Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Esilekutsutud unenägu
Autor Sõnum
Sinis
ajas

24-02-2013 13:49
Postitus: #1
Esilekutsutud unenägu
...
Miks ma sellest kirjutasin? Möödunud ööl nägin midagi unes, mis tõi unes kogetu taas mällu- olin surunud selle kui õuduse unustusse, et sellega enam mitte kunagi tegeleda. Enda jaoks tekkis nüüd palju küsimürke, just tagajärgede osas.
(selle postituse viimane muutmine: 13-11-2013 12:29 Sinis.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sinis
ajas

19-03-2013 17:54
Postitus: #2
RE: Esilekutsutud unenägu
Täna öösel, olles enne magamajäämist mõtisklenud parafoorumi olemuse üle ning esitanud soovi selle visualiseeringuks, sain järgneva unenäo osaliseks.

Millest sellise unenäo soov? Olen siin postitajaks kaduvlühikest aega, ent näen siin tegevust, mis varem, foorumi juhusliku külalisena jäi täiesti märkamata. Sellest tekkis uudishimu toimuva tagamaade kohta.

Foorumis liikudes olen märganud, et mõni kasutaja valdab unenägude tõlgenduskeelt ja kuna ma antud juhul ise sellega hakkama ei saa, sestap toongi oma unenägemise siin ära.

Vaatlesin eemalt/kõrgemalt mustjashalli vähelainetavat läbipaistmatut vett, mille pinnal oli liikuv laevamoodi ese igas eas ning soost inimestega. Laevamoodi eseme kõrval ja ümberringi hulpis väga palju veest väljaulatuvaid tumedaid vehkivaid rondimoodi asju, kuni ühel hetkel arvasin neis ära tundvat inimeste rusikas käed, mis justkui palusid abi. Järgmisel hetkel olin nn laeva ninas, et paluda kedagi alus peatada ja inimesi aidata. Jälgisin õudusega, kuidas peatumata laev surus end läbi inimkäte, peas vasardas ainitine mõte, et laev kord ometi peatuks. Seejärel moondusid need veest väljaulatuvad rusikas käed kiiresti liikuvateks tumemustadeks suurte mereloomade seljauimede sarnasteks kujudeks, pilk tuvastas nad paksunahksete ja ohtlikena, vesi jäi läbipaistmatuks ja mustaks.

Unes teadvustasin toimunut kui midagi äärmiselt ebatavalist, eemaldusin.
Sinis
ajas

19-03-2013 21:13
Postitus: #3
Nõus, et peaksin ise suutma oma unenägu tõlgendada, reeglina oma (une)nägudega seda teengiSmile

Selle unenäo puhul olen segaduses, ei ole oma tõlkekeele osas kindel. Tekkisid seosed foorumi nn energiaga, meenus ammune halb tunne, mis valdas, kui üritasin siinsega tutvust teha.

Veel, eelmises postituses ununes lisamata unenäos valitsev vaatevälja äärmine piiratus.
Tulnukinimene
turist Maal

21-03-2013 10:41
Postitus: #4
Unenägu ju üsna selge, milles Sa kindel ei ole?
Samir
Tavaliige

21-03-2013 11:58
Postitus: #5
(19-03-2013 21:13 )Sinis Kirjutas:  meenus ammune halb tunne
??
Pole ju siinne nii hull?
Ehkki..tundlike inimeste jaoks võib-olla tõesti..
Oled unede esilekutsumiseks mingit tehnikat õppinud?

http://birramee.blogspot.com
Sinis
ajas

21-03-2013 12:43
Postitus: #6
(21-03-2013 10:41 )Tulnukinimene Kirjutas:  Unenägu ju üsna selge, milles Sa kindel ei ole?

Ütlen nii, et mõistus keeldub uskumast nähtut, sooviksin enda jaoks sobivamat ( meelelaadiga kohasemat) tõlgendust ja pigem teadvustaksin oma tõlgenduskeele ekslikkust. Aga eks see olegi juba mu enese probleem, millisele kohale oma unenäopildi paigutan ja milliste järeldustega.
(21-03-2013 11:58 )Samir Kirjutas:  
(19-03-2013 21:13 )Sinis Kirjutas:  meenus ammune halb tunne
??
Pole ju siinne nii hull?
Ehkki..tundlike inimeste jaoks võib-olla tõesti..
Oled unede esilekutsumiseks mingit tehnikat õppinud?

Nüüd enam jah, pole enam nii hull, olen vist nahka kasvatanud ja ikka tumedamatwink

Ei, ma pole mingit tehnikat õppinud, pigem olen hakanud järjest enam teadvustama, et mul selline tore kingitus on olemasSmile
(selle postituse viimane muutmine: 21-03-2013 12:46 Sinis.)
Samir
Tavaliige

21-03-2013 13:36
Postitus: #7
Lahe.
Huvitav.
See su unenägemise-anne nimelt.
On sul mingi lemmikteema, mille järge unes ajad?
Nn järje-uned..et vaatad järgmisel õhtul edasi?
Soovitaksin sul PW-s oma teema teha ja kõik( nojah, kes see ikka kõike räägib; valikuliselt ikkaSmile) kirja panna - kirjaoskust paistab sul olevat, hea on lugeda.

Sinis
ajas

21-03-2013 15:46
Postitus: #8
Hetkel vaatlen/seiran/kompan oma võimalikku annet ja ta lubatavuse piire ning ühtlasi hindan ta kandvust enese jaoks, unenäo tuules siin tasapisi kribangi (loe minu viimast postitust teemas Hullus ja arutus).

Niiet järjejutu uned veel nägematawink

Aga selliseks üldiseks infoks niipalju, et mu unenäod on olnud tähenduslikud, seletavad/selgitavad. Minu enda tähelepanu on nad paigutanud tõrjutava rolli ning seeläbi jätnud suunamata sobivale rajale. Võin vist täheldada, et senini olin rahul sellega, mida pakuti, oskamata/julgemata enamat tahta.

Ja tänud toetavate sõnade eestSmile
Sinis
ajas

27-04-2013 18:29
Postitus: #9
Siin foorumis on olnud mitmetes teemades jutuaineks astraalrännak. Miski on mind alati jäänud häirima, tont ise teab, et mis just, kas enda skeptilisus, ükskõiksus... Püüdsin siiski asjani jõuda: seda raskust ja viletsust, ohtlikkust ja keerulisust, teatavat rituaalsust ja mida veel kõike, milles mõni näib liiguvat nagu muuseas, teine aste-astmelt hirmuga pooleks vaevarikaste ponnistuste toel, kolmas jäetakse abitult ja mõnikord pahaselt (astraal)ukse taha, jms. Uitmõtted peale järjekordset teemaülest lugemist olid, et kui inimesel on võime astraalis rännata, siis peab see toimuma lihtsalt ja loomulikult, vaid vastavasisulise soovi ajel. Enne uinumist lasin end juhtida mõttel, et miks mitte kogeda natuke seda asja kui ta eksisteerib.

Keeruline, see mida päevi tagasi kogesin, siiamaani istun äraootaval tundel, et ehk aeg annab arut(k)ust.

Öösel ärkasin imelikust virr-varr unenäost, milles tundmatu naisterahvas püüdis mulle peale suruda (kaas)süüd mingi x-meesterahva võimalikus surmas, viidates ise telliskivi sarnasele ja suurusele esemele, mis oli liivakarva, kergelt läbikumav, kummine, vetruv. Meesterahvas pidavat olema sinna peidetud ja minu kaasteadmisel, olin hämmeldunud, silmadega otsisin teda sellest telliskivitaolisest esemest. Mõtlesin, et see on ebatavaline ja kummaline peidukoht, seal teda pole.
Vaatasin kella ja teadvustasin aja, edasi sedastasin, et mul on olnud sarnane unenäo kogemus, milles äsja olin. Selles unenäos oli tellisekujuline ese tunduvalt suurem ja pigem kuup, naisterahvas esines samas ahistavas rollis. Olemine oli imelik, tunduvalt erinev kui tavaliselt ärkvel olles. Ühtäkki hakkasin enda ees tajuma vaevukuuldavat jutukõminat kui vibreerimist, mis ei sarnanenud tuttavlikele läbiseina helidele, olin segaduses. Mõtlesin, et kas niimoodi algab skisofreenia. Püüdsin keskenduda kõminale, lootes mõnda sõna eristada, ebaõnnestusin, mõte haigusest tundus ühtäkki naeruväärne ja kohatu. Tuli mõte tõusta ja kuulatada kõrv vastu seina, et veenduda helide olemasolus ja allikas. Ei suutnud, olin unine, mõtlesin, et las see asi jääb, praegu on aeg magada. Heitsin pilgu kellale, fikseerisin aja, mis oli arusaamatu, hinnanguliselt olin olnud ärkvel viis kuni kümme minutit, kuid aegade vahe oli kolmveerand tundi. Uinusin, meeldiv kõmin kõrvus.

Hommikul ärgates teadsin koheselt, et seda unenägu, mida pidasin öösel korduvaks, ei ole ma varem enesele teadvustanud.
Öine ärkvelolek jääb tunnetuslikult võõraks, midagi oli oluliselt teisiti: kella pidin nägema suletud silmadega, kuna ei mäleta ühtki eset, mida tavapäraselt olen eristanud. Mäletan veel, et vaatasin enda ette, et märgata kõmina allikat, kuid ka siis jäi vaade tühjaks. Kahelda ärkvel olemises? Miski ütleb intuitiivselt, et olin ärkvel, kuid teistmoodi. Meeldiva jutukõmina jätan kindlalt kostuma enda ette või seestwink
Minaelan
Bännitud

27-04-2013 18:50
Postitus: #10
(27-04-2013 18:29 )Sinis Kirjutas:  Tuli mõte tõusta ja kuulatada kõrv vastu seina, et veenduda helide olemasolus ja allikas. Ei suutnud, olin unine, mõtlesin, et las see asi jääb, praegu on aeg magada.

Hakkasin mõni nädal tagasi lugema raamatut "Teadlik unenägemine"
https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?165515 ja selle järgi ka kohe tegutsema - kirjutasin unenäod üles kohe, kui ärkasin keset ööd, mis sest, et mõtlesin samuti, et pagan....praegu ju magamise aeg.

Kirjutasin üles oma soovid või andsin intensiivselt mõtetes teada unenägude "õpetajatele/juhendajatele/allikatele", mida soovin oma unenägudes näha ja teada saada.

Usu või mitte, aga üks asi teise järel täitub ja ma lihtsalt imestan endamisi, et see on uskumatu...Smile

Unenäod on eriline varandus ja teadmiste varasalv, mida kahjuks enamik inimkonda alaväärtustab ja seetõttu jääb niipaljust...ilma.
(selle postituse viimane muutmine: 22-02-2015 17:10 Minaelan.)

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Sinis
ajas

22-05-2013 10:08
Postitus: #11
Eile sain toreda elamuse. Kuulsin lugemise kõrvalt rõdult tuttavat askeldamist, teadsin, et mingi linnuke seal toimetab. Sagin muutus nõudlikumaks, pöörasin pead, minust paari meetri kauguselt paokil ukse vahelt rõdupiirdelt vaatas mulle vastu hallvares – esimest korda nägin üht vareslast nii lähedalt, arvasin selle liigi esindajad olevat suuremad või siis oli see isend lihtsalt väiksekasvuline. Tuli tahtmine öelda: „Tere!“, tegin seda kuuldavalt, lind vastas röömsalt vastu: „Kraaks“. Küsisin, et kas soovid minuga suhelda, seepeale silmitses ta mind kord ühe, siis teise näopoolega, ja niimoodi mitmeid-mitmeid kordi. Korraga tõi kuuldavale heatujulised mahedad kraakskädinad, sirutas tiibu ja lendas ära. Eufooria!

Tund-paar hiljem – õhtuhämarus oli veel olematu - nägin midagi kummalist: liikudes tubade vahel, paistis rõdupiirdel midagi ebatavalist; kahjuks aju reageeris hilinemisega ja kuna olin suundumas mujale, takistas inerts mind koheselt tegutsemast. Mõned sekundid hiljem olin lootusetult hiljaks jäänud: ei jälgegi ega mingit heli nähtust. Nähtu ise seesugune: tumedam hall läbipaistmatu mittetahke vormitu trapetsikujuline kahemöötmeline kujutis umbkaudu 20x30cm. Aju, silmade viperus?

Uinudes soovisin nähtule pädevamat selgitust, kui ise olin suuteline andma. Unenäos olin parafoorumis, mis oli tajutav ruumilisena. Üks naisterahvas osundas korduvalt mingile postitusele ja soovis,et ma loeksin seda. Vastasin talle, et ma ei pea seda vajalikuks, kuna tean selle sisu ja keeldusin. Mingil hetkel muutus asi segaseks, nägin lapsi, sain aru, et need on koos naisega. Siis tuli esile meesterahvas – nüüd teadsin vaistlikult, et naine ja lapsed on siin varikujud -, kes oli samuti naisega seotud. Meesterahvast nähes oli mul koheselt mälus üks tähenduslik sõna, uurisin võimalikku seost. Esialgu keelduti kategooriliselt seost tunnistamast, hiljem seda mööndi. Seejärel suundusime veekogu poole, mis oli jäätunud. Liikusin edasi veekogu keskele. Vaatasin jääd, see oli läbipaistev ja selle alt oli näha tumeda ja sügava vee liikumist. Korraga tajusin jalge all lainetust, see oli hirmuäratav. Järgmisel hetkel leidsin end ülejäänud seltskonna juurest, inimesi oli lisaks tulnud. Sain aru nende tahtest minna sinna, kust just ise naasin. Hoiatasin neid.

Ärkasin. Mees ja naine unenäost on mulle reaalses elus tundmatud, kuid unenägudes olen neist ühte varem siiski kohanud; momendil ei oska selle teadmisega midagi peale hakata.

Päeva peale meenus midagi unenäost: nägin veekogu läheduses manalateele lahkunut, seisis ja vaatles, oli iseenda moodi, kerges riietuses. Pean seda seika ise oluliseks.
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2013 17:30 Sinis.)
Psühholoog
Jälgija

22-05-2013 13:35
Postitus: #12
(22-05-2013 10:08 )Sinis Kirjutas:  Eile sain toreda elamuse. Kuulsin lugemise kõrvalt rõdult tuttavat askeldamist, teadsin, et mingi linnuke seal toimetab. Sagin muutus nõudlikumaks, pöörasin pead, minust paari meetri kauguselt paokil ukse vahelt rõdupiirdelt vaatas mulle vastu hallvares – esimest korda nägin üht vareslast nii lähedalt, arvasin selle liigi esindajad olevat suuremad või siis oli see isend lihtsalt väiksekasvuline. Tuli tahtmine öelda: „Tere!“, tegin seda kuuldavalt, lind vastas röömsalt vastu: „Kraaks“. Küsisin, et kas soovid minuga suhelda, seepeale silmitses ta mind kord ühe, siis teise näopoolega, ja niimoodi mitmeid-mitmeid kordi. Korraga tõi kuuldavale heatujulised mahedad kraakskädinad, sirutas tiibu ja lendas ära. Eufooria!

2 võimalust ongi: kas oligi lihtsalt vares niisama jõllamas või oli kellegi inimese hing läinud linnu sisse ja seejärel tahtnud sind jälgida või kontakti saada.
(27-04-2013 18:50 )Minaelan Kirjutas:  Unenäod on eriline varandus ja teadmiste varasalv, mida kahjuks enamik inimkonda alaväärtustab ja seetõttu jääb niipaljust...ilma.

Hea, et keegigi seda mõistab!wink
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2013 13:37 Psühholoog.)
Sinis
ajas

30-05-2013 09:27
Postitus: #13
Olen jätnud eksistentsi küsimused mõistuse tasemele, eile tuli soov küsida vastust oma elu mõtte kohta Maal viibimise osas unenäost. Vastuse vist sain, aga kas sellise, millega targalt oskan edasi toimetada?

Olin pikemat aega ära, saabudes avastasin, et mu peatuspaigas (ei tekkinud kodutunnet, kuid oli teadmine, et mul on sellele kohale õigus) on vanem rahuliku olemisega naine, kes toimetas igapäevaseid asju. Ruum oli kitsuke, märkasin koheselt, et vana ahi oli asendatud uuega. Keskendusin sellele. Nüüd oli see kaminatüüpi soojusandja, üldmulje oli rahustav ja meeldiv. Niipalju kui aru sain, oli materjaliks kasutatud looduslikku - pidasin seda mõistlikuks – ja soojusandja oli paigutatud otstarbekamale kohale. Meelde jäi mõte võimalusest näha elavat tuld ja ise reguleerida oma soojusvajadust. Ütlesin naisele, et ta viibib mu peatuspaigas ja ma olen väsinud ning mul on vaja puhata. Oletasin oma palvele tugevat vastuseisu. Kuid naine osutas voodile, heitsin sellele ja uinusin. Ärgates märkasin naist nukralt ja väsinult kössitamas, sain aru, et minu sealolek võttis temalt võimaluse puhata, vabastasin aseme. Naine heitis sellele ja uinus koheselt. Asetasin talle teki peale ja lahkusin. See ei kutsunud esile kahjutunnet, vastupidi, mul oli hea tõdeda, et mu minek jätab naisele kodu.
theodor
Tavaliige

30-05-2013 11:44
Postitus: #14
Kui midagi ikka väga soovid ja käsitled seda kui kinnisideed, siis tõenäosus on, et näed seda ka unes. Ise katsetasin nii, et tahtsin näha oma tulevast kodu, tükk aega enne une nägemist mõtlesin sellele ja näe nägingi oma uut kodu, mille suhtes olin kriitiline, sest ühe akna all olin valinud vähe vale materjali. Siis üks viimaste päevade eest olnud unenägu, kus nägin rohelise katusega kirikut, leidsin sealt eest kauaotsitud avaja, kirikus altari ees seisis rida inimesi. Keegi kutsus eesnime ja perekonnanimega kedagi sealt. Eesnimi tuli tuttav ette päevastet sündmustest, sest panin tähele mulle millegipärast sügava mulje jätnud tütarlast ja perekonnanimi oli tegelikult asukoht täpselt, kus juhtus surmaga lõppev liiklusõnnetus. Tol õhtul lugesin delfist uudist õnnetuse kohta, aga asukoht oli antud maantee mitmendal kilomeetril, siis otsisin veel mujalt, kas on antud täpselt asukoht. Ei leidnud seda, alles järgmine päev hakkasin oma unenägu uurima, missugune kirik on Karksis, oligi rohelise katusega ja siis proovisin seda täisnime, loomulikult polnud sellist inimest olemas, aga oli parandatud lugu selle õnnetuse kohta, kus oli äratoodud ka asukoha nimi.

Nii, et unenäod võivad olla segatud muude sündmustega kokku ja raske aru saada. Kasvõi see Karksi kirik, mille juurest leidsin avaja. Avaja siinjuures võiks ümbertõlkida võtmeks, või mingiks konksuks.
Sinis
ajas

30-05-2013 13:40
Postitus: #15
Ei, ei, sellist meeleheitlikku keskendumissoovi pole. On pigem üks võimalus vaatlemiseks.

Päeva peale oli aega veidi mõtiskleda oma unenäo üle, jätsin siin kõiksugused abivahendid ootele, et vaatan, kuhu ise jõuan. Hakkasin nägema teatud mustrit: mu pilgu teravik on suunatud peamiselt inimesele ja fokuseeritud ta sisemaailmale, jättes kõrvale tema poolt loodu. Ise tõlgendan unenägu kui soovitust hinnata (kui selleks on vältimatu vajadus) tervikut, protsessi kulgu, mitte keskenduda liialt selle üksikutele osadele ja neisse takerduda. Noh, midagi taolist.
(selle postituse viimane muutmine: 30-05-2013 13:40 Sinis.)
Psühholoog
Jälgija

30-05-2013 17:17
Postitus: #16
Iseenesest huvitav on lugeda katseid, mida seoses unenäoga tehakse. Väga paeluv teema.
Sinis, sa võiksid veel midagi ette võtta.
Sinis
ajas

30-05-2013 17:49
Postitus: #17
(30-05-2013 17:17 )Psühholoog Kirjutas:  Iseenesest huvitav on lugeda katseid, mida seoses unenäoga tehakse. Väga paeluv teema.
Sinis, sa võiksid veel midagi ette võtta.

Arvasin, et kasutan kergelt kättesaadavaid vahendeid – muide, sellise katsemõtte sain just para poole piiludes -, et veidi muul viisil oma vaatlus- ja mõttevälja avardada wink

Millised on soovitused, ettepanekud?
Psühholoog
Jälgija

30-05-2013 18:07
Postitus: #18
Sisendusmetoodika on sulle tuttav?
Sinis
ajas

30-05-2013 18:22
Postitus: #19
(30-05-2013 18:07 )Psühholoog Kirjutas:  Sisendusmetoodika on sulle tuttav?

Ikka, ainult ei pea seda enesele sobivaks, ja ega ma otsigi seesuguseid veidi kunstlikke meetodeid.
Psühholoog
Jälgija

30-05-2013 18:25
Postitus: #20
(30-05-2013 18:22 )Sinis Kirjutas:  
(30-05-2013 18:07 )Psühholoog Kirjutas:  Sisendusmetoodika on sulle tuttav?

Ikka, ainult ei pea seda enesele sobivaks, ja ega ma otsigi seesuguseid veidi kunstlikke meetodeid.

Mida sa silmas pead kunstlike meetodite all?
Sinis
ajas

30-05-2013 18:35
Postitus: #21
(30-05-2013 18:25 )Psühholoog Kirjutas:  Mida sa silmas pead kunstlike meetodite all?

Ikka sedasamust ja ma ei tunne mingit vajadust enesele midagi sisendada. Unenäod on meeldiv ja kättesaadav võimalus iseend loomulikul viisil näha.
Raksha
Tavaliige

30-05-2013 23:18
Postitus: #22
Mul on alati olnud meeletud unenaod, kunagi isegi hakkasin nendest blogi pidama, sest need olid lihtsalt nii voimatud. Tihti naen ka jatku-unesid, kylastan samu kohti, jatkan seal pooleli jaanud asju.

Kuid yha sagedamini naen unes vaga kummalisi paiku, vaga kummalisi asju ja olendeid. Ning kui arkan, tean tapselt, et see ei olnud "koigest" uni, voi ma toepoolest kaisin ara kusagil. Ja ma naudin seda. Peale sellist "und" on alati tunne, et mind on siia vagisi tagasi toodud.

Ohtuti kui magama lahen, teen akna lahti, tomban kardina eest, et Kuu ja tahed sisse paistaks ning jaan sellili "surnu" asendis magama. Ning alati tyhjendan oma pea motetest. Kui moni mote tikubki pahe, siis tomban selle motte/kujutluspildi nagu ruloo yles ja jalle on tyhjus. Vahest tuleb mitu korda seda "rulood" tommata, aga lopuks on rahu majas. Ja need koige paremad uned, voimis iganes nad on, tulevad Smile

Vaga vesi, sügav põhi
Eithea
Veteran

31-05-2013 09:08
Postitus: #23
(30-05-2013 23:18 )Raksha Kirjutas:  Ohtuti kui magama lahen, teen akna lahti, tomban kardina eest, et Kuu ja tahed sisse paistaks ning jaan sellili "surnu" asendis magama.

Aga te kirjeldage seda "surnu" asendit rahvale täpsemalt. Mõlgub meeles midagi sarnast või siis ka mitte.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
https://www.facebook.com/ziva.kuuks
Samir
Tavaliige

31-05-2013 09:54
Postitus: #24
(30-05-2013 17:49 )Sinis Kirjutas:  Millised on soovitused, ettepanekud?

Kui minul oleks selline võime, alustaksin iseenese...kuidas öelda..tervemaks, ühtsemaks, peentajuvamaks tegemisest. Vast oled kuulnud tehnikast - lähed unes(v mediteerides) iseenda juurde minevikku, otsid välja traumaatilisemad hetked, mida sa siiani mäletad; mis on siiani meeles, mis on sinu praegust, postitust lugevat `mina`pöördumatult vorminud...Ja ütled tollasele `minale´(lapsele, noorukile) et see konkreetne situatsioon laheneb, paraneb, ei ole tegelikult väljapääsmatu, alandav, jne jne..
Olen lugenud erinevatest allikatest, et see on kaasaegsete psühholoogide poolt täiesti kasutatav ja tulemusiandev tehnika. Ka osad nn "rännakute" maaletoojad räägivad klientidele midagi sarnast...muarust on siia korralik iva peidetud.
Esmalt peaks muidugi mõtlema, millised need tulemused sinu puhul peaks olema.
Aga oma mina-ga tegelemine tundub mulle mu praeguste teadmiste-kogemuste valguses väga oluline.
Kahjuks pole mul veel sellist une-annet..Smile

Psühholoog
Jälgija

31-05-2013 10:11
Postitus: #25
Minul pole vahet millises asendis ma magan, nii kui magama heidan tuleb rodu unenägusi kuni hommikuni välja.
(30-05-2013 09:27 )Sinis Kirjutas:  ...eile tuli soov küsida vastust oma elu mõtte kohta Maal viibimise osas unenäost.

Kui sa küsid teadlikult küsimuse ja tahad sellele saada vastust unenäos, siis see ongi juba sisendus.
(selle postituse viimane muutmine: 31-05-2013 10:14 Psühholoog.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mõis - pidev unenägu ? Jinny 3 310 12-09-2017 10:43
Viimane postitus: positiivne
  Üks veider unenägu bruno5 2 1,063 24-06-2017 23:10
Viimane postitus: Wilholmensis
  Unenägu tundmatus lossis voolav 1 1,221 02-01-2015 12:20
Viimane postitus: Psühholoog
  Veider unenägu-palun abi lahendamisel! Carmel 2 1,381 05-10-2014 08:54
  Imelik unenägu...sooviksin tähendust Mimoos 12 2,641 19-05-2014 21:07
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Häiriv unenägu katlina 3 1,742 23-03-2014 12:49
Viimane postitus: murmur
  Unenägu reaalsusesse voolav 4 1,354 08-03-2014 21:07
  Unenägu ''ettetulevast surmast'' Psühholoog 4 1,652 13-01-2014 10:57
Viimane postitus: irka
  Subtiitritega unenägu contact-embrace-reality 2 1,011 30-12-2013 20:47
Viimane postitus: positiivne
  Korduv unenägu isakodus Krissy 1 1,020 05-11-2013 22:59
Viimane postitus: Mannu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog