•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telegram.ee
#76
Ma mõtlen, et see pöördumine oli hea reklaamitrikk Laugh
Vasta
#77
See Telegram.ee sait on nagu kergelt para- ja paranoiatemaatikaga Elu24. Ausalt öelda ei ole viitsinud seda piisavalt lugeda, et otsida, kas mõni artikkel neil on ka ise kirjutatud. Igatahes pealiskaudsel sirvimisel paistab enamik olevat nö laenatud materjal (ja mulle tundub üsna ebaaus, et tänapäeval võib palja viite lisamise eest ja mõnda lauset muutes teise artiklit niimoodi "müüa").Eks siis need, kes inglise keelt ei valda, äkki tahavad maksta tõlketeenuse eest. Muud mõtete ma asjal paraku ei näe.

P.S. Vaid ikka tõeline loll teatab avalikult, et petab maksuametit ja sellega ka Eesti Vabariiki.
Vasta
#78
Seni kuni Eesti Vabariik petab oma kodnaikke ma selles maksu-asjas suurt probleemi ei näe.
Muus osas olen ma aga sinuga ühel nõul - natuke lahja - sellise plaaniga peaks rohkem liha olema.
Vasta
#79
(01-07-2013, 16:32 )excubitoris Kirjutas: Seni kuni Eesti Vabariik petab oma kodnaikke ma selles maksu-asjas suurt probleemi ei näe.

Kui sind petetakse, siis see on õigustus teiste petmiseks? Miks ma küll ei imesta.
Vasta
#80
(01-07-2013, 16:32 )excubitoris Kirjutas: Seni kuni Eesti Vabariik petab oma kodnaikke ma selles maksu-asjas suurt probleemi ei näe.

Kui tahad paremat Eesti Vabariiki, siis tuleb oma käitumisega eeskuju näidata, mitte võtta eeskuju teiste halvast käitumisest.
Vasta
#81
(01-07-2013, 17:44 )Faraday Kirjutas:
(01-07-2013, 16:32 )excubitoris Kirjutas: Seni kuni Eesti Vabariik petab oma kodnaikke ma selles maksu-asjas suurt probleemi ei näe.

Kui sind petetakse, siis see on õigustus teiste petmiseks? Miks ma küll ei imesta.

Nagu küla koerale nii koer külale.
Sa siin Faraday keerutad tolmu mis sulle nii omane ja paneb sulle kaasa tundma. Demagoogia musternäidis - kasutad sõna "teiste" kuigi on jutt vaid ÜHEST subjektist kes on juba "otsa lahti" teinud ja hoiab seda lahti viimased 20 aastat. Selle kommentaari juures on mul pigem tunne, et on tegu sinu poolse "ära panemise" katsega kui reaalse kaastundega riigile või isegi ehk Telegrammile - väga väiklane sinust aga - nagu ise ütlesid - miks mina küll ei imesta!

Mina isiklikult ei peta kedagi esimesena aga siin oleks pidanud kasutama natuke õigemat väljendit - praegune "riik" mitte lihtsalt peta oma kodanikke aga valetab, röövib ja mõnitab. Võib ju ütelda, et riik on umbisikuline ja rahvas on riik ja mida iganes, kuid tõsiasi on see, et riigile annab ilme tema juhtkond ja sellist röövlikarja ülevalpidada on tegelikult kurjast. Seega - teen ma väga põhjalikult vahet kas juttu on isikust kellega ma suhtlen või äri ajan või riigiga kes mind ja minu perekonda/suguvõsa (ja mitte ainult meid) kohtleb kui orje.
Kõik need "sebi-id", "veb-id" rollod ja muud kadunud rahad ja vahetatud maad näitab seda, et ei saa usaldada ei seda riiki. Kodanikke on petetud nii piiri-EU kui ka muude lepetega. Selles kontekstis ei ole Telegrammi-tüdruku üteluses midagi imeks pandavat - loodan vaid, et tema motiivid on õiged ja ei ole seotud mitte nähtavalt mitte eriti hästi mineva projektiga vaid reaalse adumisega selle riigi ladviku käitumisest ja vastamisest sellele.

(01-07-2013, 18:58 )zen faran Kirjutas:
(01-07-2013, 16:32 )excubitoris Kirjutas: Seni kuni Eesti Vabariik petab oma kodnaikke ma selles maksu-asjas suurt probleemi ei näe.

Kui tahad paremat Eesti Vabariiki, siis tuleb oma käitumisega eeskuju näidata, mitte võtta eeskuju teiste halvast käitumisest.


Seda "vabariiki" suudab muuta vaid "üks" halastuslask ja KOGU poliitilise ladviku ümbervahetamisega ja arvestada tuleb, et ka riigi bürokraatia aparaat vajab puhastust.
Vasta
#82
(01-07-2013, 19:02 )excubitoris Kirjutas: Nagu küla koerale nii koer külale.
Sa siin Faraday keerutad tolmu mis sulle nii omane ja paneb sulle kaasa tundma. Demagoogia musternäidis - kasutad sõna "teiste" kuigi on jutt vaid ÜHEST subjektist kes on juba "otsa lahti" teinud ja hoiab seda lahti viimased 20 aastat. Selle kommentaari juures on mul pigem tunne, et on tegu sinu poolse "ära panemise" katsega kui reaalse kaastundega riigile või isegi ehk Telegrammile - väga väiklane sinust aga - nagu ise ütlesid - miks mina küll ei imesta!

Meil on ilmselt väga erinevad väärtushinnangud. Minu jaoks EI ole vahet. Petmine on, oli ja jääb petmiseks.

(01-07-2013, 19:02 )excubitoris Kirjutas: Mina isiklikult ei peta kedagi esimesena aga siin oleks pidanud kasutama natuke õigemat väljendit - praegune "riik" mitte lihtsalt peta oma kodanikke aga valetab, röövib ja mõnitab. Võib ju ütelda, et riik on umbisikuline ja rahvas on riik ja mida iganes, kuid tõsiasi on see, et riigile annab ilme tema juhtkond ja sellist röövlikarja ülevalpidada on tegelikult kurjast. Seega - teen ma väga põhjalikult vahet kas juttu on isikust kellega ma suhtlen või äri ajan või riigiga kes mind ja minu perekonda/suguvõsa (ja mitte ainult meid) kohtleb kui orje.
Kõik need "sebi-id", "veb-id" rollod ja muud kadunud rahad ja vahetatud maad näitab seda, et ei saa usaldada ei seda riiki. Kodanikke on petetud nii piiri-EU kui ka muude lepetega. Selles kontekstis ei ole Telegrammi-tüdruku üteluses midagi imeks pandavat - loodan vaid, et tema motiivid on õiged ja ei ole seotud mitte nähtavalt mitte eriti hästi mineva projektiga vaid reaalse adumisega selle riigi ladviku käitumisest ja vastamisest sellele.


Nagu sa ütled, siis sina ei peta esimesena. Aga miks sa petad siis kui sind on petetud. Kui tunned, et sind on petetud, siis tee midagi selle vältimiseks ja petjate paljastamiseks. Mis puudutab riiki, siis keegi ei ole kunagi keelanud sul teha poliitikat, kandideerida kuhu iganes ja teha ausaid tegusid. Kasvatada lapsi ja lapselapsi sellisteks, et nad oleksid ausad. Nii on ehk võimalik midagi paremuse pole muuta. Mentaliteediga, et petame riiki ei muutu meil kunagi midagi. See mentaliteet on kahjuks toodud meile nõukogude okupatsiooniga ja sellest lahtisaamine võtab väga kaua aega. Ma ei usu, et inimene kes petab hakkab järsku ausaks. Tõesti ei usu. Kurb.
PS: Erinevalt sinust ma austan oma riiki. Muuta tuleb ja peab üsna palju, kuid seda mitte läbi lihtlabase varguse.
Vasta
#83
(01-07-2013, 18:58 )zen faran Kirjutas: Kui tahad paremat Eesti Vabariiki, siis tuleb oma käitumisega eeskuju näidata, mitte võtta eeskuju teiste halvast käitumisest.
(01-07-2013, 20:30 )Faraday Kirjutas: Meil on ilmselt väga erinevad väärtushinnangud. Minu jaoks EI ole vahet. Petmine on, oli ja jääb petmiseks.
Telegram'ist juba üsna mööda, aga ülalolev tundub ka minu jaoks õigem suhtumine kui esimese asjana "halastuslask" ja halvale halvaga vastamine.
Vasta
#84
Teenides kurjategijaid muudute ka ise kurjategijateks.
Hetkel on Eesti Riik kuritegelik ja seda mitmel tasandil.
Alates kuritegelikust suhtumisest rahva vastu aga ka
sellega, et toetab otseselt okupatsiooni teiste riikide
suhtes - seda nii Iraagis kui Afganistanis.
Tahate selle reziimi ülevalpidamiseks iga oma sendi ausalt
ära maksta ja selle üle uhked olla - andke aga minna.
Mina teen täpselt nii vähe kui selles riigis kombeks saanud
JOKK laseb teha - ei sentigi rohkem.
Vasta
#85
Kuid kas see pole mitte täpselt see, mida ladvikule ette heidetakse? Et nad teevad riigi ja ühiskonna heaks täpselt nii vähe, kui JOKK lubab? Süsteem on nagu see, et igaüks peaks hoolitsema enda (ja lähedaste) eest ja hiilima kõrvale laiematest huvidest. "vebid" ja "rollod" on ju selle näited.
Kui siis öelda
(01-07-2013, 21:09 )excubitoris Kirjutas: Mina teen täpselt nii vähe kui selles riigis kombeks saanud
JOKK laseb teha - ei sentigi rohkem.
siis see pole initsiatiiv süsteemi vastu. Vastupidi, see lause on selle süsteemi elav kehastus.
Kui majanduslik seis ei võimalda teist moodi hakkama saada, kui mitte ausalt makse makstes, siis võib see olla õigustatud. Kui kõrvale hiilimist aga põhjedada sellega, et nii ongi õige, siis kinnitabki see normi - igaüks enda eest. Ega ladviks saab oma osa nagunii kätte ja poliitikat teevad nad ka nii nagu neile õigem tundub antud poliitilises situatsioonis. Kuivale võivad jääda koolid ja lasteaiad jms. Nõrgemad ühesõnaga.
Siin ei ole vabanduseks see, et "nemad tegid enne". Nemad võisid ju teha, aga kui keegi veel teeb, siis muudab ta nende tegusid aina rohkem normiks. See õigustab ka "nende" tegusid.
Kui ladvik nüüd välja vahetada, siis ei ole probleem enam isegi neis. Probleemi kandjad on ka kõik need, kes kaasa läksid ladvikuga (neid võib-olla põlates, aga kaasa mängides). Kust peaks siis tulema see uus ja eetiline ning ühiskonna heaks mõtlev ladvik? "Halastuslasud" ei päästa siin midagi. See võib asendada ühe halva teisega.
Samas ei ole ma olukorras, kus kedagi selle eest hukka mõista kahjuks.
Mõnes mõttes olem ma ka siis koos eelpool tsiteeritud kasutajaga süsteemile osaliselt alla andnud.
Vasta
#86
Ma vähemalt üritan sõnades süsteemile vastuhakkajaid juurde saada.
Näen, et ma ei ole üksi - see julgustab. Selle hetkeni kuni muutjaid
on piisavalt tuleb kahjuks minna kompromissidele teatud tasanditel.
Vasta
#87
Ja need kes keelduvad "teatud kompromissidele" minemast muutuvad kohe kurjategijateks?
Vasta
#88
(01-07-2013, 19:02 )excubitoris Kirjutas: Seda "vabariiki" suudab muuta vaid "üks" halastuslask ja KOGU poliitilise ladviku ümbervahetamisega ja arvestada tuleb, et ka riigi bürokraatia aparaat vajab puhastust.

Täitsa nõus, reaalne füüsiline vastutus peab olema ja eriti suurte summade ja seaduste oma kasuks "jokitamise" eest eluaegne või surmanuhtlus ja see on ainus eeskuju järgmistele, mis hoiab kõiki igati õigel teel, paneb edaspidi tulevaid väga hoolikalt rahva tahet täitma ja seadusi järgima sest oma nahk on ihule alati kõige lähemal, midagi ei ole teha nii on.

Vasta
#89
(01-07-2013, 23:01 )kage Kirjutas: Ja need kes keelduvad "teatud kompromissidele" minemast muutuvad kohe kurjategijateks?

Kompromiss üksi veel ei tee - nõustumine selle JOKK-iga aga küll.
Kui isik TEAB, et asi on mäda ja isegi ei proovi mitte kas selgusele
jõuda või midagi teha või veel hullem teab ja saab aru aga ikka
kaitseb nii sõnades kui tegudes seda süsteemi siis kohe kindlalt.

Paljud saavad aru, et süsteem on mäda. Kahjuks ka paljud nende hulgast teevad teadliku valiku "vait olla ja edasi teenida". Nad näevad ja saavad aru süsteemi ja selle hoidjate kuritegelikust käitumisest, kuid vähe sellest, et ei võta midagi ette, et seda takistada ja veel hullem, et seda teadustada ja teadvustada endale ja teistele.
Argus on kõige hullem ja sellest see süsteem elab. Kes vaikimisega aitavad kuritegudele ja kurjategijatele kaasa ja sama "head" kui need kes neid tegusi sooritavad.

(01-07-2013, 23:30 )Eithea Kirjutas: Täitsa nõus, reaalne füüsiline vastutus peab olema ja eriti suurte summade ja seaduste oma kasuks "jokitamise" eest eluaegne või surmanuhtlus ja see on ainus eeskuju järgmistele, mis hoiab kõiki igati õigel teel, paneb edaspidi tulevaid väga hoolikalt rahva tahet täitma ja seadusi järgima sest oma nahk on ihule alati kõige lähemal, midagi ei ole teha nii on.

Tänan - väga hea hästi öeldud.
Vasta
#90
Aga kuidas, excubitoris, kuidas hakata vastu? Palju inimesi mõtleb nii nagu sina, kuid nad on üksteisest eemal, omaette ahastamas ... me ju saame aru, mis toimub, aga me ei oska üheks saada ja seda ühist jõudu ära kasutada. Kes ja kuna ja kus peaks ütlema - aitab!!!?
Vasta
#91
(02-07-2013, 08:27 )Manaja Kirjutas: Aga kuidas, excubitoris, kuidas hakata vastu? Palju inimesi mõtleb nii nagu sina, kuid nad on üksteisest eemal, omaette ahastamas ... me ju saame aru, mis toimub, aga me ei oska üheks saada ja seda ühist jõudu ära kasutada. Kes ja kuna ja kus peaks ütlema - aitab!!!?

Smile1 Noh, eestlane võtab ikka mõnusalt hoogu ja kannatab nii kaua kui suudab...ja siis ehk hakkab liikuma sama teed, mida Türgi jpt maad juba tegemas on...

Kas mitte see Para-web ei ole üheks ühenduslüliks.
Vasta
#92
(02-07-2013, 08:27 )Manaja Kirjutas: Kes ja kuna ja kus peaks ütlema - aitab!!!?
Kes muu kui sina ise. St kui sa muidugi ise otsustada tahad.
(01-07-2013, 23:46 )excubitoris Kirjutas: Kompromiss üksi veel ei tee - nõustumine selle JOKK-iga aga küll.
Samas siin paistabki suhtumise kujunemine välja - mina tôin tsiteeringutena välja aususe ja käitumisega hea eeskuju näitamise ning sina eeldad kohe sellistelt inimestelt kurjategijaks muutumist, süsteemi teenimist, vaikides nôustumist jne seega jääb mulle natuke arusaamatuks, et mida tähendab sinu jaoks aus olemine ja käitumisega hea eeskuju näitamine.

Vasta
#93
Manaja - Minaelan ütles sulle selle juba ilusti ära - polegi suurt midagi lisada.

Kage - mõni muutub mõni mitte - hetkel on eeldus kõigis olemas. Aus peab olema esmalt enda vastu ja siis tuleb loogiline jätk - ausus teiste Isikute vastu. Siin on natuke rakse vastata - eeskuju näitamiseks on palju võimalusi, kuid esmane peaks olema see, et Isik julgeb sõna võtta kui näeb, et süsteem on mäda. See on peamine eeskuju. Isegi kui ta teeb seda vingudes ja virisedes siis piisab sellest, et järgmine hakkaks küsimusi esitama ja siis järgmine ja järgmine. Kui küsijate hulk muutub juba piisavalt suureks siis muutub ka küsimuste toon - ühel hetkel saab virisemisest selge arusaam ja tulevad selged küsimused ja saab selgeks eesmärk.
Vasta
#94
Mu naabrimehel varastati muruniiduk ära, loodan, et ta nüüd ise ei hakka teistelt võtma.

Teemasse ka: ma Telegrami ning Ulmefilmi puhul ikka mõtlen H. Tõnumaa ehk Sibipihkuri peale. Olles näinud tema eelmisi filme- päris võimas "ärkamine" pidi mehel olema. No et, tegid labast lauslollust ning nüüd muudavad maailma. Olgem ausad, Ulmefilm kui projekt (ei mõtle praegu seda, et palju seal tõtt või uduajamist on, sel teemal võikski vaidlema jääda) on väga võimas! Telegrami puhul nõustun Zen Faraniga. Eriti häirib mind seal see, et nad nagu võitlevad NWO vastu aga samas toetavad nende üht suurimat unistust- hävitada rahvused ja rahvusriigid.
Vasta
#95
Näe piilusin nüüd kohe ja tundub,et said papi kokku. On omale isegi uue kolumnisti sebinud.
Vasta
#96
(03-07-2013, 08:17 )venezia Kirjutas: Näe piilusin nüüd kohe ja tundub,et said papi kokku. On omale isegi uue kolumnisti sebinud.

Kolumnisti?
Vasta
#97
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised...d=66389720

Demagoogia näidis. See võrdlemine seal. Telegram oma meelest tahab olla tõsimeelne ajakirjandus, Avanejad on pulli tegemine. Ei usu, et EE toimetuses aru ei saada, lihtsalt liig suur kihk odavat tähelepanu tõmmata...

Vasta
#98
Kardavad konkurenti - ise ütlevad ju, et "kiiresti tõusev".

Tsitaat:Alates märtsi lõpust Eesti kõige külastatavamate veebilehekülgede esisajas. Alexa.comi andmetel möödusid külastajate arvult Eesti Ekspressist, kes on 75. kohal, nemad aga 63.

Peavoolu meedia töötajad jagunevad mitmesse gruppi.
Enamus teenib RAHA ja neid ei koti kellest üle minna või
kelle mune lakkuda - peamise, et seeklid panka laekuvad.
Mingi punt on neid kes ei tea ise ka täpselt kus nad on ja
mida nad teevad/kirjutavad (võiks mõned nimed nimetada
näiteks Delfist aga olgu - solvuvad ja järgmine kord tänaval
vastu tuleb võib hakata nägu kratsima - kuna tunneb mind
ja teab, et mina tean kus töötab ja mida kirjutab siis juba
mitu kohtudes pöörab pilgu mujale - ega ta eelmises kohas
ka just teravuse osas medaleid ei võitnud aga see selleks).
Aga mida "püramiidi" tipu poole seda selgemaks saab isikule
kes ta on ja mida ta teeb - muidu ta seal lihtsalt ei püsiks.

Huvitav mida nad ootavad? Telegram on alles nii roheline kui
üks meedia väljaanne olla saab - pole teine veel pool aastatki
vana aga juba üritavad "nahutada" - ju siis kardavad. wink
Vasta
#99
(03-07-2013, 12:56 )Faraday Kirjutas:
(03-07-2013, 08:17 )venezia Kirjutas: Näe piilusin nüüd kohe ja tundub,et said papi kokku. On omale isegi uue kolumnisti sebinud.

Kolumnisti?

Aga palun!
http://www.telegram.ee/vaimsus/erki-kaik...dVBMztsxQE

Vasta
(02-07-2013, 13:25 )BleedingOutMyEyes Kirjutas: Teemasse ka: ma Telegrami ning Ulmefilmi puhul ikka mõtlen H. Tõnumaa ehk Sibipihkuri peale. Olles näinud tema eelmisi filme- päris võimas "ärkamine" pidi mehel olema. No et, tegid labast lauslollust ning nüüd muudavad maailma. Olgem ausad, Ulmefilm kui projekt (ei mõtle praegu seda, et palju seal tõtt või uduajamist on, sel teemal võikski vaidlema jääda) on väga võimas! Telegrami puhul nõustun Zen Faraniga. Eriti häirib mind seal see, et nad nagu võitlevad NWO vastu aga samas toetavad nende üht suurimat unistust- hävitada rahvused ja rahvusriigid.
Ilmselt on Tõnumaa ise ka reptiil - kuidas muidu on võimalik, et GWB tal unenäos käis Ph34r2
Kusagil seal ta kirjutas sellest.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat