Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salapärane objekt taevas
Autor Sõnum
Belive
Uustulnukas

19-01-2013 21:14
Postitus: #1
Salapärane objekt taevas
Mida arvate sellest objektist? Nähti seda siis täna kella 4 paiku Narvast Tallinna sõites. http://www.youtube.com/watch?v=CT9kJIHiF...r_embedded
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

19-01-2013 21:27
Postitus: #2
RE: Salapärane objekt taevas
Video kehva kvaliteedi tõttu raske kindlalt öelda, aga miks mitte eemalduv lennuk?

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Tharapita
Tavaliige

19-01-2013 21:32
Postitus: #3
Video on kehva kvaliteediga-aga lennuk peaks olema .Tänase külma päikeseloojanguga oli paar sellist pilti Pärnus korraga näha.
Delfis ka juba üleval
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/v...d=65554904
(selle postituse viimane muutmine: 19-01-2013 21:34 Tharapita.)
zzz34
Veteran

19-01-2013 21:40
Postitus: #4
Lennuk muidugi.
Päikeseinsener
Bännitud

19-01-2013 22:12
Postitus: #5
(19-01-2013 21:27 )Nielander Kirjutas:  Video kehva kvaliteedi tõttu raske kindlalt öelda, aga miks mitte eemalduv lennuk?

Miks mitte meteoriit?

Nielander
Questioning Everything

19-01-2013 23:26
Postitus: #6
(19-01-2013 22:12 )Päikeseinsener Kirjutas:  
(19-01-2013 21:27 )Nielander Kirjutas:  Video kehva kvaliteedi tõttu raske kindlalt öelda, aga miks mitte eemalduv lennuk?
Miks mitte meteoriit?

Sest lennukid on kordades tihedamini taevas lendavad, kui sellised piisavalt suured meteoriidid. Pealegi näeb videolt kuidas seal saba ees tulukesed vilguvad.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
kage
naegleria fowleri

19-01-2013 23:49
Postitus: #7
Igatepidi lennuk mille "gaasisaba" valgustab päike (pilved ka pea samasugused), sest crashi puhul oleks objektil suitsusaba taga mis omakorda ei kaoks kuidagi nii lühikese maa tagant ära vaid veniks palju pikemaks. Samuti kukuvad meteoriidid kiiremini ning ma ei saa aru kuskohas crashimine toimub.
markkualen
metsinimene

20-01-2013 02:30
Postitus: #8
gaasisaba !kummaline, kuidas me seda siis varem näinud pole ?,äkki külmast ? ennegi ju külm olnud, miks siis sama asja pole olnud näha ?
(selle postituse viimane muutmine: 20-01-2013 02:32 markkualen.)
Nielander
Questioning Everything

20-01-2013 11:31
Postitus: #9
(20-01-2013 02:30 )markkualen Kirjutas:  gaasisaba !kummaline, kuidas me seda siis varem näinud pole ?,äkki külmast ? ennegi ju külm olnud, miks siis sama asja pole olnud näha ?

Reisilennuki kõrguses(11-12km) talv või suvi temperatuuri väga oluliselt(kui üldse) mõjutada ei tohiks.
Miks sa arvad, et ei ole varem näinud? Mina küll olen ja kusjuures korduvalt ning mitut lennukit korraga. Vaadeldav hästi just päikeseloojangu ajal läänetaevas - siis kui Päike enam vaatluspaika ei paista, aga lennukeid koos oma sabaga veel valgustab.

― Aristoteles
Pia
Tavaliige

21-01-2013 02:53
Postitus: #10
(20-01-2013 02:30 )markkualen Kirjutas:  gaasisaba !kummaline, kuidas me seda siis varem näinud pole ?,äkki külmast ? ennegi ju külm olnud, miks siis sama asja pole olnud näha ?
Külm ei puutu asjasse, küll aga päikese loojang.
Nimelt, gaasisaba all peetakse silmas kütuse põlemisest tingitud osakeste sattumine atmosfääri, tekib Cirrus Tractus. Täpselt sama moodi tekivad ka pilved (tolmukübeme ümber koguneb niiskus, kui see piisavalt tihedaks muutub, hakkab sadama jne.) Antud juhul valgustab loojuv päike seda alt poolt ja annab selle punaka varjundi, nagu põleks. Pilvedega juhtub sama moodi, teki tunne nagu taevas põleks.

Kindlasti oled varemgi näinud valgeid jutte taevas? Sama asi, lihtsalt mitte loojuva päikese aeg.
Talvel on atmosfäär meie piirkonnas puhtam kui suvel(siis saabuvad Afganistaanipiirkonnast tolmused õhumassid, mistõttu on ka nähtavus kehvem ja värvid ei tundu nii puhtad), seega pole saba nii pikk kui suvel.
(selle postituse viimane muutmine: 21-01-2013 03:03 Pia.)
euroruubel
vaatlen ja jälgin

21-01-2013 09:39
Postitus: #11
Igor Volke on oma sõna öelnud: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=65557810

mäng mängus
haneracryth
Vana kala

21-01-2013 10:19
Postitus: #12
Volke pakkus kosmoseromu, aga need peaksid ümber Maakera läänest itta liikuma.
Elessandra
Tavaliige

21-01-2013 12:28
Postitus: #13

See peakski ju lennuk olema? Vähemalt mina olen neid igal õhtul ja päeval lendamas näinud, vähemalt siis, kui õues olen olnud, ma polekski tulnud selle peale, et see UFO võiks olla Smile, siiamaani olen arvanud, et see on lennuk Smile

Minus tekitavad küsimusi need ilma sabata lennukid, sest alati olen uskunud, et need ei ole lennukid ja, et igal lennukil tekib selline saba Smile

Noh pimedas olen korduvalt näinud taevas vilkuvate tuledega lennukeid, mis järsult suunda muudavad. Mis iganes need ka pole, olen neid just pimedas märganud Smile
(selle postituse viimane muutmine: 21-01-2013 12:30 Elessandra.)
Cassiopeia
Veteran

21-01-2013 13:10
Postitus: #14
(21-01-2013 12:28 )Elessandra Kirjutas:  

See peakski ju lennuk olema? Vähemalt mina olen neid igal õhtul ja päeval lendamas näinud, vähemalt siis, kui õues olen olnud, ma polekski tulnud selle peale, et see UFO võiks olla Smile, siiamaani olen arvanud, et see on lennuk Smile

Minus tekitavad küsimusi need ilma sabata lennukid, sest alati olen uskunud, et need ei ole lennukid ja, et igal lennukil tekib selline saba Smile

Noh pimedas olen korduvalt näinud taevas vilkuvate tuledega lennukeid, mis järsult suunda muudavad. Mis iganes need ka pole, olen neid just pimedas märganud Smile

Lennukitel ei teki saba kogu aeg. See saba tekib ainult siis kui ülejäänud õhk on külmem lennukist tulenevast õhust. Soojadest õhumassidest läbi lennates ei teki lennukile saba - tekib ainult külmades õhumassides, kus sabaks on külmunud jääkristallid (lennuki mootori talitlemisel tekkiv heitgaas+veeaur). Olen näinud ka seda kuidas lennuk lendab läbi erinevate õhumasside ning saba mis tekib on katkendlik. Nagu ma ütlesin, sõltub see ümbritsevast õhust.

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Pia
Tavaliige

22-01-2013 17:21
Postitus: #15
(21-01-2013 13:10 )Cassiopeia Kirjutas:  Lennukitel ei teki saba kogu aeg. See saba tekib ainult siis kui ülejäänud õhk on külmem lennukist tulenevast õhust. Soojadest õhumassidest läbi lennates ei teki lennukile saba - tekib ainult külmades õhumassides, kus sabaks on külmunud jääkristallid (lennuki mootori talitlemisel tekkiv heitgaas+veeaur). Olen näinud ka seda kuidas lennuk lendab läbi erinevate õhumasside ning saba mis tekib on katkendlik. Nagu ma ütlesin, sõltub see ümbritsevast õhust.
Khõm. Ole pai ja loe mu link läbi...
Sellises kõrguses on korralikud miinuskraadid (erandjuhtudel lausa -40c kuni -60c) Cirrus tractus e. saba pikkus ja kestvus sõltuvad siiski õhumassides olevast niiskusest ning soojades õhumassides on seda rohkem.
Tsitaat:Sellega seoses saab ilma ennustada: kaua püsivad ja laienevad jäljed näitavad õhuniiskuse suurenemist ja seega frondi või madalrõhkkonna lähenemist. Kiiresti lagunevad kondensatsioonijäljed näitavad, et püsib ilus ilm.
Käreda külmaga ju ei saja tihedat lund vaid ikka siis kui sulaks kisub.
Cassiopeia
Veteran

23-01-2013 12:47
Postitus: #16
(22-01-2013 17:21 )Pia Kirjutas:  
(21-01-2013 13:10 )Cassiopeia Kirjutas:  Lennukitel ei teki saba kogu aeg. See saba tekib ainult siis kui ülejäänud õhk on külmem lennukist tulenevast õhust. Soojadest õhumassidest läbi lennates ei teki lennukile saba - tekib ainult külmades õhumassides, kus sabaks on külmunud jääkristallid (lennuki mootori talitlemisel tekkiv heitgaas+veeaur). Olen näinud ka seda kuidas lennuk lendab läbi erinevate õhumasside ning saba mis tekib on katkendlik. Nagu ma ütlesin, sõltub see ümbritsevast õhust.
Khõm. Ole pai ja loe mu link läbi...
Sellises kõrguses on korralikud miinuskraadid (erandjuhtudel lausa -40c kuni -60c) Cirrus tractus e. saba pikkus ja kestvus sõltuvad siiski õhumassides olevast niiskusest ning soojades õhumassides on seda rohkem.
Tsitaat:Sellega seoses saab ilma ennustada: kaua püsivad ja laienevad jäljed näitavad õhuniiskuse suurenemist ja seega frondi või madalrõhkkonna lähenemist. Kiiresti lagunevad kondensatsioonijäljed näitavad, et püsib ilus ilm.
Käreda külmaga ju ei saja tihedat lund vaid ikka siis kui sulaks kisub.

Kuna kusagil 50 km raadiuses ümber lennujaama on tsoon, kus lennukid hakkavad end maandumisele sättima, siis tuleb ka temperatuur mängu. Kuivus/niiskus on kindlasti üks osa sellest. Selle video suhtes on vaja teada, kus kohas on video tehtud, kus suuna peale, et teha kindlaks kas tegu on TLL maanduva/tõusva lennukiga. Lennukitel läheb ikka päris tükk aega enne kui nad soovitud lennukõrgusele jõuavad.

Siin ka pildiline näide (küll CDA kohta, aga kõlbab siia ka):
[Pilt: dn4395-1_550.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 23-01-2013 12:54 Cassiopeia.)

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Merivälja objekt Müstik 203 95,322 12-07-2019 18:43
Viimane postitus: Kotkatiib
  Tundmatu objekt Eesti taevas (28.06.2016) bestkeptsecret 17 6,555 03-07-2016 09:27
Viimane postitus: xcad
  Värvivahetavad objektid taevas Skinwalker 0 1,877 24-11-2014 13:04
Viimane postitus: Skinwalker
  Peipsi ääres kahtlane lendav objekt? kasutajanimi 24 10,453 31-05-2014 17:26
Viimane postitus: zzz34
  Roheline ruut taevas Pirx 4 4,312 28-03-2014 08:38
Viimane postitus: 8-0
  Eile õhtul olid taevas liikuvad tähed? janarp 5 2,973 05-09-2013 19:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Tundmatu objekt Toompea kohal Kotkatiib 1 1,992 20-06-2013 12:58
Viimane postitus: zzz34
  Tundmatu objekt 80´ lõpul Järvamaal Addy 3 2,611 11-12-2012 14:53
Viimane postitus: Elessandra
  Metalselt läikiv, statsionaarne objekt t3rmiit 3 5,192 20-10-2012 14:08
Viimane postitus: t3rmiit
  Tundmatu lendav objekt Viljandi lähistel 90ndate alguses hullkeel 25 6,840 15-08-2012 20:42
Viimane postitus: excubitoris

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog