Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Incubus või midagi muud?
#1
Ma pole päris kindel, kas tegu on Incubus`iga, kuna mõned asjad ei lange kokku kuid kindel on see, et keegi või miski külastab mind öösiti (2-4 ajal öösel).
Esimest korda tundsin, et keegi käis mind magamise ajal "panemas", ligi 10 aastat tagasi. Mäletamist mööda juhtus see vaid korra. Tol hetkel ei osanud asjad midagi arvata ja ei pööranud sellele ka tähelepanu (panin oma kujutlusvõime arvele).
Alates 2012 kevadest, olen aga korduvalt tundnud tukslemist alakehas ja pärast on selline tunne nagu oleksin seksinud. Ärevaks muutis mind aga paar päeva tagasi juhtunud:
Olime mehega kaua üleval, läksin 3 paiku voodisse ja korraga tundsin, et hakkas peale, ainult, et see kord tundsin lisaks veel vasaku rinna hella puudutamist (nagu huultega). Siis otsustas mees oma kohustusi täita KUID miski oli ees. Ph34r2 Nagu reaalselt tundsin nii mina kui mu abikaasa, et midagi on ees. Ja kogu selle aja oli mul tunne, et minu ja mehe vahel on veel midagi, nagu nähtamatu siidlina, mis oli valkjashalli värvi. Lisaks kellegi kolmanda kohalolek. See tõik pani mind kahtlema, kas tegu on Incubusiga kuna teda tundis samal ajal minuga ka teine inimene, lisaks ma sain ennast liigutada. Kui aus olla, siis olen iga kord saanud enda liigutada, paralüüsi pole olnud.

Ma ei tea, kas see on sellega seotud, aga kaks nädalat varem läksin voodisse ja pimedas nägin, et keegi istub voodis minu kohapeal, pidades teda enda meheks, palusin eest tulla, muidu ei pääse voodisse ja see must kogu tõsis ja läks minust läbi. Ehmatuseks nägin, et mees juba magas voodis...

Kuni siiani olin arvanud, et keegi kujutab mind ette ja seetõttu tunnen seda.

Kas kellelgi on veel selliseid kogemusi olnud? Või oskab seletada, kas tegu üldse on Incubusiga.

Selles majas igatahes keegi kõnnib vahepeal ringi, tema kohalolu on tunda, kass jälgib tema liikumist, teisel korrusel (kus keegi ei tohiks olla), on kuulda samme ja lapse mänguasi hakkas karjuma tere, hihi, tere, tere, tere (selleks peab nupule vajutama, mänguasi oli aga voodi all ja kedagi polnud seal toas) Kuid mulle tundub, et see öine külaline pole see, kes pidevalt siin ringi liigub...
Vasta
#2
Kuna Incubuc on deemon, siis äkki aitavad mingisugused kaitsesümbolid.
Vasta
#3
Kas oled kristlane?
Vasta
#4
Ma hästi ei usu et Incubuc, kuid mine tea.
Rohkem ma arvan, et see mõni meie oma kodukootud meesolevus, kes astraalis möllab. Sa võta mõttes läbi kõik oma parakontakid ( nii reaalsed kui vahetu kõne mingis listis...jne).
Kuid tegelasel on märgata arengut ( grupi värk istub)...LaughLaugh

Kuid Co0zhy`l on täiesti õigus.

Vasta
#5
Äkki oled mõne guru juurde käinud või hakkab teine mees oma mehe käest üle lööma. Gurud tavaliselt käivad öösiti oma kanakarja üle. Polnud ka keskajal need Incubused midagi muud kui reaalsed unenägudes kolavad mehed. Kuid kindlaks teha kes nad reaalselt on saab ainult tunde järgi, näod valetavad alati. Muide kui teine mees lööb naise unenägudes üle siis ei saa naine enam oma vana partneriga orgasmi või saab seda harva. Orgasm on selleks et lüüa kõik teised konkurendid naisest välja. Mehe kohus on oma naine teistest meestest puhas hoida, et naine võõraid mehi oma elujõuga ei toidaks.
Gurude juurde marssivad naised satuvadki enamast nn puhastuslõksu kui guru nad manuaalteraapiaga orgasmiseisundisse viib ja enda karja kinnitab, iga mõningase aja tagant hakkab naine end halvasti tundma ja peab jälle puhastusprotseduuri minema samas kui oma mees võiks selle töö tasuta ära teha.
Vasta
#6
Aga mis selle vastu ette võtta? Igal naisel pole kindlat partnerit. Ma mõtlen,et kas naine saab ise need sabad maha kuidagi.
Vasta
#7
No nende sabade pärast enamik naisi mööda gurusid kolavadki, sama töö teevad muuseas ära papid aga pärast pappidega semmimist võib jälle kodune mees või meestuttav pikalt saata, sest sa teda enam ei toida kuna kuulud papi karja. Parim on ikka endale kindel partner otsida, muide see võib rahumeeli mitme naise peale olla kuid vastupidi ei klapi. Mehed kolavadki mööda avalikke naisi parema meelega kui partnersuhetesse sest avalik naine ei tekita sõltuvust, kuid pritsivaevast saab lahti. Frigiidsus on vale partneriga elamine.
Vasta
#8
Ma mõtlen ,et peab olema mingi variant kus mehi vaja ei ole. Et naine ise puhastab ennast. Ütleme siis nii,et nagu inimkarja väline variant.
Vasta
#9
(03-01-2013, 15:42 )väike võilill Kirjutas: Osad koerad ka ei pääse meeste käest.

Siis veel see ka ,et miks naised justkui ise lasevad mehed endale sabasi tekitama. Et kas tõesti muudmoodi ei saa või on see variant nii väikses kirjas,et ei näe lugeda.

VS unustas mainimata, et on olemas ka sukuubid.
(lad incubus ´peal lamaja´,succubus ´allaheitja´).
Sukuubid on naisvaimud, kes talitavad meestega samuti nagu inkuubid naistega.
Tänapäeval võtavad inkuubid ja sukuubid kaasaegseid vorme, nende magamistoa külaskäik võib tuleneda ka UFO nägemisest.
Seega, Pia - ega hiljuti mingeid UFO-kontakte ei ole toiminud?
Vasta
#10
Ei, ristiusku pole,seega papist minu puhul kasu pole. Ühegi guru juures pole ka käinud.

Isiklikult kahtlen ka, et tegu on Incubusiga, kuna tegu pole luupainajaga, liigutada saan ja see ei toimu unes. Aga kui on, siis üksi sellest jagu ei saa (selle mõtte peale tegi veekeetja kõva paugu ja töötas edasi...)

Teie jutu peale otsustasin ühe maisema asja üle kontrollida ja helistasin ühele inimesele ja küsisin otse (täpsustasin ka kellaaega) - telefonis oli pikk vaikus ja üsna kohkunud häälega vastas jaatavalt. Niiet öine külaline leitud.
AGA miks ma seda nii selgelt tunnen ja lausa füüsiliselt oli nagu tropp ees. Mida küll kuulsad kaunitarid peaksid sellisel juhul tundma?
Samas, deemonid on targad olevused - kasutab seda kattevarjuna? Sest see must kuju ei sobi kuidagi pilti.
Vasta
#11
Tsitaat:Teie jutu peale otsustasin ühe maisema asja üle kontrollida ja helistasin ühele inimesele ja küsisin otse (täpsustasin ka kellaaega) - telefonis oli pikk vaikus ja üsna kohkunud häälega vastas jaatavalt. Niiet öine külaline leitud.
Teema ju ammendatud ja vastus käes, ülejäänd jahumine juba kurjast.


Kohendasin tsitaati. Mannu
Vasta
#12
(03-01-2013, 16:13 )murjam Kirjutas: Et ta siis teadlikult suudab käia Laugh ? Vinge mees. Enamasti toimetatakse alateadlikult... teadlikult toimetamsieks vajab mees nagu jõudu Laugh

aga seda ka .. eks sa ise oled väravad ta ees lahti jätnud ehk annad ise loa. Ilma sinu loata ei saa keegi su piimaojasid mekkima. Kui just jah pole "guru". Tavaline mees ilma loata ei saa essugi kätte wink
Vaevalt, et ta teadlikult seda tegi. Eks meil kõigil ole omad fantaasiad, aga kas tõesti laseb keegi selle fantaasia peal liugu?

Ja enda teada pole mul UFOdega kontakti olnud.
Vasta
#13
(03-01-2013, 16:47 )Pia Kirjutas: Vaevalt, et ta teadlikult seda tegi.

Aga loa andsid "mekkida" sina ise . Selles suhtes pead sa jah valiku ike tegema - kas oma mees, või mõlemad Laugh Kui valid aint oma mehe, ei pääse teine juurde teisti kui aint suurt väge omades Smile ja teadlikult toimetades.
Vasta
#14
(03-01-2013, 18:55 )väike võilill Kirjutas: Noh. Kasuta kujutlusvõimet.
Pead selgeks tegema endale ,et kas tahad olla nii popp tüdruk või on kuskil piirid. Kui keegi sind pruukimas käib vastu su tahtmist siis muuda ennast selliseks,et sa talle enam ei "maitseks". Riskibisnis oleks näiteks provotseerimine. Et vaadata ,mis siis saab.
Eks näis, kas veel kordub, kui tegu on selle inimesega, siis peale kõnet oli ta parajas šokis. Vaevalt, et niipea tema mõtetesse satun.
Kui tegu oli kattevarjuga, siis provotseerimine on tõesti riskibisnes, ühe mälukustutuse olen juba saanud, rohkem ei soovi Ph34r2

Muidugi üks võõimalus on panna öine kaamera ja vaadata, mis toas üldse toimub.

Aga kas keegi oska kommenteerida sooja ja külma tunnet? Tavaliselt vaimolendid neelavad energiat ja tekitavad temepratuuri muutuse alla poole. Mis puhul see aga soe tundub?

Vasta
#15
Kas need 10 aasta tagused olid soojad või külmad? Kui on reaalne inimene ja endine armuke, siis on loogiline, et on soe. Ja ma pole üldse kindel, et reaalne inimene oma "astraalis" oleku (või mis olekus ta "käib") ajal ei võiks paista musta koguna.
Vasta
#16
(03-01-2013, 20:29 )Marina Kirjutas: Kas need 10 aasta tagused olid soojad või külmad? Kui on reaalne inimene ja endine armuke, siis on loogiline, et on soe. Ja ma pole üldse kindel, et reaalne inimene oma "astraalis" oleku (või mis olekus ta "käib") ajal ei võiks paista musta koguna.
10 aastat tagasi ei mäleta, see oli nii ammu. Aga see must kogu oli selle inimese jaoks liiga väike...

Vasta
#17
Issand, kuidas ma vihkan kui inimesed valetavad.
Vasta
#18
Ehk täpsustad, mille kohta valetati?
Vasta
#19
See siin on üks järjekordne egotripp postitus, kus inimene valetab endale, valetab teistele, ainult selleks, et tähelepanu saada. Juba ainuüksi see, et keegi suudab veekeetja plaksust mingeid märke välja lugeda... Ja see algus - oi, oi, ma küsin teie kõigi nõu, aga ma tean täpselt (Incubus!) millega on tegu, ja oi, poetame veel vahele, et "see öine külaline on soe, mitte külm nagu vaimolevused kellega siiani kokku olen puutunud". Mõtleks, need KÕIK vaimolevused millega on kokku puututud...
Aga muidugi palun, räägi veel sellest, kuidas sa oma mehega keppida ei saa, sest tropp on ees...
(Või võta tampoon välja.)

Krt, kas mina olen ainuke, kellel ajab niisugune jama sita keema?
Vasta
#20
(04-01-2013, 02:02 )zen faran Kirjutas: See siin on üks järjekordne egotripp postitus, kus inimene valetab endale, valetab teistele, ainult selleks, et tähelepanu saada. Juba ainuüksi see, et keegi suudab veekeetja plaksust mingeid märke välja lugeda... Ja see algus - oi, oi, ma küsin teie kõigi nõu, aga ma tean täpselt (Incubus!) millega on tegu, ja oi, poetame veel vahele, et "see öine külaline on soe, mitte külm nagu vaimolevused kellega siiani kokku olen puutunud". Mõtleks, need KÕIK vaimolevused millega on kokku puututud...
Aga muidugi palun, räägi veel sellest, kuidas sa oma mehega keppida ei saa, sest tropp on ees...
(Või võta tampoon välja.)

Krt, kas mina olen ainuke, kellel ajab niisugune jama sita keema?

Hmm, tore, diskusioon on alati hea. Kahtlejaid peab alati olema, muidu ei jõu tuumani.
Aga kui ma egotrippida tahaks, läheksin "Selgeltnägijate tuleproovi", mitte ei küsiks teist arvamust anonüümsest foorumist.
Veekeetja paukumine võis tõesti olla puhas juhus kuid üks tark mees kunagi ütles mulle, et jälgi märke - juhuseid pole olemas.

Mis puutub vaimolevustesse, siis olen nendega rohkem kokku puutunud kui sooviks - pole kuigi meeldiv mehe ammu surnud vennaga tõttu vahtida, eriti kui pole teda kunagi elavana kohanud. Aga sellega harjub.

Kahjuks pole ma veel aru saanud, miks mõne olevuse puudutused on soojad ja teise omad külmad. Nt. Minu vanaema majas ringi kolava naisvaimu puudutused on soojad (arvatavasti tegu on vanavanaemaga, kes käib pai tegemas) ja tema pole enam kohe kindlasti elus, seega soe puudutus = elus inimene, ei pea paika.

Teema tegemise eesmärk oli aga aru saada, kelle või millega õigupoolest tegu, sest netist kirjelduse lugemine ei võrdu päris kogemuste läbielanud kommentaaridega. Taustainfoks võin Sulle öelda, et ma pole nii võhik neis teemades kui esmapilgul võis tunduda. Otsin lihtsalt teist arvamust.
Meesdeemoniga (incubusiga) rinda aga pista küll ei soovi, sest neist nii kergesti ei vabane. Teadmatusest torkida aga ka ei tasu.

Ja mis puutub keetmisse - ära loe siis seda teemat rohkem või suhtleme privaatsõnumites edasi. Sinu valik.
Vasta
#21
(03-01-2013, 16:09 )Müstik Kirjutas:
(03-01-2013, 15:42 )väike võilill Kirjutas: Osad koerad ka ei pääse meeste käest.

Siis veel see ka ,et miks naised justkui ise lasevad mehed endale sabasi tekitama. Et kas tõesti muudmoodi ei saa või on see variant nii väikses kirjas,et ei näe lugeda.

VS unustas mainimata, et on olemas ka sukuubid.
(lad incubus ´peal lamaja´,succubus ´allaheitja´).
Sukuubid on naisvaimud, kes talitavad meestega samuti nagu inkuubid naistega.
Tänapäeval võtavad inkuubid ja sukuubid kaasaegseid vorme, nende magamistoa külaskäik võib tuleneda ka UFO nägemisest.
Seega, Pia - ega hiljuti mingeid UFO-kontakte ei ole toiminud?

Loogiline eestikeelne vaste peaks olema incubusel sissetungija ja succubusel allaneelaja mitte allaheitja. Väikses kirjas ei ole aga mees ei taha tavaliselt rääkida naise jõust mis ta endasse neelab. Asjatu hirm. Hirmu tõttu teda neelata saabki. Aa on ka arusaadav hirm sest kui naine teab oma jõudu pole temasse just kerge tungida. Aga ilma mees ei saa. Teevad mõlemad üsna sama jah. Mis on deemon, ma ei tea aga tegemist peaks olema vaimolevustega, nagu puhta poolusega. Konkreetsete elanud või elavate inimestega seostamine peaks olema lihtsalt ettekujutuse küsimus, tegelikult on need energiad ja kaa ette kujutuse tulemus. Niipalju seost teise inimesega, kui et tema ettekujutus on sinu omast tugevam, siis tungib tema sinusse või neelab sind. Nagu Castaneda lugudes tuleb sinu unesse. Aga samahästi võib ka su oma soovunelm olla mis selle vaimolevuse loob.
Mina Pia olukorras mõtleks kas on endal mingeid tahtmisi või kas tunnen kedagi tugevat kellel on. Soe viitab nagu lohutusunele. Sellest arvan et omad puudujäägid mida alateadvus unes kompenseerib ja ei ole keegi tugevama tahtmisega sissetungija.
Zen vana madu - see on huvitav teema. miks sa ärritud? Sitt keeb siin paljudel igas teises teemas see on eestlasele vist tavaline Smile
Vasta
#22
(04-01-2013, 04:02 )Pia Kirjutas: Mis puutub vaimolevustesse, siis olen nendega rohkem kokku puutunud kui sooviks - pole kuigi meeldiv mehe ammu surnud vennaga tõttu vahtida, eriti kui pole teda kunagi elavana kohanud. Aga sellega harjub.

Sul siis ju tegelikult mingisugune üleüldine võime vaimolevusi ligi tõmmata.

Vasta
#23
Korjel käiakse niikunii kõikides neis naistes kellest on elu jooksul üle käidud. Väide, et mehe seeme kustub naises 7 aastaga on vale, suur osa DNAst laguneb juppideks ja kinnitub erinevate munarakkude külge, sest naisel on kogu kurn munarakke terveks eluks valmis. Ja iga eri mehe käest saadud DNA on ju suurem geneetiline valik. Seega varustab iga naine kõiki temaga maganud mehi oma elujõuga terve elu jooksul. Ja muidugi tuleb sealt teinekord kohutavaid avastusi, näiteks kui on olnud musta rassiga voodis ja abiellub hiljem valge mehega võib ka kümne aasta pärast sündida murjan ja kisa ja hala kui palju rääkimata naabrimehe näoga lastest. Nii et tahad tugev olla, ära lase 25 meest aastas ligi nagu lehtedes jutustatakse keskmise naise suhetest vaid seda kellega kavatsed terve elu elada ja lapsi saada. Meestele vastupidi on kasulik külas kolada, mida rohkem naisi toidab seda tugevam mees ja rohkem võimalusi võimu tippu jõudmiseks.
Vasta
#24
Et meeste elu mõte on saavutada mingit laadi võim?
Aga kuidas see süsteem siis loogiliselt välja peaks nägema ikkagi. Kui naised endale mehi üleliia palju ligi ei lase siis kust leitakse need mitmed toitjad? Ehk siis tegelikult on see ainult mehe mure, kui naine peale tema veel teisi toidab. Ei ole ühtegi põhjust ,et naine peaks mõnele mehele kuuluma.
Vasta
#25
(04-01-2013, 13:11 )VironShaman Kirjutas: Korjel käiakse niikunii kõikides neis naistes kellest on elu jooksul üle käidud. Väide, et mehe seeme kustub naises 7 aastaga on vale, suur osa DNAst laguneb juppideks ja kinnitub erinevate munarakkude külge, sest naisel on kogu kurn munarakke terveks eluks valmis. Ja iga eri mehe käest saadud DNA on ju suurem geneetiline valik. Seega varustab iga naine kõiki temaga maganud mehi oma elujõuga terve elu jooksul. Ja muidugi tuleb sealt teinekord kohutavaid avastusi, näiteks kui on olnud musta rassiga voodis ja abiellub hiljem valge mehega võib ka kümne aasta pärast sündida murjan ja kisa ja hala kui palju rääkimata naabrimehe näoga lastest. Nii et tahad tugev olla, ära lase 25 meest aastas ligi nagu lehtedes jutustatakse keskmise naise suhetest vaid seda kellega kavatsed terve elu elada ja lapsi saada. Meestele vastupidi on kasulik külas kolada, mida rohkem naisi toidab seda tugevam mees ja rohkem võimalusi võimu tippu jõudmiseks.
No see, et DHA läheb edasi jah, kuid oled sa ikka selles päris kindel et 7 aastat ei bloki energia korjet ära? Samas on maagias olemas kõigest lahtilõikamise moodus, kus inimene muutub igati, iseloom, harjumused, isegi teadmised (mata nõrk, edaspidi tugev jne), peretunne/sidemed kaovad s.h. korje ka enam ei toimi jne..
Njha, kui ikka muidu ei saa, siis tuleb Säde hingamistehnikat kasutama hakata, kui võõrad mehed korjet ei lõpeta...Bleh
Muide, enamikul siiski ei ole 25 erinevat meest aastas.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Midagi imelikku Elessandra 4 4,871 08-02-2015, 18:52
Viimane postitus: sakala
  Orb või siis energiapall pildil madman07 26 15,353 15-08-2014, 14:59
Viimane postitus: Wilholmensis
  Hakkan hulluks jääma, või on tõesti midagi enamat? darkshadows 34 14,045 31-08-2013, 20:42
Viimane postitus: Wilholmensis
  Oled sa näinud mõnda vaimu/kummitust/midagi taolist meenutav hiidlane 259 88,073 15-05-2013, 18:54
Viimane postitus: Black Goat
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,037 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vaim või misasi? gfreak 12 6,667 26-08-2012, 12:31
Viimane postitus: põlduba
  Energiasammas voi miski muu Ken 4 3,318 03-07-2012, 08:55
Viimane postitus: Celtic
  Kas see on orb või mitte tiigrimiisu 24 10,973 07-04-2012, 17:29
Viimane postitus: tiigrimiisu
  Mis või kes on pildil? InDemand 15 8,787 24-01-2012, 02:40
Viimane postitus: LauraP
  Kummitab või lihtsalt lollid kuulujutud? Chris 17 13,380 07-12-2011, 10:39
Viimane postitus: marx07

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat