Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustad silmad
#1
Ei leidnud jah õiget kohta. Mingeid mõtteid selle kohta?
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...6ddzkOQuUU
Ma pean seda seestumiseks. Ma olen nagu ka midagi sellist näinud, kindlasti mitte tulnuka silmadest Smile Ta ütles mulle midagi, millest ma sel hetkel aru ei saanud (tagantjärgi küll ), aga sel hetkel ma vahtisin hüpnotiseeritult ta musti silmi ja mõtlesin, et wtf! Tal on tegelikult pruunid silmad, silmavalgetega ja puha.
Vasta
#2
On kogemus, minu jaoks oli tegemist põhjatu tarkusega.
Vasta
#3
(30-03-2013, 05:54 )pipp Kirjutas: Mingeid mõtteid selle kohta?

Linnalegend.

[Pilt: 250px-Eye_dilate.gif]

http://en.wikipedia.org/wiki/Mydriasis
Vasta
#4
(30-03-2013, 08:52 )Tulnukinimene Kirjutas: On kogemus, minu jaoks oli tegemist põhjatu tarkusega.

Kurjus ja tühjus.
Vasta
#5
valged silmad:
http://www.youtube.com/watch?v=voAZGmwkoK0
[Pilt: bleacheyesprank.jpg]
Vasta
#6
(31-03-2013, 02:44 )levis Kirjutas: valged silmad:
http://www.youtube.com/watch?v=voAZGmwkoK0
[Pilt: bleacheyesprank.jpg]

HeaSmile aga kurjus on paraku nii tõsine asi, et isegi naerma ei tohi ennast unustada..
Vasta
#7
Kui pupill on nii suur, siis ilmselt tegu psühhedeelikumide peal sõitva inimesega, nii et olge ta vastu lahke ja kena.
Vasta
#8
(31-03-2013, 02:16 )pipp Kirjutas:
(30-03-2013, 08:52 )Tulnukinimene Kirjutas: On kogemus, minu jaoks oli tegemist põhjatu tarkusega.

Kurjus ja tühjus.
Ju siis erinevad kogemused. Smile
Vasta
#9
(30-03-2013, 05:54 )pipp Kirjutas: Ei leidnud jah õiget kohta. Mingeid mõtteid selle kohta?

Minu meelest on see (mustasilmsuse teema) sama hea kui küsimus, miks korstnapühkija vasaku käe nimetissõrme küüne all leidub tahmatükikesi.
Vasta
#10
(30-03-2013, 05:54 )pipp Kirjutas: Ei leidnud jah õiget kohta. Mingeid mõtteid selle kohta?
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...6ddzkOQuUU
Ma pean seda seestumiseks.
Mina pean seda inimkonna kollektiivses alateadvuses olevaks arhetüübiks. Minu jaoks ei tähenda see ei kurjust ega tarkust, vaid tühjust. Tühjust, mis sisaldab absoluutselt kõike. Selles konkreetses videos seda tühjust näha ei olnud. Seda vist ei saagi näidata.

Vasta
#11
(01-04-2013, 13:19 )Sinis Kirjutas: Mul ka mustad silmad näos, mis nende tühjade seestunud silmadega nüüd peale hakata? Ootan huvitavaid ettepanekuid, soovitavalt arukaid ja koheselt rakendatavaid!

Meelelahutus. Käid esoteerikaseltskondades ja New Age üritustel, vaatad seal suvalistele isikutele otsa ja jälgid nende reaktsioone. Tean, et osad esoteerikud peavad musta värvi kurjuse tooniks, seega võib hakata nalja saama Smile

Thomas Riimisepa loos mainitakse haldjakuninganna musti silmi.
Vasta
#12
(01-04-2013, 20:24 )paadikapten Kirjutas:
(01-04-2013, 13:19 )Sinis Kirjutas: Mul ka mustad silmad näos, mis nende tühjade seestunud silmadega nüüd peale hakata? Ootan huvitavaid ettepanekuid, soovitavalt arukaid ja koheselt rakendatavaid!

Meelelahutus. Käid esoteerikaseltskondades ja New Age üritustel, vaatad seal suvalistele isikutele otsa ja jälgid nende reaktsioone. Tean, et osad esoteerikud peavad musta värvi kurjuse tooniks, seega võib hakata nalja saama Smile

Thomas Riimisepa loos mainitakse haldjakuninganna musti silmi.

Andke teada, ostan pileti esiritta.Bleh
Vasta
#13
Musti pole näind; ei tea kosta.
Küll on aga tuntud nn "sanpaku eyes"(jpn.k 'sanpaku' - kolm valget), mis tähendab seda, et valge osa ei jää iirisest kahele poole, vaid on ka iirisest üleval või allpool. Midagi sellist., inglismannis; seal ka linke uurimiseks.
Selliste silmade omajaid on seostatud küll bipolaarse häire, tasakaalutuse ja tont teab millega, igaljuhul jälle para või poolpara.

Vasta
#14
(01-04-2013, 13:19 )Sinis Kirjutas: Mul ka mustad silmad näos, mis nende tühjade seestunud silmadega nüüd peale hakata? Ootan huvitavaid ettepanekuid, soovitavalt arukaid ja koheselt rakendatavaid!
Tee ennem miski nipiga silmavalged ka mustaks, siis mine mängi tulnukat või deemonit..
Vasta
#15
(02-04-2013, 09:54 )Marina Kirjutas:
(01-04-2013, 13:19 )Sinis Kirjutas: Mul ka mustad silmad näos, mis nende tühjade seestunud silmadega nüüd peale hakata? Ootan huvitavaid ettepanekuid, soovitavalt arukaid ja koheselt rakendatavaid!
Tee ennem miski nipiga silmavalged ka mustaks, siis mine mängi tulnukat või deemonit..

Coloured Contact lenses, MesmerEyez, Fast Free Shiping, British Quality

Tehtud - sinised silmad, mustad, punased ja mitut moodi kirjud. Bleh
Vasta
#16
Üks tagasihoidlik teemakohane vemmalvärss meenus minevikust:

JA ME SILMAD

Viirastustest joobunud janused, miraažide poole teel
Pimeduserajal ekseldes, rumalas lootuses elame
Silmapiiril ristilöödute mets, nähtamatu jõu võimuses
Seda toidab veri, teie elu ise, fatamorgaanana tõustes

Kurjast vaimust vaevatud hing, rahutud surnud otsivad sind
Põrgukoopast, kolbakindlusest, mustad linnud röövivad Pühavaimu
Varjud sosistavad sõnu leekidest, kui tule ristid murduvad
Siis sind ei suudeta naelutada, okaskrooniga pärjata
Välgub teras, vikat terav, jumalahoorad verest imbuvad
Teadke tõusnud must kuri, sarvedega kitse vari
Ma rästik mürgiokas, Fauni sugu kõuekisas
Loodussfääride isand, kaarnad sõid mu hingepeegli

Apluse seemned, sõgeduse juured, kasvanud naudinguviljades
Hävingupõllul külvatud orjus, me vormid maailmas mädanedes

Väsinud, hingetu, teesklev, rahutu, meid saatev kõduhais
See kõik pidi saama ilmsiks, kui elu veel noorena näis

Valgus sureb, peegelpilt hall, tühjad silmad, see hing nii külm
Kesk õudu ärkan, teid rahutuks muudan, põletan luuni jälje verise

Viirastustest joobunud janused, miraažide poole teel
Pimeduserajal ekseldes, rumalas lootuses elame
Silmapiiril ristilöödute mets, nähtamatu jõu võimuses
Seda toidab veri, teie elu ise, fatamorgaanana tõustes
Kõik teed lõpevad siin, kurjuselabürindi keskmes
Kui upud veinis ja veres, ja me silmad on nii mustad
Ja me silmad on nii mustad...


Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat