Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koputused
Autor Sõnum
Meru
Uustulnukas

07-07-2008 19:48
Postitus: #51

olin voodisse läinud,kuid ei olnud veel magama jäänud, kuulsin aeglast koputust.mitu korda lausa. aga..ma arvasin et mu väikevend lollitab vms. kuigi kartsin ikkagi.ma tahtsin magama jääda kuna ei suutnud sest värisesin üleni.lõpuks jäi järgi.natukese aja pärast (umbes 2 minutit) tundsin kuidas mu jalg,mis oli teki alt väljas, läks täiega rõhualla.ma ei julgenud ennast liigutada,kuid kui ma tundsin kuidas keegi mu jalga katsus,ehmatasin koheselt, pugesin üleni teki alla, otsisin padjaalt telefoni ja helustasin teise tuppa oma vanemale vennale et ta sinna tuleks. ta tuli,pani tule põlema, ja midagi ei olnud. ööseks läskin siiski tematuppa magama kuna ei julgenud sinna jääda. ja ma pole siiamaani omatoas ööbinud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kissu14
Uustulnukas

07-07-2008 20:44
Postitus: #52

Minu tädi rääkis et tena vanaemaga oli ka nii,
Ta oli küll haige ja nii,
Ta oli ka väga kerge unega.
Üksõhtu kuulis ta et keegi koputas uksele 3korda, Ta läks vastu ja seal polnud kedagi, ta rääkis seda ka siis tädi emale, ehk minu vanaemale, Ja kolme nädalapärast olid tädi vanaema matused, Ka minu vanaemal oli nii, aga ta kartis ja ei läinud ust avama, nüüd olen ma ise ka selline, et kui keegi koputab küsin ma alati et kas seal on keegi, ja kui ei vasta siis ma ei ava ust.

Smile
brilliantgirl
Uustulnukas

08-07-2008 13:32
Postitus: #53

ma olen ka sellest varem kuulnud, ise tean, et kui ebamäärasel ajal koputusi kuulen (nt kell 3 öösel !!) siis kindlalt avama ei julge minna. KUI seal keegi elavatest peaks olema, siis ikka ju hüütakse et ,,Halloo" vm, kui keegi avama ei tule.
ma loodan, et kunagi tuttavate suust nii kurvalt lõppevaid lugusid ei pea kuulma..

Muutus: märklisin ära kirjavead. Ma loodan, et kunagi paraveeblaste poolt selliseid postitusi ei pea nägema.

Muudetud: 8-7-08 kell 17:16:26 Thorondor

Sportides iga päev, lood eeldused sellele, et surres oled täiesti terve.
sandra324
Uustulnukas

12-07-2008 21:51
Postitus: #54

m a olen vanaema juures kogenud sellist asja kuskil kella 3 ajal aga kui ma olen tule põlema pannud jääb kõik vaikseks
ma oloen oma vanaemale ka sellest rääkinud aga ta ei usu

Muudetud: 12-7-08 kell 22:52:47 sandra324
mart46
Uustulnukas

24-07-2008 14:47
Postitus: #55

ka minu vanaema rääkis kunagi et kui kuuled öösel kopputust siis ära mingil juhul ust lahti tee.parem küsi kes on ja kui vastab järelikult on lihast ja luust.
cancerman1
Tavaliige

27-07-2008 06:40
Postitus: #56

Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Eile ma vaatasin seda Eesti kummituste saadet, üleeile vist ikka. Ka koputustest, ma siis hakkasin mõtlema, et aga miks nad just koputavad? Koputatakse ju tavaliselt selleks, et teada anda, et ou, ma nüüd jõudsin su ukse taha, lase sisse. Aga miks vaimpolendid koputavad? Ja pealegi, kui nad ei ole füüsilised kehad, nad pole nö tahked, siis kuidas nad saavad üldse koputada?

Asi ongi selles ,et teoreetiliselt nad ei saa koputada. Oleks ju füüsika seaduste vastu igati. Aga see asi rohkem mängib ajudega, kui tegelikult ikka aru ei saa siis pole midagi teha. Ilmselt oled vales kohas oma küsimusega

"My idea of hell would by, you go to heven and you`re yourself up there."
Ares
Vana kala

27-07-2008 06:48
Postitus: #57

Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Eile ma vaatasin seda Eesti kummituste saadet, üleeile vist ikka. Ka koputustest, ma siis hakkasin mõtlema, et aga miks nad just koputavad? Koputatakse ju tavaliselt selleks, et teada anda, et ou, ma nüüd jõudsin su ukse taha, lase sisse. Aga miks vaimpolendid koputavad? Ja pealegi, kui nad ei ole füüsilised kehad, nad pole nö tahked, siis kuidas nad saavad üldse koputada?

No põhimõtteliselt, nad on ju ikkagi vaimolendid, nad saavad ju ometi kasutada oma vaimset energiat, et luua koputust meenutavat heli... Või tõstavad energia/mõtte jõul kuskilt mõne eseme/kivikese vms ja koputavad selle abil. Loogiline nagu oleks. Ja kes üldse väitis, et vaimud ei saa koputada? Kas Sina tead vaimudest niiiii palju, et oskad ära seletada, mida nad oskavad/saavad/suudavad ja mida mitte? Ole hea ja jaga siis meiegagi oma suurt tarkust Smile
cancerman1
Tavaliige

27-07-2008 06:58
Postitus: #58

Kas Sa mõtlesid nüüd mind või Kurki ennast?? by cancerman

"My idea of hell would by, you go to heven and you`re yourself up there."
Anonymous
registreerimata

16-04-2010 04:55
Postitus: #59

khmm, oma tööstaaži juures võiks Surm olla õppinud juba uksekella kasutama Smile1
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Rollu
Tavaliige

17-04-2010 01:41
Postitus: #60

Tuttav rääkis : Ema ja väike laps alla aasta olid kodus laps jonnis ja ei tahtnud magada , kella aega ei oska öelda , keegi koputas 3 korda uksele , tegi ukse lahti , kedagi polnud aga korraga oli laps ka vait, kui last vaatama läks , oli laps surnud !

R.I.P
Savipats
Vana kala

17-04-2010 20:39
Postitus: #61

Tsitaat:Algselt postitas Rollu
Tuttav rääkis : Ema ja väike laps alla aasta olid kodus laps jonnis ja ei tahtnud magada , kella aega ei oska öelda , keegi koputas 3 korda uksele , tegi ukse lahti , kedagi polnud aga korraga oli laps ka vait, kui last vaatama läks , oli laps surnud !

R.I.P

Lõkke ääres hirmujutte jagades jäi meelde? Vabandan,RIP , kui see tõesti nii juhtus, kuid mina olen ÄÄRMISELT pessimistlik sellise asja suhtes.

Ema läks siis vangi või jäi politsei tõesti uskuma seda juttu, et keegi koputas 3 korda ja siis oli laps surnud? Mis oli surma põhjus? .... taolised asjad on väga imelikud ja tavaliselt politseile ei mõju see jutt, et "mina ei teinud midagi.. ta lihtsalt suri ära"

Kui öösel keegi kuskil korteris koputab ja järgmine päev töökaaslane ära sureb siis on tegu lihtsalt õnnetu sündmuste kokkulangemisega (tunnen kaasa). Selline seoste loomine on väga kaudne ja tõenäoliselt on kõigele väga hea seletus.. kortermajades on levinud see, et keset ööd inimesed koputavad või puurivad või kaklevad. Lisaksin, et universumis sarnased tõmbuvad.. kui on mingigi kokkusattumus võimalik, siis see ka juhtub.
Rollu
Tavaliige

19-04-2010 10:16
Postitus: #62

Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Tsitaat:Algselt postitas Rollu

R.I.P

Lõkke ääres hirmujutte jagades jäi meelde? Vabandan,RIP , kui see tõesti nii juhtus, kuid mina olen ÄÄRMISELT pessimistlik sellise asja suhtes.

Ema läks siis vangi või jäi politsei tõesti uskuma seda juttu, et keegi koputas 3 korda ja siis oli laps surnud? Mis oli surma põhjus? .... taolised asjad on väga imelikud ja tavaliselt politseile ei mõju see jutt, et "mina ei teinud midagi.. ta lihtsalt suri ära"

Kui öösel keegi kuskil korteris koputab ja järgmine päev töökaaslane ära sureb siis on tegu lihtsalt õnnetu sündmuste kokkulangemisega (tunnen kaasa). Selline seoste loomine on väga kaudne ja tõenäoliselt on kõigele väga hea seletus.. kortermajades on levinud see, et keset ööd inimesed koputavad või puurivad või kaklevad. Lisaksin, et universumis sarnased tõmbuvad.. kui on mingigi kokkusattumus võimalik, siis see ka juhtub.

Ei öelnud et see tõsi on ja POLE MIDAGI VÄITNUD !
Ja mis vangi minek ?
Kui laps sureb lihtsalt ära , siis ei pea ilm tingimata ema-isa vangi minema , kui pole jälgi et last on rünnatud või suri teadmatutel põhjustel !
kipä
Uustulnukas

25-04-2010 13:39
Postitus: #63

mul üks sõbranna onju, ta rääkis mingi 3-4 aastat tagasi, et ta isa oli kuulnud kägu kukkumas 3-4 korda. aga see ju on mingi, et kui palju kuuled, nii palju aasta pärast sured. ja ta suri paar nädalat tagasi :/

ja mina mingi ärkasin kell 3 öösel ülesse, kuigi see vist midagi pole Laugh

ja ma vahest ärkan alati 22 minutit peale teatud kellaaega. Tavaliselt 01.22 , 03.22 ja hiljuti ärkasin 06.22

ja sõbranna ärkas vahepeal koguaeg 10 minutit enne või peale 4.
kipä
Uustulnukas

25-04-2010 13:55
Postitus: #64

:S kahju, et see laps nii ära suri. ( kui suri, pärast on mingi välja mõeldud . ) Laugh Aga on nagu, teada saadud, miks ära suri vms?
merkhu
Uustulnukas

07-06-2010 13:58
Postitus: #65

osad räägivad , et kui ukse lahti teed , siis lased nagu surma sisse võimidagi sellist ...
merkhu
Uustulnukas

07-06-2010 14:00
Postitus: #66

Tsitaat:Algselt postitas piret-
mina olen kuulnud ,et kui keegi koputab ja sa lähed avama aga kedagi ei ole ,siis oled tegelikult ,mai mäletagi ,kas mingi hinge või surma oma koju lasknud . ja kui see oli surm ,siis mõne aja pärast sureb sulle väga armas ja lähedane inimene ära .

jep , ma olen kaa kuulnud midagi taolist
HanahCool
Uustulnukas

27-06-2010 01:42
Postitus: #67

Nii nii .. Kell saab TÄPSELT 18 minuti pärast kell 3 öösel , ja siis tulevad mardisandid killima ? okeisiis..

See ,meil oli ka kodus ükskord midagi selle koputamisega ,aga keegi ei surnud ära.. - Onu ja vanaisa läksid töötuppa vms , sinna sai paigaldatud uus arvuti , ja onu hakkas vanaisale näitama , mida seal teha saab ja kuidas . Olgugi et nad jõid õlu jms ,nad ei olnud purjus,käitumisest on ju kohe näha . Olid siis selle arvutiga valmis saand ja lobisesid niisama . Järsku keegi koputas ,algul väga vaikselt ja aeglaselt ,niiet onu ja vanaisa ei kuulnudki ,kuid pärast kõlas koputus(kui seda saab antud juhul selleks nimetada .. ) juba nii nagu uks oleks kohe eest ära tulnud . Sellepeale olid mõlemad suht ehmunud , et mis juhtus võinii .. Onu läks avama ,ja kedagi polnud. Mõtles et vanaema (onule on ta ema) teeb pulli ja vaatas ukse taha kohe - kedagi polnud , käis siis majaringi ära - kedagi polnud . Siis helistab vanaemale , olgugi et on kõigest paarkümmend sammu astuda ja oledki toas . Ta oli samal ajal väljas kui ta helistas - lootis et kuuleb kuidas vanaema telefon helisema hakkab .. Kuid siis ta nägi majaaknast sisse ,kuidas vanaema tuleb kööki telefoni vastu võtma . Siis olid nii onul kui vanaisal ju.nn jahe. Korjasid oma õlled - värgid kokku ja läksid tuppa .:o ( väljas oli suht kottpime vms , niiet oli ikka küll creepy )

[Muudetud: 6-27-2010 HanahCool]
Cammy
Uustulnukas

25-08-2010 18:11
Postitus: #68

See, mis nüüd räägin on tõsiselt juhtunud.
Mu sõbranna vanaema elab maal, ja ta hakkas äkitselt kuulma laudas laka peal koputamist. Algul ta muidugi ehmatas ära, kuid siis juba harjus sellega. Aga kõige hullem on see, et lakas ei saanud keegi koputada, kuna seal oli terve lakk heina paksult täis. Ja keegi nagu ei tahtnud vanaema uskuda, et hakkab vanaks jääma ja asju kuulma. Siis üks kord läks mul sõbranna vanaemaga lauta kaasa. Ja keegi päris tõsiselt koputas seal. Läks siis paar päeva mööda ja helistati, et siis vanaema poeg on haiglas. Juhtus autoõnnetus, ta ise oli bussijuht. Ja ta kahjuks langes koomasse, aga õnneks on nüüd kõik korras. Tavaliselt hakkas koputamine paar nädalat enne õnnetust.
Ja siis paar aastat hiljem juhtus sellel pojal uus õnnetus, aga see kord oli koputamine tema õetütre majas. Ma nüüd kahjuks ei mäleta, mis temaga seekord juhtus, aga midagi halba temaga oli.
Siis ütlesin ka sõbrannale, et ju siis hoiatatakse omakesi ette, et hakkab midagi halba juhtuma.
fann517
Uustulnukas

02-09-2010 11:44
Postitus: #69

Tsitaat:Algselt postitas VaImU-PlIx
kõik teavad jutte koputustest....

mu vanaema rääkis et tema tädi Maiel oli olnud sõja ajal ka selline juhtum.

Lugu siis järgmine:
Tädi läks magama. Kell kolm kuulis ta uksel koputust.
Ta läks vaatama aga kedagi polnud.
Hommikul leidis mu vanavanaema ta teadvusetult maast.
Tädi viidi haiglasse.
Sellel ajal olid haiglad väga ebakindlad.
Maiel oli juba natuke parem olnud.
Ühel ööl kuulis ta palati uksel koputust( kell oli jälle kolm)
Ta avas ukse ja tuppa tuli arst.

Arst pani Maie magama ja läks ära.
Peale seda kuulis tädi jälle koputust. Seekord Ei tulnud sisse kedagi.

Järgmisel hommikul oli Maie peaaegu terve ja valmis koju minema.
3 tundi peale seda suri tädi teadmata põhjustel.

Kui mina kuulen öösel koputust ei tee ma kunagi ust lahti. Olen peale seda kui vanaema rääkis väga ettevaatlik.

Muudetud: 15-6-07 kell 22:10:50 Hallucigenia

Minu ema lasi koputuse peale millegi/kellegi aknast sisse, ilma, et seal oleks kedagi olnud. Tõi kaasa palju halba õnne. Nii et vanasõna või kõnekäänd: "õnn koputab uksele", ei kehti.
ooSiQoo
Uustulnukas

02-09-2010 22:04
Postitus: #70

Tsitaat:Algselt postitas merkhu
osad räägivad , et kui ukse lahti teed , siis lased nagu surma sisse võimidagi sellist ...

Natuke humoorikas, kuidas hoolimata sellest, et igas kolmandas postituses keegi mainib, et kui uksele koputatakse ja sa selle avad, siis lased surma sisse, suudad sa kirjutada seda nii, nagu see oleks midagi uut ja ennekuulmatutBleh
Loe ikka eelnevad postitused ka läbi enne, kui ise postitama hakkad.

Ise pole mingeid selgeid kahtlasi koputusi kuulnud, küll aga on mu täditütar kuulnud nii trepist üles tulevaid samme, kui ka koputusi kunagi.
Ma kuulsin mõned päevad tagasi, nagu oleks keegi koju tulnud. All oleks justkui uks liikunud ja põrand krigises erinevates kohtades natuke, aga mingeid tugevaid samme ega midagi küll ei kuulnud. Olin suht kindel, et noorem vend tuli koju, seega lihtsalt ootasin vaikselt, et ta mu toa uksest mööda kõnniks, aga seda ei juhtunud. Mingi 10-15 min hiljem tuligi mu vend koju, küsisin talt üle igaks juhuks, et kas ta liikus varem ka all ringi ja ta ütles, et ta alles tuli.
Ma olen lihtsalt parakates vb viimasel ajal, kuna olen ennast vaimude teemaga tihedamini kursis hoidnud. Üksi kodus olla ei taha väga enamLaugh
Raksha
Tavaliige

04-09-2010 16:57
Postitus: #71

Ma olen koputusi kuulnud.
Elasin siis veel ema juures, istusin ohtul hilja all korrusel arvuti taga. Järsku kuulsin koputust esiku aknal, automaatselt arvasin kohe, et keegi venna sopradest. Läksin vaatama aga kedagi ei olnud. Lumi akna all oli täiesti puutumata.

Ma olen ka kuulnud, et koputuste kuulmine tähendab kellegi surma ning olin seepärast väga pinges. Midagi onneks ei juhtunud. (Muide, see, et ust ei tohi avada, muidu surm saab siss, tuli mull enäiteks uudisena.)

Vaga vesi, sügav põhi
ooSiQoo
Uustulnukas

22-09-2010 17:09
Postitus: #72

Kuskil nädal aega tagasi ööbisime emaga sugulaste juures ja ta oli öösel kuulnud, nagu keegi oleks akna peale koputanud. Ma küsisin kohe, et kuidas see täpselt oli siis ja ta vastas, et nagu ikka 3 koputust - kopp-kopp-kopp, mingi paus ja jälle sama koputamine. Ütles, et akna peal ei olnud mingit lindu näha, aga ta ei julgenud lähemalt vaatama ka minna, sest täiskuu oli niimoodi suht hirmuäratavalt paistnudLaugh Siis ütlesin, et paljud räägivad, et kui akna/ukse lahti teed, kui öösel kolme koputust kuuled, siis lased surma sisse. Selle peale tegi ta suured silmad ja ütles, et pole varem sellist asja kuulnudki.
donulme
Tavaliige

23-09-2010 10:37
Postitus: #73

Kunagi rääkis sõber, kuidas nad kuulsid koputusi autoga maantel sõites. Koputused olid otse vastu külje akent käinud, algul nad lihtsalt ehmatasid, aga kui asi kordus, jäid nad seisma. Tegid ühe suitsu ja kui autosse istusid, käisid jälle koputused aknale. Tüübid ei jullenud pärast pikka aega autoga sõita. Peale seda juttu on endalgi kõhe õhtul üksi pikka maad sõita.

All it takes to be different is to be different.
TriinuMeoww
Imaginary friend

24-09-2010 10:59
Postitus: #74

Ma elasin kunagi Kundas, viiekordse maja viiendal korrusel. Enne kolimist teadsime, et korteris oli elanud vana naine kes oli ära surnud. Muidugi me ei teadnud kas ta oli korteris ära surnud või haiglas vms. No me kolisime korterisse ja siis natukene pärast kolimist hakkasin koguaeg tundma hirmu, ma isegi ei tea mille pärast, lihtsalt tundsin hirmu. Kartsin ühte tuba kõige rohkem. Õe tuba, seal oli hirmus ja mulle ei meeldin käija seal üldse. Tihti oli nii, et kui olin üksi kodus, lugesin omaette raamatut või midagi tegin. Siis oli kuulda uksele koputusi. Käisin siis ikka piiluaugust vaatamas, et kes on, aga kedagi ei olnud. Koguaeg oli kuulda nagu pööningul keegi kõnniks ja vahepeal jookseks. Siis kui minema kolisime, saime teada, et see tädike kes seal elas, suri sinna vetsu ära. Võibolla oli siis see sama tädi kes seal ringi toimetas. Aga uues korteris enam ei kartnud, kõik oli korras.

"Death is nothing more than a doorway, something you walk through."
Nazz
Veteran

25-09-2010 05:57
Postitus: #75

Räägiks kah siis oma koputuse loo ära. Ma pole kindel kas olen sellest varem kirjutand, kuid otsing mulle midagi küll ei andnud.
Lugu on täpsemalt minu kaksikvenna oma. Inimene, kes ei usu kohe mitte igasugustesse vaimudesse jms. Vahest olen rääkind talle para-maailmast. Tüüpvastus on, et ära hakka oma vaimujuttudega jälle pihta.
Kunagi elasime ühes vanas maamajas. 2 korrust, 2. korrusel oli nagu kahe toalist korterit. Läksid trepist üles ja mõlemale poole läks laiali üks korter. Mingi aja elasin mina ühel pool ja vend teisel pool "korteris". Kuniks kolisin alla korrusele soovist ja igavusest vahetada tuba.
Kord tuli meil mõte, et teeme kaksikvenna "korteri" üheks kokku. Lõhkuda maha sein 2 toa vahel, pliidi asemel ehitada ahi. Mõeldud, tehtud. Lõpuks jäi koridorist sisse tulev uks, sellest järgmine oli pisike esik kust viis kahele poole ühte tuppa sisse. Tuba jäi selline L tähe kujuline.
Ühel päeval, täiesti lambist, tuleb kaksikvend jutuga minu juurde.
Öösel magades, kuulis ta välimise koridori ukse taga koputust. Ronis püsti ja läks vaatama kes see on? Kedagi polnud. Kehitas õlgu ja läks magama tagasi. Silmad kinni pannes kuulis ta sisemise esiku ukse taga koputust. Uuesti vaadates polnud ikka midagi. Juba imelikult mõeldes läks ikka magama tagasi. Taaskord, silmad sulgedes toimus midagi. Siis ta juba tundis, et keegi heidab tema kõrvale pikali. Ehmatas ja keeras kohe sinna poole, kuhu keegi olevat pikali heitnud, aga mitte kedagi polnud seal.
Rohkem tol päeval tal midagi enam ei juhtund.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  koputused trepil tanel 10 2,257 04-05-2012 23:27
Viimane postitus: kk2ku-

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog