Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elekteriga seotud paranähtused ja mure
Autor Sõnum
Leoskitalo
Uustulnukas

23-01-2013 10:50
Postitus: #1
Elekteriga seotud paranähtused ja mure
Mitmeid aastaid olen märganud, et minu seos elektriga ei ole tavaline. Olen elanud 2 aastat oma elukaaslasega koos ja siiani olen tema korteris absoluutselt kõik lambipirnid läbi lasnud. St. seda, et kui mina lülitit puutun, siis kas pirn läheb läbi või läheb see pauguga katki. Üks juhus oli isegi selline, kui lausa sokkel läks katki. Igalt poolt mujalt saan ka üsna tihti elektrit. Isakodus oli lood samamoodi - ainult mina suutsin pirne läbi kärsatada.

Teine mure on maakoduga - vana talu natuke alla 100 a. vana. Isa kirjutas selle minu nime peale ja esimesel ööl kuulsin ebamäärases olekus olles (nagu oleks just magama jäänud aga siiski veel ei ole) kuidas tema vanavanaema soovis mulle kõrvaltoast head ööd. Ma tõusin hirmunult üles ja ehmatasin, sest see tundus nii tõeline. Seal majas on mul üsna keeruline olla, sest seal on paljud inimesed juba surnud kes seal elasid. Kõik on minu sugulased olnud. Kas ma tunnen nende energiat, et see mind häirib? Kahtlane on ka see, et peres oli 5 last (3 poissi ja 2 tüdrukut) kellest ainult 1 türdruk sai järelkasvu. 1 laps suri varakult, teine jäi invaliidiks, kolmandal oli viinaviga ja suri peale operatsiooni mida ta ei soovinud sest teadis, et sureb ning 1 on vanatüdruk (kes nooruses oli väga ilus naine) kes on natuke peast sassis vanadusest ning kel väidetavalt oli needus (et ta ei tohi kunagi lapsi saada sest muidu sureb). Nende kõigi isa suri õnnestuses kui hobune perutama hakkas. Ainukesed talu nö peremehed on olnud seega 3 põlvkonda naisi - mina viimasena nende hulgas. Kas siin võib olla seos mingi needusega? Liiga palju negatiivset tundub siin olevat.

Samamoodi ei saanud ma magada ligi aasta aega oma mehe korteris, kus oli varasemalt elanud väga negatiivne, kättemaksuhimuline ja halba sooviv inimene 7 a. kes soovis teise inimese elu põrguks teha (mis olid tema enda sõnad korterist lahkudes). Ma ei saanud magada, sest tundsin nagu keegi oleks korteris ja seisaks öösel voodi jalatsi juures või voodi kõrval. Temast maha jäetud kuivanus jõulukaktus hakkas aga õitsema 8 kuu pärast alates sellest kui ma sisse kolisin.

Ma ei oska enda kogemustest aru enam saada - ma ei usu, et ma seda kõike endale ette kujutan vaid on mingi seletamatu asi, millest ma ise aru ei saa. Kas keegi oskab öelda või selgitada, et mis teema siin on? Isegi kui mul on midagi üleloomulikku (ise arvan, et tglt ei ole midagi üleloomulikku vaid ülitundlikkus ümbritseva energia suhtes) siis kuidas ma saan seda arendada edasi? St. selle tunnetamist natukene paremini ning et see aitaks nt puhastada vana talu ruume nt. et ma saaksin seal rahus olla ja tunneksin end hästi? Ärge pidage mind palun vaimuhaigeks vaid ma püüan endast aru saada, et mis minuga on. Ehk keegi siin suudab siiski aidata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martichoras
Ebatavaliige

23-01-2013 22:12
Postitus: #2
RE: Elekteriga seotud paranähtused ja mure
Oletaksin, et mingid võimed on Sul tõesti olemas.
Edasi arendada tasub neid raudselt, sest vastasel juhul tekitavad Su enda omadused/oskused lisahirmu ja see on ebavajalik.
Loopisid õhku hunniku küsimuseid, mida Sa isegi ei oska täielikult mõista ega sõnastada.
Ennekõike soovitaksin hakata tegelema nt mediteerimise ja iseenese kuulamisega (eesti keeles - ava oma silmad). Õpi tunnetama end ümbritsevat ja ära pea kõike, mida tunnetad, mingiteks luuludeks.

Kui soovid oma maakodu energiat puhastada, siis sellekski on terve rida meetodeid olemas. Ma usun, et nende võimaluste väljauurimine ei ole tegelikult keeruline.

Paneksin südamele ka seda, et igasugused religioossed õnnistamised ja muu säärane lähenemine ei ole ainuke moodus paranormaalsete nähtustega tegelemiseks. Lihtsam on iseennast kuulata ja leida enda jaoks see õige.

Kui konkreetselt näpuga näidata, siis Sinu kohalolu oma mehe korteris on löönud selle koha energia uuesti paika. Kehtesta oma kohalolu ja tunne end julgelt. Võiksin soovitada veel sadat asja aga pole minu soovitada ega õpetada.
(selle postituse viimane muutmine: 23-01-2013 22:15 Martichoras.)

Pax pro eo optimus arma
Samir
Tavaliige

24-01-2013 09:43
Postitus: #3
Eelkõnelejaga igati nõus; mis puutub vanavanaemasse, siis - head ööd on ju igati heatahtlik soovida. Pea sinagi esivanemaid hea sõnaga meeles ja mitte ainult hingedepäeval.

http://birramee.blogspot.com
haneracryth
Vana kala

24-01-2013 13:47
Postitus: #4
(23-01-2013 10:50 )Leoskitalo Kirjutas:  Igalt poolt mujalt saan ka üsna tihti elektrit.

Proovi välja selgitada, kas sa paljajalu kah särtsu saad või ainult siis, kui sul midagi jalas on. See võib olla hoopis maisem - seotud su keha takistuse ja jalanõudega.
Leoskitalo
Uustulnukas

04-02-2013 13:15
Postitus: #5
Tänud vastuste eest. Hakkan kindlasti seda edasi arendama ja ehk ka sellesisulist blogi pidama. Olen täheldanud, et oma "kõhutunde" usaldamine ja unenägude analüüs on mind palju edasi aidanud.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Seletamatu mure. Õnnetu 24 5,456 26-06-2010 23:58
Viimane postitus: Thorondor

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog