Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitused Korteris
#1
SadNiisiis, umbes 3 aastat tagasi kolisin ma 1980'ndatel ehitatud korterisse. Kohe pärast esimest nädalat algasid kahtlased asjad ( nt. raadio läks ise tööle, televiisori pult oli vales kohas või üldse kusagil mujal toas, vannitoas oli tunda kõhedust, pirnid läksid koguaeg läbi)
Kõige hullem oli see, et pärast sinna korterisse kolimist, kui ma magasin, nägin ma õudusunenägusi, kuulsin nais-ja meeshääli toas, ärkasin tihti üles, sest mul olid kriimustusjäljed kätel, seljal ja isegi näos. Minu lemmikloom, papagoi Tippi käitumine ka muutus- ta hakkas vaatama tühjust, ei keskendunud minule kui mina ta juurde tulin, ei tahtnud välja tulla. Kas keegi palun saaks aidata, tahaks normaalse inimese elu elada !!! Preester on juba kutsutud 3 korda, see ei aidanud, šamaan on käinud- tegi asja hullemaks, aidake palun mul on sellest kopp ees juba, ei taha mõeldagi, et täna jälle öö ees :S
Vasta
#2
Kas sul ei ole võimalik sellest korterist ära kolida? Kui füüsiliselt juba rünnatakse siis see asi ju enam nii süütu ei ole, et temaga ühe katuse all rahulikult edasi eksisteerida...
Vasta
#3
Mida rohkem sa kardad, seda hullemaks sa asja teed. Pyya olevaga rahu teha, seleta talle, et oled rahumeelne ja ei soovi halba ning, et edaspidi peate koos hakkama saama. Jata talle ruumi kolistada ja kollitada, kui vaga vaja on - mis viga see sulle teeb ? Hiljem lepib ja jatab jarele.
Ei ole vaja kutsuda raha eest posijaid koju, kui sellega , et oma /naabritega/ rahu s6lmida saab igayks ise hakkama. Hadaparast on olemas muidugi ka energeetilised puhastajad, kaugseansidelt ja kuidas soovid ...

Vasta
#4
HIRMUL ON SUURED SILMAD Laugh
Vasta
#5
Minul oli ka kunagi korteris "kaasüüriline", kes armastas koridori ja köögi vahet kõndida. Asju ta ei puutunud. Peale kõndimise ta muud ei teinudki aga ebameeldiv oli ikka. Mulle meenus mu ema jutt, kuidas ta mu sugulaste kodus elava (väga häiriva) vaimu palvetamisega ära saata suutis. Tegin sama. Ma ei kuulu kuskile ususekti vms aga palusin Kõrgema suunas selle häiritud hinge eest, et see oma rahu leiaks ja minema läheks. Peale seda oli vaikus majas.
Vasta
#6
(02-04-2013, 22:15 )Cury Kirjutas: Minul oli ka kunagi korteris "kaasüüriline", kes armastas koridori ja köögi vahet kõndida. Asju ta ei puutunud. Peale kõndimise ta muud ei teinudki aga ebameeldiv oli ikka. Mulle meenus mu ema jutt, kuidas ta mu sugulaste kodus elava (väga häiriva) vaimu palvetamisega ära saata suutis. Tegin sama. Ma ei kuulu kuskile ususekti vms aga palusin Kõrgema suunas selle häiritud hinge eest, et see oma rahu leiaks ja minema läheks. Peale seda oli vaikus majas.
Hehe,mul oli kunagi samasugune nn kaasüüriline,kes armastas tagatoast wc-ni köndida.Asju küll ei liigutanud,kuid lihtsalt creepy oli,kui oled üksinda kodus ja järsku kuuled kuidas eikuskilt tuleb ja läheb keegi keda pole olemas.Tihti oli ka kuulda kuidas keegi läheb välisuksest välja.Peale seda küsisin vaimult mida ta tahab( nöela ja tähestikuga) ja vastuseks sain et ta ei saa ennen rahu kui on vabandanud mu ema ees,kellele ta kunagi völgu jäi.Rääkisin emale seda ja peale seda oli vaikus.Shock
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud, tondid ja kummitused birdy 20 15,634 18-11-2023, 16:49
Viimane postitus: Maario
  Maantee vaimud/kummitused n6iakissa 56 40,850 08-02-2016, 10:11
Viimane postitus: Addy
  Öine külaline Nõmmel asuvas korteris slonik 3 4,248 24-07-2014, 15:45
Viimane postitus: kalldunn
  Kummitused ei jäta rahule woozy 21 10,311 03-01-2014, 00:25
Viimane postitus: Auh Veiderseen
  Kummitused koju kaasa Anonymous 5 5,879 29-09-2013, 17:33
Viimane postitus: RaidoT
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 3,885 16-04-2013, 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Prangli õpilaskodus kummitused rauno4477 12 6,854 02-05-2012, 09:06
Viimane postitus: Ander3
  48h üleval, pearinglus ja sama unenägu. Kummitused? PsycheVioleta 10 6,591 25-04-2012, 10:57
Viimane postitus: ossu
  Kummitused meiega asko002 7 5,005 21-06-2011, 00:30
Viimane postitus: Ott Sama
  Korteris on salapärane kahtlane hais Mordor 43 13,565 01-06-2008, 14:09
Viimane postitus: Elis17

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat