ees on raske valik - mitte kõik juudid ei ole nõus teostatava apartheidi poliitikaga ja protestid kasvavad ja samas on natuke nadi "omasi" kolkida. Millega nende eetilne dialemma päädib on päevaküsimus - kardan, et sellel teemal eriti spekuleerida ei julge, kuigi arvata võib, et Riik/Politsei jäävad peale ja mõned kes hammasrataste vahele jäävad ohevrdatakse ühise eesmärgi nimel.
Teine jutt ei le otseselt küll seotud politsei kiire ja raske käega vaid armees teenivate isikute suhtumisega. Kui arvestada, et Politsei teenistusse astumiseks on armee läbimine kohustuseks "numero uuno" siis ei ole ju midagi imestada, et selline peksuhimu lokkab. Kui armees saab ennast pea vabalt laste, naiste ja teiste nõrgemate peal välja elada siis tsiviilis on see keerulisem. Uudis aga pakub terve hulga pilte mis näitab sõdurite suhtumist oma riigi kaaskodanikesse ehk palestiinlastesse.


How China is enslaving the world: Beijing's ruthless leaders got Britain in their sights | Mail Online
Öeldakse, et impeeriumid tulevad ja lähevad. mõned neist on natike "paremad" (ütleme ehk nii, et nende potensiaal kasvada on selgemalt välendunud) kui teised. Kui aga kasvav impeerium kopeerib juba lagunenud impeeriumi taktikat siis on vast isegi Kalevipojale selge (ja seda ilma Siili spikerduseta), et see impeerium pikalt ei püsi.
Artiklis on vaatluse all Hiina riigi ambitsioonid ja praktika mis kopeerib pea üks-ühele kunagise maailma impeeriumi ehk Suurbritannia teed oma tippu ja sealt kolinal alla.


Hemp ~ “Weeding” Out The Myths - Waking Times : Waking Times
Kanepi teema ei saa vist enne otsa kui seda igal teisel põllul ja kolandas lillepotis kodu päikese poolsel aknal kasvatatakse. Selge on see, et kanepi keelustamine teenis kitsa kliki huve ja selle "kahjulikkus" oli pehmelt öeldes ülepakutud kui mitte lausa kriminaalselt välja valetatud. Apelleerides inimese tervise kaitsele ja samal ajal müües tubakat ja viina siis see on üks suur ports kahepelgelisust millel poel mitte midagi tegemist inimese kaitsega.
Antud artiklis on aga vägagi hästi esile toodud mitmed kanepi vastaste argumentide teine pool ehk siis millega vastata kui sul on vaja seletada kanepi reaalseid omadusi mitte aga välja mõeldud kahjulikkust.

Marijuana Cure : U.S. Government Owns The Patent on Cannabis Cures |2013 Solar Strom|UFO 2013
Eelmise uudisega tihedalt seotud lugu - nimelt on just valitsustega manipuleerinud ja seda kontrolli all hoidvad klikk/id olnud otseselt seotud kanepi vastase sõjaga. Samas on aga tekkinud huvitav olukord - see, et kanep on üks parimaid looduslikke ravimeid on selge ka "neile", et aga vältida nende ravimite sattumist laiematesse massidesse on riik (kurjaga võitlemsie sildi all loomulikult) kokku korjanud oma kaitsva tiiva alla kõik need patendid mis kirjaldavad, kuidas saab kanepist ravimeid. Ehk on löödud kaks kärbet ühe hoobiga - reaalne (ravi valitutele) ja proapgandistlik (kaitseme rahvast kurja eest).

History...Hollywood-Style
Ajalugu filmitööstuse kõverpeeglis. Mingi aeg tagasi tõin siin kuskil esile uudise mis kirjeldas, kuidas tehti katseid mille tulemusena kooliõpilased hakkasid pidama filmidest nähtut "ajaloolise tõena", kuigi see oli tihti isegi klassikalise kooliajalooga karjuvas vastuolus. Märksõnaks siin näiteks film Pearl Harbour (Jaapani rünnak samanimelises USA linnas asunud sõja/mereväebaasile) milles olid ehk vaid pildid toimunust enamvähem ausaks kujunduseks sellele mis toimus. Samas aga jäeti filmist välja kõik see mis juba mitu aasta kümmet oli avalik teave - näiteks see, et Jaapan ründas ootamatult. USA sai nii "vihjeid" kui otsest luureinfot, et rünnak toimub - seda nii ajalise kui logistilise täpsusega. Kuna aga sõda oli vaja siis lasti see toimuda kuna oldi ju ise osalsied selle rünnaku provotseerimises.
Analoogne käitumine ei olnud USA valitsejatele mingiks uudiseks - oli ju neil eelnev sõjaleva "Maine" kogemus ja mitmeid väiksemaid intsidente. Samuti on nad esile toodud sündmusest "õppinud" ja rakendanud samalaadset oskusteavet ka moodsamal ajal - nagu 9/11 ehk sõda terrorismiga on näidanud.

MANHATTAN PROJECT
Tihti tekib vaidlus vandenõusi lahates selles osas, et kuidas seda kõike on suudetud saladuses hoida. Peaks see ju nagu haarama vähemalt sadu kui mitte tuhandeid inimesi kes on SALADUSEGA seotud ja ometigi midagi ei leki. Esimene argument on loomulikult see, et lekib küll ja mitte vähe. Kuna aga meedia on "valitsusega" ühes mestis see meedia seda lihtsalt EI kajasta - tal on ju lisaks 100% vabandus varnast võtta - riiklik julgeolek. Siin tekibki esimene dialemma - infot nagu oleks aga selle tõestusi vähevõitu sest selle kohapealt on tunduvalt lihtsam "kaant kinni" hoida kui inimese lobisemishimu kohalt.
Aga - vaatame korraks ajalukku ja mõtleme. Oli selline projekt kui Manhattan. See nägi ette aatomi pommi tootmist (pigem siiski selle tootmise imiteerimist sest asi olla nagu 3.Riigis juba valmis), selle katsetamist ja hilisemat kasutamist. Info aga mis siiani on rõhuvale enamusele teadmata räägib sellest, et projektiga oli seotud enam kui 100 000 inimest. Projekti käsutuses olid 3 selleks ehitatud asulat ja vaatamata kõigele selle ilmus projekt avalikkuse ette alles peale seda kui esimene pomm oli Jaapani alla visatud - kui keegi soovib võib teha viitega märkuse, et esimene mainimine oli juba peale katset Nevadas - vabandan aga hetkel mälust/puusalt panen aga kuna ajaline vahe suur ei ole siis täpset vastust ei hakka otsima.
See aga näitab, et saadakse küll kui tahakse.

Suppressed Scientific Evidence Proves Free Energy Source Dating Back 25,000 Years - Waking Times : Waking Times
Natuke püramiididest kui vaba energia allikatest.

Mystery of Shambhala « Just Wondering – Alternative News and Opinions
Shambala - mis see on ja kus see on.

US is a Third World Hellhole...According to Police
Uudis mis võiks minna Politsei brutaalsuse teemasse - kirjutises lahatakse sellise käitumise tagamaid.

Oregon man in Possession of 13 Million Gallons of Illicit Rainwater Sentenced to Jail | Consciousness TV
Oregon Claims State Ownership Over all Rainwater | Consciousness TV
Kellele kuulub vihmavesi? Kui vihma sajab siis kas sinul onõigus oma kinnistu piires seda koguda hilisemaks kasutamiseks või mitte? Igatahes arvab USA Oregoni osariik, et temale kuuluvad eksklusiivselt kõik õigused sellele mis osariigi kohal taevast alla sajab - sealhulgas ka vihmaveele (teine link) ja kaebas kohtusse ealniku kes oli vihmavett kogund ja toppis isiku vanglasse (esimene link). Nüüd küsimus suurele ringile - millal selline asi Eestisse jõuab? On ju Toompea 101 dalmaatslast ülesse näidanud pea pretsedenditut võimet kopeerida maailma lollusi ja valada need seadusteks ka meil.

Homeschoolers Barred from H.S. Sports but Illegal Immigrant Peers Play On
Tekkinud on omapärane olukord - kui sa oled riigi kodanik, maksad makse, kuid oled eriarvamusel koolisüsteemi suhtes ja õpetad oma last kodus siis sinu lapsed ei tohi ka koolitegevuse välisel ajal teiste lastega kooli aladel mingigi tegevusega haaratud olla. Mingil määral võib ju asjast ehk isegi aru saada kui ei oleks ühte suurt AGA - samal ajal aga lubatakse sinna kooli alale lapsi kelle vanemad (ja kes ka ise on) otseselt kurjategijad kuna neil puudub seaduslik alus USAs viibimiseks, kes ei maksa makse - milledest seda kooli üldse üleval peetakse ja kes tihti ei ela isegi samas piirkonnas. Milles on vahe? Kas selles, et koolis käivates saavad kuulekad riigi sõdurid ja väljaspool kooli õppinud kasvavad arukamad ja laiema silmaringiga (seda on seal korduvat uuringutega tõestatud) kodanikud kes ikka vabalt ei lase kedagi oma turjale liugu laskma...

Gaining Momentum: Now 44 Gun Companies Have Stopped Selling to Law Enforcement In Anti-2nd Amendment States | TheBlaze.com
Debatid ja tegevused kolmnurgas Kodanik-Relvatootja-Valitsus jätkuvad.

Scott Lively Has 'Proof" Obama Secretly Gay
Pisikene lillatvärv killuke Valge Maja mustast residendist - milline on tema lemmik auk.

NBCNews.com - Structure on Mars | Video Player
Kasutades Google Mars teensut leidis kodanik "pleki" mis meenutab ehtist. Kes seal elab? NASA keerutab - nagu ikka.

The secret at the bottom of psychiatry’s rabbit hole | Jon Rappoport's Blog
Psühholoogia Imedemaa ja jäneseuru sügavus.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
02-03-2013 18:33
Postitus: #18
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
(02-03-2013 13:43 )excubitoris Kirjutas:  NBCNews.com - Structure on Mars | Video Player
Kasutades Google Mars teensut leidis kodanik "pleki" mis meenutab ehtist. Kes seal elab? NASA keerutab - nagu ikka.
06.06.2011 - Armchair Astronomer Finds 'Evidence' of Life on Mars
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,029
Liitunud: Jul 2010
03-03-2013 16:28
Postitus: #19
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Ei leidnud hetkel õiget teemat, seega lisan siia.
Et siis jälle mingi elukas leitud.

Jube eluka pilt:
Spoiler :
[Pilt: r-BEAST-OF-TENBY-MYSTERY-CREATURE-large570.jpg?15]
'Beast Of Tenby,' Mysterious Creature, Found On UK Beach; Experts Weigh In
(selle postituse viimane muutmine: 04-03-2013 21:32 Thorondor.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,029
Liitunud: Jul 2010
03-03-2013 20:07
Postitus: #20
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Eelmisele postitusele lisaks ka "selgitav" videoklipp.Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
04-03-2013 09:43
Postitus: #21
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
The Real Holocaust
Germany_Must_Perish_1941.pdf (application/pdf Object)

Keeruline on valida teemat selle lingi jaoks - haakub kokku päris mitme teemaga - Hitler, 3.Riik, iisrael, juudid ja holokaust ja veelgi samasse väravasse. Natuke siis teemal kes alustas ja millega alustas...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
BleedingOutMyEyes
ebatavaliige

Postitusi: 317
Liitunud: Nov 2007
06-03-2013 20:12
Postitus: #22
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Loodan, et ei pahandata, kui lisan siia ühe (minu meelest) väga olulise uudise. Hugo Chavéz suri eile. P.S. järgnev link on võetud lihtsalt suvaline google´i otsinguist.

http://abcnews.go.com/International/hugo...d=16198379
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,724
Liitunud: May 2009
07-03-2013 09:30
Postitus: #23
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Hugo Chavez kaotas kaks aastat kestnud võitluse vähiga
Aadu Hiietamm
Venezuelas sotsialismi ehitanud Chavez lubas, et 2019. aastaks on riigis vaesus kadunud, ja just vaesema rahva hulgas ta populaarne oligi.
"Hugo Chavez, Ladina- Ameerika vaeste Kristus, on surnud," pealkirjastas uudise Venezuela presidendi surmast uudisteportaal Noticias24.
Muu hulgas esitas Hugo Chavez 2011. aasta lõpul küsimuse: kas Ameerika Ühendriigid on välja töötanud salajase tehnoloogia Ladina-Ameerika riikide juhtide vähki nakatamiseks?

Peale tema olid selleks ajaks vähki põdenud legendaarne Fidel Castro, Brasiilia riigipea Dilma Rousseff ja tema eelkäija Luiz Inacio Lula da Silva ning Paraguay president Fernando Lugo.
Samuti kahtlustati kilpnäärmevähki Argentina riigipeal Cristina Fernandez de Kirchneril, kuid operatsioonil selgus, et see diagnoos oli ekslik.
Hugo Chavez ütles, et Ladina-Ameerika riigijuhtide vähijuhtumeid on tõenäosusteooriale tuginedes väga raske seletada ning et see on ülimalt kummaline ja harukordne seeria.
Peaaegu samade väidetega esines vaid mõni tund enne Hugo Chavezi surmateadet Venezuela asepresident Nicolas Maduro.
Ta süüdistas isamaa vaenlasi, eriti aga Ameerika Ühendriike demokraatia õõnestamises ja vandenõus ning rõhutas, et ka Chavezi haigus on vaenlase sepitsuste tagajärg.
Madurole sekundeeris eile Venemaa kommunistide liider Gennadi Zjuganov, kes küsis teleesinemises retooriliselt: "Kuidas on juhtunud, et kuus Ladina-Ameerika riigijuhti, kes on kritiseerinud USA poliitikat ja üritanud luua mõjukat liitu, haigestusid samaaegselt samasse haigusesse?"
"Minu arvates on see juhusest kaugel," lisas Zjuganov ning esitas üleskutse uurida Chavezi surma põhjuseid rahvusvahelise kontrolli all.
Hugo Chavez teenis USA meelepaha ära Süüria, Iraani ja Gaddafi-Liibüa toetamisega. Samuti teritas ta pidevalt keelt USA eelmise presidendi George W. Bushi kallal, nimetades teda ametlikes sõnavõttudes alligaatoriks, terroristiks, argpüksiks, eesliks ja joomariks.
2006. aasta septembris nimetas Hugo Chavez USA tollast presidenti George W. Bushi New Yorgis ÜRO Peaassamblee kõnetoolist põrguliseks.
"Põrguline ise on majas. Põrguline tuli eile siia. Just siia," ütles Chavez Bushi esinemise kohta ja lisas, et USA president jättis endast maha väävlihaisu, mida on tunda ka päev hiljem.
Samuti nimetas Chavez Bushi maailma diktaatoriks, kes vajab psühhiaatri abi. Ta süüdistas USAd ka imperialismis ja hegemoonias. Venezuela liidri ütlustele reageeriti Peaassambleel aplausiga.
http://www.ohtuleht.ee/512666
(selle postituse viimane muutmine: 07-03-2013 09:31 Vesilik.)

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kosmosekutt
Tavaliige

Postitusi: 116
Liitunud: May 2012
07-03-2013 10:42
Postitus: #24
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Sinna riikidesse kuhu kõike nägeva silma mõju ei ulatu, haigestuvad riigipead "loomulikul" teel vähki. Eks nad kuskil kõik kiiritada saanud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
07-03-2013 13:07
Postitus: #25
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013
Vähiks ei ole kiiritust vaja.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uudiseid soomest ja rootsist xcad 6 1,953 06-05-2018 09:36
Viimane postitus: Thorondor
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014 excubitoris 124 60,839 11-09-2015 07:03
Viimane postitus: Eithea
  Filers Files ehk Hr. Filersi UFO uudised kogu maailmast excubitoris 121 48,676 02-08-2014 17:18
Viimane postitus: excubitoris
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012 excubitoris 179 67,744 31-12-2012 22:44
Viimane postitus: kage
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 excubitoris 305 123,481 30-10-2012 11:04
Viimane postitus: Marconato
  Ilo kolumn MMXI Ilo 20 8,627 05-06-2011 14:01
Viimane postitus: Ilo
  Shveitsi uudiseid ka paadikapten 3 3,524 17-02-2011 08:51
Viimane postitus: nokitseja
  Encyclopedia of Life ehk Elu Entsüklopeedia Tutanhamon 3 2,091 18-11-2007 19:56
Viimane postitus: Andromeda

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog