Para-web'i sünnipäev 2017

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koputused
Autor Sõnum
Thorondor
Administraator

18-01-2008 18:46
Postitus: #26

Ei mis?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
katarina177
Tavaliige

18-01-2008 21:26
Postitus: #27

Ei ole ka õnneks või õnnetuseks taolist koputust kuulnud, aga hakkas huvitama, et kui keegi koputab (kas või öösel kell 3) ja sa ust päris lahti ei tee, vaid hoopis ütled lihtsalt, et sisse, kas siis kaa surm või mis iganes see koputus ka ei oleks, sisse saaks? Smile
martin65
Tavaliige

19-01-2008 23:38
Postitus: #28

Tegelt mina pole sellist asja enne kuulnudki.....Aga siit lugedes ei taha ma küll kedagi või midagi öösel kell 3 oma ukse taga kas või lolli mängimas nähaLaugh....Tegelt võttis suht judinad pealeBleh

Meie sees on kõik vastused...Kuid pole küsimusi.
piret-
Uustulnukas

28-01-2008 15:12
Postitus: #29

mina olen kuulnud ,et kui keegi koputab ja sa lähed avama aga kedagi ei ole ,siis oled tegelikult ,mai mäletagi ,kas mingi hinge või surma oma koju lasknud . ja kui see oli surm ,siis mõne aja pärast sureb sulle väga armas ja lähedane inimene ära .

|Piret
Adrasthea
Tavaliige

02-02-2008 12:12
Postitus: #30

paar nädalat tagasi olin öösel üleval ja vatasin telekast mingit mõtetut filmi.järsku vajus toauks umbes paari sentimeetri jagu lahti(enne nagu kohe tõmbas sinnapoole vaatama)ja keegi nagu oleks pikkade küüntega vastu ust klõbistanud ja kriipinud.mina veel hüüdsin,et tule-tule sisse,sest ma arvasin et õde või keegi teeb lolli nalja.kuulasin,et äkki hiilib keegi mõõda maja minema ja irvitab pihku,aga ei miskit.kargain siis püsti ja vaatan-kõik asukad magavad rahulikult.siis tuli järsku jube hirm ja kohutav külmatunne.ma ei oska seda seletada.magama ei julgenud sellel ööl jääda.järgmine päev oli ka selline vastik tunne.nagu keegi oleks selja taga ja vahiks mulle kuklasse....
Orhidee93
Tavaliige

04-02-2008 01:27
Postitus: #31

veic aega tagasi mingi 1.25 kuulsin ka kolme koputust..aga ma ei tea millest või kuidas aga jamh ehk ikka pole paranormaalne.. i hope ..

They play in the devil's key
An endless symphony
I even hear it now
Lotharius
Tavaliige

04-02-2008 02:03
Postitus: #32

No hetkel sajab, seega võib see vabalt vihm olla või tuulega puuoksad vastu akent.

Muidu miskit imelikku koputust kuulsin kord lapsena maal ja siis ma tean kindlalt, et ei sadanud ja puid pole ka selliseid mis teise korruse akna lähedalegi ulatuks. Samas võis see olla lind... Samas ma ei ava isegi päeval ust, kui ma ei tea kes seal taga on.

Muidu kas see hingede ja vaimude aeg ei pidanud mitte kell 11 olema ? Mulle rääkis vanaema sedasi vähemalt.
Kally15
Uustulnukas

05-02-2008 12:31
Postitus: #33

Minu suguvõsas on samuti koputustega kokkusattumusi olnud
werewolf
Uustulnukas

09-02-2008 23:56
Postitus: #34

Mu sõbranna ema rääkis, et ta kuulis Tallinnas vana maja teisel korrusel (seal, kus ta elab)
et keegi oli järsult ja tugevalt vastu välisseina koputanud

järgmisel hommikul tuli talle telefonikõne, et ta töökaaslene on surnud

mina isiklikult arvan, et inimese hing tuli oma surmast märku andma

creepy
-Black-Lady-
Uustulnukas

10-02-2008 00:13
Postitus: #35

To:Merca125
Mis sul käiib beethoven kummitamas?Laugh
Usun ma jeee(Y)
Igaljuhul see on väljamõeldisLaugh
Selle tegi mu sõrans kessu
siis ta oleks sellest juba ammu mulle rääkind ja ta tädi nimi ple maieLaugh
Thorondor
Administraator

17-02-2008 15:53
Postitus: #36

Tsitaat:Algselt postitas: Kally15
Minu suguvõsas on samuti koputustega kokkusattumusi olnud
Räägi lähemalt.
Anzie
Nägija

19-02-2008 14:37
Postitus: #37

Ma kuulsin sellist lugu suvel oma vanaema sõbrannalt: öösel magades oli kuulnud tugevaid koputusi vastu seina, justkui kõrvalt korterist keegi tahaks sellega midagi öelda. Järgmisel hommikul läks ta naabri juurde, et asjas selgust saada ja naaber oli öelnud,et ta ka kuulnud neid koputusi. Nii möödus paar ööd. Hiljem sai ta teda, et keegi lähedane olla ära surnud kui viimane öö koputati...
Cherrycat
Uustulnukas

22-02-2008 15:36
Postitus: #38

Kui ma oma sõbranna juures olin (ta elas korteris) siis ta ema l2ks kodust 2ra ja me jäime kolmekesi (Janne 12a , Laura 6 a ja Mina 12a ) . Siis me l2ksime arvutisse , et vaataks filmi , siis me hakkasime kuulma mingeid koputusi v2lis uksel me piilusime piiluaugust aga kedagi ei olnud .Me l2ksime arvutisse pooleli j22nud filmi vaatama aga j2lle kuulsime koputusi aga kedagi ei olnud siis ma vaatasin j2lle piiluaugust aga kedagi ei olnud ma vaatsin seal umbes 10minutit siis j2lle koputas ma vaatsin kogu-aeg kedagi ei olnud aga keegi koputas ikkagi.Sad
Claire
Uustulnukas

23-02-2008 11:09
Postitus: #39

vot , mul on n ö kopustustega selline jama olnud , et (see oli u 2 v 3 kuud tagasi ) u kell 12.30 vms olin arvutis esimesel korrusel , mu majal on 3 korrust , kõik mu pereliikmed magasid . igatahes , olin täitsa rahulikult arvutis , kuii järsku kuulsin , kuidas tambitakse hullult vastu välisukse , see oli kohutav , ma ei julgenud liigutada tol hetkel .
aga see tampimine oli nagu jalaga löömine vastu ust , hullult jube igatahes . ja kusjuures mu koer hakkas hullult haukuma ja uluma , vaadates ukse poole .
mõtlesin , et see mõni joodik äkki , aga tavaliselt minu kodukohas ei kola eriti joodikuid ringi . nohh , võtsin hirmust mõne tugeva eseme ja lähenesin välisukse juurde , samalajal vaibus see tampimine ja ma vaatasin läbi ukse akna välja ja kedagi polnud seal , siis mõtlesin , et äkki ikka oli joodik vms , aga siis hakkas uuesti hullult tampima , jooksin ruttu ukse ette , et vaadata kas seal oli keegi , täpselt siis kui jõudsin ukse ette , müra vaibus ja kedagi polnud seal .
ma ei usu , et see mõni joodik oli , sest ta ei oleks jõudnud nii kiiresti joosta ukse juurest ära .
vot , ei kujuta ette , mis see oli ja mida see tähendas .
Sanguinarius
Uustulnukas

12-03-2008 20:33
Postitus: #40

olen ka kuulnud, v6ib-olla on see linnalegend,et vaimudega v6id ka koputuse teel suhelda, kas see t6si ka on, pole mul aimugi.. Kas keegi sellest legendist on midagi kuulund?

Otsida määratud saatust, suletuid väravaid paotada, lahti ütelda leitust, uuesti leida ja kaotada.
martin65
Tavaliige

12-03-2008 21:03
Postitus: #41

Ei ole kuuulnudLaugh

Meie sees on kõik vastused...Kuid pole küsimusi.
Sanguinarius
Uustulnukas

14-03-2008 19:00
Postitus: #42

No tihane kyll ei tapa Laugh

Otsida määratud saatust, suletuid väravaid paotada, lahti ütelda leitust, uuesti leida ja kaotada.
AreoN
Uustulnukas

14-03-2008 21:49
Postitus: #43

mul oli umbes nädal aega tagasi sama lugu, et õhtul umbes 11. ajal keegi koputab kolm korda järjest vasta seina(palksein on)...koerad hakkasid haukuma kohe...vaatasin aknast välja aga ei näinud kedagi...natukese aja pärast jälle sama teema...lasin siis koerad välja ja läxin ise ka vaatama, et äkki mõni sõber teeb pulli! lume sees muidugi kahtlasi jälgi polnud ja tulin tuppa tagasi...vahepeal oli juba ema yles ärganud ja mõtles, et keegi tuli kylla kuna oli ka koputust kuulnud. Ok, rääkisin ära mis teema oli ja siis ytles ema, et ta oli eelmine õhtu sama asja kuulnud(mind siis kodus polnud) ja oli ka akendest vaadanud, et kas keegi käib ymber maja, kuid midagi polnud näha...
KAHTLANE!!!
Igastahes enam pole koputusi olnud "siiamaani"

http://www.coolenergy.com.au/images/banner_h.jpg
k-i-k-k-u
Uustulnukas

15-03-2008 17:33
Postitus: #44

Tsitaat:Algselt postitas: Albion
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
mm. ise pole kogenud aga ema kuulis ükskord ...
magas rahulikult ja järsku kuulis nii 1,5 sek vältel kõrvalt ruumist tohutut kolinat .. siis jäi kõik väit ja keegi koputas uksele, õnneks ta ei reakeerinud. kahtlane ta on ja head ei pidanud tooma.

kolinat olen isegi 1 korra kuulnud.
korter oli täiesti vaikne, olin just voodisse heitnud ja pea padjale pannud kui äkitselt tajusin tohutut lärmi korraks, vist mingi sekund kestis.
ei oska midagi arvata sellest kogemusest

mul oli kh ükskord niimoodi
meil on ühekordne maja.garaa¾ on kohe maja seina juures.suvel ehitati mu emale kaa tuba(umbes pool garaa¾ist) sügisel sai valmis.ühel õhtul vaatasime ema toas telekat ja siiis käis meil kah pööningul mingi kolina ja siis oli kuulda et keegi nagu jooksis igastahes pärast seda ei julgend ma isegi vestu minna(hyes)

Muudetud: 15-3-08 kell 17:34:49 k-i-k-k-u

Mind huvitab selline müstiline värkkSmile
katarina177
Tavaliige

25-03-2008 18:50
Postitus: #45

Imelik, olen ise ka niimodi kuulnud, just siis kui olen hakkanud magama minema. Üldiselt ma ei ole selle peale isegi ehmunud, kuna seda on nii mitu korda juhtunud. Arvan pidevalt et see mulle ainult tundub ja proovin magama jääda. Huvitav, miks see nii on?
cancerman1
Tavaliige

30-06-2008 20:28
Postitus: #46

Tsitaat:Algselt postitas: Taevaplix
Miks ei tohi ust lahti teha,kui miski koputab..See võib ju külaline ka olla mitte Surm või midagi sellist?

Kell kolm öösel võiks ette helistada tänapäeval

Muutus: Lause algab suure algustähega.

Muudetud: 5-7-08 kell 14:31:58 Thorondor

"My idea of hell would by, you go to heven and you`re yourself up there."
kurk
Vana kala

04-07-2008 12:14
Postitus: #47

Eile ma vaatasin seda Eesti kummituste saadet, üleeile vist ikka. Ka koputustest, ma siis hakkasin mõtlema, et aga miks nad just koputavad? Koputatakse ju tavaliselt selleks, et teada anda, et ou, ma nüüd jõudsin su ukse taha, lase sisse. Aga miks vaimpolendid koputavad? Ja pealegi, kui nad ei ole füüsilised kehad, nad pole nö tahked, siis kuidas nad saavad üldse koputada?
VäikeUfo
Uustulnukas

06-07-2008 22:45
Postitus: #48

Ei tohigi ust avada kui sa kuuled koputust ja kindlalt tead et seal ei saa kedagi olla.
Ühe kunagise sõbranna ema (kes oli mustlane ja nõid jms) rääkis et tal ühe sõbranna ema ja (ka tema tütar) kuulis öösel uksel koputus, nii siis see ema läks ust avama ja kui hommikul tütar ärkas, leidis ema surnuna ja paar päeva hiljem tabas sama saatus ka seda tütart. Ja oli ka täpselt kolm pikema vahega aeglast koputust.

Mine võta kinni mis värk sellega on.
Uuestisündinu
Uustulnukas

07-07-2008 11:46
Postitus: #49

Kui see ongi surm, siis seegi hea, et ta vähemalt koputab enne kui tuppa ronib! Smile

Kuigi alati on ju võimalus küsida, kes ukse taga kobistab.. Ehk tuleb mõni sõber öösel peolt (või kust iganes) peavarju paluma.. Ja kui keegi ei vasta, ei pea kohe ust avama.. Ja kui see ongi Surm, siis ei pea ju ust avama talle. Variante on palju. Kuigi jah.. iseenesest see kui öösel keegi koputab, teeb kõheda tunde keresse küll ! Brr..
Meru
Uustulnukas

07-07-2008 19:30
Postitus: #50

olin voodisse läinud,kuid ei olnud veel magama jäänud, kuulsin aeglast koputust.mitu korda lausa. aga..ma arvasin et mu väikevend lollitab vms. kuigi kartsin ikkagi.ma tahtsin magama jääda kuna ei suutnud sest värisesin üleni.lõpuks jäi järgi.natukese aja pärast (umbes 2 minutit) tundsin kuidas mu jalg,mis oli teki alt väljas, läks täiega rõhualla.ma ei julgenud ennast liigutada,kuid kui ma tundsin kuidas keegi mu jalga katsus,ehmatasin koheselt, pugesin üleni teki alla, otsisin padjaalt telefoni ja helustasin teise tuppa oma vanemale vennale et ta sinna tuleks. ta tuli,pani tule põlema, ja midagi ei olnud. ööseks läskin siiski tematuppa magama kuna ei julgenud sinna jääda. ja ma pole siiamaani omatoas ööbinud.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  koputused trepil tanel 10 2,267 04-05-2012 23:27
Viimane postitus: kk2ku-

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog