Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 kummalist unenägu öösel
#1
Olin sattunud pahandustesse, eelnev päev ja magama ei suutnud jääda eriti hästi, kuid kui lõpuks jäin, tundsin läbi une kuidas õlg tuksus nagu see tahaks plahvatada, tõusin püsti kuid selleks hetkek polnud enam mu unesviimimise tasakaal just mitte kuigi parem seega laskusin põlvile ja see jörel külili, külili kukkudes oli juba pilt hägune kuid siis nägin enda ees alasti inimest kes andis mulle suudluse ja sel hetkel ärkasin voodis ja kui kummaline see ka pole arvan et see olin mina.
Teine unenägu oleks olnud nagu kuskil fantaasia maailmas, kus meile tehti ekskursiooni (vist) käisime üle maja ja seal olid eksponaadid surnud inimestest, kes pärast osutusid elusateks inimesteks (surusin veel kätt hea naljapeale) vanad naised kel polnud jagu, noored kel kõri läbi, seal vist oligi iga ruum erinevatele vanusegruppidele ja sugudele, mäletan selgelt kui mingil hetkel hüppas mu ette vähemalt 130cm pikk ja pruun öökull kes oleks tahtnud mulle nagu kallale tulla kuid siis nagu jäi ära mingil põhjusele, edasi ma jälle ei mäleta kuid seal oli veel üks mees kes kandis skafandrit mis teda elus hoidis, ta nagu vananes hämmastavalt kiiresti sest ta oli algul väike poiss teisel hetkel teismeline ja siis juba mees, kui ta oli juba umbes välimuselt 40 aastane võttis ta selle skafandri seljast, mille peale ta nägu mädanema hakkas, peale seda elast ta ainult paar minutit, imeliks aga ma oskasin sel hetkel ajataju hinnata, ma nagu oleks teadnud et ma näen und, kust ma ei tahtunud ära minna kuid see oli huvitavalt hirmus.
Kirjutasin küllaltki segaselt ja kirjavigu on ka palju, mis tu ma vabandan ag,a kas on siin keegi kes suudab midagi välja defineerida, mida see nagu tähendada võiks, eriti see esimene.
Vasta
#2
Teise unenäo kohta. Mittemiski pole see, millena paistab, kõik muutub ootamatult ja kiiresti, Su elus mingi tarkuse ja/või surmaga seotud jõud (öökull), mis aga (veel?) päris otseselt Sind ei puuduta.
Vasta
#3
Küsi endalt, et mis tunde see unenägu sinus tekitas ja seejärel, et kuna oma elus oled seda sama tunnet veel kogenud. Kontrollimata unenägudega palju muud üldjuhul teha ei saagi imo.
Vasta
#4
Olen väga rahutult magama hakanud, kui varem mäletasin 1-2 unenägu, siis nüüd vähemalt 3-5. Tänaseid kahte unenägu tahan küll avaldada, nägin neid peale kella 3-e, aga nende vahele jäi üks teine unenägu.

Esimeses unenäos olin ühes suures mängude ruumis, kus momendil oli vaheaeg ja vaid üks naine oli seal toimetamas.Ta lubas mind mängida. Andsin talle 3 münti ja võisin ühele nupule vajutada, mis pani reageerima 3*4 meetrilisel asjandusel suure seieri. Ta tegi esimese nupuvajutuse minu eest, seier jäi täpselt keskele seisma. Ta ütles, et sul vedas, saad katset korrata. Kui seier jääb vasakule poole, siis ei saa sa midagi, kui paremale poole, siis on seal igasugused suured võidud. Ta pidi kusagile ära minema, aga mina vajutasin nuppu ja seier ei reageerinud üldse, oli justkui kinni kiilunud. Läksin kappi raputama ja seier hakkas liikuma ja jäi vasakule. Hakkasin uurima seda kappi ja liigutasin selle vasemat külge 15 kraadi paigast . Nägin, et seier langes nüüd paremale poole. Katsetasin veel ja mõistsin, et see mäng on üks suur pettus. Otsisin selle naise üles ja selgitasin talle oma avastust, ta kehitas vaid õlgu ja ütles, et tal pole aega ega huvi seda korda teha.

Teises unenäos olime suure rahvahulgaga kusagil laevamoodi hiiglasliku lava peal ja meile anti luba sealt alla maa peale laskuda. Mäletan, et nii kui laskunud olime rohelise muru peale, käis ajus justkui mingi klõps, nagu oleksin mingist unenäost või hüpnoosist ärganud. Täielik selguse ja arusaamise tunne tekkis ning nägin ümberringi hämmeldunud nägusid...
Vasta
#5
Nägin unes, et kass tappis mu majas kaks närilist, ühe roti ja teise musta imeliku välimusega olemuse. Ma tundsin kergendust.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas mitu inimest võivad samal ajal sama unenägu näha? Annarosa 68 22,102 08-10-2021, 21:06
Viimane postitus: Q11
  Paranormaalne/salapärane unenägu Kawaiistar 4 2,451 07-11-2020, 11:07
Viimane postitus: kalldunn
  Unenägu enne ärkamist teco 8 5,533 09-01-2020, 01:06
Viimane postitus: Aadu66
  Unenägu reaalsusesse voolav 12 5,351 30-12-2019, 20:41
Viimane postitus: Q11
  Üks veider unenägu bruno5 3 4,128 18-08-2019, 09:09
Viimane postitus: Maario
  Subtiitritega unenägu contact-embrace-reality 3 3,234 12-08-2018, 11:08
Viimane postitus: Müstik
  Esilekutsutud unenägu Sinis 44 24,955 09-08-2018, 20:12
Viimane postitus: tanoid
  Mõis - pidev unenägu ? Jinny 3 3,423 12-09-2017, 10:43
Viimane postitus: positiivne
  Unenägu tundmatus lossis voolav 1 2,371 02-01-2015, 12:20
Viimane postitus: Psühholoog
  Veider unenägu-palun abi lahendamisel! Carmel 2 2,861 05-10-2014, 08:54
Viimane postitus: Psühholoog

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat