Teema hinnang:
  • 2Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulnukad unenäos
#26
Lisan veel, et mul siiamaani süda hakkab puperdama, kui pimedas väljast mingi valgus aknast tuppa langeb. Ajapikku olen maha rahunenud ja ei taha mõelda ufodele. Kui hakkan mõtlema, siis üsna kohe blokin need mõtted ära ja hakkan muust mõtlema. Kunagi ostsin huvi pärast raamatu "Kohtumised tulnukatega". Oli plaanis see läbi lugeda, aga ei suuda seda teha. Esimese jutu lugesin ära ja rohkem ei taha.
Vasta
#27
Neid unenägusid pole üldse vaja karta, tegelikult on mõnus ringi rännata umbes 4 korda nädalas, 3 korral on maised unenäod aga pisike killuke, võib olla paneb mõtlema. Olen mingis maailmas, jala küljes on käeraudadega mingi poolläbipaistev inimene. Küsin mis see on ja kus ma olen, vastatakse, et see on tehniline konstruktsioon. Kus ma olen, igatahes mitte maal. Maal oleks vastupidi ja näidatakse kuidas see poolläbipaisev inimene tõuseb üles ja muutub füüsiliseks inimeseks, aga see mis enne oli inimene poolläbipaistvaks taga lohisevaks lisandiks. Et siis intellekt võtab maal juhtimise üle ja ülejäänu lohiseb abitult kaasa.
Vasta
#28
Tulnukad unenäos - selle sõnapaari taha mahub mida erinevamaid nähtusi indiviidi siseilmas. Kellegil võib tõesti tulnukaunesid põhjustada reaalne, ilmsi, kas siis teadvustatud või teadvustamata kontakt. Kellegil on unes nähtud tulnukad vaid millegi peegeldus mis pole kuidagi seotud päris tulnukatega. Näen ka aeg ajalt unesid mis erinevad tavaunedest ja kus ma vaatlen taevast mis on täis meie tsivilisatsioonile võõrast tehnikat. Kõiki selliseid unesid saadavad tunded nagu ülevus ja elevus või erakordsuse tunne. Esimene tulnukate uni oli nooruses. Nägin kuidas tulin Balti jaama juures tunnelist välja ja pöördusin trammitee poole ning poolel teel vaatasin üles taevasse ning seal, hallist taevast langes allapoole mingi hiiglaslik objektiiv nagu vanadel fotoaparaatidel või mikroskoobil. Objetiiv oli suunatud koha peale kus seisin ning fokusseerimisrõngad hakkasid liikuma nagu see seadeldis oleks teravustanud. Nüüdsed uned on sellised kus eelpool mainitud tunded tekivad ning vaatan öisesse taevasse ning seal on täis suuri lendavad aparaate mis kord kogunevad siis jälle lendavad ära kuhugile. Või selline uni, et õhtul vaatan taevasse ja seal hõljub aeglaselt ja hääletult mõõtmetelt jalgpalliväljaku suurune, loojuva päikese valguses punakalt või vaskselt särav torudest konstruktsioon. Freud seletaks selliseid unesid ehk nii: kõrgel taevas lendav tundmatu ese - unenägija mingis psüühika sfääris eksisteeriv mõte, tunne vm mida unenägija hakkab ehk teadvustama. Ma Freudi õpetust pole uurinud aga seostaks küll selliseid unesid pigem vaimumaailma (unes üleval, kõrge taevas) fenomenide ellu sekkumise või millegi uue, varem teadvustamata "asjaga" oma enda kõrgematest (vaimu)sfääridest ja loodan, et sellised uned pole sümptomid algavast...skisofreeniast.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hundid unenäos Lotharius 8 17,479 08-01-2020, 18:37
Viimane postitus: Q11
  Maja omanik unenäos Jinny 1 3,485 13-01-2018, 13:05
Viimane postitus: Tundlik
  Surnu kallistamine unenäos Carmel 4 3,934 05-07-2015, 18:53
Viimane postitus: Carmel
  Saatan unenäos triinu27 18 12,542 28-02-2015, 13:57
Viimane postitus: Wilholmensis
  Unenäos pidevalt sama inimene akvamariin 20 13,418 19-10-2014, 22:04
Viimane postitus: VironShaman
  Tugev jõud/Luupainaja unenäos Eestlane 5 4,321 12-01-2014, 21:43
Viimane postitus: trigon382
  Surnu külastab unenäos Kummalisus 7 5,179 12-11-2013, 14:03
Viimane postitus: Krt
  Tohutu turvatunne unenäos hulkuv hing 10 5,486 23-10-2013, 15:01
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Surnu unenäos Carmel 2 4,853 01-10-2013, 17:44
Viimane postitus: Mannu
  Ebareaalselt suur madu unenäos. HerrenRasse 2 4,433 10-02-2013, 23:50
Viimane postitus: HerrenRasse

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat