Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rahutu laps
#1
Paneks ka oma loo siia siis kirja.
Mul nimelt 3a poiss kes ei taha üksi magama minna oma tuppa sest räägib, et seina seest tuleb kuri issi nägu(halli värvi).Algul oli juttu ühest seinast mille ääres ta voodi asub aga nüüd viimasel ajal tulevad juba kahest seinast. Ja läbi une sonib ka teinekord, et mine ära mine ära ja ise nagu hakkaks nutma samal ajal.
Maja on meil uus 1,5 a vana. Tegelen kodus õhtuti inglimeditatsiooniga vahest. Siis kui vaja. Põhiliselt Mikael, Raafael ja minu enda kaitseingel Metatron, keda ma kutsun. Olen proovinud teha õpetuste järgi ja reaalselt olen näinud neist Mikaeli ja Metatroni. Kuid mõnikord on endal tekkinud hirmutunne meditatsiooni ajal ja siis olen jälle meie isa palvet lugenud või Mikaeli appi kutsunud ja olen hirmust üle saanud. Äkki olen ikkagi kedagi mittesobivat siia kutsunud ja nüüd ta kondab siin ringi. Ma olen pigem algaja kui kogenud selliste asjadega. Olen proovinud ka oma pereliikmetele ja majale valguse kaitsemulli ümber visualiseerida.
Veel niipalju, et vanas elukohas kus elasin üksi olid mul tõsised olendid kallal, kelle me kunagi ammu olime taldrikukeerutamisega nooruspõlves kohale kutsnud ja mitte ära saatnud.Ei tea kas võisin kedagi sealt kaasa ka tirida?
Vasta
#2
Inglitest ei oska midagi kosta, küll aga võib lapsel olla oma isaga mingi trauma ja nüüd on lihtsalt ärevushood.
Vasta
#3
Ma olengi ta isa wink. Kasvatus on mul leebe ja pahandan ainult siis kui ta lööb õde või midagi sellist. Muidu on kodurahuga kõik korras.
Vasta
#4
Lapsest on mul kõige rohkem kahju.
Neid seinataguseid olendeid on mitmesuguseid ja palju-palju. Ei pruugi olla tegu vanade "sõpradega". Sellest ja "nendest" võiks rääkida pikalt.
Kui otsid nõu või soovitusi, siis minu isalik nõu Sinule oleks esialgu tegeleda kaitsemüüridega rohkem kui muude asjadega. Kahtlen issameie lugemise kasulikkuses aga kui tunnetad, et see toimib, siis lase käia. Kaitsemüüri olemasolu ongi oluline Smile
Vasta
#5
Kas Sa, Heakuulaja, üle ei ole pingutanud oma inglivägede ja valgusemullidega? Sest koht, kuhu mediteerides üleliia palju ingleid kokku kutsutakse ja paaniliselt kaitseid peale pannakse, tõmbabki just sellesama tegevusega igasugu kurjade olendite ja niisama pullivendade tähelepanu. Peale selle Sa võid mediteerides ja muidu liialt "uhhuu" olles lapse jaoks hirmutav paista.
Kui mehed hakkavad "uhhuuga" tegelema, siis nad sageli pingutavad üle ja muutuvad fanaatikuks.

No see on minu arvamus ainult.

No ja alati võib proovida voodi teise asendisse tõsta. Äkki asub patogeense koha peal vms.
Vasta
#6
(07-01-2013, 02:08 )Heakuulaja Kirjutas: Paneks ka oma loo siia siis kirja.
Mul nimelt 3a poiss kes ei taha üksi magama minna oma tuppa sest räägib, et seina seest tuleb kuri issi nägu(halli värvi).Algul oli juttu ühest seinast mille ääres ta voodi asub aga nüüd viimasel ajal tulevad juba kahest seinast. Ja läbi une sonib ka teinekord, et mine ära mine ära ja ise nagu hakkaks nutma samal ajal.
Maja on meil uus 1,5 a vana. Tegelen kodus õhtuti inglimeditatsiooniga vahest. Siis kui vaja. Põhiliselt Mikael, Raafael ja minu enda kaitseingel Metatron, keda ma kutsun. Olen proovinud teha õpetuste järgi ja reaalselt olen näinud neist Mikaeli ja Metatroni. Kuid mõnikord on endal tekkinud hirmutunne meditatsiooni ajal ja siis olen jälle meie isa palvet lugenud või Mikaeli appi kutsunud ja olen hirmust üle saanud. Äkki olen ikkagi kedagi mittesobivat siia kutsunud ja nüüd ta kondab siin ringi. Ma olen pigem algaja kui kogenud selliste asjadega. Olen proovinud ka oma pereliikmetele ja majale valguse kaitsemulli ümber visualiseerida.
Veel niipalju, et vanas elukohas kus elasin üksi olid mul tõsised olendid kallal, kelle me kunagi ammu olime taldrikukeerutamisega nooruspõlves kohale kutsnud ja mitte ära saatnud.Ei tea kas võisin kedagi sealt kaasa ka tirida?

Hei!

Soovitaksin sul esmalt võtta ühendust kellegagi, kes aitaks vaadata, ega sul ole sest kunagisest rumalusest kedagi külge jäänud. Kui on, saaksite ta/nad korralikult ära saata. Kui pärast seda veel laps ei saa magada või sonib, uuesti siin ehk endast märku anda. Esmalt aja aga see eelmainitu korda. Smile

PS! Kuidas on võimalik, et sa teed meditatsiooni ja loed samas issameiet? Need kaks asja ei käi tegelikult kokku. Soovitan sul mõneks ajaks see nn kristlik palve ka ära jätta - võib pakkuda sulle küll südamerahu, ent nullib samas muud võimalused. Hirmutunne tekib sul lihtsalt seetõttu, et keha pole uudse energiaga harjunud. Mediteeri niisama, ilma et kutsuksid kedagi appi, st süvene iseendasse. Vaata, mis siis saab. Smile
Vasta
#7
Ega ma üle pole pingutanud nende meditatsioonidega ja palvetega. Teen kõike sisetunde järgi. Tunne tuleb peale siis teen ja kaitset palun Mikaelilt ka kõrgevibratsiooniga valgusolenditelt.

Mingi võimalus on ka veel see, et laps fantaseerib ja üritab ära kasutada, et mitte magama minna.
Vasta
#8
(07-01-2013, 22:36 )Heakuulaja Kirjutas: Mingi võimalus on ka veel see, et laps fantaseerib ja üritab ära kasutada, et mitte magama minna.

Kui liikuda tõenäolisemast ebatõenäolisema poole, siis just see variant.
Aga muidugi see on ju tavaline ja igav. Tuleb otsida keerulisemat.
Vasta
#9
Kuidas on võimalik, et mitte magama mineku soov paneb lapse fantaseerima seina seest välja tulevate hallide nägude üle, tõenäolisem, kui see, et teemaalgataja ise kellegi endale külla kutsunud? Minu arust 3-aastased ei mõtle nii nagu täiskasvanud, manipuleerides vanemate emotsioonidega, et saavutada läbi selle enda tahtmine. Kui lapsed on väsinud, siis nad tavaliselt jäävad magama. Kui lapsed jäävad magama, siis neile tavaliselt räägitakse unejuttu. Ma ei kujuta ette mitte ühtegi hetke, kus võiks tekkida olukord, et 3-aastane laps hakkab oma vanemate emotsioonidega manipuleerima.
Vasta
#10
Lapsed oskavad manipuleerida küll - selle kohta on päris mitu uurimist.
Üldjuhul ja enamikus on need aga lihtsad ja kergesti läbi nähtavad.
Lastel on ka hea fantaasia ja nad seda ka oskavad väljendada aktiivselt.
Üldjuhul on aga täheldatud, et laste fantaasia põhineb millelgi mida nad
on juba näinud ja kogenud. Arvestades TV levikut siis on raske paika
panna kas antud lapse poolt esile toodud kuvandid on tema fantaasia
mille alge on TV/elus või milleski muus.

Olen ise kogenud kus on veel mänguhoos aga aeg on tuttu minna ja siis
hakkab sealt tulema sellist fantaasiat, et naera herneks. Üldjuhul lööb
vähe ajapärast väsimus "sisse" ja laps magab ilma liigse sunnita nagu kott.
Vasta
#11
(07-01-2013, 02:08 )Heakuulaja Kirjutas: olen näinud neist Mikaeli ja Metatroni.
Lihtsalt nii huvi pärast - millised nad siis olid?
Ja kust Sa tead, et just M&M-i nägid?

Vasta
#12
Mikaelil on kuldne-violet ja Metatronil kuldne-pruuni värvi energia. Selliseid ma ka nägin. Kui tegin oma kaitseingliga kohtumise meditatsiooni siis küsisin mis on ta nimi. Vastuseks sain Metatron. Sellel hetkel polnud ma kordagi kuulnud sellisest inglist.


(08-01-2013, 14:08 )Samir Kirjutas:
(07-01-2013, 02:08 )Heakuulaja Kirjutas: olen näinud neist Mikaeli ja Metatroni.
Lihtsalt nii huvi pärast - millised nad siis olid?
Ja kust Sa tead, et just M&M-i nägid?


Olen päris palju kodus ja tegelen poisiga ja räägime asjadest. Ei usu et selles võiks asi olla.


(08-01-2013, 11:45 )pila Kirjutas: Kas laps saab oma päeva tegemistest ja elamustest piisavalt kellegagi rääkida?


Arvan, et pöördun kõigepealt mõne puhastaja poole.
Vasta
#13
Iseenesest on ju päris vägev, et absoluutselt iga inglimeditatsiooniga tegeleja, kes soovib välja kutsuda ENDA ISIKLIKKU kaitseinglit, saab kohe peainglite visiidi osaliseks. Metatron ja Miikael on kaks põhilist tüüpi, kes kõikjale kohale loivavad. Oled sa kindel, et tegemist polnud päkapikkudega, sest uusajastulaste inglileksikonis kirjeldatakse Metatroni kui tüüpi, kes paneb kirja, kas inimene on olnud hea või halb. Ju ta siis annab selle nimekirja edasi Jõuluvanale.

Kui saladus pole, siis mis on see põhjus, mis sunnib ühte täismeest tegelema inglite ja muu sarnase naiste teemaga?
Vasta
#14
Ennemuistsel ajal kui inimpärdik läks puutoikaga karu koopasse torkima, et näha, mis selle tegevuse peale juhtuda võib, oli tulemuseks teene tervele kogukonnale.

Tänapäeval pole aga siiani vist midagi muutunud. Ohuga mängimine ja tundmatute jõudude torkimine on vist inimestel jätkuvalt liigile omane harrastus.
Igasugune vaimolend võib end esitleda kellena tahes mõne võhiku ees. Tulemus, kus üks tegelane hakkab niisama seinast sisse passima, on veel õnnelik juhus. Tegu ei ole aga mänguga ja asjad võivad väga kiiresti väga kriitiliseks minna.

... aga võibolla on kõik hoopis fantaasia ja igaüks las kutsub välja pisikesi paljaid poisikesi vibudega nii palju kui soovib, sest mitte midagi ei juhtu ju (see oli nüüd sarkasm).
Igasugused kolli- ja vaimujutud võivad lapsele aga halvasti mõjuda ja psüühika edasiseks eluks arvestatavalt ära rikkuda.
Võibolla oleks siin ainest teemaarenduseks, kuidas ja kas üldse lastele nähtava/nähtamatu maailma käsitlust serveerida?
Vasta
#15
Ära nüüd lapsi päris rumalateks kah pea - lapsed saavad väga hästi aru, mis on reaalselt eksisteeriv ja mis väljamõeldis. Lihtsalt vanemad ei mõista seda, et osad väljamõeldiseks peetavad on tegelikult reaalselt eksisteerivad.

Heakuulaja - mis teeb lapse ema?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Laps ja tema maailm Celtic 43 22,731 12-11-2019, 01:40
Viimane postitus: Teloslane

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat