Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öine muusika...
Autor Sõnum
Unetujahirmul1
Uustulnukas

01-04-2013 17:51
Postitus: #1
Öine muusika...
Mul ripub tooli küljes selline mängukaru et kui seda alt nöörist tõmmata siis hakkab see muusikat mängima.Ükskord keset ööd hakkas see mängima.Kas keegi oskab öelda kuidas see mängima läks?Hrmm(Aasta tagasi suri naabrinaine ja ma võtsin ta kassi endale peale tema surma)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Seilamas sädemete kannul

01-04-2013 20:39
Postitus: #2
RE: Öine muusika...
Mis muud, kui kass tembutab. Rippuvad asjad meeldivad kiisudele väga.
Unetujahirmul1
Uustulnukas

04-04-2013 16:38
Postitus: #3
Kass magas trepikojas.Kui see sündmus juhtus oli suvi.Nii et kuidas see ikkagi mängima läks?? :/
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2013 15:18 Unetujahirmul1.)
Teloslane
Tavaliige

14-10-2013 23:45
Postitus: #4
(01-04-2013 17:51 )Unetujahirmul1 Kirjutas:  Mul ripub tooli küljes selline mängukaru et kui seda alt nöörist tõmmata siis hakkab see muusikat mängima.Ükskord keset ööd hakkas see mängima.Kas keegi oskab öelda kuidas see mängima läks?Hrmm(Aasta tagasi suri naabrinaine ja ma võtsin ta kassi endale peale tema surma)

I-versioon: võimalik, et tõepoolest käis see surnud tädi vaim ja lasi sulle sihilikult karukella, et ta armsa valge, puhta kiisu-liisu tuppa diivanile laseksid, teda sügaksid ning süvva pakuksid.
II-versioon: kõik, mis puutub elektroonikasse ei saa 100% usaldada. Ka tutikad arvutid jooksevad kinni, lülituvad lambist välja või plõksivad suvalisel hetkel tööle.
Raudtee ülesõidule liginedes, vaatad ikka instinktiivselt vasakule-paremale, olenemata sellest et lubav valge tuluke kutsuvalt särab ja tõkkepuud üleval - ei usalda ju oma elu elektroonika kätte... ja ka see karuke nöörikesega, laste mänguasi, mida lugematuid kordi muljutud, visatud, nätsutatud ning kes teab, mis jadaühendus selle tulemil kontaktide ahelikus käis? Või kui lastest see lelu puutumata, siis iga tegi seal vingerpussi. Teeklaas ka puruneb iseenesest, kui seisab riiulil aastaid puutumata.

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog