Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kõhedad juhtumised sõbranna juures
#1
Tere!
Mul selline asi et mul ükskord üks sõbranna rääkis et tal kodus kummitab.Algul ma naersin selle üle ja ei uskund seda aga siis kutsus ta mind endale külla.Ma ei osanud midagi karta ja läksingi.trepikojas seistes hoiatas ta et ma pean uksele võimalikult lähedal olema kui minema tahan joosta sest vahel ta kuuleb nagu keegi keeraks ukse lukku.ma ei uskund seda ja ka korterisse astudes tundus kõik korras olevat.Aga siis läksin ma ühest lukustatud toast mööda ja vastasin et keegi liikus seal kuigi kedagi ei olnud seal.ma ei teinud sellest numbrit ja säilitasin rahu.Kuid varsti kuulsin ma suures toas istudes kuidas keegi teises toas kõnnib kuigi kedagi peale meie seal polnud.Mõnikord läks muusika iseensest mängima ja vahel on tunne nagu keegi jälgiks sind.sel korral meil vedas sest ust keegi lukku ei keeranud.Käisin tal pool aastat hiljem taas külas ja alles siis mõistsin et kõik seal tõesti korras pole.Istusime suures toas kui järsku liuguks liikuma hakkas.Isegi aken polnud lahti.Sõbranna läks juurde ja katsus korra ust kui see juba suure kiirusega lahti paiskus.Tema poissõber pani sinna kaamerad üles ja hakkas korterit jälgima ning avastas mõnel korral et mingi must kogu jookseb kaamera eest läbi.praegugi on see korter mu sõbrannal alles kuigi nüüd on ta juba elukohta vahetanud.Äkki oskab keegi öelda et kas see kummitus on hea või pahatahtlik?Minu sõbranna tahaks seda väga teada et ohtusid vältida.
Vasta
#2
No kui on must kogu, siis ma arvan, et rohkem ikka paha, kuid ma ei taha hirmutada ja ma pole kindel. Äkki kutsud mingi sensitiivi või midagi sarnast. Edu teile.
Vasta
#3
Huvitav, miks see nii on... kõik mis on must või tume võrdub alati halb?
Vasta
#4
"hea või paha"? veel mõtekam küsimus oleks kas vaim on taimetoitlane või parempoolsete vaadetega.
Vasta
#5
(06-04-2013, 18:56 )Tondinahk Kirjutas: Huvitav, miks see nii on... kõik mis on must või tume võrdub alati halb?

See on sellepärast, et inimene kardab pimedust ja pimedus on must aga mullamutt ei karda pimedust ja tema jaoks on see turvaline ja hea!

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kahtlustan et keegi elab veel mu juures ghost 20 6,659 06-10-2008, 10:34
Viimane postitus: atlantic456
  Keegi on pidevalt mu selja taga ja juures? DooZ 8 3,559 19-07-2008, 21:53
Viimane postitus: Ares
  Kas minu juures on keegi ? helen009 21 6,653 09-01-2008, 22:55
Viimane postitus: helen009

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat