Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nõid, ravitseja, sensitiiv? Palun aidake keegi leida!
#26
Kasutaja jaoks on see aparaat must kast mille kohta keegi ütleb, et see mõõdab sagedusi samas mida see tegelikult mõõdab on omaette küsimus - http://www.setapartpeople.com/the-truth-...nd-healing (inglisekeelne ja kirjutatakse, et aparaadid ei mõõda seda mida tegija väidab neid mõõtvat ehk siis lühidalt petetakse).
Vasta
#27

Niipalju, kui ma igasugu nägijate-teadjatega rääkinud olen, siis nad küll suudavad neid sagedusi "tunnetuslikult või pendli abil" võrrelda suhtelisel skaalal, kuid absoluutsel skaalal nad ei suuda neid "sagedusi" väljendada - seega tasuks tõe pähe võtta "suhtelisi võrdlusi" (a'la roosi sagedus on kõrgem, kui nõgesel; Kaiu raba tulnukate sagedus on palju kõrgem, kui kõige targemal inimesest teadjamehel, jne), kuid seda kas tegu on absoluutsel skaalal asuvate hertside, megahertside, või kilo-giga-hertsidega ei tasuks tõsiselt võtta.

Pigem peaks need "sagedused" olema midagi sarnast, nagu inimese pea pinnale paigaldatud ca 10 entsefalograaf elektroodi abil mõõdetud sagedused - siin on tegu "absoluutse skaalaga", ning sagedused on vahemikus 4 Hz (uni) - 20 Hz (igapäevane analüütiline olek) - 150 Hz (mediteerimine).

Sügavam olemus on aga selles, et nende "bio-sageduste" all ei mõelda füüsilise lihakeha võnkesagedusi (a'la südame löögid), vaid tegu on ikkagi eeterkeha, astraalkeha, mentaalkeha, või veelgi peenemate kehade võngetega - kui rääkida taimedest, siis neil saab olla lisaks füüsilistele võngetele (a'la tuulest tingitud) vaid eeterlikud ja astraalsed võnked (taimede peenkehad ulatuvad vaid astraalini, st mentaali ei ulatu).

Vasta
#28
(09-07-2013, 11:02 )Tulnukinimene Kirjutas: Tegelt see info võib aidata ka teema-algatajat, tõstes kasvõi väliselt enda võnkesagedust, on võimalik madalamatest vabaneda, võib nimetada ka needus, deemon vms., sest välimine ja sisemine on väga tihedalt seotud.
Muidugi, sest oluline on ju oma naha eest hoolitseda!

Vasta
#29
(09-07-2013, 17:41 )excubitoris Kirjutas: Tehnoloog - võta kokukale kaasa - seal rahvast rohkem - äkki saab sotti.
Kaasa võin ju võtta, kui keegi näha tahab, kuid need on siiski vaid reaalse sageduse mõõtmiseks raadioelektroonika valdkonnas. Vaja oleks aga ilmselt midagi muud, sellist "musta kasti", mille abil rahvale "muljet avaldada". Natuke effektsem poosetamiseks oleks vast selline (samuti mul kodus olemas, kuid vajab elektrivõrgu-toidet):
http://www.rw6ase.narod.ru/000/rez2/chz63.jpg
Vasta
#30
Ehk tunneb keegi "musta kasti" pildil ära ja leiab kusagilt (või oskab öelda mis mõõteriist see tegelikult on) - Tainio Technologies: BT3™ Frequency Monitoring System.

Maksis $2800.- algselt...
Vasta
#31
Tere,

Küsimus nimelt selline, et kas kellelgi oleks võimalik mul aidata leida sensitiivi kontaktandmeid?

Nimelt käisin umbes 3a tagasi tema juures ja oleks soov nüüd uuesti teda külastada, kui ma õigesti mäletan siis elas ta Tartu-Võru maanteel umbes 30'dal kilomeetri juures, väiksemas kohas kolmekordses majas vist, tegu oli naisega? Võimalik et koht oli äkki Kambija?

Paluks asjad siis saata privasse, sest ei taha siin teise inimese andmeid levitama hakata?

Suured tänudSmile
Vasta
#32
(10-07-2013, 10:24 )kage Kirjutas: Ehk tunneb keegi "musta kasti" pildil ära ja leiab kusagilt (või oskab öelda mis mõõteriist see tegelikult on) - Tainio Technologies: BT3™ Frequency Monitoring System.

Maksis $2800.- algselt...

Esimest korda kuulen, nägemisest või käeshoidmisest rääkimata.
Aga tahaks sel teemal sõna võtta kuna turustajate ja mahategijate
ämbrikolin tahab kõrvadel trumminahad ära lõhkuda.
Soovitage, palun, sobivam teema.

Vasta
#33
CEM-TECH teema ehk.
Vasta
#34
Tere. Kas kellelgi on kogemusi olnud selle inimesega? On tal mingid võimed, või on tegemist järjekordse soolapuhuja/rahateenijaga? Praegu ta võtab 'patsiente' vastu Narva mnt.4, ning raha on kohe agar küsima.
Vasta
#35
Mingid palliveeretamise oskused tal Tallinna FC Akhtamar klubis ilmselt on, aga võimete kohta ei tea. Nigel teemaalgatus ja pigem ei vääri see eraldi teemat üldse.
Vasta
#36
(20-12-2013, 17:56 )GoldenGirl Kirjutas: Tere. Kas kellelgi on kogemusi olnud selle inimesega? On tal mingid võimed, või on tegemist järjekordse soolapuhuja/rahateenijaga? Praegu ta võtab 'patsiente' vastu Narva mnt.4, ning raha on kohe agar küsima.
Parem on temast eemale hoida. Isiklikke kogemusi küll ei ole, aga kui tal oleksid tõesti mingid võimed siis oleks tema kuulsus palju suurem. Sel juhul ei oleks tal tarvis ennast reklaamida.
Vasta
#37
Teemaalgatajale ja ka teistele - kui on olemas net siis tasub aidata ennast ise. Loota sellele et keegi käest kinni võtaks ja õige ravitseja juurde viiks - no seda ju võiks ka kui viimane häda käes.
Aga pange otsingusse sõna "ravitseja". Saate ise palju järgi uurida.
Ka teiste märksõnade abil.
Vasta
#38
http://publik.delfi.ee/news/kino/fotod-j...d=67491626

panigi "meie oma" saate kinni ! Aga rahavahääletus avalikustatakse hiljem...

Vasta
#39
Siin kirjas mis keskajal nõiakaadriga tehti.
Vasta
#40
Olgu kui oled nõus siis ma vaatan mida ma teha saan teiega raha ma selle eest ei taha.
Vasta
#41
(16-05-2014, 23:51 )st92 Kirjutas: Olgu kui oled nõus siis ma vaatan mida ma teha saan teiega raha ma selle eest ei taha.

Kõnele täpsemalt!
Vasta
#42
Käisin nö silmadega läbi nii mõnedki postitused siin para-webi foorumis.. silma jäi aga see, et kus vähegi keegi on palunud abi sensitiivi/selgeltnägija/vms leidmisel, siis üldjoontes on vastatud kõike muud, peale sensitiivide v selgeltnägijate vms kohta käiva info. Kas tõesti siin foorumis ei leidu kedagi, kes oskaks siis anda seda infot sensitiivide kohta, mida teema algataja palus või ma lihtsalt ei märganud ühtegi sellist vastust? Kuidagi veider tundub see, kuidas hakatakse hoopis raamatuid soovitama või kes teab mida muud.. Või hoopis tehakse üldse maha see abi paluv küsimus sensitiivide leidmise kohta... me kõik oleme erinevad ja väärtustame erinevaid asju. . Igaüks usub seda, mida tahab ja keda tahab. . Mõni usub teadust..mõni hoopis miskit müstilist.. a vb leidub ka keegi selline, kes ei usugi millessegi ja lihtsalt tuimalt libiseb eluteel..
Enda kohta ütlen nii palju, et soovin ka südamest leida kedagi sensitiivi/selgeltnägija vms sarnast, kellega ehk natuke rääkida/arutada....Ma ei hakka oma põhjuseid lahkama siin ent siiski mainin nii palju, et olen seljatanud oma lühikese(23.a olen hetkel) elu jooksul väga palju raskusi/tragöödiaid/jms.. ning on teada, et väga kurvad ja vb isegi eelnevatest eluraskustest minu jaoks vaat et traagilisemadki raskused on veel ees järgneva aasta jooksul .. aidata siin saan ma vaid ise ennast, kuid ma tõesti loodan, et kes vähegi teab mõne selgeltnägija kontakti...siis ta jagab seda minuga. Ette tänades. ..
Vasta
#43
Mõnes mõttes ei ole see foorum tõesti parim paik selliste isikute leidmiseks.
Võta asja nii - kui vaja siis see sensitiiv/selgeltnägija/nõid tuleb sinu ellu - otsi aga ära unusta ELU selle käigus.
Pealegi - ega ka nemad alati anna valmis lahendusi vaid soovitada tutvuda raamatutega.
Vasta
#44
See nimekiri NÕIAD - RAVITSEJAD - Müstikud - Eesti vaimuilma tegijad
on väga mitmes teemas ära toodud:
http://www.directorie.eu/news-Eesti_vaim...egijad.php

Iga nime juures ajaleheartikkel, mis inimest tutvustab.
Lisaks on mõnda isikut tutvustatud ka eraldi teemas. Lisaks käivad jutud, et Veet Mano on Eestis. Tõsisemate probleemide puhul ehk saabki just tema aidata või siis edasi suunata.
Endale sobiva inimese pead siiski ise valima, sest ainult sina ise tead, kes nendest sulle kõige sobivam on. Head uurimist! Smile
Vasta
#45
Ma näiteks mõtlen, et kas keegi siin foorumis teadis Merilin Kerrost enne kui ta vene saates kuulsaks sai. Ei tea kas on Eestis veel kedagi sellist? Oleks vaid võimalus siis vestleks ka isegi mõne sellise inimesega. Aga no eks ta nii on, et kui vaja siis elu juhatab sind ise abistajani.
Vasta
#46
(18-06-2014, 19:09 )Angervaks Kirjutas: Sama küsisin isegi kunagi siin. Tol korral vastust ei tulnudki vist.

Nii ta on vahest. Pole ise kunagi otsinud ühtegi nõida või ravitsejat - sensitiivist rääkimata.
Ometigi on nad minu ellu tulnud ja mitte alati "heas" kontekstis.
Ja vähemalt Eestis on need "välja kuulutamata" isikud suutnud nii mõndagi halba teha.
Ja seda mitte niivõrd "nõidumiste" kui oma täiesti reaalse ja materiaalse käitumisega.
Mitte otseselt mulle ega minu pärast aga isikutele minu ümber - keda tunnen ja tean aga see selleks.

Elu jooksul on mind paaril korral ka kokku viidud nendega - nii Eestis kui USAs.
Mõned neist on olnud vägagi positiivsed inimesed ja mõnega suhtlen hooti siiani.
Teised on "kadunud" ja puudust ka ie tunne nagu - ei heas ega halvas.

Seega leian, et selle otsimisega on nagu öeldud - kui tõesti vaja siis Tema tuleb sinu ellu.
Tihti inimesed EI vaja aga sellist abi - piisab kui on toetav õlg ja hea raamat - ka teemasse näiteks.
Probleemiks on see, et moodsal ajal on inimesed vägagi kapseldunud ja hirmunud.
Selle asemel, et paika panna oma lähisuhted lihtsalt näiteks maha istumisega - ei arva, et see
alati lahenduse annab aga edasi viib küll alati - oma lähedastega ja rääkida muredest püütakse
leida keegi "autoriteet" kes paneks asjad "paika" - ütleb kuldse sõna, lahendava fraasi ja on kohe korras.
Aga üldjuhul elu ei tööta nii lihtsalt ja sirgjooneliselt. Usaldage rohkem iseennast ja oma lähedasi.
Vasta
#47
www.abiliin.ee
Vasta
#48
(18-06-2014, 20:23 )_s_ Kirjutas: www.abiliin.ee
See on lihtsalt minu soovitus - ärge kiirustage oma raha välja käima.
Võite vestelda nende inimestega ja saada ka lohutust - kindlasti.
Ei ütle ei ega ja.
Kui on probleem siis tuleks ise hakkama saada. Kui saad ise hakkama oled tõusnud oma enesearengus väga kõrgele.
Kui mured tõusevad üle pea siis ei pea helistama tasulisel numbril "sensitiivile".
Aitab sõbrast, või kui kedagi ei ole siis on ka olemas liinid kust saab abi!
See ei ole häbiasi. USA-s vaat et igal jõukamal oma psühholoog.
Vasta
#49
Ülisalajane teave. Sügisel avatakse Tallinnas selgeltnägijate õppekeskus. Kuna teava on salajane, siis rohkem informatsiooni anda on mull keelatud.
Vasta
#50
(19-06-2014, 14:58 )kalldunn Kirjutas: Ülisalajane teave. Sügisel avatakse Tallinnas selgeltnägijate õppekeskus. Kuna teava on salajane, siis rohkem informatsiooni anda on mull keelatud.
Tean ühte inimest kes käis Tallinnas mingitel kursustel kus anti teada nendest salapärastest asjadest nagu pendel jne.
Läks maksma päris palju raha, aga ma ei ole märganud et see sõber oleks nüüd väga valgustunud.
Selle raha eest soovitaks osta raamatuid. Internetist saab teavet tasuta.
Head uurimist.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kust leida selgeltnägijat Naiivne 20 18,962 22-08-2019, 00:44
Viimane postitus: cambodia
  Palun soovitage lõõgastavat muusikat. killuke1 72 40,137 27-12-2018, 19:02
Viimane postitus: isemaag
  Lapsetus..palun abi.. lendav kokk 2 3,187 16-07-2016, 07:17
Viimane postitus: kalldunn
  Aidake mõista! parabere 12 6,172 03-05-2014, 20:48
Viimane postitus: positiivne
  Ravitseja Riho kontakt mediteerija 4 4,366 30-10-2012, 11:16
Viimane postitus: mediteerija
  Palun Vajan abi! Antti 17 9,732 10-04-2011, 14:06
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat