•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaiu(Kolgu) raba
#76
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
Millal morgan sa lähed sinna siis?

Ei tea veel täpselt. Ja ega siin ette teatama kah ei hakka.

Muudetud: 6-9-08 kell 20:19:01 MorganLaFey

Muudetud: 7-9-08 kell 03:25:32 Tom
Vasta
#77
Tere minu poolt teile.
Käisime väikese seltskonnaga(6 inimest+koer) laupäeva öösel Kaiu rabas telkidega. Sisse seadsime ennast ühele rabasaarele.
Imelik oli see,et ainuke lagedam platsike, kuhu laagri otsustasime teha, oli peaaegu ideaalse ringi kujuline. Puude ringist ca 2meetrit väljaspool oli täiesti korrapärane seenering... Algul ei osanud sellele üldse tähelepanu pöörata ja märkasime alles hiljem kui juba telgid püsti olid.
Tegmie väikese lõkke ja sõime ja istusime niisama. Kogu selle aja valitses täielik turvatunne. Tundus nagu oleks maailma kõige rahulikumas paigas. See oli nii tuntav,et hakkas lõpuks kõigile juba kahtlane tunduma...
Hommikul ärgates näiteks mina olin puhanum kui kunagi varem. Kusagilt ei valutanud(mul on pidev seljavalu muidu) ja kuidagi väga värske oli olla. Loomulikult ei näinud ega kuulnud öösel midagi. Peale tugeva äikese.
Kaasas oli 4 fotoaparaati ja videokaamera-ca 2,5 tundi musta materjali. Eile õhtul pilte läbi vaadates ei näinud samuti midagi kuni....
http://nagi.ee/photos/Marmor/7681021/ Kas teie näete siin midagi??????
Vasta
#78
Palju õnne sulle . Vaatasin seda pilti mis sa siia olid pannud.Ma näen seal lausa kahte olevust kes sulle ilusasti poseerivad. Alguses mõtlesin et see kehva pildi süü,aga mida rohkem ma kaesin ja suumisin seda lõbusam oli. Aga mis olevustega täpselt tegu seda ma ei tea. Paisavad nagu korilla moodi olevat aga samas eiole kaa. Päris huvitav igatahes !
Vasta
#79
Ühte ahvi kujulist tegelast on seal jah näha..
Vasta
#80
Aitäh, Iisak, et kirjelduse andsid. Tähendab, lõpuks on Kaiu rabas vaikus.
Vasta
#81
Ei hakanud kõiki neid postitusi läbi lugema, aga teada ju on, et Raplamaa selline veider koht kus Eestimaal kõige rohkem selliseid paranormaalseid asju juhtub ja nähtakse.
Vasta
#82
Huvitav on see, et ma elan ise ka seal Kaiu raba lähedal kusjuures. Kord viidi meid 9-ndas klassis sinna rabakanti matkama ka klassiga, siis ei olnud paraku sellist huvi ega selliseid teadmisi, aga see oli juba veider, et siis tundus peale metsas teistest maha jäämist, et ei ole seal üldsegi mitte üksi. Ent 2007 aasta juulikuus käisime sõbraga suvepäeval väljas, olin just koju jõudnud, kui sõber helistab ja teatab, et jookseksin välja Kaiu raba kohta silmitsema - läksingi - selle kohal tiirutas taldriku kujuga õhulennuk, mis ise ka veidi vibreeris. Peale selle vilkusid ja tiirlesid ringiratast ka tulukesed (punane ja roheline). See kestis umbes 20 minutit vähemalt, aga põnev tundus see juba siis. Kuna ei ela se väga kaugel rabast, siis oleks edalgi huvi minna sinna mingi aeg seda uurima täpsemalt, nüüd pakub selline värk pinget ja tõmbab ligi. Ilmselt mingi aeg saab mingisuguse grupiga ka käidud, siis peab teada andma, kas leidus midagi põnevat või mitte.

Iisak - mingid veidrad olevused olid tõesti pildil, seda põnevam..


Smile
Vasta
#83
Meie 6+koer seltskond ootab külmade tulekut, et veel üks reid sinna rappa teha. Seekord küll teise külje pealt.
On midagi(videol), mis jäi hinges kriipima....
Vasta
#84
Äkki sa postitad video ka kusagile. Tahaksin ise ka näha, mis kripeldama sul jäi.

Käisme eile ( 6.12.2008) kolmekesi Kaiu raba ääres. Ühel olijatest hakkas nii paha seal, et pidime varem ära tulema. Muidu midagi me ei näinud. Ainult tunda oli, et olla seal ei taha.
Vasta
#85
Hmmm huvitav, seda rohkem põnevust see tekitabki, tahaks siis ise mingi aeg ära proovida ja käia seal, mis see on, mis seda põnevust ja ärevust tekitab.
Vasta
#86
Ehee. R2 hommikuinimesed avastasid Kaiu enda jaoks Smile. Ja para-webi ka.
Vasta
#87
Silmad lahti saates ? Täna ? Mis tunni sees nad para-webi mainisid ?

Homme saab tagantjärgi kuulata :

http://r2.err.ee/kuula?saade=24

Vasta
#88
Kes elavad Kolgu rabaaluses maailmas, võib rahulikult öelda et samasugused alalised maa elanikud kui inimesedki ja erinevalt enamikust kohtadest kus nad eestid elavad, on seal sissepääsud nägijatele avatud ja võimalik ka all ära käia.
Seda küll mitte füüsilise vaid energiakehaga.
Erineval eestis esinevast ühest teisest sinakasrohelisest liigist ei ole inimene nende toiduahelas põhiline söök, kuigi ka nemad on valmis inimese emotsioonidega korralikult maiustama.
Muide juba Kolgu raba ääres olles tuleb kohe alt hoiatus, olete sattunud kellegi elukohta, paluks käituda viisakalt.
Kui agressiivselt käituda võib kannatada saada.
Kohal käidud 2 mail.

[Muudetud: 7-5-2009 VironShaman]
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas Aerling
Silmad lahti saates ? Täna ? Mis tunni sees nad para-webi mainisid ?

Homme saab tagantjärgi kuulata :

http://r2.err.ee/kuula?saade=24


Kuula kolmanda tunni algust. Selline armas lapselik jutuvada.
Vasta
#90
Mnjah...otsest reklaami me ei saanud aga natuke ikka Laugh
Vasta
#91
Super, päeva jooksul üle 200 vaatamise. R2 tegi hea reklaami
Vasta
#92
Tere

Meil siin üks 5 liikmeline punt oleks huvitatud minema käima kaiu rabas näiteks enne jaanipäeva nii 20 paikku..
Kas oleks veel huvilisi?Päevad pikad,valged,soojadSmile
Vasta
#93
Väga spets kirjeldus VironShaman!!!
Kui raatsid jaga veelgi selliseid nägija silme läbi kirjeldusi mida oled kogenud ja läbi elanud.
Vasta
#94
Võib olla praegu juba hoopis kahetsen,et nii palju kirjutasin, aga vene ajal oli see koht vene sõjaväe paramilitaarsete nägijate külastuskoht kust käidi ühe või teise asja tegemiseks luba küsimas, ja küsimas käisid vene sõjaväe nägijad.
Kogu eesti territoorium oli üksipulki läbi töötatud uuritud ja kaardistatud nende suhtes keda näha pole.
Tasuks meelde jätta, et maal ei ela mitte ainult inimesed ja kogu meie bioloogiline maailm, vaid suur hulk eluvorme kes kasutavad samuti meie bioloogilist toidupüramiidi kuid jäävad meile nähtamatuteks, sest elavad teises sageduses.
On nii maa sees olevaid kolooniaid kui vees olevaid kolooniaid.
Nii mäealuseid kui veealuseid. Mis puutub sõjaväeobjekte siis seal hulguvad ikka ringi needsamad nõukogude sõjaväe paramilitaarse osa käsutuses olnud mitteorgaanilised olendid.
Nende jaoks on tapatalgud pidusöök ja hirmud meeldiv eine, mida pakuvad hirmunud uudishimulikud.
Eestis on palju ääretult huvitavaid kohti, kuid nüüd on nad eramaadel ja võõrastel pole sinna asja, alati tekib suhtlus omaniku ja tema omandis olevate nähtamatute vahel, võõraid pigem aetakse ära ega suhelda, üldjuhul ju omanik kindlustab kaitse uudishimulike nuhkijate eest.
Aga mida ma tahtsin, tahtsin veidi anda lootust, et parafoorum polegi nii mõttetu koht kus ainult saab kiljatada näe ma nägin vaimu, muide just sellest algabki mõnel nägemine.
Aga eks siin liigu palju erinevaid tegelasi , mõnede eest võiks ka kaugele hoida, sest parateadmiste vastu tunnevad huvi väga suured ja väga võimsad organisatsioonid.
Eks nägija näeb ka inimlikke saladusi umbes samamoodi kui muid nähtamatuid asju.
Tahad tark olla õpi nägema.
Vasta
#95
Kuidas seda õppida saaks?
Sisimas tunnen, et see ei ole keeruline ja kohati on ka tahtmatult õnnestunud aga tahtlikult pole seni suutnud.
Vasta
#96
Ära sa vaeseke oma nina sinna küll pista.
Seal on raba all koledad kollid kes kõik noored uudishimulikud nahka pistavad.
Kui ei usu siis kasuta foorumi otsingut.
Vasta
#97
Tsitaat:Algselt postitas m11na
olen lugenud selle paiga kohta artikleid ning uurinud tausta. tahaks sellel suvel ise sinna minna ja kohta oma silmaga näha. on teist keegi seal käinud? mida olete näinud/tundnud?
Para-Uurimisgrupp on seal 2 korda käinud. Esimene kord saime märkimisväärseid tulemusi, kuid seda teemat enam kahjuks pole, et lugeda saaksid.
Lühidalt kokku võttes:
Pildile saime paljude poolt väidetava kummituse. Pilti saad näha Siit. Muidugi on muid pilte kah veel, kuid see on minu jaoks vähemalt kõige märkimisväärsem nendest.
Mõni isegi nägi midagi oma silmaga.
Lugematuid ja ärest äärde tunnetusi (mitte füüsilisi vaid nagu sensitiivi teema jms).
Muidugi on selle koha kohta paljugi pajatada, kuid see tahab juba pikemat jutuajamist.

PS: Otsingu kasutamine ei tee kah paha. Leiad muud juttugi Kaiu raba kohta.

[Muudetud: 5-26-2009 Nazz]
Vasta
#98
suured tänud, lugesin juba soovitatud teema ka läbi ja sain palju targemaks. nazz'i antud pilt ajas küll judinad peale. millegipärast meenutab mulle too olend pildil seda, kellest/millest kirjutati õhtulehe artiklis "ufode lennuväljal kaob aeg ja ruum"

täpne lõik artiklist:
Samuti räägib ta loost, mille korraldas üks kohalik jahimees. Mees pannud rabast mööduvale teele üles lõksu – üle tee ulatuva traadi. «Kui loom oleks traati jooksnud, teinuks teeveerde posti külge paigaldatud fotoaparaat jooksjast kohe foto. Pilti see aparaat ka tegi, aga objektiivi ette oli jäänud hoopis kummaline küürus kepiga longanud vanamees. Pigem muinasjututegelane kui reaalne inimene. Kuigi fotot uurisid paljud kohalikud, ei tundunud ükski neist pildile jäänut ära,» lisab Volke.

postitusi lugedes veendusin, et üksi ei ole sinna mõistlik minna. ega keegi teist ei tea, millal sinna uuesti minna plaanitakse ?

Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
[ Esimene kord saime märkimisväärseid tulemusi, kuid seda teemat enam kahjuks pole, et lugeda saaksid.

Kõik käimised:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=4881
http://para-web.org/viewthread.php?tid=3744
http://para-web.org/viewthread.php?tid=3363
http://para-web.org/viewthread.php?tid=3840



[Muudetud: 26-5-2009 Tom]
Vasta
Tere jälle.
Sai nädalavahetusel jälle rabas käidud ööbimas. Samas kohas.
Paarsada pilti ja mõni tund videomaterjali ootab läbitöötamist.
Huvitav oli see, et nii nagu me eelmisel aastal(septembris) oma
laagriplatsi jätsime nii oli ka üleeile. Isegi teekann rippus täpselt
sama oksa küljes lõkkeaseme kohal. Ei olnud sinna inimjalg sattunud...
Öö oli järjekordselt ülirahulik. Otseselt midagi kummalist ei tundnud-kuulnud.
Välja arvatud üks loom(?) kellesarnast minu silmad veel näinud polnud.
Algul vaatasime, et metskits. Aga lumivalge, pikkade sorakil karvade ja süsimusta näoga?
Eeldatavasti õnnestus ka video peale saada.

Kui kellelgi tekib taas tahtmine sinna minna ja saab pundi kokku siis andke teada.
Ma olen selle koha ristipõiki läbi tammunud ja võin iga kell teejuhiks tulla.
Ei ole minu meelest paremat ja rahulikumat kohta väljapuhkamiseks kui Kaiu raba!
Seniks aga ootame ära salvestiste uuringud.
Niipalju veel, et ühe pildi lisan.
Eelmisel aastal tehtut olete ju näinud?
Seekord tegin täpselt samast kohast duubli.
Leidke 3 erinevust:

[Muudetud: 6-15-2009 iisak]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teofilus Tõnisson ja Kaiu raba Hildegard 4 5,281 23-04-2015, 13:51
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat