Teema hinnang:
  • 2Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulnukad unenäos
#1
Olen juba päris noorest peale näinud aegajalt unenägusid, milles on alati kaks kindlat asja- tulnukad ja tähistaevas. Kord näen hiiglaslikke kosmoselaevasid öises taevas, langevate tähtede moodi asju, milles teadsin olevat maale saabuvaid tulnukaid ja taevas liikuvaid värvilisi tulesid. Olen ka näinud nagu viibiksin teisel planeedil, tulnukaid ei näinud, aga tajusin nende kohalolu.

Neis unenägudes tunnen suurt hirmu ja meeleheidet, sest tean, et "külalised" pole heade kavatsustega. Hirmu tunnen isegi ärgates ja üldiselt jääb terveks päevaks halb tunne.

Ma ei oska seletust leida nendele unenägudele, sest ma ei ole ufodele eriti keskendunud ja tavaliselt liigun sujuvalt neist teemadest üle, nii et ülemõtlemisega ei tohiks tegu olla.

Kunagi ühel sügisõhtul nägin kahtlast tulipunast kera metsa kohal lendamas. Ma ei oska kõrgust hinnata, kuid objekt oli üsna madalal ja lähedal. Minuni paistis ta natuke väiksemana täiskuust. Ta tegi sõites sik-sakke, liikus kiiremini ja jälle aeglasemalt, peatus mõned minutid ja sõitis kiiresti tuldud teed tagasi. Järgnesin veidi maad ning nägin objekti puude vahelt, kus ta seisis. Kaotasin huvi ja jätkasin oma teed.

Ma ei tunne, et tookordne juhtum oleks mind kuidagiviisi mõjutanud. See pole alati meeleski. Ja oma pead pakule ka ei paneks, väites, et tegemist ufoga. Samas on see ainuke, mille süüks oma unenägusid ajada saan.
Vasta
#2
Sama asi siin.
Vasta
#3
To Jannu:

Lihtsalt huvipärast küsin, et kas oled ka tundmatuid lendavaid objekte näinud?
Vasta
#4
(16-06-2011, 12:05 )Ilmaneitsi Kirjutas: Kunagi ühel sügisõhtul nägin kahtlast tulipunast kera metsa kohal lendamas. Ma ei oska kõrgust hinnata, kuid objekt oli üsna madalal ja lähedal. Minuni paistis ta natuke väiksemana täiskuust. Ta tegi sõites sik-sakke, liikus kiiremini ja jälle aeglasemalt, peatus mõned minutid ja sõitis kiiresti tuldud teed tagasi. Järgnesin veidi maad ning nägin objekti puude vahelt, kus ta seisis. Kaotasin huvi ja jätkasin oma teed.

Päris huvitav jutt, kuigi see lause paneb kukalt kratsima.
Ei kujuta nagu hästi ette, kuidas saab huvi kaduda antud hetkel?

Vasta
#5
Ma olin siis päris noor ja üpris veendunud, et tegu lennukiga vms. See võib kukalt kratsima panna, kuid nii see oli. Ega see juhtum tuli ka meelde alles siis, kui hakkasin neid unenägusid nägema.

Kusjuures koht, kus objekt viimaks uuesti peatus, jäi minu naabrite maja taha. Mul polnud mingit tahtmist sinna pimedas hiilima minna ja seega jätkasingi oma teed.
Vasta
#6
Üks unenägu oktoobrist 1992. Sel ajal, aasta kahe vältel oli neid tihedamalt kui muidu.

... läksime kellegagi kahekesi pimedas mööda külateed. Teel seisis pikalt palju inimesi, vaatasid ettepoole. Teadsin kohe, et Nad on seal. Nägin kuidagi seesmiselt koera, poissi ja tüdrukut mäenõlval. Ufot kõrgel nende kohal. Teadsin, et nad tahavad tüdrukut endale saada. Tuligi ülevalt kiir, sai tüdruku kinni – ja siis teda enam ei olnud. Kõik see nägemus oli ilus heleroheline.
Astusin edasi mööda külateed. Ees oli värav, politseinikud tahtsid dokumente. Tegin neile selgeks, et olen vaba mees vabal maal, elan siin ja minu arvates on mul õigus minna, kuhu tahan. Nad lasksid meid läbi. Mõned inimesed seisid lähedal aianurgas. Tundsin, et miski on viltu. Läksin nende juurde. Siis hakkas kõrval väikesel rohumaal niiduk tööle. Nägin, et ülevalt tuli valguskiir selle peale. Niiduk võttis natuke rohtu maha ja keeras aianurga poole, kus meie seisime. Võtsin kaaslasest kinni ja jäime seisma otse niiduki ette. See jäi seisma, kuid põrises ähvardavalt. Teadsin, et pean Ufoga ühenduse saama. Mõtlesin, et teiste väljad segavad ja Nad ei leia mind. Läksin veidi eemale ja sain Nendega ühenduse.
Hakkasin Neid hurjutama: Mis õigusega Nad kiusavad inimesi, teevad neile kahju, hirmutavad neid! Kui Nad ongi kõrgemal tasemel, siis see ei anna Neile veel õigust teisi kiusata! Ja kui Nad niimoodi inimesi kiusavad, siis Nad võib-olla ei olegi neist kõrgemal, ainult tehnoloogia on kõrgem! Ja kui inimesed on lollid või valel teel ja neid tuleb selle eest karistada, siis mis karistajad Nemad on! Kui inimesed saavad selle eest karistada, siis karistaja on SEE... seal üleval! Kui keegi arvab, et võib karistamise enda peale võtta, siis ta saab selle eest ise karistada! Et Nad võivad selle eest väga palju alla langeda, võib-olla satuvad järgmises elus kokku madalaimatega neist, keda praegu karistada tahavad, pärast seda kui maapeal on muutused toimunud! Sest see ei ole juhus, et Nad just siia tulid!
Pärast keeras niiduk kõrvale kruusateele, sättis ennast ühe traktori taha – ja oligi kõik.
Vasta
#7
(16-06-2011, 13:40 )Ilmaneitsi Kirjutas: To Jannu:

Lihtsalt huvipärast küsin, et kas oled ka tundmatuid lendavaid objekte näinud?

Ise omaenda silmaga ei ole näinud VEEL

Vasta
#8
Olen kahel korral ufosi unenäos näinud, kui noorem olin.
Liiga palju dok. filme Discovery pealt vaadatud.

Ühel korral nägin pealt oma silmaga kummalist momenti, mis juhtus siis 6-7 aastat tagasi. Et päevasel ajal, tulin just ujumast ja juhtusin taevasse vaatama. Ühest suunast lendas lennuk, ja teisest suunast tundmatu lennumasin. Mõtlesin, et appi, et nüüd põrkavad kokku aga hoopis juhtus nii, et see tundmatu lennumasin lendas lennuki kõrvale ning mõlemad jäid lihtsalt kohapeale seisma taevasse. Täiesti uskumatu tunne tekkis, nii lennuk, kui ka ufo seisid lihtsalt taevas koha peal umbes 10 sekundit ja pärast seda nad möödusid üksteisest.
Kahjuks mul ei ole tõendeid selle kohta ega muud sellist aga nii juhtus minuga, et ärge maha mind tegema hakkake :/
Vasta
#9
Nägin ma ka eile öösel unes UFOsid. Õigemini tulnukate laevu. Nii kummalised olid, et isegi raske kirjeldada. Osaliselt nagu orgaanilised. Või siis need väikesed luuredroonid, mis nad välja saatsid, olid orgaanilised. Suured laevad, mis maale lähemale ei tulnud, koosnesid doominokivide kujulistest osadest ja võisid üksteise külge haakudes laeva kuju muuta. Ja need taevas nähtavad tuled olid vaid jäämäe tipp, st laev ise tunduvalt suurem, aga lihtsalt valgust neelav, ei paistnud taeva taustal välja.
Käisid siin mingeid loodusvarasid vist võtmas, igatahes minu nähes võtsid ühe puu kaasa. Puu lagunes nagu saepuruks ja kadus.

Kogu unenäo vältel tegelesin enese varjamisega (ja sündmuste dokumenteerimisega Laugh), kuna olin ühe katkise luuredrooni kätte saanud, aga nad teadsid, et üks on kadunud ja otsisd seda.

Edit:
Vot täpselt niisugused
[Pilt: rectangular-dark-ufo.jpg]
Vasta
#10
Jah olen ise ka näinud paar korda ufot unes, viimeti nädal aega tagasi: väga täpselt kõike enam ei mäleta aga, kuid üks hetk on väga meeles ja jääbki meelde et olin toas aknast välja vaadates nägin objekti... peale seda kukkusin põrandale maha ja oli selline surin kehas sees nagu saaks vooliu ei saanud liigutada, peale seda ärkasin üles... see surin oli võimas mis jääb mulle vist eluks ajaks meelde.
Vasta
#11
Olen tulnukaid juba väga kaua kartnud. Ma arvan et see väikest laadi foobia tekkis mul siis kui ma üsna väiksena nägin filmi "Märgid" (Signs). Ma küll kardan neid, kuid ma ei suuda jätta lugemata neid puudutavaid artikleid ja vaatamata uudiseid, kuid enam ma ei vaata mängufilme kus nad sees on. Probleem seisneb selles, et ma näen neid pidevalt unes. Olen otsinud googlist seletusi ja kirjeldusi, mida teised on unes näinud, aga siiamaani pole ükski minu omaga sarnaneneud või ma pole tundnud, et voh sealt sain oma murele vastuse. Need unenäod pole head ja neil pole ka vist üldist sõnumit mulle (vähemalt ma arvan nii). Unenäod on sama teemaga, kuid kohad ja inimesed on erinevad. Teemaks on see, et tulnukad tulevad oma lendavataldrikuga maad vallutama, mina põgenen ja peitun nende eest. Ma pole nendega kunagi unes suhelnud ega ka väga täpselt näinud, millised nad on. Hirm, mida ärgates tunnen on suur ja rikub terveks päevaks mu tuju. Ehk on filmi nägemine väiksena nende unenägude põhjuseks (seesmine hirm, mis iga päev välja ei paista) ? Tahaksin selgitusi või abi, mis neid unenägusid põhjustab. Viimaselajal on nende unenägude nägemine olnud sagedam kui varem. Ei ole kindlat arvu kui tihti ja kuna näen, aga tean seda, et varem nad ei ilmunud nii tihti mu unenägudesse. On sellised unenäod normaalsed või ma olen lihtsalt üle mõelnud ? Smile
Vasta
#12

1) Esmaseks põhjuseks on kunagi vaadatud Hollywoodi õudus-põnevus-filmid, mis jätavad tulnukate olemusest "äärmiselt vildaka arusaama": st üritavad tulnukaid kujutada mingite jubedate ja pahadena (mida nad tegelikult pole).

Seega võiksid parem vaadata kõik Star Wars /Tähtede sõda osad uuesti üle sellise pilguga, et kõik seal kujutatud olendid ongi tulnukad: nii saad sa tulnukate olemusest palju õigema ülevaate/aimduse.

2) Teiseks põhjuseks on sinu vanus/iga: hakkad kasvatama/looma oma emotsioonikehale lisaks mentaalkeha: ning seetõttu ilmneb puberteedile omane tunnete virr-varr: emotsioonid keevad üle, kuid mõistust pole veel niipalju, et ülekeevaid emotsioone ohjata oma tahtejõu abil.

Aga see kõik läheb üle - on läinud kõigl teistel ja läheb ka sinul.

Vasta
#13
(12-01-2013, 14:31 )lahendused Kirjutas: Aga see kõik läheb üle - on läinud kõigl teistel ja läheb ka sinul.

Smile1 Ega ikka ei lähe küll.

Näen samu asju nagu too MuresNeiu, alates lapsepõlvest, kus ma polnud tulnukatest midagi kuulnudki.
Aga põgenen samuti nende eest küll maa-alustes käikudes, küll kõrgmajades... ja seda siiani, vähemalt kord kuus.

Aga ma ei karda neid enam, lihtsalt tean, et ei tohi ennast neile kätte anda.
Päevaseid emotsioone need unenäod aga ei sega, võtan seda nagu seiklust paralleelmaailmas.
Vasta
#14
Ehh
Kas inimestel on nii keeruline siis nendele tulnukatele seal unenäos kere peale anda?
Smile
Vasta
#15
Mina näen tihti ühte unenäo katkendit ja mäletan seda nii: põgenen UFO eest ning jooksen mööda suurt karjamaad, mis on metsa ääres. Selle koha tundsin ära, see tegevus toimub minu isa juures. Seda und hakkasin nägema peale seda, kui ma käisin veel lapsena karjas. Pidin minema mullikate vett kontrollima ja vajadusel vett juurde laskma. Läksin üle karjamaa ja olin juba poolel teel kui miski asi lendas üle minu pea, otse karjamaa suunas ning mind valdas hirm ja paanika, ning jooksin koju ja pugesin kappi peitu. Ma ei julenud tükkaega õues käia.
Vasta
#16
Ah, unustasin peaaegu ära, miks täna siia üldse kribama tulin. Nägin äsja unes nimelt uut tüüpi tulnukaid. Selliseid 7-8 cm läbimõõduga intelligentsed hõbedased keerlevad kettad. Umbes nagu lendavad taldrikud, aga need olidki olendid, mitte lennumasinad. Vot nii.
Vasta
#17
Ega sa juhuslikult viimasel ajal tulnukafilme ei ole vaadanud või jutte lugenud?
Kehal või riietel muid jälgi ei ole peale valutava kurgu?
Vasta
#18
Hmm, huvitv, siiani mõtlesin, et ainult mina näen selliseid tulnuka-unesid. Aga täna, nüüd siin seda teemat ja neid postitusi lugedes, valdas mind hämmastus. No ei ole võimalik, et keegi näeb samasuguseid ufolaevasid, nagu mina (zen faran ) ja et keegi veel niimoodi unes neid nähes tunneb, et keha oleks justkui voodi või põranda külge kinnitatud ja miski suruks rinnale nii, et hingata raske on ja et terves kehas on kummaline surin. See on jube tunne. Ja samuti on minulgi need ufo-uned pigem hirmutava alatooniga. Alles eile nägin hommikupoole ööd und, kus just sellised lapikud ufolaevad tulid meie maja kohale, sealt tuli üks kummaline pisike beezikas ligane olend välja, kes vaatas teravalt oma mustade silmadega tsa. Meie maja kaeti mingi materjaliga ja anti teada, et nii on vaja! Väga nõme ja kummaline tunne oli..
Vasta
#19
Ah olen kah ufosid näind ja korra oli hall mehike kah, kes keerutas mu voodit. Suht ulakas tüüp oli, siiski palusin tal uttu tõmmata, seest hakkas mul liialt keerama, et seda jama veel kaua vaadata. Pärast nägin veel ühte und, kus kirjeldasin teistele toimunut ja nemad vastasid, et oleme seda lühikest tegelast kõik näinud ja nimi tal Peko.
Vasta
#20
Just unes ongi kontaktid,kes või mis selle taga on,ei tea aga info mis sealt tuleb on üsna 1:1 lähiajal reaalsuses.Enamus on kogenud hallikaid lendavaid taldrikuid,ebameeldiva välimusega olendeid,punast valgust,surisevat heli jms.
Vasta
#21
Ka uni on reaalsus - olen samuti näinud unes üht teist fantastilist. Ka siia olen kirja pandnud.
Näiteks oma viibimise UFO pardal. Ma ei saa tõestada midagi, kuid unenägu oli väga tõepärane.
Üldiselt on nii - kui keegi "näeb" midagi siis ei ole tegemist "fantaasiaga".
Soomlastel on fantaasia kohta päris hea sõna - mielikuvitus.
Vasta
#22
Paljud kirjutavad, et näevad unes, et põgenevad millegi kellegi eest, mul see nii ei ole, tavaliselt alati hakkan vastu, isegi kui ma olen lendavaid taldrikuid näinud, on meie omad lendavad objektid nende vastu võitlusesse hakkanud. Selline skeem unenägudes on mul ka teistes situatsioonides, ükskõik millega või kellega võidelda tuleb ja olen sellest omad järeldused teinud, rohkem võidelda enda eest päriselus ja see aitab tõesti, palju lihtsam elu, kui ei lase ennast allasuruda kasvõi tööl. Lisaks kui väga palju mingile probleemile mõtled, tuleb unes lahendus, ma nädalavahetusel murdsin pead kuidas parandada erinevate seadmete audioülekannet ja täna öösel unes nägin, keegi kommenteeris veel, kuidas sa tobu küll ei näe seda. Tegin järele ja asi töötab, põhimõtteliselt oli asi mul koguaeg silme ees, aga ei suutnud näha.
Vasta
#23
Minu hiljutine kogemus:
Tuli uni jäin magama.
Ärkasin ülesse unenäos. Kõndisin toas ringi kõik oli samasugune nagu reaalsus. Läksin magamistoa akna juurde ja vaatasin taevast. Kaks lendavat objekti tiirutasid helesiniste tuledega taevas. Tahtsin mehele öelda et tule vaata mis taevas on aga suu ei liikunud. Ärkasin ülesse unenäos, mõtlesin mis see nüüd oli. Jäin uuesti magama unenäos. Kõik algas sama moodi läksin akna juurde ja nüüd olid lendavad objektid (laevad) juba minu akna juures. Tahtsin meest hõigata aga suu ei liikunud siis olin äkki voodis ja vaatasin neid objekte akna juures ja samal ajal proovides oma meest kutsuda aga tulutult. Siis ärkasin päriselt ülesse.

Vahepeal on nii olnud, et keset ööd ärkan ülesse ja lihtsalt lähen akna juurde ja vaatan välja ja mingi tuluke liigub tavas ringi. Tõmban kardina ette ja lähen magama tagasi. Smile
Vasta
#24
Ma ei hakka kõike ümber kirjutama, et olen varem siin juba sellest kirjutanud, aga hakkas ka pihta pubekaeas need pidevad unenäod tulnukatest ja taevast, kus nende taldrikud lendavad, mis muutus foobiaks ka ärkvelolekul. Hommikul ja päeval ei kartnud, aga õhtuti hakkas hirm pihta ja taevasse vaadata ei tahtnud enam. Kartsin valgust, mis läbi kardinate hakkab äkki paistma jne.
Esimest korda nägin ufolaeva lapsena, kui ema ja isaga Tartusse sõitsime. Vaatasin autoaknast taevasse ja nägin. Ütlesin vanematele ka, aga nad ei vastanud midagi.
Kui kolisin esimese mehega kokku tema juurde, siis sain tema emalt teada, et nende maja kohal kunagi oli ufolaev. Nad ei julenud vaatama minna teisele korrusele, aga hirmus kolin oli olnud. Naabrid järgmisel päeval ütlesid, et ufolaev oli maja kohal, et kas nad ise ikka teavad. Sellest olen siin kirjutanud varem.
Mäletan mingeid katkendeid, aga ei oska öelda, kas oli unes või mitte. Mäletan, et olin kuskil raamil pikali, liigutada ei saanud, rääkida ka mitte, valu polnud ka. Hirmu väga polnudki, aga oli selline lõksu langemise tunne ja ego sai kannatada. Selline väga ähmane ja imelik lugu on nendega.
Vasta
#25
Saaremaal elas kord poiss, kes nägi kummalisi unenägusid. Need olid nii täpsed, et hommikul joonistas poiss paberile kõike, mida oli öösel näinud: tulnukaid, ebatavalisi tähelaevade juhtpulte, nende välimust ja neid teenindavaid bioroboteid.
Vanemad pidasid seda lapselikuks fantaasiaks, kuni nägid täiesti maist joonistust: külamaja, selle all aga konstruktsioone, mis meenutasid lendavat taldrikut. "See on ju siin Eestis!" teatas poiss. - Maja all on planeetidevaheline kosmoselaev".
Poisi nimi oli Ervin Kristjan Klaassen, ning ta oli sel ajal 11 aastane. Kõik tema joonistused fikseerisid 1992 aastal videolindile kui tehti dokumentaalfilm UFO-dest Eestis.
Kõige hämmastavam, et see paik leiti üles. See paik asub Meriväljal.
Pikk lugu pealkirja all "Objekti M" mõistatus" ajakirjas "Mõistatuslikud faktid" nr.12
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hundid unenäos Lotharius 8 17,478 08-01-2020, 18:37
Viimane postitus: Q11
  Maja omanik unenäos Jinny 1 3,485 13-01-2018, 13:05
Viimane postitus: Tundlik
  Surnu kallistamine unenäos Carmel 4 3,934 05-07-2015, 18:53
Viimane postitus: Carmel
  Saatan unenäos triinu27 18 12,542 28-02-2015, 13:57
Viimane postitus: Wilholmensis
  Unenäos pidevalt sama inimene akvamariin 20 13,417 19-10-2014, 22:04
Viimane postitus: VironShaman
  Tugev jõud/Luupainaja unenäos Eestlane 5 4,321 12-01-2014, 21:43
Viimane postitus: trigon382
  Surnu külastab unenäos Kummalisus 7 5,179 12-11-2013, 14:03
Viimane postitus: Krt
  Tohutu turvatunne unenäos hulkuv hing 10 5,486 23-10-2013, 15:01
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Surnu unenäos Carmel 2 4,853 01-10-2013, 17:44
Viimane postitus: Mannu
  Ebareaalselt suur madu unenäos. HerrenRasse 2 4,433 10-02-2013, 23:50
Viimane postitus: HerrenRasse

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat