Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitused Korteris
Autor Sõnum
Taavi Fuchs
Uustulnukas

20-03-2013 21:39
Postitus: #1
Kummitused Korteris
:(Niisiis, umbes 3 aastat tagasi kolisin ma 1980'ndatel ehitatud korterisse. Kohe pärast esimest nädalat algasid kahtlased asjad ( nt. raadio läks ise tööle, televiisori pult oli vales kohas või üldse kusagil mujal toas, vannitoas oli tunda kõhedust, pirnid läksid koguaeg läbi)
Kõige hullem oli see, et pärast sinna korterisse kolimist, kui ma magasin, nägin ma õudusunenägusi, kuulsin nais-ja meeshääli toas, ärkasin tihti üles, sest mul olid kriimustusjäljed kätel, seljal ja isegi näos. Minu lemmikloom, papagoi Tippi käitumine ka muutus- ta hakkas vaatama tühjust, ei keskendunud minule kui mina ta juurde tulin, ei tahtnud välja tulla. Kas keegi palun saaks aidata, tahaks normaalse inimese elu elada !!! Preester on juba kutsutud 3 korda, see ei aidanud, šamaan on käinud- tegi asja hullemaks, aidake palun mul on sellest kopp ees juba, ei taha mõeldagi, et täna jälle öö ees :S
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
RiENNa
Uustulnukas

24-03-2013 09:21
Postitus: #2
RE: Kummitused Korteris
Kas sul ei ole võimalik sellest korterist ära kolida? Kui füüsiliselt juba rünnatakse siis see asi ju enam nii süütu ei ole, et temaga ühe katuse all rahulikult edasi eksisteerida...

Out of the darkness and into the light!
katakaroliina
Tavaliige

24-03-2013 11:00
Postitus: #3
Mida rohkem sa kardad, seda hullemaks sa asja teed. Pyya olevaga rahu teha, seleta talle, et oled rahumeelne ja ei soovi halba ning, et edaspidi peate koos hakkama saama. Jata talle ruumi kolistada ja kollitada, kui vaga vaja on - mis viga see sulle teeb ? Hiljem lepib ja jatab jarele.
Ei ole vaja kutsuda raha eest posijaid koju, kui sellega , et oma /naabritega/ rahu s6lmida saab igayks ise hakkama. Hadaparast on olemas muidugi ka energeetilised puhastajad, kaugseansidelt ja kuidas soovid ...
Elessandra
Tavaliige

24-03-2013 18:04
Postitus: #4
HIRMUL ON SUURED SILMAD Laugh
Cury
Uustulnukas

02-04-2013 22:15
Postitus: #5
Minul oli ka kunagi korteris "kaasüüriline", kes armastas koridori ja köögi vahet kõndida. Asju ta ei puutunud. Peale kõndimise ta muud ei teinudki aga ebameeldiv oli ikka. Mulle meenus mu ema jutt, kuidas ta mu sugulaste kodus elava (väga häiriva) vaimu palvetamisega ära saata suutis. Tegin sama. Ma ei kuulu kuskile ususekti vms aga palusin Kõrgema suunas selle häiritud hinge eest, et see oma rahu leiaks ja minema läheks. Peale seda oli vaikus majas.
DragonLady25
Uustulnukas

27-05-2013 18:08
Postitus: #6
(02-04-2013 22:15 )Cury Kirjutas:  Minul oli ka kunagi korteris "kaasüüriline", kes armastas koridori ja köögi vahet kõndida. Asju ta ei puutunud. Peale kõndimise ta muud ei teinudki aga ebameeldiv oli ikka. Mulle meenus mu ema jutt, kuidas ta mu sugulaste kodus elava (väga häiriva) vaimu palvetamisega ära saata suutis. Tegin sama. Ma ei kuulu kuskile ususekti vms aga palusin Kõrgema suunas selle häiritud hinge eest, et see oma rahu leiaks ja minema läheks. Peale seda oli vaikus majas.
Hehe,mul oli kunagi samasugune nn kaasüüriline,kes armastas tagatoast wc-ni köndida.Asju küll ei liigutanud,kuid lihtsalt creepy oli,kui oled üksinda kodus ja järsku kuuled kuidas eikuskilt tuleb ja läheb keegi keda pole olemas.Tihti oli ka kuulda kuidas keegi läheb välisuksest välja.Peale seda küsisin vaimult mida ta tahab( nöela ja tähestikuga) ja vastuseks sain et ta ei saa ennen rahu kui on vabandanud mu ema ees,kellele ta kunagi völgu jäi.Rääkisin emale seda ja peale seda oli vaikus.Shock
Raksha
Tavaliige

27-05-2013 22:15
Postitus: #7
Ma elan juba 4. aastat Patarei vangla vahetuse laheduses.
Umbes 1,5 aastat peale sisse kolimist tekkis mulle "tont" korterisse. Labikaivaid vaime on siin kogu aeg, aga need hoiavad omaette, lihtsalt liiguvad labi ja ei puutu minusse, aga see "tont", tema jai. Hakkasin unes yhte verise naoga vanameest nagema ning tajusin ohtuti ja oositi voodi korval kurja ja vaga musta energiat. Yhel ohtul kui tundsin jalle seda halba vaimu enese laheduses, palusin tal lahkuda, mispeale ta laks veel kurjemaks ning lendas mulle peale. Ma olin nag uksega vastu nagu saanud, totaalses paanikas ja pogenesin kodust ema juurde.

Ma sain abi yhelt noialt, kes tekitas mu kodu juurde orgaanilise varava, mille kaudu koik rahutud hinged said lahkuda. Vaga pikka aega oli vaikus, nyyd tunnen, et jalle hiilivad. Ohtuti kaib voodi juures vaim, samuti must, kes nagu roomaks mooda porandat... Iga kord, kui teda jalle toas tajun, tekitan endale kiiresti kaitsva kilbi ymber, et ta mulle lahedale ei paaseks. Mul tuleks temaga toenaoliselt suhelda aga ma kardan :-/ Kui ta mind rahule ei jata, tuleb mul jalle abi paluda, voi ara oppida, kuida seda orgaanilist varavat ise teha.
(selle postituse viimane muutmine: 27-05-2013 22:22 Raksha.)

Vaga vesi, sügav põhi
murmur
Vana kala

27-05-2013 22:22
Postitus: #8
(27-05-2013 22:15 )Raksha Kirjutas:  Ma elan juba 4. aastat Patarei vangla vahetuse laheduses.
Umbes 1,5 aastat peale sisse kolimist tekkis mulle "tont" korterisse. Labikaivaid vaime on siin kogu aeg, aga need hoiavad omaette, lihtsalt liiguvad labi ja ei puutu minusse, aga see "tont", tema jai. Hakkasin unes yhte verise naoga vanameest nagema ning tajusin ohtuti ja oositi voodi korval kurja ja vaga musta energiat. Yhel ohtul kui tundsin jalle seda halba vaimu enese laheduses, palusin tal lahkuda, mispeale ta laks veel kurjemaks ning lendas mulle peale. Ma olin nag uksega vastu nagu saanud, totaalses paanikas ja pogenesin kodust ema juurde.

Ma sain abi yhelt noialt, kes tekitas mu kodu juurde orgaanilise varava, mille kaudu koik rahutud hinged said lahkuda. Vaga pikka aega oli vaikus, nyyd tunnen, et jalle hiilivad. Ohtuti kaib voodi juures vaim, samuti must, kes nagu roomaks mooda porandat... Aga ma kardan temaga suhelda :-/ Kui ta mind rahule ei jata, tuleb mul jalle abi paluda, voi ara oppida, kuida seda orgaanilist varavat ise teha.

Tundub justkui elaksid sealpool kuhu jäid kunagi nö tapikambrid. Kuulus kamber 101 oma legendiga ei pruugi sugugi väljam6eldis olla. Veel 90-ndail rippus selle kambri ukse ees 2 tabalukku ja isegi töötajad ise rääkisid 6udusjutte selle kambri kohta. Seal olnud inimesed kas hulluks läinud v6i end üles poonud mingil p6hjusel. Seega peaksid kindlasti v6imalisel selle värava loomise ära 6ppima. Ole tugev!

Surmaeelne tants on tants vabadusse
Raksha
Tavaliige

27-05-2013 22:29
Postitus: #9
Kuhu ilmakaarde see kurikuulus kamber jaab? Ise elan kohe Kalarannas, ehk siis vanglast vaid paari minutilise jalutuskaigu kaugusel.

Vaga vesi, sügav põhi
murmur
Vana kala

27-05-2013 22:40
Postitus: #10
(27-05-2013 22:29 )Raksha Kirjutas:  Kuhu ilmakaarde see kurikuulus kamber jaab? Ise elan kohe Kalarannas, ehk siis vanglast vaid paari minutilise jalutuskaigu kaugusel.
Ilmakaart ei oska ma öelda, aga kui tead kus on värav ja peauks siis sealt paremale ja peale valvelaudu ümber nurga ja paremale, kurikuulus kamber jääks siis vasakut kätt koridori alguses.

Surmaeelne tants on tants vabadusse
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud, tondid ja kummitused birdy 19 8,874 04-05-2017 21:17
Viimane postitus: Triinu83
  Maantee vaimud/kummitused n6iakissa 56 34,309 08-02-2016 10:11
Viimane postitus: Addy
  Öine külaline Nõmmel asuvas korteris slonik 3 3,119 24-07-2014 15:45
Viimane postitus: kalldunn
  Kummitused ei jäta rahule woozy 21 7,395 03-01-2014 00:25
Viimane postitus: Auh Veiderseen
  Kummitused koju kaasa Anonymous 5 4,597 29-09-2013 17:33
Viimane postitus: RaidoT
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 2,723 16-04-2013 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Prangli õpilaskodus kummitused rauno4477 12 4,853 02-05-2012 09:06
Viimane postitus: Ander3
  48h üleval, pearinglus ja sama unenägu. Kummitused? PsycheVioleta 10 4,684 25-04-2012 10:57
Viimane postitus: ossu
  Kummitused meiega asko002 7 3,787 21-06-2011 00:30
Viimane postitus: Ott Sama
  Korteris on salapärane kahtlane hais Mordor 43 9,071 01-06-2008 14:09
Viimane postitus: Elis17

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog