Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõned küsimused tulnukate kohta.
#26
(04-12-2013, 14:42 )Nofretete Kirjutas:
(04-12-2013, 11:22 )VironShaman Kirjutas: Kolm suurusundit kes on Orioni süsteemi seltskonnaga seotud, üritavadki eeltööd maa orgaanilise osa hävitamiseks teha, kätte saada need hingeosad mis orgaanikas kinni, seepärast on keelatud tegelda vaba energia ja kosmosekontaktide rändudega.
Niisiis mida saastatum, räpasem ümber tuhnitum ja ebameeldivam koht Maa, seda suurema õnnistuse osaliseks saavad langenud Inglid.
Aga kuna tegu ka teiste tsivilisatsioonide vangidega siis küsimus lihtne, miks ühtede pättide õnne nimel peaks hävitatama kogu maa bioloogiline elu. Vange on keerulisem aga täiesti võimalik ka muid viise kasutades kätte saada, näiteks luua aken xendra sellesse maavara kohta kus hing vangis ja laevale tõmmata.
Shamanism on maise elu arengu hävitamise vastu mis erigeeniga saba ja sarvedega hingede sünnitajatele ja nende mittemaistele kaaslastele mitte ei meeldi.
Ise olen nii aru saanud, et kasutataksegi seda xendrat paljude tulnukrasside poolt.
Need ebameeldivad tegelased on siin vist need hallid? Neil olevat suured kuplikujulised pead ning hiiglaslikud musta-pruuni värvi silmad.
Nende tegevuseks on geneetilised eksperimendid, inim-hallide hübriidrassi loomine ja Uue Maailmakorra loomine. On võimalik, et mõned hübriididest on juba inimühiskonda integreeritud. Need olendid näevad välja inimese moodi, aga nende lojaalsus ja teadlikkus on osa hallide kollektiivsest teadvusest .
Lühikesed hallid olevat pärit Zeta Reticulilt ja pikad Orionilt.
Hallidel puuduvat ka hing.

Täpselt nii - hallidel puudub hing. Nad arvavad et nad saavad seda meilt osta. Oma naiivsuses. Nad ei taju seda et inimhing on igavene.
Nad suudavad muuta oma kuju. Esineda kellena tahes.
Kasvõi kuradina. Ja puistada su ette kuldmünte. Anna ainult oma hing.
Ainult jätke meelde - nad ei ole meist ülimuslikumad!
Vasta
#27
Kas hallid ei ole lihtsalt küberneetilised organismid ja geneetiliselt loodud orgaanilised robotid?
Kujumuutjad ehk on siiski reptiilid?
Reptiilidel olevat iseloomulikud võimed muuta ennast inimesesuguseks läbi hologrammi ja molekulaarse muutumise.
http://hingemaailm.ee/2012/07/reptiilid-...kinimesed/

Siis veel on David Icke järgi arkonid (archonid), kes on teisest dimensioonist ja on deemon-olendid.





Vasta
#28
Mulle siis tuli pähe üks teooria tulnukate kohta. Nimelt:
Äkki on mõnel planeedil elysolendid soojuskehaga? Ja siis on nende silmad sellised, mis näevad soojuskehasi. Kuid nende planeet o siiski tahke. Mis arvate sellest teooriast?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Vasta
#29
Kui arvuti taha saad, selgita täpsemalt, mida mõtlesid.

Kõik soojaverelised ongi pmst soojuskehaga. Maod näiteks näevad seda soojuskeha. Ses mõttes võib küll olla, et roomajatesarnased tulnukad näevad nagu soojuskiirgust registreeriv kaamera. Tulnukas ise võivad aga olla nii sooja- kui külmaverelised.

Või mõtlesid midagi muud?
Vasta
#30
(06-12-2013, 11:53 )Marina Kirjutas: Kui arvuti taha saad, selgita täpsemalt, mida mõtlesid.

Kõik soojaverelised ongi pmst soojuskehaga. Maod näiteks näevad seda soojuskeha. Ses mõttes võib küll olla, et roomajatesarnased tulnukad näevad nagu soojuskiirgust registreeriv kaamera. Tulnukas ise võivad aga olla nii sooja- kui külmaverelised.

Või mõtlesid midagi muud?

On ju väga lai spektrisageduste vahemik. Arvestades veel seda, et ainult osa neid "tulnukaid" eksisteerib meiega samas sageduses.
On ju loogiline siis arvata, et kui elu eksisteerib teises sageduses siis toimub ka nägemine spektri teises sageduses.
Vasta
#31
Mõtlesin midagi sellist, et tulnukate kehad pole tahked. On ainult soojus, aga keha pole tahke. Nagu ainult soojuskeha on, mingit tahket keha võiasja pole.
Vasta
#32
(09-12-2013, 20:25 )KummitusKummikus Kirjutas: Mõtlesin midagi sellist, et tulnukate kehad pole tahked. On ainult soojus, aga keha pole tahke. Nagu ainult soojuskeha on, mingit tahket keha võiasja pole.

Millest see soojus siis tuleb, kui soojus on definitsiooni kohaselt aineosakeste liikumine ja soojuskiirgus nende osakeste poolt kiiratav elektromagnetkiirgus?
Vasta
#33
(09-12-2013, 20:25 )KummitusKummikus Kirjutas: Mõtlesin midagi sellist, et tulnukate kehad pole tahked. On ainult soojus, aga keha pole tahke. Nagu ainult soojuskeha on, mingit tahket keha võiasja pole.

Ma toetan Sind täielikult selles mõttes. Ilmselt ei ole Sind veel nii ära rikutud massimeedia poolt. Sul on veel säilinud iseseisev mõtlemine.
Nagu ma kirjutasin - kogu universum on mõistuslik.
See ei ole minu originaalne mõte.
Tähtedel, ka Päikesel on elu. "Tulevaimud".
Vaim võib liikuda kõikjale. Need füüsikaseadused mis kehtivad maal ei kehti kogu universumis.
Vasta
#34
Füüsika seadused on universaalsed kogu Universumis.
Meie siin lihtsalt teame neist vaid väikest osa.
Vasta
#35
(10-12-2013, 13:44 )excubitoris Kirjutas: Füüsika seadused on universaalsed kogu Universumis.
Meie siin lihtsalt teame neist vaid väikest osa.

Jah, ilmselt sul õigus.
Vasta
#36
(10-12-2013, 13:44 )excubitoris Kirjutas: Füüsika seadused on universaalsed kogu Universumis.
Meie siin lihtsalt teame neist vaid väikest osa.

Kas universaalsus tähendab, et neid seadusi võib rakendada kogu Universumis?
Või on hoopis füüsikaseadused looduses toimuvate protsesside kirjeldused?
Samas kaldun arvama, et midagi põhimõtteliselt uut selles vallas ei ole ülal antud kontekstis kirjeldada. Kahjuks.

Vasta
#37
Kordame siis Faraday sinu jaoks üle - vastuseks su 2le küsimusele.
Jahh. Füüsikaseadused = looduslikud protsessid.
Vasta
#38
Jaanuari alguses andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Charles J. Hall, kes rääkis oma töösuhetest tulnukatega kui töötas kaks aastat ilmavaatlejana Nellise õhuväebaasis Las Vegase lähedal. Lisaks tulnukarassile pikad valged kohtas veel teisi, keda humanoidse välimuse pärast kutsutakse põhjalasteks ning liiki, keda teatakse hallidena. Charles Hall kirjutas oma isiklikest kogemustest ka raamatu “Millenial Hospitality” (Aastatuhandete külalislahkus), millest on viis versiooni.

Hall jutustab, et töötas ilmavaatlejana aastatel 1965–67 Indiana Springsis, Nevadas. Ja nägin seal olles kolme liiki tulnukaid, kellest põhjalased olid nii inimese moodi, et ainult hambaarstid oleks erinevust märganud. Nimelt on neil ainult 24 hammast.

Charles Hallil on magistrikraad tuumafüüsikas.

Ta räägib, et Pikad valged on väga kõhnad ja haprad, nende nahk on sama valge kui paber. Neil puuduvad kehakarvad ning nende blondid juuksed tunduvad läbipaistvad ja on meie omadest poole õhemad. Nende keel meenutab koerte haukumist või lindude laulu, kuid nad on võmelised õppima rääkima ka inglise keelt. Silmad meenutasid kassi omi ning nende nägemine ja kuulmine olid mitu korda parem meie omadest.

Hall räägib ka, et need kolm eri rassi tulid siia erinevatel aegadel. Hallid olid siin esimestena, pärast viimast jääaega. Usun, et pikad valged on siin Vana-Kreeka ajast saadik, kuna paljud nende legendid räägivad pikkadest valgetest jumalatest, kes tulid siia Arktuuruselt. Kaks esimest rassi on olnud siin väga kaua aega. Põhjalased, minu hinnangul, tulid siia kuskil aastal 800 m.a.j.
Pikemalt juttu siin:
http://www.telegram.ee/maavaline/charles...kad-valged




Vasta
#39
Coast to Coast AM ei tundu eriti usaldusväärne. Seal antakse teemadele ainult hoogu juurde, kriitikameel puudub või on seda vähe.

Mis puudutab sõjaväelaste tunnistustesse tulnukate kohta, siis me ei tea milliseid LSD, MK-Ultra või mis iganes katseid armee nende peal on salaja teinud. Võimalik et nende meeltega manipuleeriti, nad nägid midagi ja üritavad oma kogemust ''loogiliselt'' seletada.

Vasta
#40
(01-03-2014, 14:12 )Müstik Kirjutas: Charles Hallil on magistrikraad tuumafüüsikas.

No ei ole ja leia mujalt kui ainult Sinult, et oleks Charles Hall nimelisel mehel magistrikraad tuumafüüsikas.
http://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Hall
Ja kui oleks, kas see on mingi tõestus, et on olemas mingi tulnuk-rass hallid.
Kui ma väidan, et päkapikud on olemas, kas see, et ma olen diplomiga lõpetanud tehnikmehhaanik, lisab minu väitele usaldusväärsust?

Vasta
#41
Mehe õige nimi on Charles James Hall. Wikis teda mainitud polegi.
Tavaliselt tuleb nimi välja Charles J. Hall nime alt.
See, mida eelnevalt kirjutasin oli lühike kokkuvõte tema intervjuust, mis ta andis raadiojaamale selle aasta jaanuarikuus.

Kuna teema on küsimused tulnukate kohta, siis lihtsalt täiendasin teemat.
Lisaks pikkade valgete rassi kohta ei leia just väga tihti teavet.
Raadiointervjuus räägib ta ise:
"Pärast teenistust abiellusin, omandasin magistrikraadi tuumafüüsikas ning rääkisin oma kogemustest ka naisele."

Tõestustest ei ole ma midagi rääkinud, et sa, vasamasse, peaksid mulle peale hüppama koos oma päkapikkudega.
Soovitan lugeda Charles James Halli kohta lisa, kui isik sulle huvi pakub:
http://openseti.org/Hall.html
Pealkirjaks on pandud Charles Hall ja pikad valged maa-välised.

Igasugust erinevat teavet laekub maa-väliste kohta pea iga päev. Varem on juttu olnud ka näiteks sellest, et 1998. a. antud intervjuus paljastas USA sõjaväe eruseersant Clifford Stone, kes teenis USA armees 22 aastat ning osales salajastes operatsioonides, et USA sõjaväele on teada 57 maavälist rassi.
Muuseas, mis aastal lõpetas MK Ultra ametlikult oma mõistuse kontrolli programmi?
Mainiksin ära, et seni kestvate mõistusekontrolli rituaalide käigus püütakse meie reaalsusesse tekitada arhontide negatiivse energiaga reaalsust.



Vasta
#42
(01-03-2014, 14:45 )Kolmasilm Kirjutas: Coast to Coast AM ei tundu eriti usaldusväärne. Seal antakse teemadele ainult hoogu juurde, kriitikameel puudub või on seda vähe.

Mis puudutab sõjaväelaste tunnistustesse tulnukate kohta, siis me ei tea milliseid LSD, MK-Ultra või mis iganes katseid armee nende peal on salaja teinud. Võimalik et nende meeltega manipuleeriti, nad nägid midagi ja üritavad oma kogemust ''loogiliselt'' seletada.

Coast to Coast on rohkem selline meeleleahutus saade kus igasugused teevad reklaami oma raamatutele või filmidele jms.
Vasta
#43
(01-03-2014, 16:48 )Müstik Kirjutas: Tõestustest ei ole ma midagi rääkinud, et peaksid mulle peale hüppama.

Ei tahagi tõestusi, too no midagi, mis oleks arutelu väärt. Telegrammi uudised võiks olla Telegrammi teemas, mitte neid laotada laiali kõigisse teemadesse. Ma olen ka tegelt ikkagi parahuvilne, otsin-vaatan igatsorti infot. Aga samas otsin ka info tausta ja kui asi kahtlane, ennem jätan siia toomata.
Kas Sa ka kunagi korraks mõtled üle enne, kui siia mingi info tood ? Või käib see Sul automaatselt, et nagu leidsid, nii teed copy-paste siia oma ajudest läbi laskmata.
Vasta
#44
Äkki peaksid sinu arvates kõik UFO uudised ka olema ainult ühes teemas?
Loomulikult ma loen enne kui kirjutan, mida aga sinu puhul ei ole täheldanud.
Sa ju ei lugenud artiklit läbigi, vaid pistsid kisama, et mina kirjutasin.
Mina tegin kokkuvõtte, et oleks kõik, mida hiljem ehk vaja üle vaadata, teatud konkreetses teemas.
Nagu ma eespool mainisin, eraldi teemat kosmoserasside kohta seni veel foorumis ei ole.
Tore, et sind kosmoserassid huvitavad.
Ega sa ju muidu ei oleks sõna võtnud.
Eks oli ju pikk ja huvitav artikkel nende valgete pikkade kosmoserasside kohta? Mida sa üldiselt sellest kosmoserassist veel oled kõrva taha pannud?
Vasta
#45
(01-03-2014, 16:48 )Müstik Kirjutas: ... intervjuus paljastas USA sõjaväe eruseersant Clifford Stone, kes teenis USA armees 22 aastat ning osales salajastes operatsioonides, et USA sõjaväele on teada 57 maavälist rassi.

Ei tea mis lugusid see mees rääkida võiks. 22 aastat salajasi operatsioone. Ta on teinud ilmselt asju mille kõrval tulnukatest rääkimine on nagu väike jalutuskäik pargis.
Kas on olemas eruseersanti peale 22 aastat.
Vasta
#46
Olgu, võtke nii, et mees kirjutab ulmekaid. Ei ole tarvis paanikasse minna.
Nagunii keegi lisateavet teemasse ei too. Ükskõik mida ma ka küsin, vastused jäävad saamata... Ka selle kohta, et mis aastal lõpetas MK Ultra ametlikult oma mõistuse kontrolli programmi?
Uurisin, aga teave oli vastuoluline.
Vasta
#47
(01-03-2014, 19:52 )Müstik Kirjutas: Ükskõik mida ma ka küsin, vastused jäävad saamata... Ka selle kohta, et mis aastal lõpetas MK Ultra ametlikult oma mõistuse kontrolli programmi?
Uurisin, aga teave oli vastuoluline.

Seega sa tead mis aastal alustas ametlikult MK Ultra oma mõistusekontrolli programmi? Ütle meile ka see algusaastawink
Tänan.
Vasta
#48
Ei ole öelnud, et tean, mis aastal täpselt alustati. Nagu kirjas, siis 50.ndatel.
Vastuoluline aga on, mis aastal lõpetati.
Programm paljastati 1960.ndatel ja keelustati hiljem (mõningatel andmetel 1976), aga on ka teisi arvamusi, ja samuti arvatakse, et LKA muutis lihtsalt projekti nime.

MK-ULTRA sünnilugu ulatub Teise maailmasõja aegadesse, mil USA armee hakkas otsima võimalusi barbituraatide, marihuaana ja hüpnoosi kasutamiseks ülekuulamistel. Programm ise käivitus pärast Korea sõda, kui CIA hakkas eksperimenteerima veel kangemate narkootikumidega. Eesmärgiks oli luua sellised salaagendid, kes suudaksid vangi langedes taluda piinamist ning isegi ei teaks, et nad täidavad salajasi käske.

Nii olen lugenud. Samuti olen lugenud, et mitmete tänapäevaste mõistusekontrolli rituaalide käigus püütakse meie reaalsusesse tekitada arhontide negatiivse energiaga reaalsust. Seega kui inimene räägib, et nägi hõljuvaid tulnukaid, võib see ka olla programmeeritud. Juhul kui nendel aastatel, mil Charles Hall neid kolme rassi tulnukaid kohtas, lubati veel neid katseid teha inimestega.
Või sina usud, et kohtus päriselt kolme rassi tulukatega?
Vasta
#49
Pole õige teema, aga midagi MK-Ultra jätkuks.

Scientists use laser-powered mind control to make flies flirt

http://www.independent.co.uk/news/scienc...65755.html

Katsed inimestega on aja küsimus.
Vasta
#50
Siin on palju vastuseid tulnukate kohta ja vastab tulnukas ise. Keegi kel jaksu võiks tõlkida
http://worldtruth.tv/alien-message-to-ma...e-show-up/
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 47,401 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Inimröövid tulnukate poolt Tutanhamon 169 114,954 28-05-2021, 21:18
Viimane postitus: Kaaluja
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 13,971 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 3,919 10-11-2015, 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 7,917 16-02-2015, 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 5,636 22-01-2012, 15:17
Viimane postitus: Leena
  Mida oskate õelda "Ashtar" kohta ? Torque 4 4,835 01-02-2011, 17:51
Viimane postitus: Müstik
  ÜRO nimetas tulnukate kontaktisiku? donulme 19 8,712 20-12-2010, 17:12
Viimane postitus: ekke721
  Tulnukate maailmad. silverm 14 7,505 28-05-2008, 19:47
Viimane postitus: silverm
  Tulnukate inimrööv Zakarum 3 3,589 10-04-2008, 22:01
Viimane postitus: kala

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat