Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontakt sündimata lapsega
#1
Kas mingit moodi on võimalik kontakti luua sündimata lapsega?
Vasta
#2
Kas on võimalik süüa veel peenras kasvavat porgandit?
Vasta
#3
Paljudele tulevastele emadele ilmutavad nende veel sündimata lapsed end unenägudes!
Ja kui nad juba kõhus on, siis annavad endast ise märku põksimisega. Smile
Vasta
#4
1) Mõned tundlikud naised (näiteks Tuulepesa Vikker) on oma laste hingede/vaimudega "suhelnud" juba mitu aastat enne nende viljastumist, kuid üsna tavalised on juhtumid, kus paar kuud enne viljastumist muututakse "natuke rasedaks", ehk hakatakse tunnetama oma jämedamatesse kihtidesse "laskuvat last" - kui üritada tuua näidet loodusest, siis lehmad ronivad sellistel "selguse hetkedel" üksteise otsa (nad tunnetavad, et varsti saavad järglase, ning üritavad seda tunnet ka füüsilises reaalsuses realiseerida oma käitumise mustri abil).

Selline suhtlus ei käi "läbi mõistuse" (punnitad oma silmi, ning üritad "higimull otsaees" suhtlust alustada), vaid toimub "läbi tunnetuse" (ehk nii nagu lapse ema aimab "südame kaudu" oma last kahjustavaid ohte ette).

2) Teoreetilise poolepealt põhineb kõik see teada-tuntud tõsiasjal, et meie igavikulist olemust kandev vaim (ühtsuse=buddhi keha ja vaimsuse=atma keha) on surematu, ehk kestab/säilib elude üleselt.
Erinevate kehastuste jooksul "muutuvad" vaid jämedamad hinge ja füüsilise keha põhised kihid (mentaalkeha, astraalkeha, eeterkeha ja tema tühimikes asuv füüsiline keha).

Kõige selle kohta on järgmisel vaimsete teooriate ühisosa kujutaval plakatil ka paremas osas eraldi lahter "inimese elukaar":
http://www.upload.ee/image/2911023/peenkehad75.JPG

Ehk erinevad maised kehastused on nagu batuudil hüppamised, kus "kogutakse kõrgust" (teadvus areneb üha peenamate kehakihtide tunnetuse suunas) - ehk peale maist elu on "hauatagune elu", ning kui hauataguses elus on maisest määrdundu olemus puhastunud, siis hakkab üha rohkem "tõmbama" uue maise kehastuse poole, ehk hing/vaim "hakkavad langema" jämedama poole, luues üha jämedamid peenekha kihte, mis lõppeb füüsilisel tasandil viljastumise, ning sellele järgneva lapse kandmise ja sündimisega.

Sellisel "inimese eluukaarel" on näidatud vaid enamlevinud "toonela suund", kus läbi astraalsete taevaste kehastutakse uuesti inimeseks - kuid ära pole toodud nö "manala suunda", kus piisavate pättuste tõttu langetakse/kehastutakse sansara reeglite tõttu "põrguolendite riiki".

3) Kui aga pead silmas juba kõhus olevat töötava südame ja käsi-jalgu siputavat uut lapse lihakeha, siis tema "tajub/tunneb" niigi iga Ema mõtet: ehk lihtsalt mõtle oma lapse peale, või loe talle "midagi ette" (nagu Vana-Kreeka müütides tehti), ning ta (laps) saab sellest kõigest aru.

Vasta
#5
Oma kujutlustes saab kindlast ja ettevalmistusi lapse samiseks. Kui lapsel ikka keha veel pole, siis reaalselt mitte.
Lahenduse kirjeldatud fantastikale tooks vastuväite aatomite ja molekulide maailmast. Molekulid on kah ühtsemad ja kõrgemad kui aatomid, paraku kui kõik madalamad aatomid Universumis hävineksid, siis hetkega hävineksid ka aatomitest kõrgemal ühtsuseastmel paiknevad molekulid, sest molekulid ise koosnevadki aatomitest. No ja selle buddhikehaga on sisuliselt täpselt samamoodi. Pole siin ajalises Kõiksuselainetuses miskit igavene.
Vasta
#6
(29-03-2013, 13:31 )Neiu Kirjutas: Kas mingit moodi on võimalik kontakti luua sündimata lapsega?

Mida sa kontakti all mõtled? Verbaalset suhtlemist?
Vasta
#7
(29-03-2013, 17:45 )Balzzar Kirjutas:
(29-03-2013, 13:31 )Neiu Kirjutas: Kas mingit moodi on võimalik kontakti luua sündimata lapsega?

Mida sa kontakti all mõtled? Verbaalset suhtlemist?
Ma pean rohkem silmas surnud ja sündimata lapse hingega/mingi olemusega suhtlemist. Olen üsna võhik selles vallas, kuid kui olin veel rase, tundsin selgelt, vaimselt, et keegi elab minu sees ja ma pole päris üksi. Kahjuks pidin katkestama raseduse nii minu kui lapse huvides. Peale katkestamist mõned nädalad hiljem ma aga ei tundnud enam seda, et keegi oleks minuga koos. Ma tunnen ennast kohutavalt süüdi ja tahaksin kuidagi kontakti saada temaga, et temalt andestust paluda. Võib-olla see tundub naiivne ja ma pole oma teo üle absoluutselt uhke, kuid siiski loodan, et ehk on selline võimalus olemas. Olen mõtteis palunud, et ta ilmutaks kas või kordki ennast mu unenäos, kuid seda pole juhtunud.
Vasta
#8

Aborditamise teel ära tapetud lapsi saab näha astraalsel tasandil, nagu kõiki teisi "surnud sugulasi" - maises elus võid paluda mõnel shamaanil lasta ennast viia "alumise ilma rännakule", kus näed kõiki oma surnud sugulasi (sh abordiga tapetud lapsi) - peale oma maise elu lõppu vaimolendina kihtide vahel liikudes/puhastudes näed oma "surnud sugulasi" niikuinii.
Vasta
#9
Neiu - püüa ühest asjast aru saada - ettetõttamine EI OLE hea.
Kui laps leiab, et on vaja ja sina oled valmis siis toimub kontakt.
Kui üritad läbi tule, vee ja vasktorude kontakti saavutada teed
vaid haiget - nii endale kui lapsele.
Vasta
#10
(29-03-2013, 20:16 )lahendused Kirjutas: Aborditamise teel ära tapetud lapsi saab näha astraalsel tasandil, nagu kõiki teisi "surnud sugulasi" - maises elus võid paluda mõnel shamaanil lasta ennast viia "alumise ilma rännakule", kus näed kõiki oma surnud sugulasi (sh abordiga tapetud lapsi) - peale oma maise elu lõppu vaimolendina kihtide vahel liikudes/puhastudes näed oma "surnud sugulasi" niikuinii.
Milleks anda inimesele valeinfot...kõik surnud ei ole sugugi ühes kihis, on ka neid kes liiguvad edasi. Sündimata laps ei ole sugugi surnute maailmas. Ja üldse võis olla tsenaarium selline, et last kandev ema/neiu hakkaks mõtlema Elu üle. Sama hing võib sündida järgmise rasedusega.
Vasta
#11
Surnute maailma juures tuleks eristada vähemalt kahte osa:

1) Vaimuga seotud surmajärgne emotsioonikeha ja mentaalkeha, kes "mõtleb läbi" maises elus kogetut - selliseid emotsiooni ja mentaalkeha kihte "animeeriv vaim" liigub edasi, ning kehastub uue lihakeha näol kunagi uuesti.

Nii võib abordiga tapetud lapse vaim kehastuda sinu järgmiseks lapseks, või naabrite lapseks, jne - kuid uue kehaga saadud uue personaalsuse tõttu ei mäleta ta teadlikult enda kunagist tapmist abordiga (samas võib ta olla "kogemuse võrra rikkam", ehk on teadlik abordivastane oma kunagiste kogemuste tõttu).


2) Vaimust lahutatud nö "astraalsed peegeldused", kellel pole enam "teadlikust tänasest hetkest" - ehk nad võivad kuitahes detailselt rääkida oma seinisest elust, kuid tänase hetke reaalsust nad ei taju.
Niipalju kui mina olen teiste shamaanirännakutel kogetut anlüüsinud, siis just sellistesse astraalsetesse kihtidesse sattutakse "surnud sugulastega" kohtumise käigus.

Näide1: kohtud oma 100 aastat tagasi surnud vana-vana-isaga: ta võib väga detailselt rääkida kunagisest elu-olust - samuti "paluda" tema pooleli jäänud elutöö jätkamist (a'la paranda karja-taras olev auk ära) - kuid kuna ta ei taju "tänase hetke reaalsust", siis ei tea ta seda, et tema kodu-talu läks 1924 pankroti; ning et 1949 võeti tema kunagine kodutalu kolhoosi; ning et 1991+ võeti tagastatud talumaade eest EVP-d välja, ning et tänaseks on need talumaad väliskapitali poolt üles ostetud - kuid vana-vana-isa ajab ikka oma "tee karja-tara korda" stiilis jura.

Näide2: kohtud NLiidu juhtide Breznevi, Andropovi ja teistega: nad võivad väga detailselt rääkida 15. viisaastaku plaanidest ja muust nõukogude jurast - kui aga küsida neilt kuidas elu tänases Eestis paremaks teha, saame vastuseks mingi lausjaburluse: "pöördu kompartei ja plaanikommitee poole" - ehk nad ei saa aru, et NLiit on lagundatud, Eesti oli vahepeal näiliselt iseseisev, kuid on alates 2004 ELiidu poolt ülevõetud; samuti seda, et kunagise "ühtse kompartei" liikmed mängivad juba aastaid KeskReformi ja SotsIsamaa ridades "näilise vastandumise näitemängu".



Kui aga tahta sisulist vastust "miks ei saa temaga suhelda", siis ürita mõista 9. taro-kaarti "Rändur" olemust: rändur näeb oma väikse laterna abil vaid oma lähimat ümbrust, ning julgeb seetõttu edasi liikuda - kui aga rändur näeks võimsa lambi abil kõikjale, siis võib ta kõigi ohtude tervikpildi nägemisest "ära ehmuda", ning rännaku (enda arendamise) lõpetada.
Ehk kui sa saaks selle "suhtlemise võime", kas oleksid siis nõus terve elu kuulma lapse hädaldamist temalt ära võetud füüsilise kehastuse kogemuse pärast - või kas lisaks sinu maisesse ellu optimismi teadmine, mitu aastat sa "surmajärgse elu" puhastustules (ristiusklike mõistete süsteemis "põrgu-tules") puhastuma pead, et sinu olemusest teiste elude hävitamise mustrid "välja põleks".
Kuid ilma sellise "suhtluse võimeta", suudad maises elus ennast arendada, ning täita jooksva maise kehastuse eesmärgid - ehk igaühele antakse "nii raske koorem" (sellised ülemeelelised võimed), kui ta kanda suudab.
Vasta
#12
(30-03-2013, 10:37 )lahendused Kirjutas: Surnute maailma juures tuleks eristada vähemalt kahte osa:
Fantaasiate juures pole vaja eriti midagi eristada ja algsele küsimusele need kaasa ei aita.
Vasta
#13
(30-03-2013, 12:06 )kage Kirjutas:
(30-03-2013, 10:37 )lahendused Kirjutas: Surnute maailma juures tuleks eristada vähemalt kahte osa:
Fantaasiate juures pole vaja eriti midagi eristada ja algsele küsimusele need kaasa ei aita.
Mida sa fantaasiaks nimetad, surnute maailma?

Vasta
#14
Tegelikult võiks tänapäeval inimesel ikka niipalju oidu olla juba küll, et mõista, et surnud "lapse vaim" on tegelikult ema enda sees olev vaim ja energiad. Rasedus lihtsalt aktiveeris emal teatud intensiivsed energiad, mille katkestamise suhtes nüüd on jäänud tegemisi pärssiv kahjutunne. Seetõttu nüüd lihtsalt igatsetaksegi samu rasedusega seotud tundeid uuesti kogeda ja olukord kuidagi heastada. Kuna aga tuntakse end süüdlasena ja/või ollakse teistele energiatele rohkem keskendunud, siis ka õiget kontakti selle eneriaga hetkel ei saada, mida seoses rasedusega kogeti. Ühesõnaga, kogu küsimus sellest, kuidas "lapse vaimuga" uuesti kontakteeruda, seisneb puhtalt vaid emas endas ja tema tunnetes, mitte mingi individuaalse reaalse lapse vaimuga pole siin mingit pistmist. Unenäos saadakse rasedusel kogetud energiat alles siis tunda, kui ema endas mingi süütundelaadse sopistuse vabaks laseb ja oma eluga loomulikult edasi lähed. Emal tuleb vaid mõista, et ju polnud lapsel ilmatulemiseks veel õige aeg ja küll see aeg ehk ükskord ka tuleb. Niisamuti läheb tegelikult lapse vaimul väga hästi ja ta pole ema peale mitte karvavõrdki pahane, vaid on alati teda väga armastanud. Nii lihtsalt on ja teisiti ei saagi olla.
Vasta
#15
(30-03-2013, 12:24 )Eithea Kirjutas: Mida sa fantaasiaks nimetad, surnute maailma?
Fantaasiaks nimetan lahenduste kompotti millest tuleks, peaks, jne aru saama või muid asju tegema.
Vasta
#16
Mul isiklikult on olnud kontakt sündimata lapsega, kes tahtis mu tüdruksõbra emakasse kasvama tulla, ja kellega ma tund aega vestlust pidasin oma diivanil murelikult. Laugh Tundsin mingeid kollaseid, siniseid energiaid ja nagu vaimusilmas nägin neid. Kuidagi nagu mõttega suhtlesin.

See suvi oli üldse igasuguseid kummalisi kogemusi. Telekad läksid käima ja tööle minu juuresolekul, telefonid ei töödanud vahepeal, printer jamas, nägin ja tajusin energiaid. Ühe korra nägin isegi jooksvaid matrixi numbreid. Tundsin telepaatiat inimestega. Kõike seda kaine peaga. Korralik kundalini, spirituaalse energia avanemine toimus. Lambistes kohtades tekkisid valud vahepeal, avaldusid tervendamise võimed.
Ülihaige oli, kui ükskord silmieest lõi mustaks mõneks ajaks, ja nägin nagu mingit suurt punast kõrgelt arenenud putukat, kellega ma ühendust sain. Tundus sel hetkel täpselt, nagu kuskilt teiselt planeedilt pärit targa putukaga oleks ühendust saanud. Laugh
Vasta
#17
(21-05-2013, 19:13 )Peisko Kirjutas: Mul isiklikult on olnud kontakt sündimata lapsega, kes tahtis mu tüdruksõbra emakasse kasvama tulla, ja kellega ma tund aega vestlust pidasin oma diivanil murelikult. Laugh Tundsin mingeid kollaseid, siniseid energiaid ja nagu vaimusilmas nägin neid. Kuidagi nagu mõttega suhtlesin.

See suvi oli üldse igasuguseid kummalisi kogemusi. Telekad läksid käima ja tööle minu juuresolekul, telefonid ei töödanud vahepeal, printer jamas, nägin ja tajusin energiaid. Ühe korra nägin isegi jooksvaid matrixi numbreid. Tundsin telepaatiat inimestega. Kõike seda kaine peaga. Korralik kundalini, spirituaalse energia avanemine toimus. Lambistes kohtades tekkisid valud vahepeal, avaldusid tervendamise võimed.
Ülihaige oli, kui ükskord silmieest lõi mustaks mõneks ajaks, ja nägin nagu mingit suurt punast kõrgelt arenenud putukat, kellega ma ühendust sain. Tundus sel hetkel täpselt, nagu kuskilt teiselt planeedilt pärit targa putukaga oleks ühendust saanud. Laugh

Ütlen otse,ma pole kunagi sallinud neid aborditajaid,minu jaoks on see sama,mis tahtlik tapmine,sest nii vöttes vöeti veel sündimata lapselt vöimalus tulla siia ellu,sest keegi pani omad huvid lapsest tähtsamaks.Angry.Kui lapse tapsid miks siis enam andeks paluda,oleks pidanud sellele ennem mötlema,nüüd jääb südametunnistus vaid.

Samas oli mul paar aastat tagasi selline kummaline juhtum,et tahtsime mehega väga last,kuid ma ei jäänud rasedaks.Proovisime köiki nippe ja arstide soovitusi,ikka mittemidagi.Löpuks löime lihtsalt käega,et kui tahab siis tuleb ise.Siis hakkasin unes nägema ühte last,tegemist oli poisslapsega kes ilmus mu unenägudesse järjestikku üle nädala.Ükskord nägin et jalutasin ja mängisin temaga,teinekord panin teda magama voodisse jne.Aga see oli nii selge,et suutsin joonistada sama lapse paberile.Üllatus oli aga see et laps keda ma joonistasin,oli täiesti mu mehe nägu.Mötlesime et raudselt mingi nali.Siis poiss mu unenägudest kadus.Tahtsin niiväga teda veel näha ja mängida,aga ei midagi.Möni kuu hiljem saain teada,et olen rase.Rööm oli muidugi kirjeldamatu.Detsembri alguses sündis meile pisitütar kes veel suuremaks üllatuseks on täpselt issi nägu ja samasugune nagu ma oma unenägudes nägin.Kui rääkisin mehele sellest siis tema ei osanud sellele kuidagi vastata ega selgitust leida.
See on juba siis 2.korda kui näen oma tulevast last unes.Elmine kord nägin oma vanemat last,kes oli nagu kopeeritud unenäost mis ma enne tema sündi nägin.Kas pole imelik?

Vasta
#18
Just lugesin raamatut hüpnoosist. Seal on ilusti toodud välja eelmised elud ja eludevaheline aeg. Mis oli kummaline, oli see, et üksi hing ei tahtnud uuesti sündida. Nad teadsid ette, mis nende uus elu tooma pidi ja enamus polnud selle üle õnnelik. Võiks öelda, et kui sündiv laps oleks tulnud ilmale puudusega, siis tehti sellele vaesele hingele heategu.
Vasta
#19
Ma arvan, et süütunne on kõige pärssivam energia üldse. Vähemalt enda jaoks olen aru saanud, et kui midagi läheb kehvasti, siis mõtlen selle teo üle järele, kui midagi annab parandada, siis teen seda, aga kui mitte, siis nii on. On väga suur tahtepingutus mitte anda endale negatiivseid hinnanguid. Ükskõik, milline see tegu ka poleks olnud. Üheks minu suurimaks väljakutseks siin elus on mitte enda üle kohut mõista ja mitte teiste üle kohut mõista.
Teemaalgatajale tahaksin ka öelda, et ükskõik mis või miks sa tegid, ära ennast ainult süüdi mõista. Ja lihtsalt kontrastiks enda kogemusest - jäin teismelisena rasedaks ja otsustasin sünnitada. Hiljem tundsin aastaid end süüdi, et ma ei olnud piisavalt hea ema... Inimene on väga leidlik, ikka leiab midagi, milles end süüdi tunda või teisi süüdistada.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat